Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139051) gduck


gduck
addikt

Valamelyik nap írtatok GTA V pachet. Most akkor jön rá 4K patch?

(#139052) MunezXBK válasza gduck (#139051) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem túl rég érkezett rá 1.2GB-os update.

(#139053) l.skywalker válasza gduck (#139051) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem és még csak előkészületben sincs. [link]
Csak gondoltuk, hogy az is fog jönni, de végül csak valami mega deluxe kiadás jött tele egy valag pénzzel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139054) Chumlee válasza AMD Power (#138956) üzenetére


Chumlee
senior tag

Mind a kettőt beakartam szerezni ! :)

(#139055) hackeeeee válasza pzstm (#139049) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tudom.. Szép, szép.. De grafikai élményben szerintem ez a játék nem szép.. Ebben több más játék sokkal többet ad, akár egy TR, vagy más.. Ez most nem maga a játékok összehasonlításáról szól, hanem csak a grafikai élményről..

Nem mondom azt, hogy ronda, mert nem az, de a markegintvonat miatt túl van tolva, ez biztos..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#139056) RudY válasza hackeeeee (#139055) üzenetére


RudY
addikt

Jogos, nem szép, hanem gyönyörű! Az én monitoromon legalábbis az... a tiéd bizti valami szutyi :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#139057) Silεncε válasza oriic (#139033) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát akkor marad pihenni az XO... Mióta megvettem a goldot, kb semmi olyan játékot nem kaptunk, ami érdekelt volna

[ Szerkesztve ]

(#139058) hackeeeee válasza RudY (#139056) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A szépség szubjektív.. A víz tényleg szép, és az effektek is, de lehet Én vagyok rosszul bekötve, hogy ez a TF2 színvonal nem jön be.. :)

Véleményem szubjektív...

(#139059) Csapoati válasza Silεncε (#139057) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért a goldon kívül is vannak játékok. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139060) Silεncε válasza Csapoati (#139059) üzenetére


Silεncε
őstag

Az lehet, csak egyrészt az XO tőlem kb 100km-re van, másrészt pedig mióta megvettem a 1050-ez a gépembe, inkább azon játszok, hiába van kb 150-200 játékom Xboxra

(#139061) l.skywalker válasza hackeeeee (#139058) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én csak azt tudom mindenkinek ajánlani, próbálja ki. Nem kell, hogy mindenkinek tetszen, de kipróbálás nélkül én soha nem tudom eldönteni egy játékról, hogy jó-e vagy sem.

Na jó. Én utána sem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139062) Def26 válasza hackeeeee (#139058) üzenetére


Def26
félisten

én még mindig nem játszottam, de őszintén szólva csak azért nem esek neki, mert írtátok, hogy csapat kell hozzá.

videók alapján szerintem nagyon szép, hangulatos.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139063) hackeeeee válasza Def26 (#139062) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is hasonló okok miatt nem ástam bele magam jobban, de kipróbáltam, még a bétát is. Nem azt mondom, hogy nem szép, mert az, de látványban számomra egy ACO, vagy a TR sokkal többet ad.. De, mint mondtam ez nézőpont kérdése.

Egyszer valamikor lehet beleásom magam mélyebben, ha lesz rá idő.

De pl. a máig diablo-n függő cimborákat próbáltam meggyőzni, hogy vegyenek 1 hónap GP-t, és gyerünk ökörködni, de nem.. Nem érdekli őket. .:(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#139064) l.skywalker válasza Def26 (#139062) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én eddig 3x tudtam játszani. Első nap hárman mentünk, második alkalommal ketten, harmadikra már egyedül. Egyedül a Merchant Alliance küldetéseket nyugodtan lehet csinálni, mert azokat nem tudja úgy sem elvenni nagyon tőlünk senki. Legalábbis nem akkora értékben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139065) HartgeH3-2.8 válasza Silεncε (#139057) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

..és ha majd bejön tök véletlen? Emiatt mondjuk pont belőném az ajándékba kapott 3 havit.

Reménykedni sem hagyják itt az embert bakker. Volt már olyan a világegyetemben, hogy egy pletyka bejött. Bárcsak jönne be, szénné offolhatnám vele az illetőt aki lehúzta.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#139066) zsoltika74 válasza Silεncε (#139060) üzenetére


zsoltika74
tag

Hali!
Az 1050 grafikája melyik géppel egyenértékű? (0ne, 0ne S, 0ne X?)

(#139067) Silεncε válasza zsoltika74 (#139066) üzenetére


Silεncε
őstag

One, OneS-t veri, de az X-től messze van, mint Makó Jeruzsálemtől

(#139068) hackeeeee válasza zsoltika74 (#139066) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az X, sőt lényegében a jelenlegi konzolok teljesítményét elég nehéz a mai gpu-kéhoz hasonlítani.

Én ugye 1080Ti-ről jöttem vissza, korábban S volt, most X van.. Persze, nincs csillió fps, de nem is ez a lényeg..

