Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140451) Ferfiu válasza frankdelgado (#140447) üzenetére


Ferfiu
tag

Akkor én ezidáig hazugságban éltem... :W Azt hiszem, most beteget jelentek és kipróbálom.
Hálás köszönet!

(#140452) Cyrin válasza frankdelgado (#140447) üzenetére


Cyrin
addikt

Na ezért kérdeztem, hogy van-e valami összeírás, hogy melyik játékok vannak magyar nyelvű felirattal.
Még ti se tudjátok, akik jóval többet tudnak a témában, mint az egyszeri vásárló (mint én :D)

(#140453) #78687232 válasza l.skywalker (#140450) üzenetére


#78687232
törölt tag

Kár :(

(#140454) l.skywalker válasza #78687232 (#140453) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem kár. Ez egy sztori alapú open world TPS. Szenzációs mennyiségű tartalommal és hihetetlen grafikával. Nem mellesleg lehet vezetni repülőt, helikoptert, tankot, mindenféle kocsit, motort, csónakot ami csak tetszik.

És bónusz küldetésben meg lehe tölni a Predatort:

Ez a játék más, de ettől még jó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140455) Corpuscle válasza l.skywalker (#140454) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mintha Yetiről is olvastam volna.

(#140456) l.skywalker válasza Corpuscle (#140455) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen van Yeti is, de az nem kapott külön Mission-t. Az csak fent van a hegyekben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140457) #78687232 válasza l.skywalker (#140454) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hogyne lenne kár, másra emlékeztem. Másnak attól még tetszhet a játék ;)

(#140458) l.skywalker válasza #78687232 (#140457) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, hogy azért kár :) Hát igen, ha mást vártál akkor nem feltétlen illik a képbe.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140459) patakidr


patakidr
aktív tag

Sziasztok,

tegnap portalanítottam a TV állványt, ezért az Xbox one X-emet is letörölgettem. Azt vettem észre, hogy az aljának a hátsó része meg van hajolva egy kicsit, s így a 2 hátsó gumiláb közé "lehasalt" az üvegre úgy, hogy a közepén is feltámaszkodik. Egy papírlapot sem tudok becsúsztatni alá.

Ez normális? A hátsó műanyag rácson is látszik egy kicsit, mert az alsó rész nem fut párhuzamosan a felsővel....tapasztalja ezt más is?

(#140460) #78687232 válasza l.skywalker (#140458) üzenetére


#78687232
törölt tag

Most keresem a két fős kampányokat / PVE játékokat, és a kommented láttán felcsillant a szemem. Sebaj, rengeteg ilyen játék van.

(#140461) szupermacs válasza patakidr (#140459) üzenetére


szupermacs
veterán

Otthon megnézem ezt, azért ennyire nem kéne melegednie. Mennyi idős a gép?

(#140462) IntelKiller7 válasza patakidr (#140459) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem állítva van, de nincs megrogyva

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#140463) hackeeeee válasza patakidr (#140459) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a 4 gumitalp kb. semmit sem ér, annyira puha.. Nekem alapból lényegében a hasán van a gép, amikor fektetve teszem az asztalra.

Én annó úgy használtam fektetve, hogy tettem alá 4 darab kis emelést a 4 sarkához. Monjduk most utoljára semmi sem volt alatta, és lényegében az asztal lapjával síkban volt. Most állítva használom, de nem tapasztaltam ilyet.

Simán lehet, hogy kicsit deformálódott a műanyag a hőtől, főként úgy, hogy üvegen volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140464) M@no


M@no
tag

[link]

A VGChartz eredményei egyébként valós eladásokra épülnek, tehát a kereskedők felé leszállított konzolokat nem számolják be, szemben a gyártók által közölt eredményekkel.

Most lett kivesézve, hogy tulajdonképpen a MS nem ad ki teljes infót... szóval ez így..!? :DDD :DDD :F :F

(#140465) IntelKiller7 válasza M@no (#140464) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De utálom az ilyeneket.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#140466) l.skywalker válasza M@no (#140464) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"valós eladásokra épülnek" - tehát az üzletek által eladott mennyiségről szólnak. Ebben MS oldaláról nincsenek benne azok, amiket saját weboldalon keresztül értékesítenek és amiket már leszállítottak az üzleteknek raktárra de még nem adták el azok. De ettől függetlenül az arányok mindenképpen adottak. De szerintem alapvetően lényegtelenek. Én sosem azért vennék meg valamit, mert abból adnak el a legtöbbet. Ezek a számok talán a fejlesztőknek/kiadóknak jók.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140467) M@no válasza l.skywalker (#140466) üzenetére


M@no
tag

Na ez az, de igazából itt az MS oldaláról kitudja mekkora az szám, akik tőlük közvetlenül vették/veszik meg. A tényleges PS eladást szembe állítják a közel sem valós MS eladással. Tudom nekünk mindegy, de akkor is. :D

(#140468) szupermacs


szupermacs
veterán

Érdemes végigtolni a Witcher 3 előtt az első két részt? Most megvenném a harmadikat, de mivel az első nekem túl nyögvenyelős és emiatt nem merek a másodikba belekezdeni, így félek tőle.

