Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139651) l.skywalker válasza Def26 (#139649) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A játék is jó amúgy. Ma egész nap tengeren voltunk. Már nincs hányingerem a hajón, de már szédülök ha felállok az Xbox elől. Ma felrobbantottam 5 gold skeletont! Nagyon kemény vagyok vagy csak sok volt a rum 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139652) Czimby válasza jannid (#139648) üzenetére


Czimby
addikt

Van Story része????

Basszus ha ezt tudtam volna...

Multizni meló miatt nem tudok, de single player jó lett volna.

Gondolom csak egy kódja volt 😭

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#139653) gurubefree válasza Czimby (#139652) üzenetére


gurubefree
senior tag

fortnite save the world

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139654) turikoczka válasza l.skywalker (#139646) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Micsoda meglepetés h nincs ps4re... :P kicsit felreertjuk egymast.

(#139655) l.skywalker válasza Czimby (#139652) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A sztori is multi coop alapú persze matchmaking nélkül is el lehet kezdeni minden pályát. Én is használom de szinte kizárólag v-bucks farmolásra 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139656) l.skywalker válasza turikoczka (#139654) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Biztosan. Én sem értem miért kellene egy Xbox topikos kommentben részletezni mely konzolok tartoznak az "ebbe a generációba" megfogalmazásba. :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139657) Czimby válasza l.skywalker (#139655) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor nem is lehet egyedül tolni gondolom.

Sajnos csak két kollégám van akivel tudok multizni a melóbeosztás miatt, de persze nekik sincs meg...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#139658) gurubefree válasza Czimby (#139657) üzenetére


gurubefree
senior tag

Lehet akar egyedul is !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139659) l.skywalker válasza Czimby (#139657) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így van egyedül is be tudsz lépni csak mindig fog rakni melléd idegeneket. De azokkal nem kell foglalkozni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139660) Czimby válasza l.skywalker (#139659) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor végülis megoldható, és közben rájöttem, hogy a home rendszer ismét mennyire hasznos lehet.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#139661) Mister_X válasza l.skywalker (#139651) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rum nincs, grog van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#139662) oriic válasza l.skywalker (#139651) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Btw kerdezni is akartam, milyen ellenfelek vannak a csontvazakon kivul? Marmint gepi ellenefelek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#139663) Def26 válasza l.skywalker (#139651) üzenetére


Def26
félisten

ejjha. Én meg megöltem több bambit is a far cry 5 -ben. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139664) l.skywalker válasza oriic (#139662) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kraken! :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139665) ranlomadi


ranlomadi
tag

Maradt (10,89 TRY) egy kis zsebpénzem a török utazásból, ti melyiket választanátok? :D
Thief
Lara Croft and the Temple of Osiris & Season Pass Pack

(#139666) gurubefree


gurubefree
senior tag

Kozerdeku kozlemeny kovetkezik!

Windows Sonic ( ingyenes , alap software )
Dolby Atmos ( nem ingyenes, letoltheto store-bol)

Lehet az oreg rokak eseten ismert de biztos vagyok abban , hogy uj Xbox, Xbox s , Xbox x tulajdonosok nagyresze szamara ismeretlen ez a audio magic !

Hogy tegyuk analog stereo headset-et ugy szolni , hogy az ember ne higyen a fulenek !

Ime: itt lathato a beallitas . Esetemben nagy segitseg mivel a 3 Xbox-hoz ( Xbox one X , 2x Xbox one s ) sok lenne ha magassabb aru headset-et vennek!

Dolby Atmos nem ingyenes. Egyszeri osszeg .... most olcsobban a kov. 6 napban. ( ~£11) Kiprobaltam mind a kettot es hatalmas a kulonbseg !

Bizok benne, hogy segitettem par jatekosnak a jobb jatekelmeny eleresehez :R

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139667) #78687232 válasza ranlomadi (#139665) üzenetére


#78687232
törölt tag

Utóbbit!

