Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180751) KAMELOT válasza aelod (#180750) üzenetére


KAMELOT
titán

Tudom, mozogni kell. Főleg a hasat kell megnyomni. Már fel is lapoztam a jó öreg könyvben ezt a témát. Edzés után beiktatok 3 has gyakorlatot. Aztán nézem az eredményt.
Ahmed "Abzilla" Haidar---kicsit inspirálom magamat. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180752) Janaboy válasza KAMELOT (#180751) üzenetére


Janaboy
veterán

De miért számít a hasazás?
Attól nem ég onnan jobban a zsír.

Janaboy

(#180753) persil válasza Dare2Live (#180742) üzenetére


persil
nagyúr

Csak belefaradt(ugy, mint sokan masok) a mindennapos bro science-be, amikor fagyitol fogyni lehet, meg a pacal a keto, meg ne igyal vizet, mert hulyeseg.

En megertem. 🤷

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#180754) KAMELOT válasza Janaboy (#180752) üzenetére


KAMELOT
titán

Azért mert ismerem magamat. Amikor elkezdtem hasazni reggel/este akkor szépen ment le a hasamról a zsír. A többi testrészemet amit edzek, ott normál a zsír %-a.
Ugye ez a hely a férfinál ahova megy a zsír a leggyorsabban és legelőször.
Meg mivel nincs edzve a has így megnyúlt. Fentebb írtam, hogy elég jól be tudom húzni a hasam. Tehát nem vagyok beles :DDD

Agyrák666: Bro szajensz vagy nem, nálam így működik. Meglátjuk mi sül ki belőle.

Cs1csó: Nekem már az is előrelépés lesz ha feszesebb lesz, mert úgy a tartásom is más lesz!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180755) Agyrák666 válasza KAMELOT (#180754) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Bro szajensz.

Hasazastol lemegy a zsir. ;]

(#180756) Cs1csó válasza Janaboy (#180752) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez egyértelmű, inkább feszesebb lesz a has, még a korábbi súly mellett is laposabbnak tűnhet. A zsír az a kalóriadeficit miatt fog lemenni.

(#180757) Agyrák666 válasza Cs1csó (#180756) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Nyilvan feszesebb lesz, es laposabbnak tunhet, de attol meg nem pucolja le a zsirt..csinalhat 752837db has gyakorlatot is akar.
A mell, bicepsz, lab, * random izom * is feszesebbnek tunik, ha edzel ra, es masnap pl be van durranva.

(#180758) aelod válasza KAMELOT (#180754) üzenetére


aelod
veterán

Az egy dolog, hogy ismered magad az meg egy másik, ahogy a fórumtárs is utalt rá, hogy nincs lokális zsírégetés. Ezzel nem azt mondom, hogy ne hasazz meg a kockás has a konyhában készül baromságot mert kell a hasnak is a terhelés, hogy értsd jól tömege legyen és látványosan bordázott mély legyen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180759) python1


python1
veterán

Ma kar-mell-láb volt, atta.
Mérlegelés a pénteki értékkel megegyező (95kg), tehát nem jött zsír, még jön ma 45 perc kardió, hétvégére a cél 94 kg.
Az igazat megvallva 95kg volt a cél, de mivel még a testzsír százalék magas, igy további -5kg= 90kg az újabb cél a hónap végére.
Szerencsére izmot nem vesztettem, méretek maradtak, kontúrok kezdenek rajzolódni, működik a kémia és a matek.

(#180760) attiati válasza python1 (#180759) üzenetére


attiati
veterán

milyen magas vagy ehhez a 95 kilóhoz?

(#180761) Biqci válasza aelod (#180743) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nahát, ezt pont most találtam... Lee Haney: a ketogén diéta egy őrültség [link]
:D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#180762) aelod válasza Biqci (#180761) üzenetére


aelod
veterán

Keto az fact. Izomépítéa szempontjából abszolút tévút. Viszont abban téved, hogy a mostaniak milyenek. Más éra más követelmények más standardek. Egy Haney fizikum ma openben jó ha a 12. helyre elég. Classicba meg nem férne be. Ha megnézed Chopant, Daudát, Labradát egész évben viszonylag szárazak mégis 120 kiló felett vannak.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180763) python1 válasza attiati (#180760) üzenetére


python1
veterán

180

aelod
Neked tartozom egy infóval, semmit nem várok a BCAA-tól, és tudom, hogy nem is ér semmit, tulajdonképpen ajándékba kaptam.
A fagyit pedig űzöm az étrendből, legalábbis a mennyiségen csökkentek. :D

