Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140201) l.skywalker válasza icemad (#140199) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

NFSU2 egyébként BC-s 360-ra, ha valahol találsz egy original lemezes kiadást azon megy is :D

Német ebay tele is van vele. A legolcsóbb szállítással csak 3500 HUF [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140202) #78687232 válasza AMD Power (#140179) üzenetére


#78687232
törölt tag

Lazán, most hátha összejön. Néha azért fogom a fejem a béna célzás miatt, körbelövöm az ellent keményen. Egyszer egy jobb formámban még visszatérek ehhez a játékhoz és megcsinálom impossible nehézségen is.
Az újrakezdés ellenére sem unom magam, ebből is látszik mennyire jó játékot hoztak össze.

(#140203) JamesHun válasza Bagan (#140156) üzenetére


JamesHun
addikt

elvileg más a gold és egyéb előfizetés lejárata és a számlázása
én is vitatkoztam egy kört az MS el már egyszer
most neked elvileg az "előzőt" vonták le

SeriesX: JamesSHun

(#140204) gurubefree válasza szupermacs (#140189) üzenetére


gurubefree
senior tag

Sok a bot ez teny non-season

Vegyel fel Xbox live ... dolgozok a kov. 4 nap de pentek, szombat leszek.

ExistedName

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140205) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Van egy bejelentkezési e-mail cím (ez az elsődleges is, ha minden igaz), és amikor kéri bejelentkezés után, hogy erősítsem meg, akkor a másodlagos e-mail címre akarja küldeni. Ezt át tudom valahol állítani?
Remélem érthető volt. :B

:R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#140206) Chumlee válasza TBMC (#140159) üzenetére


Chumlee
senior tag

A remastered vagy a 360-as verzióra gondolsz?

(#140207) gurubefree


gurubefree
senior tag

Nem verekedni !!!! Csak az vigye aki hasznalni is fogja ... nem eladni !

Csak ketto activ :DD nem tudom melyik ezert teszem ki mind a negyet !

az a min. hogy kozli az aki megtalalta az activ code-ot

Have fun ;]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140208) appleGjuice válasza gurubefree (#140207) üzenetére


appleGjuice
tag

Utolsót vittem, köszi! :R

(#140209) x360elite válasza zsolti72837 (#140205) üzenetére


x360elite
őstag

A biztonsági kódot, vagy megerősítést lehet telefonszámra is kérni. Sőt, ha felhívod (holnap) a picipuha ügyfélszolgákat, akkor az alább leírtakat meg sem kell csinálnod, ők átállítanak mindent, ha kéred.

Belépsz az xbox.com/hu-hu oldalon az e-mail+jelszóval és ott a jobb felső sarokban lesz az accod képe. Arra katt és utána a legördülő menüben a "microsoft fiók"-ra szintén katt. Átirányít a picipuha oldalára és ott a biztonsági beállításoknál (vagy valami ilyesmi) átállítod az e-mail-es megerősítést a mobil telefonszámodra. Utána már arra fog érkezni minden biztonsági ellenőrzés.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#140210) bulikavagyok válasza gurubefree (#140207) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a home társam nevében! :R A másodikat vittem.

(#140211) Ragnar95 válasza gurubefree (#140207) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Összeset vitték már, köszi a nevükben is :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#140212) AMD Power válasza #78687232 (#140202) üzenetére


AMD Power
titán

Botrany nehez az teny. De Nagyon jo jatek!!! Ahhoz kepest meg foleg,hogy 10 eves. Le a kalappal elottuk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140213) zsolti72837 válasza x360elite (#140209) üzenetére


zsolti72837
őstag

Van telefon is megadva, de emailt is meg akarom tartani. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#140214) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Sziasztok!

Hogy tudok refund-ot kérni store-ban megvásárolt játékra?

(#140215) x360elite válasza zsolti72837 (#140213) üzenetére


x360elite
őstag

Értem.

Hívd fel holnap az ügyfélszolgákat. Ők megcsinálják, ha lehet.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#140216) hackeeeee válasza zsolti72837 (#140205) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mire akarod állítani? Nekem alkalmazás van beállítva, ha az nem elérhető, akkor mehet a 2. mail-re.

Elvileg ha kérsz hitelesítő kódot, akkor kötelező másodlagos címet megadni.

Véleményem szubjektív...

