Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141701) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok!
2 év után visszamásznék a vasakhoz, kérdésem az, hogy maradt 5kg Myprotein fehérjém,
de lejárt tavaly májusban, száraz helyen volt tárolva...mennyire lehet para elfogyasztani? :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#141702) jpeetr válasza L4mie (#141701) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Semennyire

(#141703) tibcsi0407 válasza L4mie (#141701) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tolj egy adagot, ha nem fosol be, akkor stabil a cucc. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#141704) Zola007 válasza L4mie (#141701) üzenetére


Zola007
veterán

Keverj be egy adagot és hagyd kint éjszakára
Ha reggelre büdös az oldat 20-25 fokon hagyva, akkor gyanús

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141705) L4mie válasza Zola007 (#141704) üzenetére


L4mie
veterán

Szuper, köszönöm a válszokat! Ezt kipróbálom :K,
inkább mint a mérges macskás próba :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#141706) God Vazzeg válasza GoTReX (#141692) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tök jó hangja van a csajszinak :K :)

(#141707) GoTReX válasza God Vazzeg (#141706) üzenetére


GoTReX
őstag

Engem a szöveg fogott meg.All vagy 3 szóból, simán megjegyzem.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#141708) whitezo88 válasza GoTReX (#141642) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Bundesliga haj befigyel :D

(#141709) Zola007 válasza whitezo88 (#141708) üzenetére


Zola007
veterán

Feje, orra tiszta olyan mint Woody Harrelson
Még a 2 perc szünet a fogai között is stimmel (Defoe "Mind The Gap" [link] :D ):

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141710) Fandango válasza aelod (#141689) üzenetére


Fandango
veterán

(#141711) medica válasza Fandango (#141710) üzenetére


medica
senior tag

Minden egyes fingását megörökíti

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#141712) szuszinho válasza Fandango (#141710) üzenetére


szuszinho
őstag

Combjaismijen ;]

(#141713) Apollyon válasza aelod (#141681) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Te jó ég
Azért ez elég rideg. Akárhogy koncentráltam, nyomokban se nagyon érezni, hogy ez valaha nő volt. A hangján, se. Az egyik kommentben linkeltek egy másik videót, ahol mutatnak róla képeket amikor még nem volt ilyen tesztó szörny. Hát még akkor se volt egy atomnő, de ahhoz képest a jelenlegi... fú baz. Most tényleg, az ilyet ki d*ja meg?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#141714) jpeetr válasza Apollyon (#141713) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Szerintem bárki, akinek megparancsolja. Jobb a békesség :D

(#141715) AMD Power


AMD Power
titán

Jó reggelt!

Jól gondolom ,hogy ebből napi csak egy adagot vegyek csak be? Nem kevés az egy kicsit? :F

Tri Creatine Malate
300 g

FELHASZNÁLÁS: Keverjen el 5 g terméket (1 adag) 200 ml vízben vagy gyümölcslében. Fogyassza 20 perccel edzés előtt. Az ajánlott napi mennyiséget ne lépje túl!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141716) jpeetr válasza AMD Power (#141715) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Nem kevés.
A legújabb kutatások alapján teljesen felesleges a feltöltési fázis.

(#141717) Jim-X válasza jpeetr (#141714) üzenetére


Jim-X
őstag

:C :C :C

Ez igy reggelre jo volt. De amugy mijenigaztolled :DDD

szerk.: Ha meg nem all fel, akkor egy picit megboki a boret, te lenyalod azt a csepp vert es a benne levo tesztotol akkor is felall ha nem akarod ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#141718) AMD Power válasza jpeetr (#141716) üzenetére


