Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140651) negyven2 válasza Siffredi (#140650) üzenetére


negyven2
veterán

mivel 750RUB-ot kell venni ezért kb. ennyi, ha csak ezt szeretné venni

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#140652) DaveHutt válasza gurubefree (#140648) üzenetére


DaveHutt
őstag

Utoljára ilyen mozgású Arena Shooter a Quake 3:Arena volt PC-n. A régi szép idők. :)

(#140653) gurubefree válasza DaveHutt (#140652) üzenetére


gurubefree
senior tag

PC-n nem gond .... de controller nekem nagy mumus .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140654) DaveHutt válasza gurubefree (#140653) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nekem a stílus volt sok, az adrenalinlöket nem illik a munka utáni lazuláshoz.

(#140655) hackeeeee válasza Asbee (#140568) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ~2 hét volt.

Véleményem szubjektív...

(#140656) hackeeeee válasza bulikavagyok (#140645) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pont írtam pár napja, hogy freesync-kel bitang lett.. Olyan gyors lett mint az állat..

Véleményem szubjektív...

(#140657) Siffredi válasza negyven2 (#140651) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hja, hogy úgy... Bár a maradék ugye később felhasználható, de igen, így gondolkodva tényleg annyi. :D

(#140658) M@no válasza DaveHutt (#140652) üzenetére


M@no
tag

Ne is mond, anno középsuliban (2001-2002), ha engedték épp, hogy bármit csináljunk, akkor volt, hogy mind a 16 gépen a Quake 3 futott, jó kis LAN-ban. Persze ha jól rémlik a DEMO volt, amiben pár pálya van csak és betettük általában azt a kis pályát, ahol van az "udvar", a benti rész, meg a 2 folyosó. Voltak ám hentelések. :D :D :D Egyszer annyit tudtam egyhuzamban legyilkolni, hogy nem fért ki a monitorra a sok sárga kitüntetés. :C

(#140659) gurubefree válasza DaveHutt (#140652) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nekem az orok , a felejthetetlen : Far cry ( az elso ) multija!

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140660) #78687232 válasza AMD Power (#140643) üzenetére


#78687232
törölt tag

Attól tartok hogy az nfs már nem nekem való. A Dirt Rally világa túlságosan beszippantott. :D

(#140661) RudY


RudY
addikt

Másnál megy a screenshot feltöltése OneDrive-ba?
Utoljára márc. 29-én sikerült (FC5), azóta sehogy nem akar sikerülni. Upload to OneDrive... semmi reakció. Share/OneDrive... itt legalább van hibaüzenet (valami gebasz van, próbáljam máskor stb.). :F
Minden beállítás rendben (változatlan), OneDrive egyébként hibátlan, a szabad tárhely bőséges (92,8 GB/1 TB).

(#140662) l.skywalker válasza RudY (#140661) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ma használtam. 70 képet töltöttem fel minden rendben ment

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140663) szandra1988 válasza RudY (#140661) üzenetére


szandra1988
tag

Nekem március 30 óta nem megy.

(#140664) 42861 válasza RudY (#140661) üzenetére


42861
senior tag

Nekem se megy, de már hónapok óta. Ha közvetlenül a screenshot készültekor töltöm fel, akkor még működik. De a gépre lementett képekből már nem megy fel semmi se. Xboxdvr.com-ról szoktam leszedegetni a képeket.

(#140665) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

State of Decay 2 gameplay

Live-Die-Respawn

(#140666) Ti Bo válasza RudY (#140661) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Nekem múlt héten vacakolt, de azóta megy minden gond nélkül.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#140667) hackeeeee válasza RudY (#140661) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pár napja töltöttem fel SCRshoot-ot, még ment. Mondjuk az már lehet, hogy az insider rendszer alól ment.

Ő.. Nekem volt olyan, hogy nem írt ki semmit, de attól még feltöltötte.

