Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) xcds válasza Sotho (#19899) üzenetére


xcds
őstag

Meddig csámcsogtok ti 5kg fehérjén? :D

(#19902) Ijk: Annyi idő alatt semmi baja se lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19902) Ijk válasza xcds (#19901) üzenetére


Ijk
nagyúr

Másfél hónap.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#19903) Yeffy válasza DopeBob (#19865) üzenetére


Yeffy
veterán

nagyon jóóó!! :C :R
bizztos bírnék figyelni az edzésre... :D

de szar éhesen edzeni, többet se csinálom... -.-"

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19904) #11527168 válasza spammer (#19898) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nálunk rendes személyi edzés van, elég komolyan :) Viszont amikor előkerülnek azok a gömbök (nem tudom mi a neve) meg a TRX akkor vége mindennek :W

(#19905) NyxNyxNyx válasza Sotho (#19899) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mi értelme fagyasztani? Gondolom nem a kukacok ellen, nem hiszem, hogy ez olyan általános probléma. :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19906) Sotho válasza NyxNyxNyx (#19905) üzenetére


Sotho
őstag

Most mondtad hogy bekukacosodott a tömcsinövcsid.
Ja száraz helyen simán eláll nem gond de kicsit paranoiás vagyok a bogaras meg rohadós penészedős témában ezért inkább fagyasztok. :)

(#19907) NyxNyxNyx válasza Sotho (#19906) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Értem. :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#19908) S e t h válasza Coccolino_O (#19885) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom, én lapátoltam a gdp-t, mert ezek lopták a napot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19909) Zomb€€ válasza Woodslave (#19893) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19910) Dani82


Dani82
senior tag

Szerintetek 3 óra alatt megemészti az ember a 150g csirkét és mondjuk egy kis rizst vagy zöldséget? Szerintem nem.

(#19911) spammer válasza Dani82 (#19910) üzenetére


spammer
veterán

Normál esetben szerintem igen. De szerintem várjuk meg melory Wood véleményét ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19912) Zomb€€ válasza Dani82 (#19910) üzenetére


Zomb€€
őstag

Edzeni tudsz vele, de megemésztve tuti nincs.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19913) Dani82 válasza Zomb€€ (#19912) üzenetére


Dani82
senior tag

Azért kérdem, hogy vajon minek kell 3 óránként kajálni, ha még az előző sincs megemésztve. Pl ettem ma 5kor 8kor és mindjárt 11 és még van egy adag csirkem.

(#19914) Coccolino_O válasza S e t h (#19908) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Akkor csak a szokásos volt ma is. :D

[ Szerkesztve ]

(#19915) Zomb€€ válasza Dani82 (#19913) üzenetére


Zomb€€
őstag

A 2-3 óránkénti kajálásnak inkább az inzulinszint konstans szinten tartás a célja, nem az, hogy folyamatosan eméssz. Az inkább csak mellékhatás ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19916) Boxer001


Boxer001
veterán

Valaki kigyúrta magát mostanában?

(#19917) Zomb€€ válasza Boxer001 (#19916) üzenetére


Zomb€€
őstag

melody

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19918) spammer válasza Boxer001 (#19916) üzenetére


spammer
veterán

:K melory kigyúrta magát!

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19919) Boxer001


Boxer001
veterán

De jó neki, gratula! :D ;]

(#19920) Woodslave válasza Dani82 (#19913) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hoppa, vkiben kigyúlt a fény, gyorsan oltsatok :C :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19921) Nightmare válasza Ijk (#19830) üzenetére


Nightmare
senior tag

nem egészen érted. amúgy se kötözködj:) elfáradok az alacsony ismétléstől is, de a magas miatt nagyon nagy az izomlázam, és nem is jön be annyira. egy ideig csináltam, tán fél évig, de kevésbé fejlődtem, mint az alacsonytól. úgyhogy hanyagolom. de akkor maradjunk annyiban, hogy nem fáradok el. amúgy sem nagyon vagyunk egy hullámhosszon, ahogy elnézem.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19922) Shadowbull válasza Radnix (#19872) üzenetére