Véleményem szubjektív...

(#139069) Ti Bo válasza zsoltika74 (#139066) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ez fura kérdés, mert nyilván játék/tv/monitor függő is. Talán az S-t azért veri simán, de egy X-et semmiképp nem.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#139070) zsoltika74 válasza Ti Bo (#139069) üzenetére


zsoltika74
tag

4K-s tv-m van és azon gondolkozok hogy, mi lenne a legjobb a számomra, hogy vga csere vagy konzol?

(#139071) Silεncε válasza hackeeeee (#139068) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát nem tudom, azért igencsak köhög a 2GB VRAM medium beállítások fölött, úgyhogy azért az X-el összehasonlítani azért erős lenne (arról nem is beszélve, hogy például a FH3 low@1080p, a Forza7 meg low@720p(!!!!) fut rajta... <- ezt egyébként nagyon nem értem, hogy hozta össze)

De ez itt offf topic szerintem

[ Szerkesztve ]

(#139072) icemad válasza zsoltika74 (#139070) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen játékokkal játszol. Autóversenyhez, platformerekhez, tps-hez, sportjátékokhoz jobb a konzol. Fps-hez, stratégiai játékokhoz és rpgkhez jobb a PC. Legalábbis ami az irányítást illeti. Én is ezen dillemáztam, és a konzol mellett döntöttünk.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139073) Ti Bo válasza zsoltika74 (#139070) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Én azt mondanám ruházz be egy X-re. :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#139074) zsoltika74 válasza Ti Bo (#139073) üzenetére


zsoltika74
tag

☺☺☺☺

Másik kérdés.

One X -t meg lehet vásárolni 5 db játékkal.
Az egyik a Rise of Tomb Rider. Ez vajon a 4k-ra feljavított verzió lehet?

(#139075) Blaise válasza zsoltika74 (#139074) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, az.

(#139076) Silεncε válasza zsoltika74 (#139074) üzenetére


Silεncε
őstag

Nincs olyan, hogy 4k-ra feljavított verzió. Ha megveszed a játékot, indításkor le fog tölteni egy patchet, amiben megkapja a javításokat. Tehát bármilyen RoTR lemezt megveszel, telepítéskor felrakja a patchet és onnantól XoX Enhanced lesz

(#139077) l.skywalker válasza Silεncε (#139071) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az összehasonlítás nem OFF topik. Teljesen mérvadó az Xbox-ot más hasonló futtatásra kitalált hardverekhez hasonlítani.

zsoltika74: 2 lényegi szempont: VGA vs. X ára, kontroller vs. bill+egér - szerintem neked ezeket kell mérlegelni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139078) Ti Bo válasza l.skywalker (#139077) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Azért egy Pc-nél még csak a vga-t alapul venni bárminemű összehasonlításhoz édeskevés.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#139079) l.skywalker válasza Ti Bo (#139078) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ár. Csak az árat írtam. Bőven elég, mert az X sok esetben olcsóbb egyben mint 1 db VGA.

Nem mellesleg a kolléga is erre kérdezett rá: vga csere vagy konzol?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139080) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem tudom hogy sírjak vagy nevessek, de kipróbáltam a boxot 2 hdmi vel, mert ugye ilyen gpu hiba gyanús zöldes villogást csinált, mindkettővelcsinálta tv n, erre rádugtam egy 3. al a monitorra, újrakezdtem a játékot és egyszer sem csinálta ezt, szal gyanús h vagy a tv a szar vagy nem szereti a tv t, de az is érdekes h pl egy forzánál egyszer sem csinálta a tv n csak mikor elkezdtem a TR el játszani

Xbox One: bandymnc

(#139081) Silεncε válasza bandi0000 (#139080) üzenetére


Silεncε
őstag

És ha a 3.al dugnád rá a TV-re?

l.skywalker: ez megint attól függ, mennyire komoly az a gép. Lehet 100 alatt is "gamer" gépet összerakni, meg lehet 500 fölött is. De az X-nek olyan ár-érték aránya van, amit nehezen lehet megközelíteni

[ Szerkesztve ]

(#139082) l.skywalker válasza bandi0000 (#139080) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam a monitor kezdett el villogni egy ideje. Én is az Xbox-HDMI sorral kezdtem, de mostanra kiderült, hogy sajnos a megjelenítő sz#rt be. Még húzom a garanciális javítást, mert júniusig érvényes minimum.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139083) StLui válasza Ti Bo (#139078) üzenetére


StLui
veterán

lehet a bitráta miatt, forza elmegy esetleg egy alap hdmi-vel, a másik meg csak highspeed kábellel

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#139084) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Ez a Way out baromi jó játék, nem hittem volna.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#139085) bandi0000 válasza Silεncε (#139081) üzenetére


bandi0000
nagyúr

most azt csináltam, és most azzal se csinálta, kicsit szkeptikus vagyok most már, de kivárok hátha megszűnik a dolog

