Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114859) aleister válasza aleister (#114850) üzenetére


aleister
veterán

Egyébként elég rendesen elkanyarodtunk az alap témától, ami a kox negatív hatása volt. A többiek egészségügyi oldalról közelítették meg, én meg a társadalmi, szociális vonatkozását vettem a dolognak. Erre te Csernusként elkezdted az én indítékaimat analizálni, ahelyett, hogy az alaptézissel foglalkoztál volna, ami tőlem független. A rossz hír-jó hír tanulmányt nem én követtem el, az emberi psziché is független tőlem. Ha úgy érzed, hogy az általam felvázolt tézis téged nem érint, akkor egy legyintéssel menj el a dolog mellett! De, ha nem inged, akkor ne vidd olyan útra a dolgot, ami irreleváns (pl az én célom a testépítéssel)!

(#114858) God Vazzeg:
Természetesen semmi baj nincs azzal, hogy reagálsz. Ez egy topic, nem privát csevej. :)
Teljesen igazad van abban, amit írsz. Nincs ezzel semmi baj. Szerintem is rendben van az, ha az ember büszke a teljesítményére. Főleg, ha ezt fáradtságos, küzdelmes úton éri el. Nem elítélésként írtam azt, hogy a testépítők többsége vágyik a pozitív visszacsatolásra.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.