Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140351) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
A fiam bejelentkezésekor egy olyan ablak fogadja, ami kéri, hogy a szülő engedélyezzen neki valamit a microsoft fiókban. Belépve a gépemen az ő email címével, közli is az ablak, hogy jelentkezzek be és hagyjak jóvá eztazt. namost hiába próbálok belépni, csak teker és nem tölt be, akármely böngészővel is próbálkozom. Mit kellene engedélyeznem a saját fiókomban, hogy elkerüljem az engedélykérést (a boxon zavaró, és csak ápr 17-ig lehet engedélyt adni). Tudom, hogy megadhatnám, hogy a gyerek 18 és levehetném a parental controllt, de nem akarom, nekem tök oké, hogy hetente kapok kimutatást róla, hogy mivel mennyit játszik...
A beállításokban találtam egy kapcsolót, amivel tudom állítani, hogy akarom e kontrollálni mint szülő a hozzáférését dolgokhoz, vagy nem, de azt hiába állítottam át, megint kért tőle engedélyt a box. Felteszem, ha továbbjutnék az asztali gépen, akkor megoldódna a probléma, de valmiért nem tölti be... járt már így valaki ezzel, vagy nem jellemző a szülői felügyelet nálatok?

(#140352) Janusz001 válasza gurubefree (#140347) üzenetére


Janusz001
őstag

Hát mennék én, de alig van időm délutánonként, van egy 4 hónapos karakterem, azt kell szintezni, mert a védőnő sipákolni fog :)

Pc -n amúgy nekem is bejött, bár az end game tartalomig nem jutottam. Szerintem az irányítást is jól sikerült konzolra implementálni, kontrollerrel is baromi kényelmes.

(#140353) gurubefree válasza Janusz001 (#140352) üzenetére


gurubefree
senior tag

Toltom lefele ( 48GB ) .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140354) DaveHutt válasza melan (#140351) üzenetére


DaveHutt
őstag

Live hiba van éppen, Network Settingsben írja is a gép.

(#140355) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

60 fps-nél bitang sokat ad a freesync.. Doom-ot néztem meg hirtelen, kegyetlen jó... :Y

30 fps-nél ugye nem ad, mivel ugye 40-60 a range, elvileg, extended-ben.

Véleményem szubjektív...

(#140356) gurubefree válasza hackeeeee (#140355) üzenetére


gurubefree
senior tag

Ha jol tudom az Ark-ban alapbol benne a freesync

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140357) Benoe77 válasza DaveHutt (#140354) üzenetére


Benoe77
őstag

Ez valami más lehet, egy pár napja nálunk is feljön. Chrome-ban nálam is megáll, Firefox-ban idáig jutok:

Miért kéne most új accountot létrehoznom neki? Azt hittem már van.

(#140358) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Ha eladok egy meglévő játékot, akkor a profilomból, hogy tudom kitörölni, hogy ne hozza fel, mint lehetséges játékot, amit indíthatok?

(#140359) hackeeeee válasza gurubefree (#140356) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem onnantól, hogy a gépben aktiválva van, mindegy, hogy miben mi van.

Véleményem szubjektív...

(#140360) Csapoati válasza NoOne1976 (#140358) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyomj rá a menügombra, ott lesz talán az, hogy Hide.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140361) Bep válasza Cobra652 (#140341) üzenetére


Bep
senior tag

Nagyon remélem, hogy nem lesz ilyen. Ahogy valaki megfogalmazta már, hogy az egész CP-nek annyi az előnye, hogy Pista a haver is tud játszani Elekkel akinek Box-a van otthon.
Én is a PC multiból menekültem az Xbox-ra. Más a légkör. Mindenkinek "ugyan olyan" a grafika, kontroller és kész. De szerintem az Xbox-sok többsége nem hagyná, vagy nem tudom, hogy a PS-nél hogy van a CP, de, ht, ha minden kötél szakad és a PC-től távol kell tartani magam... :DDD

(#140362) Camuflage


Camuflage
újonc

Sziasztok!

Akad itt egy szaki (Pest) aki segítene egy LB RB gombcsoport cserében és van hozzá alkatrésze is? (jackes controller).

:R

[ Szerkesztve ]

Személyes átvételre,munkahelyemen a 13. kerületben van lehetőség H-P 10-18h-ig.