AMD Power
titán

En mar a toltesen tul vagyok. Sima monohidratot szedek mar tobb mint egy honapja. Napi 2x5g.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141719) aelod válasza Apollyon (#141713) üzenetére


aelod
veterán

Erre mondják azt talán, hogy a legjobb nőt is unja valaki otthon. Ja nem erre ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#141720) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Sziasztok! November végén darabosra törtem jobb felkarom alsó végét, majd rá két hónapra eltört a lemez amivel összecsavaroztak meg a törés elmozdult, szóval február 2.-án műtöttek újra, ahol kaptam egy nagyobb lemezt meg műcsontot. Március elején lett leszedve a felkötözés azóta kezdem használni amennyire bírom meg merem meg gyógytorna folyik. Április végétől meg kis súlyokkal terhelhete. Orvos szerint nyárra lesz olyan állapotban, hogy újra tudjak edzeni járni. Kérdésem az az lenne, hogy van-e itt olyan akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatvan vagy milyen gyakorlatokat lehet vagy célszerű még elkerülni? Ja még annyit hogy körübelül olyan 1,5-2 évig lesz bent a lemez, de ahogy írtam, orvos szerint nyártól jó.

(#141721) szuszinho válasza Milgram1 (#141720) üzenetére


szuszinho
őstag

A legjobb helyen tetted fel kérdésed ;]
Itt meg is műtöttek volna simán

(#141722) Jim-X válasza szuszinho (#141721) üzenetére


Jim-X
őstag

:C ;]

A játék az nem játék!

(#141723) GoTReX válasza whitezo88 (#141708) üzenetére


GoTReX
őstag

Simán! Szerintem komoly!:D A kor szelleme :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#141724) jpeetr válasza AMD Power (#141718) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Szerintem szinten tartásnak simán elég ebből napi 5 gramm.

(#141725) AsakuraDave válasza Fandango (#141710) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] És még hogy egy kockának sose lehet bomba nője :Y :Y :Y Faze Censor csaja,bár a tag full naturál forma de elég rövid idő alatt lett buffed. Amúgy genetika ide vagy oda de ezek a youtube celeb fitness arcok mind ilyen iszonyat vékony kis ectomorphok voltak aztán a cucctól meg olyan brutál formát összehoztak hogy szerintem k.vára de mindegy a genetika,max ha Mr.O akarsz lenni de ahoz meg több cucc kell meg elhivatottság. Nah mindegy,azért kurvára irigylem a tagot,mely fiatal srác nem akart volna abból megélni hogy egész nap csak COD-ozik? Hobbiból meggazdagodni-gyúrni(talán kicsit cuccolni csak a változás idejét elnézve,meg kb nem találni before-aftereket róla)-felszedni egy ilyen nőt -> living the dream. :R :R :R

Nem tudom,lehetne mondani hogy oké van segge és emellé egy kis lumbar lordosis-a de ahoz szerintem a belei nincsenek annyira kinyomodva. Nem tudom de számomra ez a hát-fenék ív iszonyat bejön,nem is kell hozzá hatalmas segg csak ez az ív legyen meg és csorog a nyálam és csak ezért furcsálom mert ez valszeg genetikailag kódolt bennem hogy ez a szexi és nőies számomra szóval ennek "normálisnak" kéne lennie hogy ilyen ívben legyen vagy csak én vagyok beteg :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#141726) Milgram1 válasza szuszinho (#141721) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Ha ezt tudom a mentő helyett ide jövök egyből :DDD :DDD

(#141727) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Pause guggolásnál hogy kell levegőt venni?
Még csak most kezdtem beiktatni az edzésembe, előtte csak sima guggolás volt.

Sima squat-nál lefele belégzés, felfele kilégzés.

Itt próbáltam, hogy lefele belégzés, lent míg megtartom, addig levegőt bent tartom, és amikor felállok, akkor fújom ki, de elég így kicsit oxigén hiányosnak tűnt a dolog.
Utána inkább azt csináltam, hogy lefele belégzés, amikor full lent vagyok kilégzés, majd megint belégzés és amikor felállok, akkor kilégzés.
Kicsit furcsa érzés volt full lent, súllyal a hátamon nagyobb levegőt venni, de talán ez tűnt a jobb megoldásnak.