(#140217) zsolti72837 válasza x360elite (#140215) üzenetére


zsolti72837
őstag

:R

(#140216) hackeeeee

2 e-mail cím van megadva. Az egyiket nem nagyon használom, de arra küldi a hitelesítő kódot. Én meg azt akarom, hogy a másikra küldje. Elsődlegessel lépek be, de a másodlagosra küldi. Vagy ezt nem lehet átállítani?

Remélem érthető. :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#140218) hackeeeee válasza zsolti72837 (#140217) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őszinte leszek.. Nem. A másodlagos címet szeretnéd módosítani?

Persze, 2 van, van egy elsődleges (ezzel lépsz be) van egy másodlagos (erre küld mindent, ami a belépéshez kel). A másodlagost szeretnéd módosítani? Amennyiben igen, akkor adatvédelmi beállítások.

Ha az elsődlegest szeretnéd módosítani, akkor alias-t tudsz létrehozni.. Legalábbis régen így volt.

Ha egyik sem, akkor nem tudom mit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140219) x360elite válasza hackeeeee (#140218) üzenetére


x360elite
őstag

Na ezazzz !!! "adatvédelmi beállítások", ezt nem tudtam kinyögni. Szó szerint fájt, hogy nem jut eszembe :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#140220) l.skywalker válasza RobexX10 (#140214) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt látod miket vásároltál. Ha nincs a visszatéríteni kívánt játék mellett "Refund" gomb, akkor vagy holnap a magyar üf.-tal telefonon vagy az angol üf-al Xboxon lehet elintézni - de van néha, hogy nem engedik.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140221) gurubefree


gurubefree
senior tag

Most erkezett ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140222) Ti Bo válasza gurubefree (#140221) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Majd csak egyszer elér Magyarhonba is. :U

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#140223) RobexX10 válasza l.skywalker (#140220) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Hát nincs mellette pedig csak tegnap vettem és ma próbáltam ki. Holnap próbálom telefonon.

Köszönöm :)

(#140224) l.skywalker válasza gurubefree (#140221) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Indokolatlan is volt a kettőt egyszerre futtatni. Én Kanadában próbáltam az MS Rewards-ot és elég pöpec, hogy ha kitartóan gyűjt valaki pontokat, akkor ki lehet váltani belőle egy 12 havi goldot, de ha valakinek szerencséje van, akkor hetente lehet venni sorsjegyet hardverekre is. Alapvetően tetszik, kicsit eröltetett, hogy Bing-en kell keresni, de ha valaki (me) egész nap a gép előtt ül, be lehet iktatni a napi rutinba. Csak jönn már ide is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140225) sugarforce válasza AMD Power (#140155) üzenetére


sugarforce
őstag

Ez teljesen egyen fuggo. En pl szeretem ha van mibol valogatnom, most olyan 30 jatek van fent a one-on, a 360on meg 80 korul. Hiaba van 80 csillio gigabites netem, szeretem ha fentvan egyszerre jo par jatek, van lehetoseg valogatni, 2.5 tb hdd-n vigan elvagyok.

(#140226) gurubefree válasza l.skywalker (#140224) üzenetére


gurubefree
senior tag

Oszinten mondom nem igazan foglalkoztam a temaval... van 3 Xbox live account itthon igy lehet erdemes lesz foglalkozni vele :)

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140227) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Erre a [140001]-re tudna valaki infóval szolgálni?!
Illetve ha van egy xbox360 és egy onex is lesz akkor a live gold hogyan működik? Ugyan azt az accountot tudom hasznalni majd a ket gepen ?...bár ez gondolom lehet viszont azt hogyan működik ,hogy a live gold mindkét gépre aktív vagy az felhasználóra van adva?vagy gephez regisztrálom majd?
Mert van egy közel 10 éves felhasználói fiókom és most megneztem és működik a mai napig ott vanbak a játekok amikkel játszottam .....de ha most megérkezik a One x akkor ahhoz vennék ebből az akciós liveból egy 3hónapost ......

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#140229) WinZol


WinZol
aktív tag

Üdv!

"Utazással" kellene segítség!
Februárban mikor Isztambulban voltam vásároltam egy játékot Gift-ként.
Kiküldtem egy saját mail címre és ezt most a nyuszi hozta a gyerekemnek.

Most megpróbáltam beváltani az appban (Location = Turkey) de azt
mondja, hogy "This code was purchased in a different region and cannot be redemed."

Eddig ilyet nem tapasztaltam!

