Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148601) MATEO6600 válasza headhunter (#148597) üzenetére


MATEO6600
őstag

Jóvan, akkor látom megérte belinkelnem a cikket.
Mivel látom az nem keltette fel az érdeklődésed, itt egy számodra releváns írás a hatékony edzésről: [link]

(#148602) aelod válasza MATEO6600 (#148601) üzenetére


aelod
veterán

Most komolyan díványt linkelgetsz? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148603) Woodslave válasza headhunter (#148597) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ittam is egyet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148604) Zola007


Zola007
veterán

A kedvencem, mikor valaki felveszi az utcára a picsagatyát, amiből kilóg a fél s*gge, majd 10 méterenként huzigálja lefelé, nehogy meglássák a popót.

Ez olyan, mint mikor a kirakatban meglátok egy árucikket, de a pénztárnál azt mondják, hogy azt nem lehet megvenni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148605) MATEO6600 válasza aelod (#148602) üzenetére


MATEO6600
őstag

Díványra dívánnyal kontrázni nem szégyen

(#148606) bigmasterg válasza aelod (#148602) üzenetére


bigmasterg
addikt

Irónia pedig nem egy ország, ahol az irónok laknak. :P

(#148607) HussarF válasza bigmasterg (#148606) üzenetére


HussarF
addikt

Nem hát. Az egy tablet ;]

(#148608) aelod válasza HussarF (#148607) üzenetére


aelod
veterán

:DDD

(#148604) Zola007

Vagy amikor tele megy a szemed csöccsel mert kirakják őket és te rajtuk csüngsz de kérdőre von, hogy nem a szemébe nézel. Hát b+. Vegyél garbót ..ci akkor talán nem bámulom annyira :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148609) patex1983 válasza aelod (#148608) üzenetére


patex1983
őstag

"tele megy a szemed csöccsel" baszki, ezen besírtam :DDD

X

(#148610) marked one94


marked one94
őstag

Na nekem elkezdődött felkészülés. vége a lazulásnak. Most egy 5 hetes nagy volumen növekvő intenzitással megy amin a végén egy enyhe túledzést szeretnénk elérni meg egy kisebb felmérést most hol tartok erőben.

Tegnap megvolt az első nap, még elég könnyen ment. RPE 7es 140kg guggolás volt a top szett. Szerencsére az állványt szétcseszték így ebben a szar guggoló keretbe kell még minimum 2 hétig nyomni.. Utána még 2x4 volt 132,5kg-val meg 3x5 125kg-val azok is nagyon könnyű RPE7esek voltak.
Végre a talpam kezd lazulni meg a bokám nyúlni így egyre stabilabb a gugim és a sarkam se emelkedik már annyira vészesen. Persze az új cipőt még szoknom kell meg lehet kellene valami fasza talpbetét.

Fekvenyomás a top szett 1x3 120kg-val. Ez is könnyű RPE7 volt. Utána 2x4 112,5 meg 3x5 107,5 követte.

Volt még egy kis kábeles letolás a végén meg rudas evezés meg egy szenvedős plank a végére.

5. héten 160x2 guggolás lesz meg 130x2 fekvenyomás ami jó lenne ha RPE8,5nél nem lenne nehezebb de ezt majd meglátjuk.

Ma pihi a holnap felhúzós napra ami tuti jól szétfog baszni :DDD

You'll Never Walk Alone

(#148611) Woodslave válasza marked one94 (#148610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Faxa. Én kíváncsian várom amit megosztasz a felkészülésből :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#148612) #15490560


#15490560
törölt tag

Nyaralás alatt egy kis átmozgatásra ti mennyi fekvőt csinálnátok? (Már 15 éve nem nyomtam egyet sem). Úszok minden nap, mellette fekvőznék közérzetjavításból. Nem attól félek hogy leesik az izom 2 hét alatt :D

