Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139701) Jovanny2 válasza Cobra652 (#139695) üzenetére


Jovanny2
őstag

Igen, ez engem is zavar kicsit. Egyedül elég gáz. Láttam már van coop. Lehet úgy egyszerűbb lenne. Gyakorlatilag lehetetlen settenkedni, állandóan észrevesz valaki. Fegyverből a legjobb a számszeríj eddig, mert 1 lövés 1 halál, és nem vesznek észre a többiek, csak kevés a nyíl. Tegnap meglőttem egy bambit, elszaladt, szaladok utána, látom ám, hogy észreveszi egy medve, és levadássza, utána nekemjön. Rohadt nagy fekete medve. Az erdőben minden szar megtámad, még az a rohadt pulyka is. :DDD Jön a rozsomák sikítva, leveszi a 90% életem. Elég fruszráló.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#139702) vonSux válasza Cobra652 (#139695) üzenetére


vonSux
őstag

Jaja, ez nekem is fura. Konkrétan néha a fő küldit se tudom elkezdeni, mert előtte egy húsz méter átmérőjű körben ott terem két koronás büdi, egy csapat random suttyó, és egy izomborz, ami csak önmagában kér egy tárat. Ezt túltolták a készítők..

Közben látom a többiek is szívnak a megyében :D

[ Szerkesztve ]

(#139703) mrrr74 válasza AMD Power (#139693) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Én még nem is próbáltam 😀

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#139704) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Az xbox live előfizum tegnap (elvileg) lejárt, most azt írja, hogy kevesebb, mint egy hét múlva lejár. Ahogy látom, 3 havit lehetne akciósan venni, de ha bejelentkezek, nekem 6600Ft-ot ír.
Ilyen esetben mikortól tudok veni a kedvezőbb áron? Egy hét múlva?

(#139705) l.skywalker válasza melan (#139704) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. De ha jól tudom az akciós az két hétig érvényes!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139706) RudY válasza Cobra652 (#139699) üzenetére


RudY
addikt

Minél több és feltűnő nyílt akciód van, annál hamarabb megismernek, ki lesz téve a fotód egyre több helyen (kút, shop stb.). Ahogy durvul a helyzet, már rendszeresen keresnek helikopterrel is. Ahol akcióba futsz és lassú vagy, hamar segítséget hívnak.
Viszont a civilek is egyre bátrabbak, sokszor érkezik tőlük is segítség, egyre több a hasznos infó részükről, elég komoly utcai harcok tudnak kialakulni. [link]
Érdemes mielőbb a stílusodnak megfelelő társat keresni magad mellé és bedobni a mélyvízbe. 15-20 kill után már nagyon kemények és vagányak, kilátástalan helyzetben is önfeláldozóan nyomják az újraélesztésed. Pl. pecázás közben kijelölöd neki a figyelési pontját és fedezni fog, ha ellenfélre uszítod, akkor azt is intézi.
A MOL (mészosztlősz) stílus itt nagyon nem működik. A küldetések negyede sincs meg, de már nagyon forró a talaj a provokációim miatt, úgyhogy megyek kicsit más vidékre :DDD
Ha már sok lenne itt, akkor költözés ide: Far Cry 5

(#139707) gurubefree


gurubefree
senior tag

Megjott a vertical stand ... jobban el lehet ferni !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139708) #73029888


#73029888
törölt tag

Müködik ismét a home,tudok Gamepass ill EA Acess gameket tölteni+netes játék is fut de a Live with Gold játékokat nem tudom letölteni mert azt írja meg kell vegyem a haveromnál is a Homeolást meg kell csinálni,vagy elég ha 1xvan?

(#139710) #73029888 válasza Cobra652 (#139709) üzenetére


#73029888
törölt tag

Szemeztem az FC5-el de akkor így kimarad...

Kár érte :(

(#139712) #73029888 válasza Cobra652 (#139711) üzenetére


#73029888
törölt tag

"Pláne úgy hogy mellette kismillió ruha van a játékban, köztük maszkos felszerelés is... Akkor minek??"

Azok a díszek csak kozmetikai jellegel müködnek hogy Te jól nézzél ki,a környezetre nincs hatással.

(#139713) HKorn válasza l.skywalker (#139700) üzenetére


HKorn
addikt

Pedig Wildlands is repetatív volt, de ettől függetlenül szerintem élvezhető, főleg kooperatívban.