Amúgy 2 opció van, az egyik, hogy magából az "oldalsó" menüből az értesítésből megnyitva nyomsz neki share-t, a másik, hogy megnyitod magát a képet, és úgy. Arra akartam kilyukadni, hogy volt olyan, hogy az egyik opció nem csinált semmit, a másikkal pedig működött.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140668) AMD Power válasza #78687232 (#140660) üzenetére


AMD Power
titán

En par honapja probaltam ki. Nem tetszett annyira. Viszonz a WRC jo volt nagyon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140669) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Win10-es Photos App és az Xbox Live DVR rendszere össze lesz kötve a jövőben: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140670) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A PAX-EAST-en bemutattak 4 új megjelenésű Xbox One X-et (szerintem bűn rondák):

PUBG:

Sea of Thieves

Ashen

State of Decay 2

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140671) Czimby válasza AMD Power (#140668) üzenetére


Czimby
addikt

NFS, WRC árkád játékok, Dirt Rally pedig szimulátor, nem a te stilusod a jelek szerint.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#140672) Csapoati válasza l.skywalker (#140670) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valóban, mind a 4 ronda. Tök jó lenne egy Xbox Classic kinézetű, vagy úgy alapból sötétebb színű témájú.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140673) l.skywalker válasza Csapoati (#140672) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én sose szerettem a világos színeket, de az S fehér megjelenése és a design-ja nagyon tetszik. Az X-nek ez a rácsos hátulja konkrétan taszít :D

#Más:
Megérett a pusztulásra a világ, a Samsung 120Hz-es Freesync-es QLED TV-vel rukkolt elő: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140674) Jovanny2 válasza l.skywalker (#140670) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem ezek retró színek nagyon nem jönnek be. :(

Amúgy ez a gép simán telibe vinylezhető felül-elöl, mert nincs a tetején szellőző (ami amúgy nagy hiba szerintem hűtési szempontból).

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140675) l.skywalker válasza Jovanny2 (#140674) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Olyanok, mintha rájuk ragadt volna megsárgult újságpapír :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140676) szupermacs válasza sugarforce (#140612) üzenetére


szupermacs
veterán

Croc 1 jöhetne! Az egyetlen platformer amit élveztem. :C

(#140670) l.skywalker: A grafikák kegyetlen jók, csak a játékokat nem kedvelem amiket rátettek.

[ Szerkesztve ]

(#140677) NavySeal válasza oriic (#140665) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nagyon várom már a megjelenést, remélem rendben lesz!!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#140678) Jovanny2 válasza l.skywalker (#140675) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az Ali tele is van fóliákkal.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#140679) gurubefree válasza l.skywalker (#140670) üzenetére


gurubefree
senior tag

Tetszik ... lesz majd heroin aron !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140680) #78687232 válasza oriic (#140618) üzenetére


#78687232
törölt tag

Gyerekkoromban újságokban sokat csorgattam a nyálam a Spyro játékokra, ez tuti vétel lesz részemről! Szép a videó alapján.

[ Szerkesztve ]

(#140681) frankdelgado válasza l.skywalker (#140673) üzenetére


frankdelgado
őstag

A freesync mikortol lesz elérhető?

[ Szerkesztve ]

(#140682) l.skywalker válasza frankdelgado (#140681) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha nem vagy Insider tag (Alpha, Beta, Delta, Omega) akkor még pár hét. Nemrég kapta meg az Omega, utána jön majd a véglegesbe.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140683) RudY válasza 42861 (#140664) üzenetére


RudY
addikt

Xboxdvr.com ... ezt még nem használtam, de nagyon szuper, köszi a tippet. :R

(#140684) frankdelgado válasza l.skywalker (#140682) üzenetére


frankdelgado
őstag

Isten ments! Minden tiszteletem az insider tagoké, de örülök, ha gép elé ülök...bétázni sem szoktam a SOT-al kivételt tettem, de az már igazábol végleges verzio volt...

(#140685) bLaCkDoGoNe válasza Siffredi (#140638) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy darabig gyűjtögettem a Fallout 4 bugjait és töltögettem fel a boxról, itt találsz belőlük bőven.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#140686) frankdelgado válasza frankdelgado (#140684) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kíváncsi leszek, lesz-e szemmel látható változás a monitoron.

(#140687) sugarforce válasza l.skywalker (#140670) üzenetére


sugarforce
őstag

ronda, de legalább fantáziátlan is :DDD

(#140688) oriic válasza l.skywalker (#140670) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SoD2-es nem olyan rossz.

Live-Die-Respawn

(#140689) bulikavagyok válasza oriic (#140688) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Bár nekem az ashenes kivételével mindegyik tetszik. :B

[ Szerkesztve ]

(#140690) Benoe77 válasza Benoe77 (#140357) üzenetére


Benoe77
őstag

A gépen ez fogadja a gyerekeket belépés után. Eddig ez nem volt, mi változott?