(#148613) aelod válasza #15490560 (#148612) üzenetére


aelod
veterán

Amennyit az asszony elbír :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148614) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Keresek valami jó minőségű, folyékony steviát. Olyat, ami nem tartalmaz mérgeket, meg felesleges hülyeségeket.
Van valaki, akinek van valami bevált termék? Az nem baj, ha drága, csak jó minőségű legyen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148615) Lacy6 válasza Apollyon (#148614) üzenetére


Lacy6
senior tag

Stevia csepp 50ml

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148616) MATEO6600 válasza #15490560 (#148612) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem a számokban mérném.
Tudok csinálni 100 fekvőt is, de 20-at is, hogy lefáradjak.
Véleményem szerint az a lassan végrehajtott, koncentrált 20 hatásosabb.
"Csinálj annyit, amennyit bírsz", de végig érezd, hogy a célizmok dolgoznak.

Egyébként a fekvőtámasz szerintem az egyik leghasznosabb gyakorlat, alá van becsülve. Persze az intenzitásnövelés nehézkes, de ettől függetlenül én a mai napig ott érzem a legjobban a mellemet, valamint a core izmokat is megdolgoztatja. Ismét csak az én véleményem, de szerintem hatásosabb a statikus plankingnél, mivel itt végig dinamikusan veszi igénybe a hasizomzatot.
A plankingről egyébként van pár érdekes videó, miért is nem annyira effektív gyakorlat.

(#148617) #15490560 válasza MATEO6600 (#148616) üzenetére


#15490560
törölt tag

Köszi! Kipróbálom ma 4x amennyi megy (talán 25), lassan-szabályosan, aztán meglátjuk. Nem akartam lemenni nyaraláskor edzeni terembe, de azért hiányzik a mozgás.

aelod, abban sincs hiba :D

(#148618) aelod válasza MATEO6600 (#148616) üzenetére


aelod
veterán

Eddig én még rendesen kivitelezett planket edzőteremben nem láttam. Has lóg, hát púpos, fenék az égben. És mindenhez személyes edző asszisztált.

de végig érezd, hogy a célizmok dolgoznak

Pózolás alatt is érzem, hogy feszülnek a célizmok ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148619) HussarF


HussarF
addikt

Az edzéstől csak leizzadunk meg büdösek leszünk, úgyhogy inkább szelfizgettünk egyet a teremben ;]

(#148620) Jim-X válasza HussarF (#148619) üzenetére


Jim-X
őstag

Melyik vagy te? ;]

A játék az nem játék!

(#148621) HussarF válasza Jim-X (#148620) üzenetére


HussarF
addikt

Nem az, amelyiket szívesebben dugnád ;]

(#148622) bigmasterg válasza HussarF (#148619) üzenetére


bigmasterg
addikt

Tavaly nem szálkásabb volt a nyári forma?
Amúgy tényleg nagy csecsed van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#148623) Pocee válasza HussarF (#148621) üzenetére


Pocee
senior tag

a csaj számát meg tudod adni? ;) :D

Mr.Brightside

(#148624) HussarF válasza bigmasterg (#148622) üzenetére


HussarF
addikt

Ez még nem a vége. Meg ilyenkor már sok függ a póztól, a beállástól meg a fényektől. Ez nem egy jól beállított kép.

(#148623) Pocee
Meg. De nem adom ;]

[ Szerkesztve ]

(#148625) carl18


carl18
addikt

Üdv! :)

Na még valamit szeretnék magamon fejleszteni/kezelni.

Szóval van egy hatalmas problémám, régen jártam thai box/karate edzésre volt bennem egy furcsa szorongás/stressz ami blokkolta a teljesítményem. De volt olyan hogy 3 frontinnal mentem be egy Karate edzésre, így se volt jobb kába voltak és össze vissza rugdostak xd

Szóval ezt a stressz hogy tudnám kiküszöbölni? Sajnos szorongásos beteg vagyok és régen kezeltek is ezzel. Sajnos nem gyógyultam ki belőle, de az a baj az élet más részein is elő jön.