Gyerek account-hoz lesz beváltva.
(azon is vásároltam csak Gift-ként és látom is a vásárolt listában)

Help me!

(#140230) zsolti72837 válasza hackeeeee (#140218) üzenetére


zsolti72837
őstag

Azt szeretném, hogy egy email címmel tudjak belépni és a kódot is arra küldjék, vagy erre nincsen megoldás? :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#140231) hackeeeee válasza zsolti72837 (#140230) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Töröld ki a másodlagos címet, és ki fog derülni. Vagyis, előtte kapcsold ki a kétlépcsős azonosítást, majd töröld ki, majd kapcsold vissza.

Mivel a kezdetek óta authenticator-t használok, így nem tudom, de emlékeim szerint nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140232) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Eddig így teljesítenek a jelen generációs konzolok

Nem tudom, hogy mennyire lehet valós..

Véleményem szubjektív...

(#140233) StLui


StLui
veterán

Resi.E. 7 jó vétel most az akcióban? (7 és 9 eFt körül az alap és a season pass-os csomag)
Fiamat még az Outlast 2 érdekli, az most nincs akcióban, szokott lenni? (most 6080 Ft azt hiszem)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140234) zsolti72837 válasza hackeeeee (#140231) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm szépen a segítséget! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#140235) Def26 válasza hackeeeee (#140232) üzenetére


Def26
félisten

2017 március és októberében eléggé fos volt az xbox eladás.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140236) gurubefree válasza hackeeeee (#140232) üzenetére


gurubefree
senior tag

Soha nem hittem az ilyen eladasi kimutatasoknak ...

Sajat tapasztalatra alapozva azt kell mondjam , hogy az Xbox one ( legyen az elso generacios vagy s , x ) messze felulmulja a PS4-t ar/ertek aranyaban !

Volt az Xbox mellett PS4 Pro itthon .... a Pro nem mas mint egy tulhozott PS4 slim ami erezheto is mivel annyira hangos ( a folyamatos eroltett hutes ) , hogy a porszivonkat nem lehetett hallani tole . Es ez csak egy hatrany a sok kozul .
De , hogy ne legyek elfogult van par elonye is. Szerintem az exclusive jatekok ha nem is jobbak ( van ami kiemelkedo ) de tobb az biztos . Es ami mervado az az ar . Nem azert adtak el tobb PS4 mert jobb hanem azert mert egyszeruen olcsobb .
Van itthon minden .... Nintendo Switch ( megbantam ) , Xbox one X , 2 Xbox one S es lehet lesz ujra PS4 Pro is ( kimondottan a VR miatt ) de marad az Xbox a favorit!

Bizok benne , hogy az ms kirukkol valamivel mert a VR supporthoz mar megvan a hardware !!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140237) hackeeeee válasza gurubefree (#140236) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd esetleg oriic megmondja a tutit, hogy ez esetleg hihető-e, vagy sem. Ugye az MS elvileg nem ad ki eladási adatokat, ha jól tudom. Így ez, nem tudom mennyire globális, nem globális adatokból készülő statisztika.

Nekem ugye kimaradt a ps4, pedig sokat agyaltam rajta annak idején, még amikor megvettem az S-t.

Véleményem szubjektív...

(#140238) gurubefree


gurubefree
senior tag

PC eseten az MS megszelloztetett egy VR project-et tavaj ... alacsonyabb arkategoriaban ! Azt nem tudom , hogy a Sony ennek tudataban vitte lentebb a VR set arat felkeszulve az erkezesre vagy sem de en abban latok reaciot, hogy ha az MS kihozza a sajat VR set-jet az mind kompatibilis lesz PC es Xbox one x ugyan csak .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140239) oriic válasza hackeeeee (#140237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

VGChartz továbbra is csak a hasára üt, amikor eladási mutatókról ír. Vagy valós a dolog, vagy nem, nincs konkrét bizonyíték arra hogy igazat mondanak. Egy dolog fix, PS4-ből többet adtak el mint Xbox-ból eddig. Minden más csak találgatás.

Live-Die-Respawn

(#140240) #78687232 válasza AMD Power (#140212) üzenetére


#78687232
törölt tag

Kész! 8:10:49 alatt a medium fokozat. Maradt legalább 250000 pénzem, 20-25 góc, fullon az egész tár. Megfontoltabb játékmenet mellett nudli végigvinni, egyedül a pontos célzást igénylő részek voltak nehezek. Aszteroida mező kilövésnél, mikor a csáp vonszol és a szörny csápjainak leszedése a gépágyúval. 10 achi maradt hátra a 48-ból.
Baromi jó játék, jöhet a második rész. Kíváncsi vagyok, sikerült-e a fejlesztőknek magasabb szintre lépni.