[ Szerkesztve ]

(#141728) AMD Power válasza jpeetr (#141724) üzenetére


AMD Power
titán

Az lenne nekem a legjobb. Akkor majdnem 2 honapot kihuznek egy ilyen dobozzal. De a 96kg melle nem keves a napi 5g kreatin?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141729) AsakuraDave válasza bigmasterg (#141727) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Lefele belégzés: ugye nem folyamatosan veszed a levegőt ahogy lemész? guggolás megkezdése elött kell jól tele szívnod hasra magad ráfesziteni a core-odra és ezután kezded meg és lent mikor jösz fel az erőkifejtéshez fújod ki a levegőt. Én pause-normál guggolásnál is így veszem a levegőt.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#141730) Woodslave válasza bigmasterg (#141727) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én pl. nem fújom ki csak fenn...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#141731) szuszinho válasza bigmasterg (#141727) üzenetére


szuszinho
őstag

Lefelé be, felfelé ki? Azt hogy?

Woodslave

Szintén.

(#141732) Angel2014 válasza Woodslave (#141730) üzenetére


Angel2014
addikt

Jobb lenne közben és szájon..és orron szívod be...

És tudod miért? Mert a súlyzós edzéstől amúgy is feszül az érfal és a szív pumpafunkciója is...ha fent fújod ki a levegőt így is ráteszel egy lapáttal.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#141733) marked one94 válasza Woodslave (#141730) üzenetére


marked one94
őstag

szintén csak fent. Ma pont volt megállítós gugim. [link]

You'll Never Walk Alone

(#141734) Woodslave válasza Angel2014 (#141732) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Proper Breathing

It is not enough to only brace for a punch when we squat. If you want to move massive weights in a safe manner you must also learn how to breathe properly. For too long, professionals in the strength and medical field have failed to incorporate proper breathing during lifts. Many have essentially approached our core like a balloon; trying to strengthen the outside rubber walls instead of learning how to increase the pressure within!

Fitness and medical professionals are taught, “Breathe in on the way down and breathe out on the way up.” This is fine for an exercise involving lightweight and higher repetitions (i.e., bench press 3 sets of 10 reps). This breathing mechanic however is not entirely recommended when performing the barbell squat. Can you imagine what would happen if a powerlifter let out his entire breath on the way up from squatting 1,000 lbs?

When we squat heavy weight with a barbell (for example anything over 80% of your 1 rep-maximum), it is advised to take a large breath and hold it through the entire repetition. Usually this type of breathing is not needed for higher repetition sets with low weight. However, when you are squatting heavy for a few reps it is crucial. This breath should be taken prior to and in coordination with the cue to “brace for a punch”. Doing so allows us to dramatically stabilize our core.

To learn how to properly breathe during the squat, try this simple test. Place one hand on your stomach and another on your side (near your lower ribs). Now take a big breath. If you did this properly you will feel your stomach rise and fall. You will also feel your lower rib cage expand laterally (out to the side). Essentially you are feeling the volume increasing inside your core. When we take a big breath the diaphragm just below our lungs contracts and will descend towards our stomach (1).

most a guggolásról beszélünk ahol komoly erőkifejtés van. Más gyakiknál persze úgy van erőkifejtés kilégzés..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#141735) GoTReX válasza Angel2014 (#141732) üzenetére


GoTReX
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#141736) aelod válasza szuszinho (#141731) üzenetére


aelod
veterán

A gyakorlat excentrikus fázisában szívjuk be a levegőt a koncentrikus fázisban pedig kilélegzünk (Vannak gyakorlatok ahol a fordított légzést alkalmazzuk). Viszont ha a hátadon van egy olyan súly akkor a kilégzés a guggolás koncentrikus fázisában nem éppen előnyös mivel könnyen sérülés lehet belőle. Nincs feszítve és levegővel telve a mellkas és nem tart "ellen" így a gerincnek. Én ha nagy súlyra megyek (pl 140 kiló) akkor belégzés squat, felállok és mikor még nem álltam fel teljesen akkor fújom ki a levegőt vagy akkor amikor felálltam a súllyal. Nem azt mondom, hogy ez jó technika mert semmit nem értek az erőemeléshez de azt vettem észre, hogy ha már akkor kifújom a levegőt miközben jövök fel akkor nem érzem magam biztonságban és könnyen be is szédülök vagy nem tartom a törzsem stabilan.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#141737) jpeetr válasza AMD Power (#141728) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Én több helyen azt olvastam, hogy jobb a felszívódása, mint a sima monohidrátnak, ezáltal kevesebb kell belőle. Most hogy mennyi felel meg mennyinek, azt ne kérdezd. Én 86 kiló mellé nem szedtem többet 5grammnál, de megpróbálhatsz mondjuk 2x3 vagy 4 grammot is, de szerintem max 3 elég.

