Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140251) StLui válasza WinZol (#140250) üzenetére


StLui
veterán

nem a régiónkénti ár érdekel, et ismerem, szoktam is kirándulni, hanem hogy most jó ez az akció erre, vagy volt már sokkal jobb
ja ha jól látom van alatta egy árgrafikon
Resi 7 gold, akkor most a legjobb eddigi áron van

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140252) WinZol válasza StLui (#140251) üzenetére


WinZol
aktív tag

Ha még nyugodtabban akarsz aludni, akkor a válaszom [Igen], most a legalacsonyabb!

(#140253) StLui válasza WinZol (#140252) üzenetére


StLui
veterán

Már megvettem, köszi!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140254) WinZol válasza Madoc (#117822) üzenetére


WinZol
aktív tag

Szia!

A "buy as gift" dologgal mire jutottál?
Nekem a Törököknél vásárolt kódot nem sikerül beváltani.
A mobil appban Location = Turkey

Nekem is azt írja ki, hogy másik région lett véve.

WinZol

(#140255) Dreimus válasza WinZol (#140254) üzenetére


Dreimus
senior tag

Gift amióta elindították régiózáras, tehát minden esetben csak adott régió IP-jén lehetett beváltani, tehát a GIFT esetén lezárták azt a kiskaput amit a normál vásárlásnál még nem.

(#140256) WinZol válasza Dreimus (#140255) üzenetére


WinZol
aktív tag

Köszi.

Lassan, de Kopp!

[ Szerkesztve ]

(#140257) #06969344


#06969344
törölt tag

Sziasztok! One S-be lehet valahogy nagyobb winyót rakatni? (Az 1TB kb: pont semmire se elég szinte..)

(#140258) gurubefree válasza #06969344 (#140257) üzenetére


gurubefree
senior tag

Lehet ha szetbombazod az egeszet.. ezert vesz kulso HDD-t akinek szukos a hely.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140259) mugencivic


mugencivic
tag

Járt már így valaki? Két hetes XBox One X-em meghalt... :(

COD Infinite Warfare multizás közben megfagyott, utána már be sem lehetett kapcsolni - feléled, de be nem bootol, se kép, se hang. Pedig jól szellőző helyen volt, nem melegedett túl... Még próbáltam vagy egy órán keresztül magához téríteni, pl. párszor az eject + bekapcsoló gomb hosszas nyomva tartásával kiresetelni (ez csak a videómódot reseteli ki, szóval nem vártam sokat tőle), de az se működik.

Mit lehet tenni, beregisztráltam a gépet, kitöltöttem amit kell az MS oldalán, becsomagoltam, bedobozoltam, kinyomtattam a vonalkódos UPS-es papírt. A futárt nekem kell kihívni, vagy ez automatikus ilyenkor? Nem ír erről semmit az email amit küldtek, sem a weboldal... Utoljára meg egy RROD-os Xbox360-at gariztattam kb. ezer éve és már nem emlékszem a pontos ügymenetre..

No még szerencse, hogy kettő ilyen masinám van, így nem maradok játék nélkül, de most elég csalódott vagyok, + kezdek aggódni a másik miatt is, hogy így egyik pillanatról a másikra meghaljon, sose gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#140260) gurubefree válasza mugencivic (#140259) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nekem 5 honapos az xbox one x . Volt , hogy rajta felejtettem a neoprene dust covert es ugy ment 2 orat . Sajnos elofordul , hogy valami bizonyos ok miatt elromlik ...

En a helyedben nem idegeskednek a masik miatt ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140261) Asbee válasza mugencivic (#140259) üzenetére


Asbee
veterán

UPS oldalán tudsz futárt rendelni a csomagszámmal. Pont pár napja vitték el nekem is kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#140262) mugencivic válasza Asbee (#140261) üzenetére


mugencivic
tag

Thx! Akkor úgy csinálom én is.

(#140263) Asbee válasza mugencivic (#140262) üzenetére


Asbee
veterán

Szívesen. Nekem elsőre hibát írt, hogy neten nem lehet kérni, de másodikra már rendben volt. Ha esetleg nálad is ez lenne próbáld újra.

(#140264) icemad válasza mugencivic (#140259) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jártam már így. Áramtalanítottam pár percre, utána simán indult. Egyszer fordult elő, és fogalmam sincs mi okozta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140265) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Deals With Gold (4/3 - 4/9) Via Xbox Store

Ez is tart még - 2018 Xbox Store Spring Sale (3/26 - 4/10 | Xbox One Deals)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140266) zsoltika74


zsoltika74
tag

Sziasztok!

Még nincs konzolom de erősen gondolkodom rajta.

Ha Live Gold előfizetésnél az akciós játékokat veszek és lejár az előfizetés akkor is tudok vele játszani?

Két kontrollert szeretnék majd venni, van olyan játék, amivel tudok így játszani?