(#139668) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xboix One X 80k Edigitalos Történet Vége!.
Minden a helyére került. Teljesen jogosan jártak el:

Google tárolt változat a szombati akcióról

Ajánlom figyelmetekbe a "Részletes leírás részt":

"Az ajánlat a készlet erejéig érvényes"

Ezek után egy panasz sem érheti a céget, mindent kiadtak amit az elírás után kötelező érvényű volt rájuk nézve és semmi többet. Korrekt volt, a saját belső hibáinak a következményeit felvállalta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139669) sugarforce válasza l.skywalker (#139668) üzenetére


sugarforce
őstag

ez a kiírás nem csak a játékokra érvényes?

[ Szerkesztve ]

(#139670) zzola válasza sugarforce (#139669) üzenetére


zzola
félisten

De.

(#139671) mike1334 válasza sugarforce (#139669) üzenetére


mike1334
veterán

Nem..azért van becsillagozva hogy azok a játékszoftverek.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#139672) Madoc válasza l.skywalker (#139668) üzenetére


Madoc
veterán

Bocs de a topikgazda szerint is ez itt off... :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#139673) l.skywalker válasza Madoc (#139672) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi! Csak információ végett raktam be. Offtopikban lehet ezt megválaszolni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139674) AMD Power válasza turikoczka (#139619) üzenetére


AMD Power
titán

Ez jó! Akkor az EA Accessben a Dead Space 2-ik részét atugrom! :)

Csapoati :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139675) #78687232 válasza AMD Power (#139674) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hogy haladsz az eggyel? A hosszú hétvégén végre folytatom, múlt hét óta nem ültem előtte.

(#139676) AMD Power válasza #78687232 (#139675) üzenetére


AMD Power
titán

Borzasztoan nehezen. Szenvedek vele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139677) #78687232 válasza AMD Power (#139676) üzenetére


#78687232
törölt tag

Az a legjobb, én bírom a kihívásokat. :K PC-n rögtön a harmadik nehézségen vágtam anno neki, ott a vége izzasztó volt. Kíváncsi vagyok, itt sikerül egyáltalán mediumon végigmennem rajta.

(#139678) Csapoati válasza AMD Power (#139676) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha igazán nehezet akarsz, Trials Fusion-t nyomass. Én most léptem ki belőle az egyik hard pályánák, mert nem akartam eltörni semmit. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139679) AMD Power válasza #78687232 (#139677) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is mediumon van. De bitang nehez. Pedig ez csak a 7-ik fejezet ahol tartok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139680) Bogyi007 válasza Csapoati (#139678) üzenetére


Bogyi007
veterán

Viszont a Trials of the Blood Dragon hatalmas cucc! Ma a délutánt vele töltöttem és már 13 pálya van meg "A" osztályra. Azt viszont már tényleg kijelenthetem hogy ebből 1000 GS nem lesz. Minden pályát "A+" szinten kellene hozni.

Köszi azt nem... :)) :DD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#139681) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Bocs, csak most jutott időm normálisan válaszolni, nem, neeem az Edigitalos cucc miatt :U

Szóval eddig ezek tudnak sebezni a játékban, amik nem másik játékosok:

- Kraken
- Cápa
- Kígyó (mérget köp rád)
- Skeletonok (van amelyik csak üt, van amelyik kardoz és vannak különböző lőfegyveresek is és healelik magukat)
- Sima skeleton (banánt eszik heal-eléshez mint a játékosok)
- Hínáros skeleton (a napon kiszárad rajta a hínár és sima lesz, de ha vízben áll a hínár védi és heal-eli)
- Shadow skeleton (sötétben nem lehet megütni\eltalálni, banánt eszik)
- Gold skeleton (sokkal erősebbek és nagyot sebeznek, vízben viszont berozsdásodnak)
- és a fentiek mindegyikéből van Skeleton Captain is sokkal több élettel

Eddig ennyi, de én lelkesen "fotózom" a falfirkákat, lesz még itt pár vicces dolog. Én egyet remélek, hogy lesz majd "bérelhető" NPC legénység, mert már fáj a kezem a kötelektől :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139682) #78687232 válasza AMD Power (#139679) üzenetére


#78687232
törölt tag

Akkor utolértél. Innentől már tényleg húzós lesz, jó célzás kell hozzá, máskülönben hamar elfogy a töltény.