[ Szerkesztve ]

(#141738) szuszinho válasza aelod (#141736) üzenetére


szuszinho
őstag

Nem a mellkasba, hanem a hasüregbe kell a levegőt venni. A törzs felső részének a stabilitását pedig, a zárt lapockákkal lehet elérni. Ha jól szakértem ;]

Angel2014

Az aztán a technika, ha Te közben ki-be fújod a levegöüt.

[ Szerkesztve ]

(#141739) Woodslave válasza marked one94 (#141733) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de utálom az ilyen állványt. Jó magas hogy ne tudjál benne guggolni, de megfelelően hosszú is hogy qrva sokat kelljen kifelé gyalogolni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#141740) GoTReX válasza Woodslave (#141734) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem rég láttam egy bb adást, ahol erről volt szó.Egy ebben nagyon komoly eredményeket elérő csávó mutatta be.Ha lesz időm előkeresem.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#141741) Angel2014 válasza szuszinho (#141738) üzenetére


Angel2014
addikt

Ne vegyek levegőt mi? ;]

Minden nyomógyakorlat előtt beszívom a levegőt az orromon ...és mikor tolom ki közben lassan fokozatosan engedem ki a levegőt a számon.

Véleményem ha úgy csinálnám a nyomógyakorlat előtt beszívom , és ameddig ki nem tolom addig feszítve bent tartom a levegőt így nagy nyomás nehezedik az érfalra és a szívre.

Olyan amikor a bokszolókat,vagy a karatésokat gyomron vágják edzésen..megfeszít és az ütés pillanatában kifújja a levegőt.

De ezt nem csak guggolásban használom,hanem mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#141742) aelod válasza szuszinho (#141738) üzenetére


aelod
veterán

Nagy levegő és még egy kicsi ami megtölti a hasüreget. Gondoltam ez nyilvánvaló. :K
Igen zárt lapocka csak ha nincs levegő bent én nem érzem stabilnak a törzset közben. De mondom nem vagyok erőemelő hanem testépítő. Ja az sem ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#141743) szuszinho válasza aelod (#141742) üzenetére


szuszinho
őstag

Mert kevés csigáspics@gyakorlatot csinálsz :DDD

(#141744) AMD Power válasza jpeetr (#141737) üzenetére


AMD Power
titán

Jol van kosznom. Lehet,hogy akkor igy fogom szedni. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141745) marked one94 válasza Woodslave (#141739) üzenetére


marked one94
őstag

Ja eleg rossz, de 140kg felett meg nem merek kisetalni mar belole igy probalok nem koccanasig leguggolni. [link]

You'll Never Walk Alone

(#141746) bigmasterg válasza Woodslave (#141734) üzenetére


bigmasterg
addikt

Köszi.
Ez alapján eddig rossz volt a légzéstechnikám guggolásnál.

(#141747) aelod válasza szuszinho (#141743) üzenetére


aelod
veterán

Az biztos. De ha csinálok is akkor sem töltöm fel instára. Elb@sztam az egészet...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#141748) GoTReX válasza aelod (#141747) üzenetére


GoTReX
őstag

Mivel cerka van alattad, szerintem kutyát nem èrdekelnè hogy és mennyit guggolsz ;]
Ez már K*rvara nem a sportról szól, inkább elemi ösztönökre épül a stuff.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#141749) aelod válasza GoTReX (#141748) üzenetére


aelod
veterán

Instám sincs :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#141750) GoTReX válasza aelod (#141749) üzenetére


GoTReX
őstag

Se punci, se Instagram? Így nem viszed sokra barátom! ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.