(#140363) gurubefree válasza hackeeeee (#140359) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nem akarom az ordogot a falra festeni... szerintem a freesync az kijelzofuggo . Ha a kijelzo nem freesync-es akkor hiaba van aktivalva az Xbox-on. Lehet rosszul tudom

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140364) Def26 válasza Bep (#140361) üzenetére


Def26
félisten

ps -en ha jól tudom nincs, nem is véletlen. :D ms gondolom a windows rokonsága miatt erőlteti. Engem is zavarna,de ha úgy oldják meg ahogy fentebb írták (külön szerveren) akkor nem izgat a dolog.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140365) ImpersonatoR válasza frankdelgado (#140349) üzenetére

Konzolvilag.

De direkt mondta a csóka. hogy ha gond van ne hozzájuk vigyem vissza hanem ms support.
Igazából annyi a lényeg, hogy ne az legyen, hogy visszaküldik "semmi baja" címszóval a kontrollert.
Mert igen összes gomb megy csak éppen nyikorog az alsó lemez.

(#140366) hackeeeee válasza gurubefree (#140363) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha a kijelző nem freesync-es akkor nem tudod bekapcsolni a gépen sem.

Ergo, ha nem freesync-es a monitor, akkor a játékban hiába van freesync beállítás, semmit sem ér. Szerintem itt is az van, mint PC-n, onnantól, hogy engedélyezve van mindkét oldalon, akkor a range-en belül aktív. Esetben itt, ha 60Hz-s a monitor, akkor extended módban 40-60 Hz/fps között.

Mondjuk érdekes mert, azt mondja, hogy Only freesync 2, viszont ha bekapcsolom a monitorom, azonnal hagyja bekapcsolni a funkciót is, és valamit tuti csinál, mert a 60 fps-es játékok teljesen más élményt adnak.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140367) gurubefree válasza hackeeeee (#140366) üzenetére


gurubefree
senior tag

Vannak megfizetheto 27” 1080p , 1440p freesync kijelzok amik jo alternativak TV helyett xbox one s melle. 4K freesync monitorok heroin aron vannak

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140368) Bep válasza ImpersonatoR (#140365) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem is onnan van a box.
2 éves koráig MS-hez közvetlenül. Én vettem +1 évet hozzá, na ekkor kell hozzájuk vinni (2-3 év között).

Ahogy én észrevettem, ha van közvetlen szerviz bejelentő bármilyen műszaki tárgyhoz (weboldal, tel.szám), akkor sokkal gyorsabb, ha mi magunk intézzük, mert míg a bolt intézi el a felküldést akkor... nem igen kapkodnak.

(#140369) hackeeeee válasza gurubefree (#140367) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amit mi használunk az annyira nem vészes árban, és 32". Inkább az a fontos, hogy HDMI-n keresztül legyen freesync-es a monitor.

Csak ezen a Freesync 2 témán elbizonytalanodtam.

Semmi, most esett le, hogy a freesync 2 a HDR miatt van.. Okésemmi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140370) gurubefree válasza hackeeeee (#140366) üzenetére


gurubefree
senior tag

Persze mivel szinkronizalja a kijelzot az Xbox-bol kimeno jelhez igy folyamatosabb kepmegjelenitesi hatast kelt. Majd teszteld le mert olvastam par erdekes dolgot .. ha beesik 40 ala akkor kilovi a freesyncet

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140371) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Több mint 350 BC játék. Itt a két legújabb:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140372) hackeeeee válasza gurubefree (#140370) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, tudom. Ez nem érdekesség, extended módban 40-60 között van a range. (monitorban állítva). Ha normálban van, akkor 45-60, vagy 48-60, ha jól emlékszem.

Használtam Gsync-et jó pár hónapig, ez hasonló. :) Csak ott le lehetett menni 30-ig

Véleményem szubjektív...

(#140373) AMD Power válasza #78687232 (#140321) üzenetére


AMD Power
titán

Ez jol hangzik!!! :))

Bar most,hogy Gold-ba megkapom a masodik reszt nem jatszom le az EA Access kereten belul. Lepek tovabb sok jatek van amit le kell tolnom! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140374) #78687232 válasza AMD Power (#140373) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én végig megyek a trilógián. Érdekel, miért tűnt el ez a cím. Utána nekem is kell más, lehet a Gears lesz a soron következő.

(#140375) #81556480


#81556480
törölt tag

Home társat milyen gyakran lehet váltogatni? van korlátozás? kipróbálnám az FC5-öt valakiről lehúzva, de hosszú távon nem lennék vele társ, csak 1-2 hétig. Aztán ő vissza tud "homeolni" azzal akivel előtte volt ?

(#140377) MrPeekaboo válasza negyven2 (#140350) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Azért rápróbáltam, de egyik USB port-on sem tud a controller a wireless receiver-re kapcsolódni, így nem is működik.

(#140378) pzstm válasza l.skywalker (#140376) üzenetére


pzstm
titán

nope.