Shadowbull
addikt

adottsag, en sem vagyok igazan izzados. Aerobozas kozben is csak 20 perc utan kezdek el igazan izzadni, sulyzos edzes kozben meg max. homlokgyongyozes, ha meleg van.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#19923) Shadowbull válasza Nightmare (#19921) üzenetére


Shadowbull
addikt

hat ismetles a lófasz, kerlek alasan. Minimum 8, de inkabb 12.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#19924) _NCT válasza Nightmare (#19921) üzenetére


_NCT
őstag

Nekem a multkori mell utan is izomlazam van pedig igazan kis ismetlesszammal dolgoztam,6-nal nem volt tobb.Igaz relative nehezebb sulyokkal dolgoztam mint szoktam. Vagy en csinalom szarul....

(#19925) Casanova* válasza Radnix (#19872) üzenetére


Casanova*
veterán

sok a háj,azért izzadsz nagyon :D Nightmare: próbáld így piramisan egyre nagyobb súlyokkal: 4x12-10-8-6. Nekem nagyon bevált :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19926) Nightmare válasza Ijk (#19830) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tényleg, annyit kérnék Tőled. Tudom, hogy lenézel, látszik. De mégis próbáljunk már úgy csinálni, mintha nem. Nyilván Te nagyobb darab vagy, jobb a genetikád, lehet többet teszel bele, mégse csináljunk úgy, mintha én(vagy bárki más) csak idétlenkedni, negatív súlyokkal dolgozni, ácsorogni-bécsorogni, másokat kioktatni járunk edzeni. Köszönöm a figyelmet. :R Ha nem megy, akkor próbáljuk nitrogénnek, levegőnek, bárminek nézni egymást, ami nem ártalmas. :))

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19927) Nightmare válasza Shadowbull (#19923) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kinek mi jön be. Próbáltam már többfélét. Ez tetsz. Sztem ebben semmi nincs. 6-ot csinálok, ha megy akkor 8-at, és emelek. Működik.

MMA87: 6-al is van izomláz, de ha több, akkor nagyon leterhel. Jó ez így. Fejlődök ha lassan is, akkormeg? :)

Most példaként Vörös Zolit hozom fel. 6-al dolgozik(persze, nyilván nekem is annyival kell :D ). Ez olyan, mint azon vitázni, hogy mell-hát, bicepsz-hát a jó együtt? Sztem mindegy. Meglegyen, azt annyi.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19928) Nightmare válasza Casanova* (#19925) üzenetére


Nightmare
senior tag

igen, próbáltam, de olyankor úgy érzem kevés. 1X16 1X12 1X8 1X6? Ilyesmire gondolsz? Nem fárasztó annyira. :U

deniro2: végre nem csak én mondom... :B

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19929) deniro2 válasza Shadowbull (#19923) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha ez ilyen egyértelmű lenne, akkor nem 6000 cikk szólna a témáról pro és kontra...

(#19930) Nightmare válasza deniro2 (#19929) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én a következőt gondolom. Csinálni, amit szokott az ember, emelni ha tud. Aztán ha megáll, lehet gondolkodni miért. Pihenés, kaja, edzésintenzitás? Van válogatni való. :F

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19931) Nightmare


Nightmare
senior tag

Némi támpont, az ismétlés számmal, ha igaz...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19932) Morris válasza Nightmare (#19931) üzenetére


Morris
veterán

Én is alacsony ismétlés számmal dolgozom. És fejlődöm is rendesen (a nagyon alacsony szénhidrát és kalória bevitel ellenére)!!
Max 6-akat nyomok vagy húzok a súlyokba és elég. Sokkal jobb mint a másik módszer. Nekem legalábbis működik!