Why-ra nyomva:

Ha belépek:

Majd még pénzt is akar levonni tőlem:

Valaki már találkozott ezzel?

(#140691) AMD Power válasza Czimby (#140671) üzenetére


AMD Power
titán

Nagy valószínűséggel igazad van!! Forza Motorosport még kimaradt. Igy az nem tudom mennyire fog feküdni.

De ez a NFS Rivals baromi jó lett. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140692) l.skywalker válasza Benoe77 (#140690) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak szülői engedéllyel léphet be. Vagy olyan tartalmat indított el, ami meghaladja a korát vagy pedig változott valami az ilyen engedélyezési menetben. Vagy te állítottál valamit PC-n a család funkcióban.

Lehet egyszeri vagy végleges engedélyt adni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140693) Benoe77 válasza l.skywalker (#140692) üzenetére


Benoe77
őstag

"Vagy olyan tartalmat indított el, ami meghaladja a korát vagy pedig változott valami az ilyen engedélyezési menetben. Vagy te állítottál valamit PC-n a család funkcióban."

Ezt most minden belépésnél kéri mindkét gyerektől a rendszer (10, 8 évesek), ezért szerintem nem tartalomhoz kötődik.

Ha tableten akarnak belépni a minecraftba, akkor is kéri tőlük ugyanezt.
Szerintem központi változás lesz ez, csak jó lenne több infót tudni, miért kell accountot létrehozni nekik, amikor már van, ill. eddig is tudtak játszani minden további nélkül. Hiányosnak érzem az indoklást.

Ráadásul a support is foglalt...

[ Szerkesztve ]

(#140694) icemad válasza Benoe77 (#140693) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én annyit kínlódtam már vele, hogy az hihetetlen. Jó, és hasznos dolog lenne, ha úgy működne, ahogy kell. A vége az lett, hogy a fiaim hirtelen nagykorúak lettek. :U
Én meg nézem, hogy mikor, mivel és mennyit játszanak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#140695) Cyrin válasza icemad (#140694) üzenetére


Cyrin
addikt

Én is erre voksolok, így állítom be nekik.

(#140696) hati válasza Benoe77 (#140693) üzenetére


hati
addikt

Nekem is előjött egy ilyen. A windows 10 xbox alkalmazásba lépett be a gyerek és akkor kérte, a hozzájárulásomat. Egyszer megadtam neki, akkor csinált egy bankkártyás terhelést nálam, hogy engem is leellenőrizzen, hogy felnőtt vagyok-e, és azóta nem kéri.

(#140697) interstate76


interstate76
addikt

Tegnap befejeztem a Rise of the Tomb Raider-t - brutálisan jó ez a játék! Fogok még időt beletolni rendesen, sok felfedezetlen dolog maradt a térképen, és az előző résszel is sokat játszottam a kampány befejezése után.

Szóval egyrészt irgalmatlan szép és hangulatos ez a játék, másrészt pedig vaddisznó a Game Pass kínálata! A Cities: Skylines régóta megvan PC-re, nagyon jó játék, jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki szereti a stílust, de az említetteken felül is rengeteg jó játék került bele, ill. érdekességek kipróbálására is használható, ugyanis kb. 100%, hogy az életben nem játszottam volna horgászós játékkal, ha nincs a GP-ben, így viszont tegnap este egész jót pecázgattunk. De tényleg hosszan lehetne sorolni: nagyon jól válogatták össze a játékokat, szinte mindenki találhat benne a fogára valót!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#140698) Benoe77 válasza hati (#140696) üzenetére


Benoe77
őstag

Igen, nálam is ezt akarja, gondolom, csak azt nem tudom, miért, amikor eddig enélkül is ment.

(#140699) Gabesz84 válasza Benoe77 (#140693) üzenetére


Gabesz84
őstag

Nem kell létrehozni semmilyen új fiókot.

Csináld azt ami a képernyőn van, add hozzá a kártyádat amire be fog terhelni kemény 0,5 dollárt, amit úgy egyébként nem fog levonni, csak zárolásra kerül. (majd feloldódik)
Ez arra kell hogy a rendszer tudja ellenőrizni hogy nagykorú vagy.

Utána akár el is távolíthatod a bankkártyádat, csak erre kell neki, ha jól értelmezem.

(#140700) icemad válasza Gabesz84 (#140699) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ugye ez addig nem is gond, amig van hitelkártyád. Nekem a Maestro kártyát nem fogadta el.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.