Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140701) x360elite válasza icemad (#140700) üzenetére


x360elite
őstag

A picipuha alapból nem fogadja el a maestro kártyát. :( Viszont nem értem, hogy miért. (nekem is az van)

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#140702) Benoe77 válasza Gabesz84 (#140699) üzenetére


Benoe77
őstag

Nem, 150ft-ot a support szerint a gyerek accountjára kellett rátöltenem: a lépések során a képernyőn ki lehetett választanom a saját accountomat is, de szóban azt mondta, hogy a gyerekére kell. (csak az egyikére kellett, a másiknál már nem) A gyerek elköltheti majd.

Egyébként a megoldás a GDPR, emiatt van az egész.

[ Szerkesztve ]

(#140703) csucsu52 válasza icemad (#140700) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja minket is ez fogadott gyerekek accountján, (miután töltöttem fel nekik USD felötőkódot és el is vásárolták), viszont én megoldottam úgy, hogy beküldtem a jogsim képét kitakarva a számát, ezt elfogadták és azóta minden rendben.
Kb. így!

(#140704) Cyrin


Cyrin
addikt

A Hitman Spring Pack eltűnt a saját játékok közül, ez csak eddig tartott??

(#140705) l.skywalker válasza Cyrin (#140704) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ebben lesz benne: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140706) Ti Bo válasza l.skywalker (#140670) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Nem túl sok fantáziát vittek bele.... :U

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#140707) l.skywalker válasza Ti Bo (#140706) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valóban nem. Nem tudom, hogy ez hivatalos vagy valamilyen külsős dolog, de nekem kicsit szürke.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140708) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Félig meddig talán az offtopicba kéne ezt írnom. De ide teszem. Semmi irigység nem szól belőlem mert nem tudtam volna akkor rendelni gépet, de azért pofa kell ahhoz hogy a bemákolt Extreme Digitalos Xbox One X gépeken MINDENKI ennyire pofátlanul akar megtollasodni. 120e forint eddig a legolcsóbb ár amit eddig találtam azon gépek közül....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140709) StLui válasza Bogyi007 (#140708) üzenetére


StLui
veterán

szinte megfelezik a nyereséget a vevővel, szerintem korrekt árat kérnek

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140710) Gombinyó válasza Bogyi007 (#140708) üzenetére


Gombinyó
őstag

Azért 40e ft nem egy nagy megtollasodás :) 120e ft így is jó ár érte sztem. 160 körül van még mindig egyéb helyeken.

(#140711) NoMagix válasza Bogyi007 (#140708) üzenetére


NoMagix
addikt

én nem adtam volna el, de szerencse, hogy nem kötelező tőlük megvenni...

(#140712) Bogyi007 válasza StLui (#140709) üzenetére


Bogyi007
veterán

Fel ne terjesszük már őket mindjárt Nobel Békedíjra...

Ezek a gépek amik itt kikerültek mind a nyereségvágytól lettek megvéve. Ha a többség 140000 forintért árulná senki nem akarná felezni a hasznot. Viszont biztosan vannak akik későn reagáltak akkor a hírre és nem kaptak gépet pedig maguknak vették volna. Na azokkal szemben ez nagyon nem korrekt húzás...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140713) Csapoati válasza Bogyi007 (#140712) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez legyen a legnagyobb probléma a világon. Ha most akarnék X-et venni, simán megvenném 120-ért az egyik edigitalos vásárlótól. Én is jól járnék, ő is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140714) #78687232 válasza AMD Power (#140668) üzenetére


#78687232
törölt tag

A piszok nehézség jön be igazán, ezt megkaptam a FM7-ben is. Szeretem az ilyen szenvedős játékokat.
A WRC már túl gyenge szerintem, árkádban akkor már Dirt 3 / 4.

l.skywalker: micsoda xbox skinek, nekem mindegyik bejön. :K

[ Szerkesztve ]

