Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139101) mike1334 válasza Silεncε (#139100) üzenetére


mike1334
veterán

Ha valamiből jön remaster, de előtte volt bc-ben az más..ott az AC Rogue is...de a black flag egyszerre jött ki 360ra és onera...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#139102) sugarforce válasza HartgeH3-2.8 (#139065) üzenetére


sugarforce
őstag

Furcsa vagyaid vannak:D

(#139103) hackeeeee válasza Silεncε (#139057) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én eleve nem a GwG miatt veszek goldot.. Ha így lenne, szinte mindig csalódott lennék.. :)

Véleményem szubjektív...

(#139104) Def26 válasza hackeeeee (#139103) üzenetére


Def26
félisten

amíg volt ps4 -em és boxom is egyszerre, akkor én is csak az ajándék játék miatt vettem goldot és multizni szinte csak a ps4 -et használtam. Nem tudom neki mi az indoka.

Mondjuk régebben -érzésre- mintha jobb játékokat adtak volna gold mellé. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139105) hackeeeee válasza Def26 (#139104) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, csak ha azt nézzük, el sok mindent ellőttek már az években.. Persze 360-as játékok közül főként az XO tulajoknak lehet akadna sok klasszikus, amit esetleg adhatnának.. De ugye a mai, access-es, gamepass-os világban eleve nehéz választani.. Arról nem beszélve, hogy gondolom a kiadókkal is ezt egyeztetni kell, ami nem feltétlen könnyű.

Véleményem szubjektív...

(#139106) JamesHun válasza hackeeeee (#139103) üzenetére


JamesHun
addikt

azért lehetne egy drágább gold konstrukció, de aktivitásonként vonná le az egységeket a gold napokból és ott napot vennél nem havi adagokat
nekem is van éves gold om , de multizni kb 3 hónapja nem volt időm a gyerek mellett
még az ingyenes gold os játékokat sem gyűjtöttem be mindet
Az AC Origin el is alig tudok haladni heti pár óra jön össze :)

SeriesX: JamesSHun

(#139107) l.skywalker válasza hackeeeee (#139103) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ahogy tegnap mondtam azt tartanám jónak, ha ezen a fronton is picit beerősítene az MS. Én a helyükben nagyobb 360-as címeket elkezdenék a BC-ből Gold-ba kiadni. Az nagyon erős de mégsem piacrengető lépés lenne. Az elmlúlt időben volt pár jó cím, de szerintem ha kicsit erősítenék általánosságban a vonalat az jó lenne. Mondjuk kezdhetnék klasszik MS kiadású címekkel - sorozatokkal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139108) hackeeeee válasza l.skywalker (#139107) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugye ez is egy szubjektív témakör, mert aki nem 360-azott sokáig, sőt, kihagyta, csak úgy jött XO-ra, annak nem sokad ad a BC. Persze, örül a játékoknak, de lehet, hogy közel sem ad akkora játékélményt, sőt, csak élményt, hogy megkap egy régebbi, nagyobb címet "ingyen".

Véleményem szubjektív...

(#139109) l.skywalker válasza hackeeeee (#139108) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

a GWG azért alapesetben azoknak jelent sokat, akik nem régóta tulajok vagy nem sokat vásárolnak. Egyébként csak egy kedves kis ajándék a multi előfizetés mellé :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139110) hackeeeee válasza l.skywalker (#139109) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igenám, de ezért is mondtam azt, hogy jelenleg az access, és a GP mellett elég nehézkes olyan címet adni, amivel pikkpakk elégedett a nép. :)

De amúgy igen, Én is így vagyok ezzel, hogy alapból a multihoz kell, és ez csak ajándék..

Hozzáteszem, amikor eladtam az S-t, már tudtam, hogy mi lesz a sorsa, amikor vettem goldot, de úgy voltam vele, hogy megveszem, mert addig is jönnek a játékok. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#139111) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha a GTA 5-ben single player módban veszek egy autót és azt egy hajszában elhagyom, felrobban, megölnek és a kórháznál ébredek, akkor az respawnol a garázsom környékén vagy cseszhetem és elveszik? Csak hogy érdemes-e autót vásárolni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#139112) EnergyCoke


EnergyCoke
tag

Tudja már valaki mik lesznek az áprilisi gold és game pass játékok?

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#139113) l.skywalker válasza hackeeeee (#139110) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért én pikk-pakk tudnék mondani a BC-s listából olyat, ami nincs sem a GP-ben, sem az EA-ben, de persze csak a saját igényeim szerint - ami feltehetően nem fog mindenkinek tetszeni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139114) hackeeeee válasza l.skywalker (#139113) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De pont ezt említettem, hogy Neked, és lehet régebbi tulajoknak, akik ismerik, tudják, nekik jó lenne, a többieknek pedig.. Hát, "oké, jó lesz a többi mellé..".