(#139082) l.skywalker hogy érted hogy villogott? úgy mint nekem?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#139086) RudY válasza bandi0000 (#139080) üzenetére


RudY
addikt

Visszakerestem, de nem találom azt a fotót, amit betettél, de nagyjából rémlik.
Lehet HDMI kábel és aljzat probléma is, ezeket viszonylag könnyű tesztelni, ha van másik kábel vagy eszköz. HDCP probléma esetén is előfordulhatnak érdekes színjeleneségek, ha a megjelenítő vagy a TV nem áll össze megfelelően "handshake". TV és box konnektorból ki, majd ha újraindítás után nincs probléma a képpel, de 5-30 elteltével ismét problémás, akkor ez is lehet. DVD vagy Blu-ray lemez lejátszánál is jelentkezik?
Viszont, ha a Forzával rendben van (úgy tudom itt 60 Hz-en dolgozik), akkor akár még beállítási probléma is lehet.
A box 4K TV details menüjében mi az, ami nem kap zöld pipát?

[ Szerkesztve ]

(#139087) AMD Power


AMD Power
titán

Mindeki csak aradozik rola. Nem csak itt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139088) bandi0000 válasza RudY (#139086) üzenetére


bandi0000
nagyúr

itt a hsz, persze ezt videóból vágtam ki, mert csak felvillan és el is tűnik, néha kisebb néha nagyobb foltban

igazából csak annyit vettem észre hogy 1 bizonyos résznél TR-ben nagyon csinálta, és mikor monitoron használtam, akkor újra kezdtem a játékot és arra mentem, de sehol nem vettem észre

amúgy 1080p-n van
24 bpp
soulor space standard
átméretezhetik a játékok a képet

advanced-ban pedig

aloww 24-50 hz
Allow 3D ez utóbbi nem is nagyon kéne, mert kevés játék van tudtommal ami valódi 3D-s

ide azokat írtam be amik be vannak kapcsolva

csak digitális játékaim vannak, forza is és TR is 30 HZ-en megy

+++1 sima FullHD 3D tv

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#139089) RudY válasza bandi0000 (#139088) üzenetére


RudY
addikt

Izgi az ilyen, ha folyamatos volna a hiba, akkor bezzeg egyszerűbb lenne megfogni :D
Lemezes lejátszásnál filmekre gondoltam, a HDCP probléma ezekkel hamar kibukik, de nem úgy néz ki, hogy ez lenne.
Talán a PH-s tesztcsomagot érdemes lenne letölteni, pendrive vagy külső HDD-ről lejátszogatni őket, és itt a bitráta probléma is kiugrik.

[ Szerkesztve ]

(#139090) l.skywalker válasza bandi0000 (#139085) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. Nekem feketén villog a képernyő bizonyos része, majd kikapcsol az egész. Újra be és megy tovább. Max 2x csinálja az első 10 percben utána már minden rendben a következő bekapcsolásig.

(#139089) RudY: köszi. Erre én is ránézek.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139091) #81556480


#81556480
törölt tag

mik ezek a black flages kommentek? bekerült a BC listába? bocsi, ritkán olvasom mostanában a topicot és rengeteg a hsz.

(#139092) hackeeeee válasza bandi0000 (#139085) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

FHD-s a monitor? Amennyiben igen, akkor nem annyira mérvadó a dolog.

Véleményem szubjektív...

(#139093) mike1334 válasza #81556480 (#139091) üzenetére


mike1334
veterán

Az AC: Black Flag megjelent xbox one-ra is.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#139094) #81556480 válasza mike1334 (#139093) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jah, ez kimaradt. gyorsan ránéztem, de a 360-as ACIV-em nem jelent meg a listában, tehát gondolom nem BC.

(#139095) yanesz


yanesz
tag

Haverom megvette a Way out jatekot,amin elvileg tudunk ketten játszani ha meghív a játékon belül.viszont megkapom a meghívást és nincs ott,hogy triál.nem tudom ingyen letölteni.mi lehet a hiba?

(#139096) RudY válasza yanesz (#139095) üzenetére


RudY
addikt

Get EA Access van nálad a Free trial helyett. Ezek szerint kell hozzá. :F

[ Szerkesztve ]

(#139097) hackeeeee válasza RudY (#139096) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, access kell.

Nekem ugye nincs, de home-olva van, így Nekem is írja, hogy free trial.

Véleményem szubjektív...

(#139098) mike1334 válasza #81556480 (#139094) üzenetére


mike1334
veterán

Mivel anno mindkettőre kiadták, ezért nem is valószínű, hogy bc-be kerüljön :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#139099) Chumlee


Chumlee
senior tag

Nem értem ,hogy a PUBG-ban mi a francért nem lehet hallani normálisan honnan lőnek ,ennyire süket a karekterünk ,mert a két házzal lentebbi toporzékolást tisztán lehet hallani... :U

(#139100) Silεncε válasza mike1334 (#139098) üzenetére


Silεncε
őstag

Cod: AW például? ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.