[ Szerkesztve ]

(#180764) Biqci válasza aelod (#180762) üzenetére


Biqci
aktív tag

Igen, más lett a sztenderd, ma már a "méret a lényeg". Bár ez volt régen is, de ez ma már el van tolva. Tom Platz sem lenne sehol, se Gaspari, Zane-ről ne is beszéljünk...
De a keto iránt érzett "szeretete" nagyon tetszik. Én is kipróbáltam a ketot évekkel ezelőtt, soha többé, talán soha nem szenvedtem annyit mint akkor :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#180765) aelod válasza Biqci (#180764) üzenetére


aelod
veterán

Egy érdekesség. Glükóz 36 ATP míg a keton 24 ATP (adenozin trifoszfát) molekuláiban kifejezett energiatermelést tesz lehetővé. Az emberi agy glükózzal "megy". Ez tény (méretéhez képest elég sok energiát használ fel). Elvan ketonokkal is de az nem optimális működést produkál. Hovatovább még az északi inuit törzsek sem voltak soha tartós ketózisban. Egy genetikailag mutálódott gén CPT1A tette lehetővé a tartósan magas zsirbevitelhez történő adaptációt (ami gyakori csecsemőhalálhoz vezetett - hypoketotikus hipoglikémia csökkenő vercukor mellett a szervezet nem tud ketonokat termelni) Akkor a modern kori ember miért akar egy ilyen "diétát" követni?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180766) Qtya123 válasza KAMELOT (#180747) üzenetére


Qtya123
őstag

A kamionban miket szoktál egyébként főzni? Gondolom pár kaja forog, mert azért elég limitáltak a főzési adottságok. Hogy néz ki egy reggeli-ebéd-vacsora?

A 11 órás pihenőkben szoktál/van lehetőség mozogni? Akár futás, séta, vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#180767) Biqci válasza aelod (#180765) üzenetére


Biqci
aktív tag

Jah, ez volt a BS emlékezetem szerint is, hogy az eszkimók is csak húst és zsírt esznek, mégis mennyire egészségesek. Sajnos én is bedőltem neki. Olyan pár hét után már minden bajom volt, még a vizet is édesnek éreztem. Nem nézegettem a ketontesteket az igaz, hogy mennyire voltam ketózisban, bár fogytam, de egy normális diétával sokkal intenzívebb volt az is, kb. egy év múlva. Szóval soha többé divat diéta. Egy korrekt módon vezetett pl. Kalóriabázis sokkal célravezetőbb...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#180768) KAMELOT válasza Qtya123 (#180766) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem főzésre nincs idő. Alszok, eszek, vezetek.
1.kaja---120g Levrone anabolic mass, 0.5L 1.5% tej + ecdy, maca, Ca-Mg, K2, C-vit, E-vit, Sylimarin, DigestAway, msm, kollagén, glucosamine, NAC, Ecogreen multi

2.kaja---100g intant oats, 50g premium whey 80, 0.5L 1.5% tej + ecdy, Ca-Mg, K2, C-vit, E-vit, Sylimarin, DigestAway, msm, kollagén, glucosamine, NAC, Colostrum, saw palmetto

3. kaja--- kínai kaja (van egy kajálda ott veszem, jó nagy adagot adnak) majd lefagyasztva (szecsuani csirke és kung-pao) + 100g szárazon mért rizs. Ca-Mg, C-vit, E-vit

4. kaja---250g túró, 2dcl Acidko epres, 100g ananász konzerv, kicsi piskóta, 25g protein.
Kaják között 3x 2000mg aminosav tabi
Ugye itt az a gond, hogy mindig máshogy megyek.

aelod: Így igaz ahogy írod. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180769) Agyrák666 válasza KAMELOT (#180768) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

A tapkieg gyartok miattad veszik a 13. Porschet. ;]

(#180770) IntelKiller7 válasza Qtya123 (#180766) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Hú anno mennyi ST22 Lacika videót néztem. Ő is ahogy volt egy kis ideje, főzött, futott, várost nézett. Érdekes világ lehet ez a nemzetközizés.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#180771) aelod válasza IntelKiller7 (#180770) üzenetére


aelod
veterán

Én is nézem. Jó tartalmak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180772) KAMELOT válasza Agyrák666 (#180769) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem a reggeli az olyan mint másnak a kávé + cigi.
Olyan gainer amitől nem megy fel zsír. Előtte amiket próbáltam sajnos jött, igaz lassan.
Aki meg cigit meg alkoholt ad el az meg a 13. házát veszi. Aztán lehet nézni az onkológián a betegeket. :U

IntelKiller7: Reklámnak jó volt. Amikor meg nyomni kellett a pedált örült, ha lepihent és nem a futással foglalkozott. Egyszer próbáld ki, aztán meglátod, hogy a 24ó elröppen. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180773) benfolds válasza python1 (#180702) üzenetére


benfolds
őstag

najóvan, most már fejezd be a trollkodást. :D egy liter tömény??? mi? tojáslikőr? haggyadmá. :D 1 liter tömény kb. halálos adag egy nem alkoholistának.