Egy kis szó váltásnál is annyira rám tör a szorongás alig tudok mocani, leblokolok. Persze mindent elkerülök amit tudok, de néha sajnos oda kell csapni és nagyon zavaró hogy ez a szorongás megnegyedeli a teljesítményem. De mikor a terembe kell zsákolni és egyedül vagyok, akkor nincs probléma, ha néha stresszes vagyok 1 órát át zsákolok. Utána olyan felszabadultan jövők haza mint akit benyugtatoztak.

16 éves korom óta van jelent az életembe a szorongás, mikor még a betegség előtt ha verekednem kellet semmi ilyen durva lebokkolás nem volt. Tudtam teljes erőből jobb horgot ütni, úgy hogy ne fogja volna a testem vissza önmagát.

Külön Topikot nem találtam a kérdésemre, szóval ide írom itt hátha jártas az ilyesmiben. Úgy látom semmi értelme ezeknek a tudásoknak ha gyakorlatban nem tudom használni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#148626) aelod válasza HussarF (#148619) üzenetére


aelod
veterán

Az lehet, hogy idősebb vagyok de látom szépen ritkul a haj 😂😎

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148627) Zola007 válasza aelod (#148626) üzenetére


Zola007
veterán

így készül a kopasz gyúrós

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148628) HussarF válasza aelod (#148626) üzenetére


HussarF
addikt

Amúgy egyáltalán nem. Csak nem sűrű a hajam meg nem lapul le, így ha direktben belenézel, lelátni a fejbőrömig (mivel, nyilván, rövid is)

(#148629) Zola007 válasza HussarF (#148628) üzenetére


Zola007
veterán

mesterien körülírtad a "ritkát"
:DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148630) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Ma voltunk strandon, idén ez az első. Szoboszló.
Maga a strand nagy, én valami puccos helynek gondoltam (utoljára 10 éve voltam, unszoltak, így most meg kellett nézni), hát nem az, cserébe négy főre jó drága a csúszkálós belépővel.

Na hát ez nem egy muszkle bícs.... :B (oké, mondjuk minden harmadik csaj vállalható formában volt) Az urak közt 1 olyat se láttam, akin bármiféle sporttevékenység látszott volna. :F Se fiatalon, se idősebben. Semmi. Kinn a sétálón este egy srácot láttam aki több volt mint csigatest, de ez volt a max. Többezer ember közül. Le vagyok törve, minő nagy az igénytelenség. Nem vagyok nagyon a topik krémje=kigyúrt állat ;] , mégis szarul éreztem magam ahogy néztek. Férfiak is :U

Tomas86
Pont nyaraláson fekvőzni szoktam még a reggeli kv előtt. Minden nap 3x20 megy le, doszt elég ha koncentráltan csinálod. Egyik huszas sor szűk, egymás mellé tett tenyérrel csinálva. Izomlázam van ha rendesen végzem (másképp meg minek) Egy ok miatt csinálom, mert jól érzem magam utána, attól függetlenül, hogy azért ez nem termi edzés.

carl18
Gondolom az egy óra zsák az ilyen lájtos ide oda kerülgetős cucc lehet. Én 3 perces intenzív zsákolásoktól ki szoktam dőlni ;]
Az első ismeretlen edzős társasághoz való becsatlakozáskor szokott ilyen lenni, de az természetes érzés. Azt gondolom egy jó baráti közeget kellene találnod, vagy legalábbis bedolgozni magad egy ilyen csapatba és nem lenne szorongás.