Természetesen az erőszintem nagyon lassan emelkedik (már ha emelkedik), mert ugye nincs meg neki a megfelelő környezet és tápanyag ellátottság. Ellenben külsőre nagyon érdemi a változás.

[ Szerkesztve ]

(#19933) Nightmare válasza Morris (#19932) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ami működik, azt kell csinálni. Meg ahány ember annyi féle. Van akinek elég 6 óra alvás. nekem sohasem volt. De jó, hogy nem vagyunk egyformák, milyen lenne má' ha mindenki meroly vóna' :DDD Gyász . ;] ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19934) Shadowbull válasza Nightmare (#19927) üzenetére


Shadowbull
addikt

az a baj a 6 ismetlessel, hogy az embert hajlamositja arra, hogy tul nagy sulyokkal dolgozzon. Ha egy normal sorozat 6 ismetleses, akkor az utolsoban mar hajlando vagy annyit felpakolni, hogy 4 ismetles menjen csak ki vagy kevesebb.

ez persze remek dolog akkor, ha pavaskodni akarsz a teremben, hogy te milyen kemeny vagy, hosszu tavon viszont biztosan szetkurja az izuleteidet, konyokot, vallat, terdet, kinek mit.

A magasabb ismetlesszam ettol ved meg.

Nem mondom hogy mindenki huzzon 20as sorozatokat mint en, mert az tenyleg filozofiai kerdes, de en 8 ala semmikeppen sem mennek, meg utolso bukasos sorozatban sem.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#19935) meroly


meroly
veterán

B+, nem vagyok egy délutánt/estét és már három hsz rólam szól, szerelmesek vagytok vagy mi a fax? ;] :DDD

Impossible is nothing

(#19936) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Én többnyire piramisban nyomok 12 ismétlésről indulok és ahogy növelem a súlyt, csökkentem az ismétlésszámot (többnyire 6-ig) úgy hogy minden sorozat bukás közeli legyen. Izolációs gyakorlatnál, pl. oldalemelésből fix súllyal csinálok 4-6x12-t.

[ Szerkesztve ]

(#19937) Casanova* válasza Tamoo (#19936) üzenetére


Casanova*
veterán

így a legjobb! :K Sokkal kevésbé sérülhetünk meg.. Első 12-10 ismétléssel jól bedurrantjuk az izmunkat,aztán 8-6 ismétléssel jó nagy súlyokkal kinyírjuk magunkat :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19938) Shadowbull válasza Tamoo (#19936) üzenetére


Shadowbull
addikt

ez is egy erdekes modszer, hogy minden sorozatot bukas kozelire allitasz be.

En csak az utolsoban megyek el bukasig, de ott igyekszem mindig.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#19939) Tamoo válasza Shadowbull (#19938) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Túlzás, hogy mindet, mert az első két-három sorozat amit még tudok 12 ismétléssel nyomni azért az még nem bukás közeli (inkább a bedurranásról szól), de a felétől már igen. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy alapgyakorlatokból, vagy amire nagyobb hangsúlyt fektetek több sorozatot csinálok mint 4. Legalább 6, de fekvenyomásnál akár 8. Piramis módszerhez szerintem kevés a 4 sorozat. Legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

(#19940) Woodslave válasza Nightmare (#19933) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem olvasom el a builder cikket, de az eltérő ismétlésszám más izmorostokat von munkába (gyors, lassú meg ilyesmi rémlik :D ) Ez emberenként és izomcsoportonként is eltérő lehet. Kinek mi jön be. Ha viszont azért nem csinálsz magasabb ismétlésszámot, mert rosszabb-hosszabb az izomláz, ennek jelentősége akkor van, ha többször akarod megedzeni egy héten (vagy ha nem hétben gondolkodunk, akkor a heti egynél sűrűbben.)