(#140267) Def26 válasza 3L1T3 (#140243) üzenetére


Def26
félisten

Pár hete volt interjú a siny magyarországi vezetőjével. Ő pont fordítva mondta. Most akkor ki hazudik? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140268) pzstm válasza Def26 (#140267) üzenetére


pzstm
titán

Elotte meg az MS vezetovel, keresd ki azt is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140269) AMD Power válasza #78687232 (#140240) üzenetére


AMD Power
titán

En tegnap leptem be a 12 fejezetbe. Ma este szerintem vege is lesz. En is 8:xx mennyinel.tartok vele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140270) pzstm válasza Def26 (#140267) üzenetére


pzstm
titán

Magyarországon az Xbox a legsikeresebb konzol

Aztán mindenki azt gondol amit akar, vannak akik meg valós számokat is tudnak meg látnak, ők meg vagy egyiken vagy másikon jót mosolyognak ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140271) gurubefree válasza pzstm (#140270) üzenetére


gurubefree
senior tag

Erdekes a cross-platform megjegyzese . Mar letezik Xbox one-on ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140272) l.skywalker válasza zsoltika74 (#140266) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha nincs aktív Gold előfizetés akkor a Games with Gold keretében "behúzott" One-os játékok nem jelennek meg a Ready to install menüben, azonban a 360 BC-s játékok igen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140273) pzstm válasza gurubefree (#140271) üzenetére


pzstm
titán

mármint? arra gondol hogy meddig akarják közelíteni, arról nincs infója...vagy mire gondoltál?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140274) gurubefree válasza pzstm (#140273) üzenetére


gurubefree
senior tag

“Erről a konkrétumról nincs információm”

Erre ertettem ... mivel mar letezik az atjaras xbox one-on ( cross-platform) . Lsd : Fortnite. Szerencsere ki lehet kapcsolni ! Eleg szar olyan embereket vadaszni controllerel akik bill + eger comboval “rugjak” szet a s**ed. Elnezest a frencsemert :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140275) l.skywalker válasza gurubefree (#140274) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"Mikor lesz annyira átjárható a két platform..." - szerintem itt a kérdező arra gondol, hogy mikor lesz ez alapszintű rendszer tulajdonság, nem pedig játékfüggő. Ergo. arra kérdezett rá, hogy mikor lesz az Xbox egy Windows10 típusú eszköz csak más profillal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140276) gurubefree válasza l.skywalker (#140275) üzenetére


gurubefree
senior tag

“Mikor lesz annyira átjárható a két platform, hogy megvalósuljanak a közös multiplayer meccsek, amikben xboxos és pc-s játékosok küzdenek egymás ellen??” Ez is ott van ..

Bar azt meg kell jegyezni , hogy kozel 5 honapos cikk. Azota sok minden valtozott.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140277) oriic válasza gurubefree (#140274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó mondjuk a Fortnite a cikk elkészülte után lett crossplatform. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#140278) 3L1T3 válasza pzstm (#140270) üzenetére


3L1T3
addikt

:K :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#140279) gurubefree válasza oriic (#140277) üzenetére


gurubefree
senior tag

Van valami mas jatek ? Minecraft es hasonlok ?

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140280) l.skywalker válasza gurubefree (#140276) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És azóta jött a Sea of Thieves is ezzel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140281) Def26 válasza pzstm (#140270) üzenetére


Def26
félisten

Én ezek után már egyiknek sem hiszek. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140283) gurubefree válasza l.skywalker (#140280) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nah .. ezt nem tudtam ! Kikapcsolhato ? Csak azert mert Fortnite-nal kikapcsolhato.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140284) hati


hati
addikt

Ha vki egyszerű - gyerekek által is játszható (akár local coop-ban is) - lövöldözős játékot keres, akkor a Sky Force Anniversary jól jöhet (GP-ben ingyenes, de az 5$ sem sok érte). Nekem nagyon sok órám van benne.

(#140285) l.skywalker válasza Def26 (#140281) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a baj vagy az a jó, hogy nem is kell. Egyfelől mi, akik a mondhatni haszonélvezői vagyunk a rendszernek (közben valójában a fenntartói :D ) csak örülhetünk annak ha van verseny, mert csak az fogja a folyamatos fejlesztésre sarkallni az adott vállalatokat. Azt pedig kétlem, hogy sokan lennének akik úgy mennek be vásárolni, hogy előtte megnézik az eladási mutatókat. Mit vesznek? Ami a haveroknak, ismerősöknek, rokonoknak van. Egyik ismerősöm az előző héten kérdezte, hogy nekem mi van, mert ő is venne otthonra. Mondom: Xbox. Kérdezi, miért nem PS. Mondom mert 360 után a sok Gold-os cucc miatt eleve logikus volt. Erre azt mondta, hogy akkor ő is azt vesz, mert nekem is az van :D

Egyébként pedig a Sony és a Nintendo valamennyire publikussá teszik a számaikat, de az Xbox nem. Így ha egy Sony kijelenti, hogy Mo-n ő a piacvezető, azt valszeg a globális terndekre alapozza. De lehet, hogy egy Xbox HU látja, hogy ők valójában mennyit adtak el és ennek fényében merészel ilyet mondani. Vagy pedig ügyes marketing fogás lehet mind a kettő.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140286) l.skywalker válasza gurubefree (#140283) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. De eddig nem volt gond belőle, nagyon jót tesz a játékosbázisnak.