Nekem annyira nincs bajom ezekkel, szeretem a nyíltvilágú felfedezős Ubi játékokat a rájuk jellemző hibáik ellenére is.

Run&Ride

(#139714) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Kezdőként elnézést kérek, ha triviális a kérdés.

Ha a megvásárolt géphez jár játékkód, akkor azt csak egy profilban lehet használni az adott gépen? Mi van ha a családban mindenki külön profilon használja konzolt?
Ha csak eggyel lehet, mi van ha az az adott profil elszáll vagy egyszerűen csak újat akarok indítani?
(A kódos, letöltős világban nem vagyok otthon.)

(#139715) Gabesz84 válasza NoOne1976 (#139714) üzenetére


Gabesz84
őstag

csak egy profilban válthatod be. De ha annak a profilnak beaállítasz egy home konzolt, akkor azon a konzolon mindenki más (más profil) is eléri a játékot.

Ne akarj új MS fiókot létrehozni ha már van egy, nem látom értelmét, a fiók nem fog "elszállni". Ha mégis valami gebasz ütne be, akkor az MS support segít.

(#139716) vonSux válasza HKorn (#139713) üzenetére


vonSux
őstag

Én is szeretem, de itt most másról van szó. (A wildlands-ben pl nem estek folyamatosan ellefelek a nyakadba, sokkal jobb volt a környezet felfedezésének az élménye. Igaz, az meg rohadt unalmas lett egy idő után :D ) Gondolom a fejlesztők részéről ez egy megoldás arra, hogy ne üljön le a játékmenet.
Ettől ez még nem rossz játék, csak ez az elem túl lett húzva.

[ Szerkesztve ]

(#139717) Jovanny2 válasza vonSux (#139716) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hát, remélem javítják, mert így még a mission-ökig is nehéz lesz eljutni egy idő után. Tényleg nagyon gáz, hogy azonnal észrevesznek. A Wildlandsben nem ilyen volt, ott simán autókázhattál.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#139718) DaveHutt válasza Jovanny2 (#139717) üzenetére


DaveHutt
őstag

Méghozzá bolíviai popra! :D

(#139719) hackeeeee válasza gurubefree (#139707) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Respect, ez bitang. :)

Én végül csak fektetve használom a gépet, mert nem olyan jó a monitor mögött.. sok kábel, stb..

Véleményem szubjektív...

(#139720) hackeeeee válasza Cobra652 (#139709) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem ez nem akkora baj, hogy hoztak egy kicsit más a "szokványos" fps világba.

Véleményem szubjektív...

(#139721) Jovanny2 válasza hackeeeee (#139720) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hát kell majd költeni lőszerre bőven. Egyelőre csak ki kéne nyitni még pár helyet a hátizsákban, mert most választhatok, hogy shoti, íj, vagy AR... :(

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#139722) sting2 válasza gurubefree (#139707) üzenetére


sting2
addikt

" Tiszta udvar, rendes ház." :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#139723) hackeeeee válasza Jovanny2 (#139721) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem még egyszerűen nem volt időm belefogni, de most sem lesz, mert nem leszek itthon.. Talán majd egyszer. :)

Ma este annyi lesz, ha estig kijön a doom update, akkor azt megnézem, és ennyi. :)

Véleményem szubjektív...

(#139724) RudY válasza Cobra652 (#139709) üzenetére


RudY
addikt

Ha nem foglalkozol az egyszerű útszéli civilek megmentésével (is), a magányos hős szerepe nehéz tud lenni, ez egy ilyen helyzet. Sok vagánykodás megy a szektás verdával, a csoportokba verődött a civilek is lőni fognak majd rád, amíg nem ismernek meg. :DDD Egyébként simán lehet vagizni akár kamionnal is, ha üvölteted az agymosó zenét, akkor később szúrják ki a trógerek, hogy ki is vagy. Sokszor csak akkor kaptak észbe, amikor satufékkel megálltam mellettük és kiugrottam a sotival. :D
Majd el felejtettem végleg elvenni a kedved :P ... ha sokat akciózol a főbb utak környékén, akkor előbb-utóbb útlezárásokkal is boldogítanak, ahogy meglátnak jelzőraksi és pillanatokon belül befutnak a lángszórós pajtik.

[ Szerkesztve ]

(#139725) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt nem láttam jönni.