Szerintem ezért is nehéz kiválogatni, hogy mit adjanak.. Plusz tényleg nehézkes lehet az egyeztetés arról is, hogy valakivel ezt leegyeztetni, hgoy x ideig ingyen lesz a játékuk.

Véleményem szubjektív...

(#139115) l.skywalker válasza hackeeeee (#139114) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem vagyok régi motoros. 2016 januárjában vettem a 360-at és 2017 áprilisában a One-t. Szerintem te régebbi vagy :DD

De én mániákus gyüjtő vagyok, szóval mindent IS akarok.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139116) mike1334 válasza l.skywalker (#139115) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor ideje az X-nek :DDD (vagy PS 4 (pro)-nak/Switchnek/3dsnek) :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#139117) oriic válasza EnergyCoke (#139112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem jelentették be őket.

Live-Die-Respawn

(#139118) hackeeeee válasza l.skywalker (#139115) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A 360 Nálam sem volt úgymond sokáig.. :)

Véleményem szubjektív...

(#139119) l.skywalker válasza mike1334 (#139116) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mind jönni fog. A sorrend sem számít, habár most az X előtérbe került az eDigital okán.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139120) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tudja valaki, hogy ea accessbe milyen gyakran jön új játék? Havonta, félévente? Vettem egy éves tagságot, de kb. 5-6 játék érdekelt belőle. Így is megérte, de a fiaim nyúznak a battlefront 2-ért...

Azt jól látom, hogy a Minecraft nincs benne a game passban?
Megvettem a Lego Worlds-t, de nekik ez nem jött be... ( Lego játékokat pedig szeretik, a virtuálisat és a valódit is. 360-hoz megvolt majdnem az összes, igaziból meg van 130 kiló, 3 szekrényben...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139121) zzola


zzola
félisten

Nagy az öröm, 1 kill! :DDD

(#139122) Cyrin válasza icemad (#139120) üzenetére


Cyrin
addikt

miért nem jött be nekik?

(#139123) mike1334 válasza l.skywalker (#139119) üzenetére


mike1334
veterán

Családban hogy fogadják a gyűjtő szenvedélyt? Mehet offtopikba, ha úgy gondolod :) (tippeket keresek második konzol vételéhez :D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#139124) r.levente75 válasza Cyrin (#139122) üzenetére


r.levente75
addikt

Erre én is kíváncsi lennék szvsz az egyik legjobb legos játék.

(#139125) frankdelgado válasza l.skywalker (#139115) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ps4 lesz? Ha odavàgnak megint egy 65 ezres akciót tuti elcsàbulok. :DDD

(#139126) Def26 válasza frankdelgado (#139125) üzenetére


Def26
félisten

Nekem most épp nincs de nagyon csábulok én is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139127) modflow


modflow
veterán

"A Way Out"-nál van egy olyan, hogy free trial. És elkezdi letölteni.
Ez mit takar? Tudok vele x órát játszani, vagy hogy?

(#139128) frankdelgado válasza Def26 (#139126) üzenetére


frankdelgado
őstag

:DDD ez ilyen...

(#139129) oriic válasza modflow (#139127) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt kell letöltened, ha van ismerősöd aki be akar hívni téged.

Live-Die-Respawn

(#139130) icemad válasza Cyrin (#139122) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt mondták, hogy a missziók unalmasak, de azokat muszáj megcsinálni ahhoz, hogy minden elem elérhető legyen kreatív módban. Szerintem annyi a gond, hogy a Minecraftot előbb kezdték, ahhoz vannak szokva. Ez meg egy kicsit más. Vagy csak nekem kell leülni elé játszani, ahhoz hogy kedvet kapjanak. Szerencsére ezt is lehet ketten játszani egy gépen.
Lenne még egy kérdésem... Azt meglehet oldani valahogy, hogy profilhoz kösse a rendszer nyelvét? Mert én angolul, németül tudok, meg oroszul egy kicsit, ők viszont csak magyarul és hollandul. Az angolt csak most tanulják. Így azért vannak gondok...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139131) hackeeeee válasza zzola (#139121) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ismerősöméken szoktam jókat mosolyogni, amikor nagy büszkén, 0, vagy talán 1 killel nyerik a kört.. :D

Véleményem szubjektív...

(#139132) r.levente75


r.levente75
addikt


Kellene egy kis segítség.
Elfogadtam egy küldetést amiben Ayaval kell hajón csatázni. Nem akarom megcsinálni viszont nem tudok belőle kilépni. Újraindítás sem segít. Itt az elején ha törlök akkor mit töröl? Mindent amit eddig megcsináltam vagy csak az Ayat?

(#139133) akooos válasza r.levente75 (#139132) üzenetére


akooos
veterán

Mindent. Játszd le a küldetést.