Amúgy Fornite-ba nem is az aim+shoot résznél jön ki az egeresek előnye, hanem az építésnél. Sokan az egér gyorsgombjait állítják be építéshez én pedig a saját kombóimat sem szoktam még meg, mire hármat nézek nekik már áll a Notre Dame én meg még az első két deszkát próbálom meg épp összehegeszteni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140287) gurubefree válasza Cobra652 (#140282) üzenetére


gurubefree
senior tag

Osztom a velemenyed... mit volt PC jatekekos tisztaban vagyok az eger+bill elonyeivel

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140288) gurubefree válasza l.skywalker (#140286) üzenetére


gurubefree
senior tag

En soha nem fogom megszokni a controllert :C

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140289) l.skywalker válasza Cobra652 (#140282) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, szerintem is ennek ésszerű határt kell szabni. Illetve lehetne úgy könnyíteni, hogy csak azokban a játékokban legyen ez az alapértelmezett ahol mondjuk az Xbox-os játék is támogatja az egeret és a billentyűzetet.

Illetve ha végre megjelenne sok RTS, akkor ott mehetne gond nélkül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140290) l.skywalker válasza gurubefree (#140288) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én igazán új konzolos játékos vagyok. Alig épp 2 éve, hogy megvettem az elsőt. Fél évig csak szoktam. Aztán megvettem a One-t 1 éve a BF1 miatt és 2 hónapig gyűjtöttem az olmot. Egyetlen egy tulajdonsága van szerintem a kontrollernek ami miatt mindig hátrány lesz főleg FPS-ben, az pedig a forgás. De ezt is lehet különböző beállításokkal finomítani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140291) hackeeeee válasza gurubefree (#140287) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk pont a SoT-nál nem nagyon értem, hogy alapjaiban véve minek van értelme csalni, plusz pl. ott a magas FPS szám nem túl sokat ad.

Persze több olyan játék is van/lesz, ahol ilyen téren előnyben lenne egy konzolos játékossal szemben a pc-s, de pont ezért nem hinném, hogy "szinte mindenhol" összeengedik őket, pont ezek miatt. Ugye nem beszélve az aim assist-ról, ami a konzolosoknál meg használható, és pl. a destiny-nél nagy port is kavart.

Véleményem szubjektív...

(#140292) gurubefree


gurubefree
senior tag

Nem jatszok PvP-t ... multi PvE nekem tokeletesen eleg . A fiam jol tolja a PvP-t . Neha azzal kapcsolodok ki hogy nezem :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140293) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

50 dollár lesz a No Man's Sky - Az Amazon szerint

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#140294) gurubefree válasza oriic (#140293) üzenetére


gurubefree
senior tag

Jatszottam PS4 Pro-n .... nem fogom xbox-on :( majd ha $10 lesz mert annyit er . Bar kinek mi jon be

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140295) MrPeekaboo válasza 206 cc (#140227) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Most is meg tudod venni a gold-ot az Xbox oldalán, de ott nem kódot kapsz, hanem rögtön elindul a szolgáltatás. Egy fiókra csak egyet lehet venni egyszerre. A megújítást majd ne felejtsd el kikapcsolni! Itthon csak bankkártyával lehet szolgáltatásokért fizetni, játékokért lehet feltöltőkártyás összegből is. Magyar felirata akkor lesz egy digitálisan megvásárolt, egyébként ilyet tartalmazó játéknak, ha azt a magyar store-ból töltöd le, tehát pl. USA store-ból is megveheted. 360-on és XO-on lehet egyszerre használni ugyanazt a gold-os fiókot, viszont egyszerre nem lehet játszani ugyanazzal a BC-s játékkal. Ezt úgy lehet kivédeni, hogy XO-on home-olod a gold-os fiókot és egy másik fiókkal lépsz be ott, így már működik.

(#140297) AMD Power válasza pzstm (#140270) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a valosagnak nem felel meg gondolom!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140298) gurubefree válasza Cobra652 (#140296) üzenetére


gurubefree
senior tag

Igazolom ... Subnautica kiprobalva es nagyon hangulatos . A viz alatti kornyezet nekem nagyon tetszett.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140300) AMD Power válasza gurubefree (#140288) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem furcsa volt vagy ket hetig. Elotte 22 evig bill+eger volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.