No Man's Sky jön Xbox One-ra

"Coming in Summer 2018 is No Man's Sky NEXT, a free update for PS4, PC, Xbox and WeGame. It's our largest update so far, and we're working our socks off"

Live-Die-Respawn

(#139726) twi452 válasza oriic (#139725) üzenetére


twi452
senior tag

A nagy shitstorm után nem is gondoltam, hogy ezt fejlesztik még és nem dőlt be.. na majd ránézek mit sikerült alkotni eddig :)

(#139728) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Bevallom becsületesen,2343 hsz óta nem követtem a fórumot,ezért kérdezném,gamepass-t hol lehet most akciós nyugdíjaskedvezménnyel venni? :D (vagy csak simán olcsóbban? :)) ) ->asszony abajgat a Recore miatt

(#139729) RudY válasza Medocsabi (#139728) üzenetére


RudY
addikt

Majdnem csípőből nyomtam a Kinguin linket, de úgy látom a félárasok alaposan felárazottak lettek. :DDD :Y

(#139730) Medocsabi válasza RudY (#139729) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tekintve hogy drágább mintha a boxon venném meg,nem a legjobb deal :D

(#139731) KardosAttila válasza oriic (#139725) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Hónapok óta gondoltam rá, hogy a no mans sky lehetne goldos egyszer, jó tudni, hogy nem is elérhető xbox one-on :D

(#139732) Def26 válasza oriic (#139694) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen... szerintem ennek valami arcade címként és olyan áron kellett volna jönni. Mit gondoltak, hogy szisztemszeller lesz?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139733) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Far cry 5-ben van pályaszerkesztő vagy az csak PC-re van?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139734) 3L1T3 válasza icemad (#139733) üzenetére


3L1T3
addikt

Van benne FarCry Arcade a neve.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#139735) Def26 válasza Cobra652 (#139727) üzenetére


Def26
félisten

Nekem nincs bajom a far cry 5 -el. Számomra tökéletesen hozza a 4 és a primal vonalat. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139736) Bogyi007 válasza Medocsabi (#139728) üzenetére


Bogyi007
veterán

1 Month Xbox Game Pass Xbox One - NOTE: This product only works with new accounts.

3 Month Xbox Game Pass Xbox One

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#139737) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos, hogy jön a Red Faction Re-MARS-tered

Érted MARS, mert ott játszódik!4444négy. :O

Live-Die-Respawn

(#139739) Def26 válasza Cobra652 (#139738) üzenetére


Def26
félisten

az utak tényleg kicsit zsúfoltak ellenséggel, de én úgy védekezem, hogy tovább hajtok. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139740) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

45 perc gameplay (PC-s, de jön konzolokra is)

Jurassic World - Evolution

Live-Die-Respawn

(#139741) gurubefree válasza Bogyi007 (#139736) üzenetére


gurubefree
senior tag

3 honapos draganak tunik !

ez jobb deal-nek tunik

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139742) RudY válasza gurubefree (#139741) üzenetére


RudY
addikt

Amazonos Game Pass-nál asszem érdemes figyelni a régiókra, volt már meglepi.

[ Szerkesztve ]

(#139743) gurubefree válasza RudY (#139742) üzenetére


gurubefree
senior tag

El kell olvasni ;)

Ez sajnos csak UK-n belul .... bar ha valkinek kell a skin akkor segitek megvenni !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139744) adise válasza gurubefree (#139741) üzenetére


adise
őstag

de te goldot linkeltél (jó drágán) ő meg game passt.

(#139745) gurubefree válasza adise (#139744) üzenetére


gurubefree
senior tag

Eszrevettem csak keson....... miert is draga 3 honap + skin ? Amugy kimondottan a skin miatt emlitettem amit £9-£10-os Xbox live subscription-el nem kapsz meg.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139746) AMD Power


AMD Power
titán

NFS 2015 tolja valaki? Ha igen milyen autoval?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139747) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hellblade: Senua's Sacrifice | Xbox One Trailer

Istenem de jól néz ki. Vegyétek pls, megér minden egyes fillért.

Live-Die-Respawn

(#139748) Chumlee


Chumlee
senior tag

A cod ww2-ben is van online coop?

Két kontrolleren két fülessel játszunk .Meg lehet oldani ,hogy csak a sajátom halljam ? Black opsban zavaró ..

(#139750) Def26 válasza Cobra652 (#139749) üzenetére


Def26
félisten

most van ez a hit the gas küldetés, hajam tépem tőle. :D rabolj el 2 tanker kamoint. :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.