Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140951) Jovanny2 válasza Bingooo (#140935) üzenetére


Jovanny2
őstag

Mesélj...mit műveltünk Bogyival... :U Idejött, leírta a véleményét, mi is a miénket, ő megsértődött, mi nem. ;) Jó rég megcsináltad ezt a kamu profilt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140952) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ezt csak itt hagyom válaszul... :)) :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140953) #73029888


#73029888
törölt tag

Érdeklődni szeretnék hogy valakinek megvan-e x360-ra a Viva Pinata játék magyar nelven,és ha igen eladja-e?

(#140954) Bogyi007 válasza #73029888 (#140953) üzenetére


Bogyi007
veterán

Olcsóbban kijössz ha szerzel valahol lemezen egy Rare Replay lemezt. Azon rajta van ez a játék is és még sok más klasszikus is..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140955) #73029888 válasza Bogyi007 (#140954) üzenetére


#73029888
törölt tag

Rare Replayen is magyar a játék vagy angol?

És ami fontosabb,van valakinek eladó?

[ Szerkesztve ]

(#140956) Grind válasza toyone (#140939) üzenetére


Grind
tag

Köszönöm neked is meg icemad kollégának is a választ! :R Az egészben az zavart meg, hogy vannak olyan játékok GamePass-en ami alá az van írva, hogy free GamePass-el, de amúgy x összeg, de vannak olyan amire azt írja, hogy teljesen free, de oké akkor csak a GamePass ideje alatt. Köszönet :R

MacBook Pro 2017 iPhone XS

(#140957) hackeeeee válasza Alexios (#140943) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Már lejárt, szerintem. Akkor amikor linkeltem még ~1,5 óra volt hátra az akcióból.

Véleményem szubjektív...

(#140958) Bingooo válasza Jovanny2 (#140951) üzenetére


Bingooo
csendes tag

Elnézésedet kérem de ez a saját profilom, senkinek sem kamuprofilja. Read only-ban itt vagyok több mint egy éve. Piszkálták, megsértődött, én meg ugy gondoltam felteszem a majornelson linket. Mi velem a probléma?

(#140959) Bogyi007 válasza #73029888 (#140955) üzenetére


Bogyi007
veterán

Volt lemezesen is és megvan digitálisan most és legutoljára mikor játszottam velük, full magyar volt a játék.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140960) Jovanny2 válasza Bingooo (#140958) üzenetére


Jovanny2
őstag

Semmi, olvasgass csak tovább. És tedd OFFba, ami nem ON. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140961) #73029888 válasza Bogyi007 (#140959) üzenetére


#73029888
törölt tag

Köszi,akkor megveszem a Rare Replayt.

Ha lemezesen vásárlom meg,akkor telepítés után kéri a lemezt?

(#140962) sugarforce válasza #73029888 (#140961) üzenetére


sugarforce
őstag

Igen.

(#140963) MasterMark válasza bandi0000 (#140853) üzenetére


MasterMark
titán

Na látom nagy a sötétség. Röviden TV-től függ, hosszabban: Kezdésnek. Itt csak a color space-ekről van szó, de ezt még megkavarja az RGB - YCbCr móka.

Tehát a különbség nem az, hogy villan-e zöld-et a TV. Sőt az jó, mert ha elállítod a TV magát is automatikusan utánaállítja.

Nagy gond akkor van, ha össze-vissza van minden állítva.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#140964) vonSux


vonSux
őstag

Közel 5 GB-s frissítés jött a PUBG-hez. Kíváncsi vagyok, hogy csak az új térképnek vagy végre rendes frame ratenek is örülhetünk.

(#140965) dunc válasza vonSux (#140964) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam semmi, neked mi lett a kliens szám?