(#139134) r.levente75 válasza akooos (#139133) üzenetére


r.levente75
addikt

Ilyen nem igaz hogy van? Azt a nagy hajót nem tudom legyőzni elég idegesítő. Kilépni nem tudok. Remélem nem itt lesz vége ennek a játéknak is.

(#139135) l.skywalker válasza r.levente75 (#139134) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Küzdj! :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139136) r.levente75 válasza l.skywalker (#139135) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem akarom elhinni hogy úgy van megcsinálva a játék hogy egy küldetésből nem lehet kilépni. Én a jó kis Bajekkel szeretnék a térképemen mászkálni. A nagy hajó mintha 10x erősebb lenne esélytelennek tűnik. Mint a kisegér az elefánt ellen.

(#139137) norbi2010 válasza r.levente75 (#139134) üzenetére


norbi2010
őstag

Miért mit gondoltál mi fog történni ha kitörlöd a mentésed? :D
Nem olyan nehéz legyőzni azt a hajót.

(#139138) l.skywalker válasza r.levente75 (#139136) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a sztori küldetések része, ebből nem tudsz kilépni. Ráadásul ez egy kiegészítő küldetés volt (Ambush at the Sea). Én elsőre átjutottam rajta, szerintem YouTub-e on keress rá.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139139) r.levente75 válasza norbi2010 (#139137) üzenetére


r.levente75
addikt

Na azért a stílusból vegyün már vissza...

(#139140) White Wolf


White Wolf
tag

Sziasztok!

Láma kérdés.Xbox (hoz) monitor.Van értelme 144 hz vagy 60 hz monitor elég?

(#139141) norbi2010 válasza r.levente75 (#139139) üzenetére


norbi2010
őstag

Most komolyan, bármelyik játékban ha kitörlöd a mentésedet, akkor az elveszik, ezért nem értem mire gondoltál ebben miért lenne másképp . De visszarakom magam takaréklángra, nem akarom megbántani a lelkivilágod.

(#139142) r.levente75 válasza l.skywalker (#139138) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez egy másik hajós rész. Aya: Blade of the Goddess Naval Boss Fight.
Amit te írsz az nekem is sikerült elsőre.
Ez egyenlőre kilátástalannak néz ki. Pihenek egyet aztán majd újra próbálom. Még így videók alapján sem könnyű. Valszeg én vagyok hozzá kevés.

(#139143) eL Geri válasza r.levente75 (#139142) üzenetére


eL Geri
őstag

Esetleg vedd vissza a nehézséget a legkönyebbre.

Sajna nekem nem ment jól a harcrendszer. Így én elég hamar visszavettem a játék nehézségét. Így jelenleg nincs benne nagy kihívás, de azt a kis idő, amit játékra tudok szánni, az legalább felhötlenül szorakoztató :)

(#139144) Chumlee válasza zzola (#139121) üzenetére


Chumlee
senior tag

Amikor a top 3-ban 1 kill-lel fityeg az ember ! :D

(#139145) okibots válasza r.levente75 (#139142) üzenetére


okibots
aktív tag

Az a főküldetés része, ha végig akarod vinni a fősztorit (és miért ne akarnád) akkor muszáj lesz legyűrnöd! Írta is küldetés elején, hogy biztos vagy e benne, hogy elkezded, mert egy darabig nem lesz "open" a játék, hanem azt kell csinálni amit eléd dob.

Nem könnyű, én is vagy hatodjára csináltam meg, tartott vagy 1 óráig, de sikerült. Kicsiket gyorsan zúzd le, majd a nagy dög körül maszatolj végig fedezékbe, hagyd hadd nyomja el a támadását majd amíg újratölt sorozzad, utána megint fedezék egyből...sokáig tart majd de ez a győztes hadviselés ha végképp nem tudod manőverezéssel és egyéb taktikával kivégezni.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#139146) r.levente75 válasza okibots (#139145) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi este teszek vele egy újabb próbát. :R

[ Szerkesztve ]

(#139147) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

vettem két X1 WL kontrollert, pár arcade game-hez játszani. a kérdésem az, hogy működik ezeknél a wireless mód? mert 1. a kábel korlátoz fizikailag, 2. valahol van egy BT adapterem, ahhoz külön driver kell?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#139148) x360elite válasza Mr.Csizmás (#139147) üzenetére


x360elite
őstag

PC-hez csatlakoznak bluetooth-on. Az xbox one-hoz meg alapból jók, mivel ahhoz adták ki, csak párosítani kell.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#139149) Mr.Csizmás válasza x360elite (#139148) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak pc-m van, de egy régi BT adapterem. mi a minimum szabványa? 2.0+EDR? a dobozán nem találtam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#139150) x360elite válasza Mr.Csizmás (#139149) üzenetére


x360elite
őstag

Sajnos azt nem tudom, de nekem egy 2010-es acer notival simán megy. Viszont ha windows op rendszered van, akkor a win10-et kell használnod. Tudtommal csak ezzel működik a one kontroller bluetooth-on.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.