Évi 5 partnercsere lehet hometársnál, régióváltás a korlátlan ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140379) l.skywalker válasza pzstm (#140378) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na ezt nem tudtam. Thx.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140380) AMD Power válasza #78687232 (#140374) üzenetére


AMD Power
titán

Jol teszed! :K

En is meg fogom csinalni majd valamikor. De most valahogy masra vagyok. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140381) hackeeeee válasza l.skywalker (#140376) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőő, az évenkénti X homepartner törölve lett? Régen valami évenként 3 home eszköz volt engedélyezve.

@pzstm: Akkor jól rémlett, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140382) #78687232 válasza AMD Power (#140380) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mi lesz nálad a következő? A jó tippeket szívesen fogadom, hátha nekem is megvan az a játék.

(#140383) szupermacs válasza l.skywalker (#140371) üzenetére


szupermacs
veterán

AC4 miért? Ez komoly? Gondolom a mentésem nem tudom átvinni a One-os verzióba. Meg a magyar nyelvet. Ezzel felkúrtak most.

(#140384) l.skywalker válasza szupermacs (#140383) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. Teljesen két külön játéknak számít a kettő. Nekem is megvan mind a kettő 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140385) l.skywalker válasza hackeeeee (#140381) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Töröltem is a kommentet, nehogy valakinek rosszul jöjjön

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140386) szupermacs válasza l.skywalker (#140384) üzenetére


szupermacs
veterán

De erre mi szükség volt? Liberation HD bezzeg nem BC. :W

(#140387) negyven2 válasza szupermacs (#140386) üzenetére


negyven2
veterán

Még nem az. De miért gond ez, hogy bekerült? Már jó sok játék jelent meg így, hogy van Remaster kiadás, meg BC kiadás is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#140388) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A konzolt eddig nem ismerő új tulajnak milyen magyar nyelvű/feliratú játékot ajánlanátok? Lehet régi one-os játék is, nincs jelentősége. Kezdőnek minden új :D

(#140389) hackeeeee válasza l.skywalker (#140385) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor kiveheted az enyémből is az ehhez kapcsolódó részt ha gondolod, és akkor nincs kavar. :R

Véleményem szubjektív...

(#140390) l.skywalker válasza szupermacs (#140386) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A BC-s könyvtár bármeddig bővíthető gondolom, az hogy közben adtak ki belőle One-t is az lényegtelen. A BC-t az MS intézi, a kiadásokat a Ubisoft.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140391) hackeeeee válasza l.skywalker (#140390) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyi. Gondolom nem vette még meg mindenki.. :DDD

Amúgy volt korábban ilyen, hogy pl GwG-ben volt egyszer a játék Xo-s változata, majd volt a 360-as is, mert jött BC-be.

Véleményem szubjektív...

(#140392) Def26 válasza NoOne1976 (#140388) üzenetére


Def26
félisten

Mennyi idős? milyen játékok érdeklik? Most épp tavaszi akció van, kicsit olcsóbban is be lehet szerezni a játékokat, már ha érdekli a digitális vásárlás.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140393) szupermacs válasza negyven2 (#140387) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem hiszem, hogy megvettem volna a One verziót is ha már korábban bekerül BC-be. Pont egy olyan címet raktak be, amit fölösleges volt, amíg a sorozatnak van nem BC-s része. Ami nem jelent meg a mostani generációra.

(#140394) NoOne1976 válasza Def26 (#140392) üzenetére


NoOne1976
őstag

Felnőttnek kellene. Bármi jöhet. Ha tudtok ajánlani ilyen címeket, akkor majd a net segít a döntésben. Vagy hogy milyen kategórián belül mit érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#140395) Seat


Seat
tag

FC5 letehetetlen....az első 1-2 óra után :C

(#140396) gurubefree


gurubefree
senior tag

Hellblade: Senua's Sacrifice csak digibe lesz meg Xbox-ra ?

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140397) hackeeeee válasza gurubefree (#140396) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudomásom szerint igen.

Véleményem szubjektív...

(#140398) Nandinagy válasza NoOne1976 (#140394) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha a magyar felirat szempont akkor talán a legjobban a Witcher 3-t ajánlanám :D Most van akcióba a game of the year kiadása minden dlc-vel 6000 körül.

(#140399) icemad válasza NoOne1976 (#140388) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én nemrég vettem meg a Witcher 3 Goty-t. Nagyon ajánlom. Magyar felirat van hozzá, és baromi jó játék. Most még aránylag olcsó is.

Megelőztek... :D

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140400) gurubefree válasza hackeeeee (#140397) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nem szeretem .... :(((

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.