[ Szerkesztve ]

(#148631) carl18 válasza Ļantos (#148630) üzenetére


carl18
addikt

Na az alvás ennyi volt XD 11-től 3-ig bírtam aludni... LOL

Igen régen volt egy ilyen társaság akivel jól elvoltam, de sajnos széthulott ez a csapat. Nagy részük elköltözött, stb vagy más az érdeklődési köre. Az 1 óra zsákolásba azért van pár pihenő :D nem folyamatos, de van hogy a dühömmel jól megaprítom amíg van levegő.. :D

Sajnos ez a szorongás klinikai esett ez pár embertől nem igazán változik, de ha néha rám tör 1 hét gyógyszer szedéssel elmúlik. Folyamatosan nem akarom szedni,de ez dühítő hogy megint ide jutok vissza.

Gyúrás,futás, és az étrendem is elég egészséges. Magnézium hiány fokozhatja? Tegnap 250 MG gramm magnéziumot ittam meg, 40G B6 vitaminnal. Ezek mellet eszek natur joghurtot banánt,diót ami ismét nagyon jó magnézium forrás.

Na majd ma oda durrantok a dolgoknak, 500 mg magnézium citrát biztos nem árthat :DDD
De olvastam szélsőséges esetekben és magas stressz és test edzés mellet 1000 mg is lehet valaki magnézium igénye.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#148632) Zola007 válasza Ļantos (#148630) üzenetére


Zola007
veterán

"minden harmadik csaj vállalható formában volt"

Ebből sajnos nem az következik, hogy mennyivel edzettebbek a csajok, hanem azt, hogy minimális energiát kell egy nőnek befektetni, hogy megkapja a TÜV Rheiland "Dugable" minősítést.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148633) Apollyon válasza Lacy6 (#148615) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Gúglizni én is tudok, személyes tapasztalatok érdekeltek volna.
De ezekszerint mindenki cukorral tömi magát, jóvan. ;]

(#148632) Zola007: Ma reggel pont láttam egy csinos brunette-tet. Nagyon szép volt a pofája, seggig érő dús barna haj, barnított bőr stb. Egyrészes ruhában volt, a körmei szépen kifestve stb.

Viszont jól láthatóan semmit sem sportol, és egész nap szemetet eszik. Csak a fiatalságának meg némi genetikának köszönheti, hogy most nem egy elhízott disznó. De ez az általad említett egyébként Dugable kategória. Mégpedig az, amelyik ha súlyzós edzene, meg mérné a kaját, istennő lehetne.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148634) Lacy6 válasza Apollyon (#148633) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én régóta ezt veszem és használom.
Steviánál elég soknak van mellékíze, ennek talán nincs annyira. Nem olyan az édes íz mint a cukornál, de szerintem teljesen elfogadható. Cukrot nem használok, csak ez vagy xilit. Túróba szoktam tenni meg limonádé, tea készítésekor is.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148635) HussarF válasza Apollyon (#148633) üzenetére


HussarF
addikt

Na-ciklamát és Na-szacharinát. Aki ehelyett drágább szarokkal akar édesíteni, az pont olyan hülye, mint aki BCAA-t meg zsírégetőket tol.

[ Szerkesztve ]

(#148636) aelod válasza Zola007 (#148632) üzenetére


aelod
veterán

Kedvencem, hogy boldog boldogtalan felveszi a farmer shortot a skinny fat seggére. Az egész csaj nincs 50 kiló de narancsbőr az van. Közben meg keresik a kigyúrt, vicces, művelt, kifinomult, gazdag egyedülálló hímeket miközben ezek unalmasak és az egész napi elfoglaltságuk kimerül az insta pörgetésből. 😂😂

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148637) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, lábtolóban elértem azt a súlyt amit innentől nem tolerál a térdem. 2 hete lazán tologattam a 180kg ot 1 hete pedig már 100kg nál éreztem hogy valami nem oké 150 kg nál pedig már fájt is a térdem szóval abba is hagytam nem erőltettem. Sok emberen látom az ilyen gumis térdszorítókat. Érdemes olyannal próbálkozni? Mikor sok éve edzettem ott is bizonyos kg-ig tolerálta a térdem utána nem tudtam feljebb menni súlyban.

