Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135572) Woodslave


Woodslave
nagyúr

szerintem jó edző abból lesz aki szenvedélyesen szereti ezt, de qrva xar a genetikája :D

Ettől függetlenül ha hétköznapi emberek edzőjéről beszélünk a konditerembenn, akkor azon látszon hogy edz. Azért mert egy egyszerű, követhető, tartható eredményes rendszert várok el tőle, ami nyilván nincs meg ha saját maga se tudja/akarja követni. És akármilyen a genetikád, ha évekig csinálod nem idióta módon akkor élőben (még ha csoportképen annyira nem is tűnsz ki) látszódni fog rajtad hogy edzel.

Persze ez nem zárja ki hogy rengeteg nagyon jó edző van akinek a külső úgymond már nem prioritás, de mivel nekem a fő célom az lenne hogy jól nézzek ki, hiába hangzik qrvára jól egy program és tudom hogy nagy szaktekintély, ha nem néz ki sehogy (legalábbis képen, persze lehet élőben igen és akkor már ellent is mondtam magamnak lásd fent)

Vida meg inkább gyógyszerész meg kémikus, "profi" szinten az edzést mint hozzáadott értéket inkább hagyjuk :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.