(#180774) benfolds


benfolds
őstag

ha már ilyen eü topik lett ez, akkor: kullancscsípéssel volt már valakinek problémája? minden évben találok magamban, de nem szokott aggasztani, mert ha gazos helyen járok, akkor itthon mindig átnézem magamat, úgyhogy hamar kiszedem. ha 5-6 órán belül el van távolítva, akkor nem tud megfertőzni az általa terjesztett, agyvelőgyulladást okozó vírussal, lyme-nál meg 24 óra van. most viszont lusta voltam átvizslatni magamat, úgyhogy csak tök véletlenül, két nap után vettem észre, hogy van egy kullancs a derekamon. nem azt mondom, hogy parázok, de ez most kicsit neccesebb szitu.

(#180775) Cs1csó válasza benfolds (#180774) üzenetére


Cs1csó
félisten

Imádkozás + menj el orvoshoz (kezdésnek gondolom háziorvos)

(#180776) python1 válasza benfolds (#180773) üzenetére


python1
veterán

Á csak UNICUM, de van rá egy technikám. :D

(#180777) KAMELOT válasza benfolds (#180774) üzenetére


KAMELOT
titán

Hol mászkálsz, hogy ilyet szedel össze? Irány az orvos!

benfolds: úgy iszik 1 litert, hogy a felét átönti, ami az üvegben van azt meg felönti tiszta vízzel. ;]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180778) aelod válasza KAMELOT (#180777) üzenetére


aelod
veterán

...akár járhat-kelhet Budapesten is ahol a gazt méhlegelőnek hívják...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180779) benfolds válasza KAMELOT (#180777) üzenetére


benfolds
őstag

most konkrétan bumerángoztam egy lakópark üres telkén, de bárhol osszeszedheted, ahol van egy pici gaz. múltkor úgy ment belém, hogy két lépést tetten egy erdei ösvényen egy kútig, ami fölé kilógott 3 fűszál.

(#180780) vaakuum válasza KAMELOT (#180768) üzenetére


vaakuum
addikt

A NAC-ot milyen formában szeded? Valamilyen kapszula? Mennyi a napi hatóanyag mennyiség, amit betolsz??

#180774benfolds lányomnál annó régen vettünk olyan cuccot gyógyszertárból, ahol a kiszedett kullancsot kellett áztatni valamiben, hogy egyáltalán volt-e benne fertőzés. Hogy ez mennyire jó, nem tudom, egyébként mi is kiszedtük 3-4 órán belül. A teszt nem jelzett, nem is foglalkoztunk vele tovább.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#180781) Agyrák666 válasza benfolds (#180774) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Bennem egyszer volt 5-6 eve, es rogton kokarda foltos, lymeos lettem. Irtak fel antibiotikumot 2 hetre, es ennyi volt a kezeles.
De amugy semmit nem ereztem belole.

(#180782) python1


python1
veterán

Nekem bazi nagy szerencsèm van, sem szúnyog sem kullancs nem támad meg.
Horgászok szoktak csodálkozni, hogy gatyában este , full szúnyogos helyen, nem kapálózok, míg ők szukuval ill nyakig beöltözve vèdekeznek, bolhák sem találnak meg.

(#180783) WoodrufF válasza benfolds (#180774) üzenetére


WoodrufF
tag

Mindenesetre rakd el a kullancsot, ha később lebetegednél viheted magaddal a dokihoz.

(#180784) KAMELOT válasza vaakuum (#180780) üzenetére


KAMELOT
titán

Akciós volt így vettem 3x 120tbl 1000mg
2x 1000mg étkezéssel
Most nézem megint van akcióban. 25€ helyett 18€ :)

python1: Azért nem mennek rád a szúnyogok, mert olyan a vércsoportod. Szerencsés vagy.

benfolds: Inkább kihagynám a gazban gázolást, bármilyen sport legyen. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180785) Speeedfire válasza KAMELOT (#180784) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Minek annyi NAC? Elég napi 500mg is.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#180786) attiati válasza KAMELOT (#180768) üzenetére


attiati
veterán

Tudtommal extra kalcium bevitelre nincs szükség.
Ezzel valaki képben van jobban?