(#140966) pzstm válasza dunc (#140965) üzenetére


pzstm
titán

PUBG Xbox One Update 12 Patch Notes

Optimization And Stabilization

Partially optimized the vehicle system. The dust effect caused by friction with the ground during driving has especially been optimized, and the vehicle system has been improved in part.
Fixed a problem with voice chat that caused some crashes.
Grass objects in Erangel have been optimized and will continue to be optimized going forward.
Gameplay

Fixed a serious bug that caused vehicles to flip or get airtime for no reason. This includes the three-wheel bike.
Fixed an issue where under certain circumstances the character would be upside down or seated in a strange position when moving seats while riding in vehicles.
Player will receive more damage in a vehicle collision. The heavier the vehicle, the greater the damage inflicted upon the player. Also, players are now more likely to die or be knocked out when colliding with a vehicle running at high speed.
The vehicle passenger will receive more damage when the vehicle crashes into an obstacle like a wall or tree. When crashing into something at high speed on a smaller vehicle, such as a motorcycle, the player will take much more damage.
Fixed issue causing the 4x scope to be excessively reflective.
UI/UX

Fixed issue causing certain UI layouts not being properly aligned.
Fixed issue of buttons bound to the UI(map, inventory etc.) affecting vehicle operation.
Fixed issue of equipment icons not shown properly on the HUD.
Fixed issue of LT, RT scrolling not working in the inventory when using controller preset B.
Fixed issue of excessive acceleration when the stick is tilted more than a certain angle depending on the R stick acceleration setting.
Fixed issue of team member indicators incorrectly showing on the plane.
Other Bug Fixes

Removed collision of discarded magazine on the floor after reloading.
Fixed a cosmetic bug that occurred when characters wore certain clothing or shoes.
Fixed issue of fonts breaking up in case of certain languages.
Scheduled Fixes For Identified Issues

When changing the deadzone settings in the lobby, the options screen needs to be opened once again for the settings to be reflected. This issue will be fixed soon.
Cosmetics

Added a new free crate ("Western Military Crate") that can be earned with BP. Below is the list of items that can you can get from the Western Military Crate Drop Rates.

Items Drop Rates
Tank Top (Gray) 20%
Raglan T-shirt (Red/White) 20%
Polo Shirt (Pink) 20%
Vintage Polo Shirt 20%
Military Shirt (Gray) 6.5%
Military Trousers (Black) 6.5%
Long Sleeved Turtleneck (Black) 3%
Utility Belt (Brown) 1.4%
Camo Tank Top (Red) 1.4%
Military Boots (Black) 0.4%
Battle Belt 0.28%
Vintage Gas Mask 0.28%
Leather Bootcut Pants 0.08%
Military Jacket (Black) 0.05%
Military Cap (Black) 0.05%
Cowboy Hat (Brown) 0.028%
Faux Leather Jacket 0.0128%
Cowboy Hat (White) 0.0128%
Military Skirt (Black) 0.0064%

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140967) Bep válasza dunc (#140965) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem is jött frissítés.

*Közbe beelőztek :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#140968) dunc


dunc
nagyúr

Köszi! Hol tudom megnézni, hogy kaptam e frissítést. Illetve van még egy dolog ami nem tiszta ps 4 nél úgy van, hogy amennyiben engedélyezve van akkor készenléti üzemmódban, is frissít illetve letölt, valamint a psn storeban számítógépről tudom "küldeni" a különböző tartalmak, x box one esetében, ez, hogy van? Tehát a frissítések mikor automatikusak? Azt készenléti (Instan-on módban) amennyiben nincs bent a pipa a When Xbox is off, turn off storage-nél, akkor instant-on módba frissül? (ma fc 5 nél nem frissül, csak az első indításnál lemezes verziónál) A system updatenél a Console, és a Games & apps nál is bent van a pipa.

Köszönöm röviden ennyi lenne a kérdésem.

PUBG jelenlegi verzióm. 0.6.4

[ Szerkesztve ]

(#140969) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Ma próbáltam volna a game streamet, vagyis pcn játszani xbox oneról. Az istennek sem tudtam játszani billentyűzettel és egérrel. Ha rádugom a PC-re a controllert, akkor megy szépen. Én csesztem el valamit vagy ez ilyen? Ha ilyen, akkor ennek mi a lópisilő értelme van?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140970) MasterMark válasza icemad (#140969) üzenetére


MasterMark
titán

Kontrollerrel lehet jászani csak. Ez az értelme.

Switch Tax

(#140971) icemad válasza MasterMark (#140970) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát akkor én vagyok helikopter... Ha jól értem, akkor ahelyett, hogy menne az xbox és a tv, mennie kell az xbox, pc, monitor kombónak, ahhoz, hogy ugyanúgy, ugyanazt játszam, csak kisebb kijelzőn.
Na ezért szeretem a Microsoftot. Az ilyen innovációk miatt. :DDD :C

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140972) MasterMark válasza icemad (#140971) üzenetére


MasterMark
titán

Pontosan ez az értelme. Azért mert neked nehéz felfogni, csak magadat minősíted.