(#148638) Zola007 válasza aelod (#148636) üzenetére


Zola007
veterán

gazdagot és kigyúrtat még találnak is, de a legtöbbnek a pasija olyan művelt, mint egy kukoricaföld

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148639) aelod válasza Zola007 (#148638) üzenetére


aelod
veterán

Lényegtelen az, legalább a közös érdeklődési kör megvan. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148640) kk831228 válasza Zola007 (#148638) üzenetére


kk831228
addikt

:DDD ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#148641) Zola007 válasza kmisi99 (#148637) üzenetére


Zola007
veterán

180 kilós lábtolóna bandázs olyan mint a 75A melltartó: van, de minek...

a térdedet kell megerősíteni, stabilizálni és megbézni, hogy egészséges-e, megfelelő-e a technika, talppozíció

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148642) Apollyon válasza Lacy6 (#148634) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi.
Nekem a fekete kávéba kellene néha, ha mint élvezeti cikk fogyasztanám.)

(#148635) HussarF: pfejj, de utálom ezeket! Na pont ezeknek van az a mocskosszar szintetikus íze, amitől hányok. A steviának van a legközelebb íze a cukoréhoz. Mondjuk a kristálycukor ízét is már utálom, mert még pár éve hozzászoktam a nádcukorhoz, és amikor épp szabadott, akkor azt toltam kávéba. Viszont a stevia meg nem olyan agresszív, mint a többi édesítő.

Na mindegy, igazából úgy vagyok vele, hogy inkább ne legyen édes, vagy max. stevia, ha meg félrezabálós időszak van, akkor nádcukor. :K

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148643) aelod válasza Zola007 (#148641) üzenetére


aelod
veterán

180 kilós lábtolóna bandázs olyan mint a 75A melltartó: van, de minek...

LoL

Visszacsatolnék az előző gondolatmenetre:
-műhaj (bevarrva általában igénytelen és proli)
-műköröm (silány munka, bumfordi, mosoly vonal görbe)
-smink (hagyjuk is nutella alapozó szem száj kihúzva)
-push up melltartó

...és várják az igazit :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148644) kk831228 válasza Apollyon (#148642) üzenetére


kk831228
addikt

igyál normális kávét, abba nem kell semmi... :B ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#148645) tibcsi0407 válasza aelod (#148643) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Te nagyon haragszol ezekre a lányokra. Pedig mást kellene velük csinálnod. ;]

https://utdetailing.hu/

(#148646) Apollyon válasza kk831228 (#148644) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kösz a jótanácsot, majd ha lesz 45+ ezres kávégépem amibe érdemes igazán minőségi kávét vásárolni, majd úgy teszek.
Addig viszont nem kulturális okokból fogyasztom a kávét, hanem praktikumból. Nálam inkább a tea az, aminek természetes forrásból jónak kell lennie, ízesítés nélkül, magában.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#148647) aelod válasza tibcsi0407 (#148645) üzenetére


aelod
veterán

Hát pedig nem ez a mondanivaló lényege. Nincs velük semmi baj arra 1.5 percre ;] :DDD :DDD
A női nemnél csak a női igent szeretem jobban :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148648) Ijk válasza aelod (#148643) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lofaszt várják. A fb, insta lajkokat varjak, meg a nyaralasokat vagy a sztárbakszos makkiatot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#148649) aelod válasza Ijk (#148648) üzenetére


aelod
veterán

Az igazi egy olyan valaki aki mellett ezek megvannak és vígan kurválkodhatnak. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#148650) tibcsi0407 válasza aelod (#148647) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor ne bántsd Őket. Örülj, hogy vannak köztük ilyen egyszerű teremtések is. Gondolj bele, hogyha mind professzor lenne, mennyivel nehezebb lenne a dolgod. :D ;]

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.