Glükozamin nem hízlal?

Ananászból nem lenne jobb / olcsóbb a nem konzerves változat?

Ha a piskóta ilyen szigorú, akkor miért pont este eszed?

(#180787) attiati


attiati
veterán

C vitaminból tudtok jobbat?
[Vitaking 1000mg 200db acerolával, csipkebogyóval, bioflavonoidokkal]
Törhető, mert tabletta.

Esetleg tiszta acerola vagy camu camu por jöhetne még szóba

(#180788) KAMELOT válasza attiati (#180786) üzenetére


KAMELOT
titán

Ca-t csak azért szedem, mert ez így a legolcsóbb. Ca-Mg kombó
500/250mg Nekem a normál Mg 750-1000mg között van.

Vitamin C

Glüközamin miért hízlalna? Napi 2g a bevitelem.

Ananászból ez a legolcsóbb, az íz végett teszem bele.

Piskóta.....mint írtam keveset teszek bele csak, hogy a túró állagát megváltoztassam. Teszek még bele tojáslikőrt, krémesebb lesz és rumot szintén íz végett.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180789) python1 válasza KAMELOT (#180788) üzenetére


python1
veterán

Én a sovány túróba alacsony zsírtartalmú tejfölt szoktam keverni, és házi eper vagy baracklekvárral ízesítem.
Lehet unicummal is bepróbálkozom, legalább jobban alszom. :D

[ Szerkesztve ]

(#180790) KAMELOT válasza python1 (#180789) üzenetére


KAMELOT
titán

Amikor éppen nincs otthon ananász akkor én is lekvárt teszek bele. Ilyet használok. Kauflandban le volt szállítva 11€-ra :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180791) benfolds válasza python1 (#180782) üzenetére


benfolds
őstag

na, most már bevallhatod, hogy te igazából halhatatlan vagy! :D :C

(#180792) benfolds válasza Agyrák666 (#180781) üzenetére


benfolds
őstag

jópár éve az én hasamon is volt egy ilyen karika. fingom nem volt róla, hogy mi ez. aztán később tudtam meg, hogy a lyme egyik tünete lehetett. nem voltak panaszaim.

lefényképeztem a dögöt, de aztán gyorsan megpörköltem és a lefolyóba engedtem.

(#180793) benfolds válasza KAMELOT (#180784) üzenetére


benfolds
őstag

nem gáz szerintem, ha alaposan átnézed magadat rögtön utána.

(#180794) KAMELOT válasza benfolds (#180793) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem nincs időm gazban gázolni. Inkább befekszek a kádba 1 órára. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#180795) python1 válasza benfolds (#180791) üzenetére


python1
veterán

(#180796) F34R válasza python1 (#180795) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat most mar ertem miert vagy olyan kemeny. :DDD

(#180797) headhunter


headhunter
addikt

Hogyan fogyjunk hasról? Felejtsétek el a hasprést és a felüléseket I GymBeam I FIT POINT...

"...Hogyan fogyjunk hasról? 🤔 Napi több száz hasprés és felülés elvégzése ideálisnak tűnhet, hogy formás hasizmunk legyen, de nem segítenek eltüntetni a zsírpárnákat a hasatokról 🤷 Derítsétek ki a videónkból, hogy mi is történik valójában, ha haspréseket és felüléseket végeztek, valamint azt is megtudhatjátok, hogy egyáltalán lehet-e csak hasról, combról vagy fenékről fogyni. 😮 Végezetül pedig egy útmutatóval látunk el, amely segít nektek megszabadulni a felesleges zsírtól, méghozzá nemcsak a hasatokról, hanem az egész testetekről..."

(#180798) Cs1csó válasza headhunter (#180797) üzenetére


Cs1csó
félisten

Továbbra is: a fogyáshoz kalóriadeficit kell. :D Az izmos hashoz pedig a hasizmot terhelő gyakorlatok + optimális fehérjebevitel.

(#180799) aelod válasza headhunter (#180797) üzenetére


aelod
veterán

3mp után agyf@szt kaptam a kislány hangjától. :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180800) python1 válasza aelod (#180799) üzenetére


python1
veterán

Én tolnám! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.