(#140715) s7evcsenko válasza Bogyi007 (#140712) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt azért gondold át egy kicsit...
Tegyük fel valaki olyan vette volna meg, akinek kellett is...
Akkor azokkal szemben korrekt, akiknek szintén kellett, de csak 160k-ért jutottak hozzá korábban?
Jókor kattintottak jó helyre, ennyi történt.
Szerencséjük volt.
És igen, ahogy korábban már írták, akinek most kell, annak 120k is főnyeremény. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#140716) Bogyi007 válasza s7evcsenko (#140715) üzenetére


Bogyi007
veterán

A semmiből nyerni 40000-et nekem ilyen módon pofátlanság. S ezt annak is mond meg hogy milyen jó 120000 forintért megvenni aki éppen lemaradt egy ilyen üzér miatt erről az akcióról. Az offtopicban voltak páran így...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140717) gurubefree


gurubefree
senior tag

Megerkezett ... remelem nem kell 1000000000PB letolteni

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140718) bulikavagyok válasza Bogyi007 (#140716) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"A semmiből nyerni 40000-et nekem ilyen módon pofátlanság." -te melyik országban élsz? ;] Az meg, h ki miről maradt le ebben az esetben teljesen irreleváns. Mindenki kattintott akinek volt annyi esze (és pénze) attól függetlenül, h kellett-e neki a gép vagy sem... Látszólag teljesen random adta ki a gépeket az Edigi, olyan is kapott például aki 9 óra után rendelte meg. Többen leírták már előttem, h a 120ezres eladási árral mind az eladó mind a vevő jól jár, akkor meg hol itt a probléma? Van köztünk pár szerencsés ember -nem tudom, h miért fáj ez neked annyira?! :F

[ Szerkesztve ]

(#140719) pzstm


pzstm
titán

Snake Pass Arcade Mode Update Out Now with Xbox One X Enhancements

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140720) s7evcsenko válasza Bogyi007 (#140716) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nyilván voltak páran, hisz ennyiért mindenki akart volna venni.
Még én is vettem volna az s helyett egy ilyet, pedig nem játszom túl sokat.
De nézzük úgy, hogy mi van akkor, ha nem osztják meg a fórumban, hogy van egy ilyen lehetőség...
Akkor mennyi ember tudott volna venni? 1-2? Akkor az jobb lett volna?
Így legalább volt aki jól járt.
Én ebben semmi rosszat nem látok... ez ugyan az, mint a BF hiszti... ott is sír, aki nem jár jól. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#140721) gurubefree


gurubefree
senior tag

FC5 csak 37.5GB (?) + 722MB update .... :Y

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140722) #19144704


#19144704
törölt tag

80 ezer volt egy X? omg én meg csak most hallok róla :C

(#140723) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Péntekre való tekintettel szerintem ennyi off elég volt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140724) Ti Bo válasza l.skywalker (#140707) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Szürke, egyhangú és egy kaptafára készült. Szóval tényleg fantáziaszegény.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#140725) Zjunior válasza bulikavagyok (#140718) üzenetére


Zjunior
veterán

Mert a magyar ember irigy mint a sz*r, ne hogy mar valakinek kicsit is jobb legyen azert!;]
Én is 80k ert vettem az X-et igaz nem Mo-n de kit erdekel...
Van es kesz:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#140726) Def26 válasza pzstm (#140719) üzenetére


Def26
félisten

ez egész tetszetős ki játék. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140727) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok.
Eléggé ritkán kerülök gépközelbe, de néha jó lenne másokkal játszani online. Ha van köztetek olyan, aki néha ráérne egy kis online játékra, az írjon már rám privátba. Ea accessem van, meg azon kívül kb. 60 játék, amit vettem.
Előre megbeszélnénk, hogy mikor tudunk játszani, és mivel.
Ha nagyon off, akkor törölhető.
Köszönöm, szép hétvégét nektek!