(#140469) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#140466) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Persze, hogy lényegtelenek az arányok (ahogy a grafika is az volt), amíg nem az MS-nek áll a zászló. Ha majd megint megfordul a trend (ahogy az XOX-nél is történt), hirtelen rendkívül fontos lesz. ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#140470) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#140469) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mindig csak kötekedni jössz be :D

Én pedig nem tudok fogalmazni, de így akartam írni:

Az arányok adottak, tehát azzal nem lehet vitába szállni, hogy most melyik a legsikeresebb és melyik a leginkább felkapott konzol. De ezek számomra lényegtelenek, mert nem hinném, hogy valaki ezek alapján határozza meg mit vásárol, de lehet, hogy tévedek. Ha a XoX lesz a legsikeresebb nekem az sem fog számítani, mert vagy addigra lesz mind a három vagy addigra lesz XoX.

Egyébként én személy szerint jobban becsülöm a ritka dolgokat, habár ez talán a konzoloknál nem jelent semmiféle előnyt. Vagy a NES ritkaságnak számít?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140471) Bogyi007 válasza bLaCkDoGoNe (#140469) üzenetére


Bogyi007
veterán

Magasról teszek az eladási adatokra - én döntlenre adtam nekik. Mindkét konzol van. ;] :K

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140472) S e t h válasza szupermacs (#140468) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez az én bajom is.
Az első bejött, de a második kimaradt, viszont most a harmadik mellett nézve a második részt nem érzek késztetést hozzá, pedig ez már blaszfémia.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#140473) l.skywalker válasza Bogyi007 (#140471) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pedig három van a grafikonon :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140474) mike1334 válasza S e t h (#140472) üzenetére


mike1334
veterán

A kettőt megvettem anno a hárommal együtt (az első résszel nem játszottam). Fel is tettem a kettőt, kb fél óráig bírtam, ezer ponton irritált, azóta a hármat se tettem fel..de az tervben van, talán majd a Black Flag és a Tomb Raider Def. után.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#140475) szupermacs válasza mike1334 (#140474) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig itt nagyon ódákat zengnek az interneten az egész sorozatról. :F

(#140476) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#140469) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyanez fordítva igaz a másik táborra. :D Amúgy ezt már az Apple-Samsung eladási adatok vitáknál is megjegyeztem: aki ezekre örömködik vagy nagyon foglalkoztatja, annak komoly mentális problémái vannak. Amíg van elég játékos (és játék) az adott platformon, nekem teljesen mindegy, hogy mennyit adnak el belőle, vagy a többiből.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140477) l.skywalker válasza szupermacs (#140468) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyanez a dilemmám nekem is. Első megvan PC-re de eh. Második megvan X360-ra, belekezdtem 2x de nem jutottam sokra vele még. W3 megvan One-ra és mindenki mondja, de még mindig nem kezdtem el.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140478) NJanika válasza Ferfiu (#140442) üzenetére


NJanika
aktív tag

Nekem magyar mindkettő. Nem tudom nálatok mi van de ha kell küldök screenshotot.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#140479) mike1334 válasza Csapoati (#140476) üzenetére


mike1334
veterán

Annyiban más, és igazuk van, hogy számít, hogy ha a piac nagyobb részét uralod, akkor könnyebb a gyártókat is meggyőzni, hogy a te platformod részesítsék előnyben (hamarabbi megjelenés, exkluzív tartalom, stb.). Mondjuk kb addig tartana az egész, amíg az MS komolyan nem kezdené venni ezt a konzolosdit. Amekkora erőforrás van mögötte a Sonyhoz képest, izomból le tudná nyomni. De kb ugyanaz a helyzet, mint a Windows phonenal, nem érdekli őket annyira. (pedig de szerettem a csempéket....)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#140480) IntelKiller7 válasza NJanika (#140478) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Unity 1000%, hogy nem magyar. WD2 viszont igen.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#140481) Csapoati válasza mike1334 (#140479) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez az MS és a Sony problémája, nem az enyém. Amíg kellő mennyiségű és minőségű játék jelenik meg, teszek az eladási adatokra. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140482) Cyrin


Cyrin
addikt

sztem fontos lenne a magyarítás, én pl a Life is Strange 5 részét Steam akcióban vettem meg (kb 1500 ft) azért, mert lehet hozzá magyar feliratot varázsolni. Xboxon meg nem. Gyerekek imádják, bár sztem nem annyira nekik való, de nyilván nem tudnak annyira angolul, ami ehhez kell...