(#139683) AMD Power válasza #78687232 (#139682) üzenetére


AMD Power
titán

Meg sok idegsejt! :) Ha abba gondolok bele,hogy meg van 5 fejezet.... Hulyet is kapok! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139684) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Ez most szerintem egész jó áron van az Amazonon:

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#139685) l.skywalker válasza mrrr74 (#139684) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így is még csak 203€-ra jön ki a vége, ami alig több mint 63k HUF. Döbbenetesen jó ár.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139686) mrrr74 válasza l.skywalker (#139685) üzenetére


mrrr74
aktív tag

BF alatt emlékszem 155€-ra, azóta nem volt ennyire olcsó. Amúgy az Alzán is vannak most jó akciók, ott is 63.000-től kezdődnek a bundle árak. Viszont azt nem tudom, hogy egy Forza, vagy egy Assassin képvisel nagyobb értéket. Bár szerintem egykutya, de én nem értek hozzá, 360-am van és a Cars-t nyomjuk a kisfiammal :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#139687) l.skywalker válasza mrrr74 (#139686) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Attól függ hogy valaki autózni szeret vagy mászkálni :)

Ma nálunk ment a Cars2 és a ToyStory3 ment 360-on :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139688) mrrr74 válasza l.skywalker (#139687) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Viszont akkor lehet érdemesebb itthonról megrendelni.

:) Mi nagyon keveset játszunk, de mindkettőt szereti :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#139691) mobal


mobal
MODERÁTOR

Syndicate megvásárlásán gondolkodtam, de szerencsére csak várni kell rá. Jó játék amúgy? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#139692) Siffredi válasza mobal (#139691) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nekem tetszett. Jó lett a kiegje is.

(#139693) AMD Power válasza mrrr74 (#139686) üzenetére


AMD Power
titán

Forza nalam az etalon! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139694) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség a Sea of Thives-hez:

[link]

"I worked on this game for over 2 years. A lot of internal people voiced their concerns that the game was insanely repetitive and shallow. This was about a year a go before I left . I guess nothing has changed. I've been waiting a year for this day and the shit storm that would hit once everyone realised they had been sold half a game. I'm gonna sit back with a few beers and watch the story unfold :)"

Érdemes elolvasni a user több hsz-ét.

Live-Die-Respawn

(#139696) l.skywalker válasza oriic (#139694) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen érdekes. Mondjuk az ellentmond neki, hogy végül nem jött a Shit Storm és végül csak egy jól fogyó AAA IP címnek tűnik jelenleg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139697) Madoc válasza Cobra652 (#139695) üzenetére


Madoc
veterán

Elmentem az erdőbe vadászni és ott is belebotlok mindig valami ellenbe.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#139698) S e t h válasza oriic (#139694) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hasonló a véleményem, szerintem baráti társasággal jó lehet ökörködni, de nem látom benne azt a plusz tartalmat amit én elvárnék egy ilyen játéktól.
Mennyire küldetésorientált, vannak-e végrehajtandó feladatok, fejlődés vagy csak hajókázunk, táncolunk meg gagyi kinézetű csontvázakat csapkodunk?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#139700) l.skywalker válasza S e t h (#139698) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én az elmúlt 1 hétben elég sokat játszottam vele és habár valóban repetative lehet, de megvan a kitűzött célja a játéknak. Nem mellesleg a feladatok ismétlődnek ugyan, de egyre nehezebbek, ahogy az ellenfelek is és a jutalmak is egyre nagyobbak. Mondjuk belegondolva én az elmúlt időben kevés olyan játékkal játszottam, ahol ne lennének ismétlődőek a feladatok (Destiny2, Division, AC: Origins) - talán a Ghost Recon Wildlands volt az ahol nem éreztem azt, hogy megint egy ugyanolyan küldetés, de mondjuk azt szinte alig játszottam egyedül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.