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140728) Bogyi007 válasza Zjunior (#140725) üzenetére


Bogyi007
veterán

Olvasd el az elejétől hogy mit írtam...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140729) MunezXBK válasza icemad (#140727) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Benne vagyok. :K

(#140730) gurubefree válasza icemad (#140727) üzenetére


gurubefree
senior tag

+1

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140731) JamesHun válasza Bogyi007 (#140708) üzenetére


JamesHun
addikt

én is lecsúsztam sajna
pedig azért az árért nagyon is jó lett volna itthonra a day one sima helyett

SeriesX: JamesSHun

(#140732) Jovanny2 válasza Bogyi007 (#140728) üzenetére


Jovanny2
őstag

Mindenki tud olvasni. Azzal kezded, hogy nem az irigység beszél belőled, aztán írod, hogy ha akartad sem tudtad volna megvenni 80-ért sem, meg hogy milyen pofátlanság 120-ért adni a 165000-es gépet, miközben mindenki tudja, aki követi ezt a topikot, hogy te vagy a legnagyobb fillérbaszó itt. Tényleg az OFF topikba kellett volna, dehát ide jöttél a fájásért. Hát kapaszkodj meg, nekem most 2 gépem van, egy skorpió és egy sima. Mindkettőt árulom, és remélem gyorsan elmennek a 120.000-es gépek, mert én 140-ért adnám. ;) Nem felebaráti szeretetből, hanem mert azt szeretném, ha az én gépem ennyivel olcsóbb lenne. Tudod, pénzből vesszük a rollert a gyerekeknek...na jó éjt, remélem azért tudsz majd aludni a bosszankodástól.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140733) Bogyi007 válasza Jovanny2 (#140732) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem akarok semmilyen offháborúba menni, de engem nevezni a "legnagyobb fillérbaszó"-nak azért igen meredek barokkos túlzás. Tényleg én szoktam minden premierkor vadászni hogy törökben, szingapúrban hol lehet megvenni a hyperszuperdeluxe kiadásokat párjában venni a premierárakat. Nagyob leárazások esetén szoktam maximum megkérdezni azt hogy hogyan kell másutt kártyát venni. Biztos azért vagyok fillérbaszó azért is mert nem szóróm a pénzt se cigire se piára sem és még sorolhatnám....

De jó van így... Részemről hogy nehogy fillérbaszarintónak tűnjek, innentől még a látszatát is kerülni fogom ennek. Akciós listákat például nem kell keresni keddenként mivel ez is biztosan azt sugallja hogy én ezáltal keresem a legnagyobb spórolásokat. Még csak meg sem mukkanok akkor sem amikor valakinek segíteni kell hogy mit hol tud megvenni.

Részemről ennyi. Pá.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140734) Jovanny2 válasza Bogyi007 (#140733) üzenetére


Jovanny2
őstag

Egyszer már megígérted, de visszasimogattak. ;) Arra is van igény, úgy látszik, bár mindenki be tudja írni a keresőbe, hogy majornelson, vagy storeparser. Nyugodtan meg lehet sértődni, de ez a poszt megint elég kislányosra sikeredett...no offense amúgy, de te kezdted a hülyeséget, önmagaddal ellentmondásokba keveredve. OFF VÉGE.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140735) s7evcsenko válasza Bogyi007 (#140733) üzenetére


s7evcsenko
addikt

És rendszerint mindig megsértődsz, mikor valaki leírja a véleményét és az neked nem igazán tetszik. :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#140736) AMD Power válasza #78687232 (#140714) üzenetére


AMD Power
titán

Forza M szeria meg kimaradt nekem. A 6 megvolt de eladtam. Mind1 majd idovel! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140737) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nem végleg köszöntem el...
Csak mára...

De a listákat komolyan mondtam. Persze lehet azt is fikázni és itt is eltúlozni a dolgokat mint a rám tett kijelentést, de a többség még az igazak álmát alussza amikor én már a listát kipakoltam nektek.
Hát innentől nyugodtan lehet másnak is listázni az akciókat mivel "mindenki be tudja írni a keresőbe, hogy majornelson, vagy storeparser." (egyébként nem is onnan van a forrása az akciós listáknak javarészt, de ez már nem az én gondom innentől)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140738) hackeeeee válasza l.skywalker (#140670) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A PUBG felirat nem kéne rá.. :DDD De a SoT-os sem néz ki rosszul. :)

Mivanittmármegint? Ne legyetek már 10 éves kamaszok, de tényleg...