[ Szerkesztve ]

(#140241) Def26 válasza oriic (#140239) üzenetére


Def26
félisten

egyébként ez honnan indult, hogy a vgchartz kamu adatokat tesz ki? Hogy és ki derítette ki?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140242) hackeeeee válasza oriic (#140239) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De gondolom valahonnan csak szedik.. Esetleg valakivel partner kapcsolatban vannak, és az alapján nézik az eladásokat? Ugye ilyen adatokat tényleg full véletlenszerűen publikálni elég nagy kapufa lenne.. Vagy ilyen szinten ez úgymond "nem számít"?

Véleményem szubjektív...

(#140243) 3L1T3 válasza hackeeeee (#140242) üzenetére


3L1T3
addikt

Az MS nem közöl számokat, azt pedig kétlem , hogy világszinten minden kereskedéssel kapcsolatban állna a VG :) Baromságot írnak , maradjunk annyiban.

Ami biztos , és nem hasraütéses, hogy itthon 60-40% az arany az Xbox One javára!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#140244) l.skywalker válasza Def26 (#140241) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Három eladási mutató van, de ebből csak kettő ami monitorozható külső oldalról is. Ez pedig a viszonteladói oldal, azon belül amit a kereskedés tesz nyilvánossá és a vásárlói adatgyűjtés. Vannak arra szakosodott cége, akik a viszonteladói adatokat megveszik, feldolgozzák és eladják. Nincs nagyon alternatíva, csak az számít amit a boltban eladnak ill. használnak még egy másodlagos mérést - amikor nem a bolti adatokat, hanem a vásárlói szokásokat gyűjtik össze - ilyenkor próba vagy valódi vásárlók rögzítik a költéseiket speciális eszközökbe, amit ugyanúgy dolgoznak fel az adott cégek - és végül ezt áltagolják fel.

De olyan adat soha nem fog a rendelkezésükre állni, hogy ezek a viszonteladók mennyit rendeltek raktárra, mennyi áll a raktárba, de ezen túl azt pedig végképp nem, hogy mennyit ad el az Xbox maga, mert ugye több országban lehet a honlapról rendelni. Ezt pedig végképp sohasem fogják megkapni. De szerintem az olyan nagyobb webáruházak sem adnak ki riportot, mint pl. az Amazon. Egyszerűen nincsenek ráutalva, hogy piaci elemzéseket kérjenek külsős cégektől, kvázi ők diktálják a piacot.

De innentől kezdve csak trend ill. arányok szerint lehet ilyen kimutatásokat készíteni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140245) StLui válasza StLui (#140233) üzenetére


StLui
veterán

Erre senki? 10-ig itt rágta a fülem, hogy vegyem már meg a resi 7-et.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140246) Bogyi007 válasza hackeeeee (#140232) üzenetére


Bogyi007
veterán

A VGChartz...

Ennyi elég is volt... :DDD :DD :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140247) vonSux válasza 3L1T3 (#140243) üzenetére


vonSux
őstag

Biztos? Ugyan miért? És ennek milyen előnyét érzed? Számomra egy biztos van, hogy megmosolyogtató az a fanboyság, ami egy másik termékkel szemben mutatkozik meg. Mert az nem arról szól, hogy valaki mennyire kedvel egy terméket, hanem arról, hogy bizonytalan a választásában (és valószínüleg még sok minden másban). Az ilyen diskurzusokból mindig kiderül, hogy a vásárlók gyerekek, tök mindegy, hogy valójában hány évesek.

(#140248) DaveHutt válasza hackeeeee (#140232) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem látom a forrásmegjelölést, enélkül hiszem, ha látom. Az arányok stimmelhetnek (PS4:Xbone:Switch=2:1:0,5) érzésre.

(#140249) Bep válasza l.skywalker (#140244) üzenetére


Bep
senior tag

Ha ő nyélbe ütötte az üzletet, akkor az melyik oldal eladását gyarapította?? Hmmm.... :F :F :DDD :DDD

(#140250) WinZol válasza StLui (#140245) üzenetére


WinZol
aktív tag

Javaslom, hogy használd az alábbi oldalt: [link]

Ez sok kérdést megold árak tekintetében.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.