(#140483) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#140470) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Dehogyis, csak mostanában inkább read-only módban tolom itt a fórumban, ritkán szólok hozzá (tudom, akkor is: minek? :D).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#140484) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#140483) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én örülök minden véleménynek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140485) HKorn válasza mike1334 (#140474) üzenetére


HKorn
addikt

W2-vel konkrétan fél órát bírtam játszani, engem is irritált nagyon, ezért a 3-at sem vettem még meg edig. Állítólag az sokkal jobb, de félek tőle, hogy ez nem az én stílusom.

Run&Ride

(#140486) mike1334 válasza HKorn (#140485) üzenetére


mike1334
veterán

Abból nincs demó ugye? Mondjuk nem értem miért nincs minden játékból (csak annyit kellene, hogy x óráig vagy y küldetésig játszhass..). Bár gyanítom azért, mert akkor nem vennék meg annyian a játékokat, ha ki lehetne próbálni...esetleg megveszed digitálisan és refundot kérsz, ha nem jön be...(vagy, ha bejön, csak lemezesen szeretnéd)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#140487) Def26 válasza mike1334 (#140479) üzenetére


Def26
félisten

Az a különbség hogy windows phone -ra kreténeket állított az ms, boxra meg azért vannak nagyon jó emberek is. Szerintem nem engedte el ms a box kezét de tény hogy sokkal szinpatikusabb lenne az egész xbox részleg, ha nem az ms lenne mögötte. :D

Egyébként én szeretem, ha a választott termék a legerősebb a piacon, mindig is szerettem a nyertes csapatba lenni. Jó most a boxal nem így van de bevallom őszintén, hogy zavar is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140488) szupermacs válasza mike1334 (#140486) üzenetére


szupermacs
veterán

900 forint most. Annyit csak megér egy próba. One X-en nagyon szép lett feljavítva.

(#140489) mike1334 válasza szupermacs (#140488) üzenetére


mike1334
veterán

A 3. részre írtam. Nekem a 2. rész nem ért annyit...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#140490) mike1334 válasza Def26 (#140487) üzenetére


mike1334
veterán

Az X a legerősebb a piacon :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#140491) szupermacs válasza mike1334 (#140489) üzenetére


szupermacs
veterán

Én még töröm a fejem ezen a 6 ezres áron.

(#140492) DaveHutt válasza szupermacs (#140491) üzenetére


DaveHutt
őstag

A Witcher 3 minden fillért megér, ha szereted az RPG-ket.

(#140493) szupermacs válasza DaveHutt (#140492) üzenetére


szupermacs
veterán

A sok single mellé gondoltam jobb lenne egy multis. Ezen és a The Division-ön gondolkodom. Mostanában túl sok időigényes singlet toltam már.

(#140494) l.skywalker válasza szupermacs (#140493) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A multik is rém időigényesek tudnak lenni. A Division jó választás, habár jövőre jön a második rész. De egyre olcsóbb lesz és egyre több játékos lesz benne.

De én azt vettem észre, hogy a Division lényege a sztori végén indul a PvP területek megnyitásával. Azt pedig egyedül vagy randomokkal nehéz tolni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140495) vonSux válasza mike1334 (#140490) üzenetére


vonSux
őstag

Max ez nem érdekel olyan sok vásárlót ;]

(#140496) Bingooo


Bingooo
csendes tag

Sziasztok! Xbox live gold előfizetést hol lehet most jó áron venni? Kód formában kellene mert ajándékba adnám unokaöcskösnek.

(#140497) mike1334 válasza vonSux (#140495) üzenetére


mike1334
veterán

Erre írtam: Egyébként én szeretem, ha a választott termék a legerősebb a piacon :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#140498) patakidr válasza hackeeeee (#140463) üzenetére


patakidr
aktív tag

Ezen a KÉPEN jól látszik a dolog, bejelöltem pirossal, ahol az eredetileg párhuzamosan futó rácsok eltérnek egymástól, illetve sárgával a hasasodást. A legtöbb neten fellelhető képen ugyanez a helyzet.

(#140499) DaveHutt válasza patakidr (#140498) üzenetére


DaveHutt
őstag

Kemény, hogy mi hőt kifúj az a gép magából :O

(#140500) Xanax88 válasza Bingooo (#140496) üzenetére


Xanax88
tag

Nem tudom más tud-e jobbat...
En innen veszem, de jobban jársz ha nem rendelsz...

Nekem majdnem egy hét volt mire idetalált a papírka, és véletlen egyhónaposat küldtek.

Szerencsére korrektek, 10 perc alatt leleveleztük, még aznap megoldottuk a cserét...
beszaladtam személyesen :)

https://www.konzolgame.hu/termek/xbox-live-gold-3-honapos-elofizetes-xbox-game-pass-3-honapos-elofizetes/

Krisz

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.