@Bogyi: Ezen miért akadsz ki? A 80-90k-ért megvett RX580-at eladni ~200k-ért, vagy a ~200k-s 1080Ti-t eladni ~300k-ért nem pofátlanság? Engedd el.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140739) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Visszajövök olvasgatni, aztán megint csak a viszály. NYUGI már srácok! :U :B

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#140740) #78687232 válasza Bogyi007 (#140737) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én örülök a munkádnak, mindig ide jöttem megnézni a friss listákat. Ne vitatkozzatok, teljesen fölös.

(#140741) NavySeal


NavySeal
senior tag

A 2 hetes X-em ma pár mp-re igen fura és hangos zajt generált, majd elmúlt. Közben az ACO is megakadt. Előtte és utána is ment rendesen ezen a két eseten kívül minden ok vele. Találkozott már valaki hasonlóval? Mi lehet ez?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#140743) r.levente75 válasza NavySeal (#140741) üzenetére


r.levente75
addikt

Az AC nálam is csinál ilyent néha S-en. Fura hang elég hangos megakad a játék mintha lefagyna és pár másodperc után megy tovább.

(#140744) NavySeal válasza r.levente75 (#140743) üzenetére


NavySeal
senior tag

De ez egyszer a Forza7-nél volt és másodjára az ACO-nál. A hang meg sajnos a boxból jött...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#140745) r.levente75 válasza NavySeal (#140744) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem a forza 7 nincs meg de az ac nál csinálja. Igen a hang a boxból jön nálam is.

(#140746) Jovanny2 válasza NavySeal (#140744) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem meg még nem akadt, de ha a fura hang alatt azt érted, hogy felpörög a venti pár másodpercre, aztán visszaáll, az normális, 2 gép is produkálja nálam az Originsnél. Sőt, most az FC5 alatt elég sokat is hűt, gondolom nagyon dolgozik a proci. Ahogy belépek a menübe, abban a századmásodpercben elnémul. Ezt is mindkét gép csinálja.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140747) AMD Power válasza NavySeal (#140741) üzenetére


AMD Power
titán

A X nagy resze hangos. Ami nem jo. Van akinek mar a 2-at cserelik ilyen es ehhez hasonalo problema miatt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140748) hackeeeee válasza AMD Power (#140747) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hangosnak nem nevezném.. Persze, aki a silent-et szeretne, annak az. A slim-hez képest szerintem egyáltalán nem hangos az X. Persze, amikor natív 4K-ban meg van hajtva, akkor van hangja, de ez elviselhető.

Nekem itt van monitor mögött állítva a gép, szokott hallatszódni a hangja, de nem hangosabb a gép, mint annó a 1080Ti volt, amikor hajtva volt.

Az, hogy a ventivezérléssel esetleg valami stikli van, az más kérdés, az nem egyenlő azzal, hogy terhelés mellett hangja van a gépnek.

Hozzáteszem, az sem mindegy, hogy melyik játékkal játszol 4K-ban, mert van olyan játék is, ami mellett lényegében oda sem tekeri a ventit, de több olyan van, ahol azért van hangja.

Én topic-on belül 1 ilyen esetről tudok, akinek gondja volt a ventivel... Az nem azt jelenti, hogy "jajj baj van..". Tömegcikkről beszélünk, sajnos bármi megtörténhet...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140749) NavySeal válasza Jovanny2 (#140746) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez nem állandó zaj, hanem kb 3 óra alatt egy 3-4mp-ig fennálló. Kb olyan mint egy erősen sercegő(?) hang. Nem tűnt venti hangnak.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#140750) hackeeeee válasza NavySeal (#140749) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ilyen úgy tűnt fel, hogy mondjuk kikapcsolom a gépet, leáll, akkor egy kis ideig lehet hallani valamit. Nekem a vinyónak tűnt, de nem biztos.

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.