Sokan játszanak így, amikor a TV-t más nézi.

Switch Tax

(#140973) Mister_X válasza icemad (#140971) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy ha az asszony mindenképp Barátok köztöt akar nézni, akkor folytatod PC-ről. Persze ehhez kell asszony meg RTL is. Asszony kicserélhető barátnőre, párra, élettársra is.

Egyéb felhasználási lehetőségek: hálószobából folytatod, de a nappaliban van a box, VPN-nel mondjuk munkahelyről, nyaralóból.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#140974) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Hbo go app van one-ra? Nem tudom hirtelen, azért kérdezem...

(#140975) captainriker


captainriker
csendes tag

Sziasztok!

Ha megveszem a Diablo 3 Rise of the Necromancer kiegészítőt digitálisan az Ultimate Evil edition lemezes mellé, működni fog?
Kell valamire ügyelni?

http://s.majornelson.com/Proxy.ashx?TSID=32265&GR_URL=https%3A%2F%2Fwww.microsoft.com%2Fen-us%2Fstore%2Fp%2FDiablo-III-Rise-of-the-Necromancer%2FC3FMRHHXDTFK%3Fcid%3Dmajornelson

Köszönettel:
captainriker

[ Szerkesztve ]

(#140976) pzstm válasza captainriker (#140975) üzenetére


pzstm
titán

Semmire, mukodnibfog.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140977) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Ha home társsal veszünk egy játékhoz SEASON PASS-t akkor az neki is elérhető lesz ugye??

(#140978) DaveHutt válasza captainriker (#140975) üzenetére


DaveHutt
őstag

Arra vigyázz, hogy legyen otthon tartós tej, mert beszippant a necro. :)

(#140979) Sify válasza pauliboy23 (#140974) üzenetére


Sify
senior tag

Nincs. Szerintem sosem lesz. Tobb eve igergetik.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#140980) Jovanny2 válasza RobexX10 (#140977) üzenetére


Jovanny2
őstag

Persze, elérhető lesz. A manage game menüből tudja letölteni a contenteket.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140981) icemad válasza MasterMark (#140972) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne személyeskedj. Nem ismersz. Miért minősíteném magamat? Ez amerikai termék, ott meg nem egy tv van, hogy arra kelljen várni... Nekünk is 3 TV van itthon, pedig nem vagyunk pénzesek.
TV adást nem nézünk tv-n, arra van a tablet, telefon, laptop. 4k adás nálunk nincs, arra felesleges 4k tv-t venni. Ha filmet nézünk, az családi program, akkor nincs játszás.
Ha neked ez hasznos funkció, annak örülök. Nekem így ebben a formában nem jó semmire sem...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140982) hati válasza icemad (#140981) üzenetére


hati
addikt

Nekem a gyerekek szoktak laptoppal a szobájukból a boxra csatlakozni, ha a nappali foglalt. Nekünk hasznos funkció.

(#140983) Def26 válasza dunc (#140968) üzenetére


Def26
félisten

Nekem sem mindig frissül a háttérben a játék update. Benne vagyok a beta -ban, ott az OS mindig lefrissül a háttérben, de a játékok nem mindig. Nem jöttem rá miért van ez, betudtam a windóznak. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140984) Bep válasza icemad (#140981) üzenetére


Bep
senior tag

Ha jól veszem ki, akkor boxot szerettél volna használni bill+egér kombóval?

[ Szerkesztve ]

(#140985) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A Storeban elérhetővé vált a Wildlands: Year 2 Pass.

(#140986) StLui válasza icemad (#140981) üzenetére


StLui
veterán

Én azt sem értem mi a gondod? Hogy nem lehet bill+egérrel játszani?
Ezzel a mondatttal zavartál össze:
Ha jól értem, akkor ahelyett, hogy menne az xbox és a tv, mennie kell az xbox, pc, monitor kombónak, ahhoz, hogy ugyanúgy, ugyanazt játszam, csak kisebb kijelzőn.
Sokan kötnek rá monitort, nem kell hozzá pc.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140987) pzstm válasza Def26 (#140983) üzenetére


pzstm
titán

Pedig a developeren mulik, hogy sdk-ban engedi-e, illetve milyen gyakorta nezzen ra a game updatere...(altalaban 24h, siman lehet olyat fogsz ki hogy manualisan kell update de gep magatol kesobb szedne le