Testépítés szempontból a broscienceben egyébként általános a 8-12 ismétléstartomány :K Meg azért lássuk be, technikailag sem ugyanaz a végrehajtása egy 6RM (rep. max) sorozatnak, mint egy 12 RM sorozatnak. :U

de egyébként ezen sokat lehetne filozofálni. Sokak szerint pl. kezdőként magas ism. szám kell a technika meg a sérülésveszély elkerülése miatt. Mások szerint pont alacsony, mert 5-ig még tudsz koncentrálni, de utána már nem.. Én 35 felett már nem vagyok meggyőződve hogy hasznos az alacsony ismétlésszám. :D (kivéve felhúzás)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19941) Casanova* válasza Tamoo (#19939) üzenetére


Casanova*
veterán

jó a 4 sorozat. Több gyakit kell csinálni 1 izomra! Az izom minden részét megkell dolgozni,így fejlődik legjobban! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19942) Tamoo válasza Casanova* (#19941) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én otthon edzek így túl sokat nem tudok variálni. 4 sorozat azért kevés sokszor mert teszem azt az első még bemelegítés szintű, a második jól sikerül, a harmadikat elcseszem valamivel, nem koncentrálok eléggé a negyedik megint jó... Így a 4-ből volt két érdemi munkasorozatom ami 50%, rohadt kevés.

De hát kinek mi, én csak a saját dolgaim írtam le.

[ Szerkesztve ]

(#19943) Woodslave válasza Casanova* (#19941) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19944) xcds


xcds
őstag

Régen úgy volt, hogy ha tömeget, erőt akar növelni vki, akkor alacsony ismétlésszám pl6, ha szálkásítani, akkor magas pl12. A középút a 8.

(#19945) drogery válasza Woodslave (#19940) üzenetére


drogery
tag

Te csináltál domináns izomrost "tesztet"? Vagy a Menno-s irányokat tartod mostanában ezzel kapcsolatban?
Ha már testet építesz. :D

(#19944) xcds: az akkor volt mikor az ajánlott c vitamin bevitel 60mg/nap volt és a tesztót a háziorvos kérésre adta. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19946) Nightmare válasza Woodslave (#19940) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezeket mind tudom. :B Próbáljunk mán úgy csinálni, mintha Nightmare is rendelkezne némi tapasztalattal. :)
A magas ismétlés számmal nekem az a bajom, hogy nagyon fáj. 6-nál is, főleg az utolsó, de ha több megy, 12-16 is volt, nem tudom leírni. Sokkal rosszabb, ellenben nem hozott fél év alatt annyit, mint az alacsony ismétlés. Nekem ez jön be, de le is írtam egyszer a fórumban valahol. Lehet nem fél év volt, már nem emlékszem pontosan. Persze a sérülés veszélye nagyobb így, de kb 1 hónapja ultra szabályosan hajtok mindent végre, így próbálok tényleg koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#19947) Woodslave válasza drogery (#19945) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N nem foglalkozom most ezzel, csinálom a Wendler-rest pause-t oszt kész (talán a váll bemelegítéshez kell komolyabban hozzáállni)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19948) Woodslave válasza Nightmare (#19946) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne vedd magadra ennyire, az hogy neked ment (mert a te postodban lévő témára reaglátam) nem azt jelenti, hogy téged oktatlak. (hátha valaki más is elolvassa ;] )

de egyébként én nem tudok 6RM-nél az izomra koncentrálni úgy mint 12RM-nél.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19949) Casanova* válasza Woodslave (#19943) üzenetére


Casanova*
veterán

nézz utána! Legtöbb profi testépítő 4 sorozatot csinál és 5-7 gyakorlatot egy izomra. kevés pihenőkkel. Ez nagyon íntenzív,pörgős edzésterv.. nekem nagyon bevált. Mindig van izomlázam..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19950) Woodslave válasza Casanova* (#19949) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja értem

nekem egy sorozat fekvenyomástól is van izomlázam...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.