Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144811) gyuri860213 válasza flash- (#144810) üzenetére


gyuri860213
tag

Á. Norbert... na ja. vele mi is konzultáltunk. Írt is egy minta étrendet páromnak napi 1500kcal-ra amit miután újra számoltam én magam inkább 1900 lett, megkérdeztem hogy neki hogyan jöttek ki ezek a számok, a válasza hogy ő táblázatból dolgozik, higgyek neki hogy az annyi és nem több, hát mondom én is tudok kalóriabázison összeadni pár dolgot és mégsem az jön ki mint neki. erre a válasza, minek számolgatom én azt amit ő már kiszámolt, ha nem bízunk benne minek fordultunk hozzál... jól van mondom, erősek az érveid látom.... 1500 kalórián nem fogyott egy dekát sem 5 hétig, levélben mindig azt írta még várjunk még várjunk, majd ő változtat a diétán. aztán a 4. levél után meguntuk és levittük mi magunk 1300-ra és ott elindult kicsit fogyás. ennyit kap az ember az 1 órás konzultációért cserébe. (8k) Lehet ha többet tolunk zsebbe és nem csak 1 alkalommal fizetünk akkor máshogy áll ő is hozzá, bár rájöttem azóta hogy nagy titkot nem árult el ő sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.