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140988) Def26 válasza pzstm (#140987) üzenetére


Def26
félisten

hát akkor valami osztályvezető magáénak érezhetné a feladatot, hogy kiküldjön egy köremailt az új developerekenk, hogy rakják már az sdk -ba, mert így hiába promózzák majornelsonék a featurest. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#140989) icemad válasza hati (#140982) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm... Ez mondjuk jó lehet. Nálunk a gyerekeknek van saját tv-je, meg ahhoz xbox 360, de lehet, hogy ezt megmutatom nekik.

(#140984) Bep: Ez lett volna a cél, de nem ment. Fps-t játszani kontrollerrel nem az én műfajom... Gyakorolnom kell. Vagy venni egy Xim4-et...

(#140986) StLui: Az a gondom, hogy nem lehet egérrel és billentyűzettel játszani pc-n, a game streaminget használva.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140990) RobexX10 válasza Jovanny2 (#140980) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Koszonom az infot!😊

(#140991) Jovanny2 válasza icemad (#140989) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ez egy olyan feature, amitől itt legtöbbünknek fájása van. Nem igazán akarunk olyanokkal együtt játszani, akik egér-bill kombóval játszanak, és attól, hogy te gép előtt ülsz, ugyanúgy az én lobbymban lennél. ;)

@RobexX10: szívesen. :)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140992) bandi0000 válasza icemad (#140989) üzenetére


bandi0000
nagyúr

gyakorolj csak inkább, ha meg akarod szokni akkor meg fogod

Xbox One: bandymnc

(#140993) icemad válasza Jovanny2 (#140991) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD
Értem mire gondolsz, de én 99%-ban offline játszok. Szerintem nem lenne akkora probléma leprogramozni...
If player offline keyboard on
If player online keyboard off

Vagy valami ilyesmi...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140994) 206 cc


206 cc
senior tag

Bocs tudom nem teljesen ide vág,de ha már monitor és tv a téma.....hasznal valaki hdmi elosztót milyet érdemes venni ,mert nekem is neha a monitor jut,de nincs sok hely a tv-nel és nem is jó átdugdosni a kábelt.. :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#140995) vonSux


vonSux
őstag

Mentem két kört a PUBG-ben a frissítés után. Nos, a következő frissítésig nem látom okát, hogy elindítsam :D A frame rate és a hitbox még mindig mehh...

(#140996) StLui válasza icemad (#140989) üzenetére


StLui
veterán

Xbox-on sem lehet, attól mert a videó jelet átküldöd a pc-n miért lehetne másképpen játszani?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#140997) MasterMark válasza icemad (#140981) üzenetére


MasterMark
titán

Jól van, nem kell megsértődni azért mert nem értesz egy funkciót, és még béna is vagy kontrollerrel. ;]

Switch Tax

(#140998) icemad válasza StLui (#140996) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Miért ne? Ha már ott van hozzá a beviteli eszköz. Az xbox app PC-n tudja kezelni az egeret és billentyűzetet is. Meg vannak a play anywhere játékok is, de azokkal sem működik. Tudom, hogy azokat Windowsra külön le kell tölteni, de minek telepíteném egy ma már gyengének számító PC-re, ha ott van a one x...

(#140997) MasterMark: Hehehe... Már értem a funkciót, de ez nem rajtad múlt...

(#140999) pzstm: Ezt viszont nem értem. Miért tiltják le? Miért jó ez nekik?

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140999) pzstm válasza icemad (#140998) üzenetére


pzstm
titán

Xbox is tudja kezelni az egeret es billt, csak jatekokban letiltjak ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#141000) Ragnar95 válasza pauliboy23 (#140974) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is pont a napokban kerestem, elvben van app, külön MS, illetve HBO support page-e is van, de gyanús, hogy csak US Store-ban érhető el, UK-ben nem találtam. Sajna mobil appban "utazva" nem működött, ott se találtam, de ott valami okos kitalálta,h nem lehet név szerint appokat keresni, így simán lehet h csak nincs benne a legnépszerűbb appok listájában.
Ahhoz eddit lusta voltam h magát az Xboxot "utaztassam", ha esetleg te megteszed, majd beszámolhatnál az eredményről.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.