Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140551) gurubefree válasza Xanax88 (#140550) üzenetére


gurubefree
senior tag

S-el ugyan csak . Ertheto mivel mind az x-hex es az s-hez is atalakito kell a Kinect hasznalatahoz.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140552) gurubefree válasza Xanax88 (#140545) üzenetére


gurubefree
senior tag

Reggel felveszlek xbox live ExistedName

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140553) Xanax88 válasza gurubefree (#140552) üzenetére


Xanax88
tag

Okés, én csak 5 után vagyok hétközben, de majd akkor ránézek.

Krisz

(#140554) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Gondoltam megosztok nektek egy kis videót, hogy milyen ütemben épül-szépül meg fejlődik a játékipar.

2008 vs. 2018 feat. Far Cry 2 & Far Cry 5 részletekre fókuszálva.

Spoiler alert: FC2 kiütéssel győzött.

- hajlong a vegetáció és simán leszecskázol gallyanként fákat meg bokrokat
- sőt, ha bedobsz egy gránátot (vagy az enemy dob), repülnek a gallyak és a levelek
- simán felgyújtasz fél hektárnyi szavannát szelesebb időben, még a rocket launcher hátsó felével is
- egyébiránt a rakétára hat a gravitáció és vissza is esik, ha elfogy a hajtóanyag
- elromlanak a fegyverek (Afrika, nem igazán vannak karban tartva ezek a komcsi import cuccok)
- epic godray effekt
- DIY térkép
- átlősz mindenen megfelelő kaliberrel, bezzeg FC5-ben a fakerítés felfog mindent
- törsz-zúzol kocsival mindent és amúgy az is tropára megy
- meg nyomot hagy a fűben
- Bravúros AI (FC2), igyekeznek élethűen reagálni: stabilabb fedezéket keresnek, ha tudják, hogy merre lehetsz, elkezdenek befutni a susnyásba kihajtani téged (de nem is biztos, hogy megtalálnak!)
- ha ellövöd a lábát, szilárd fedezékig igyekszik elvánszorogni (ha nincs, inkább elterül), ha kell, kúszva-mászva és nem fog hirtelen health packet magába tolni
- ha van társa, az elsősegélyt nyújt neki!! Ha súlyos sebet ejtettél rajta, fogja, felemeli és elviszi fedezékbe!!!!!!
- FC5-ben letudod még a sérüléseket gézzel, FC2-ben a kificamodott testrészeit rakja helyre a főhős, kihúzza magából a repeszeket, ágakat és a szilánkokat, kitépi vagy átnyomja magát a golyókat és aztán beégeti a sebet magán!
- FC5-ben shotgunnal megkínálod a társad, de felszeded fél másodperc alatt, addig FC2-ben beletolsz morfiumot és felsegíted nehezen, ha nem hat több morfium se, meghal! És meg is szabadíthatod a fájdalmaitól...

-

tl;dr: a jelenlegi Far Cry-ok bőségesen túl vannak értékelve, mindenki elfelejti, hogy mekkora badass next-gen FPS volt a maga idejében a FC2. És mi volt a kifogás a játék ellen? Sokat kell vezetni meg visszatermelődnek az ellenek. Nabumm. Én most meg is veszem, digitálisan 1036Ft Golddal (backward comp.), de szerintem megérdelmi, hogy lemezen csatlakozzon a gyűjteményembe - majd szerkesztek esztétikus neki covert és belerakom egy One-os tokba.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#140555) Csapoati válasza Mister_X (#140554) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tegnap délután (#140504) már belinkelte ezt Def26, még válaszoltam is rá. :)
De egyébként igen, a maga idejében eléggé jó volt technikailag a FC2.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#140556) AMD Power válasza #81556480 (#140548) üzenetére


AMD Power
titán

Nyaron jon a frissites.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140557) #78687232 válasza Mister_X (#140554) üzenetére


#78687232
törölt tag

A kettőt lehet én is megveszem, nagy rajongója vagyok. Pc-n imádtam, rengeteg időt beleraktam.

(#140558) MasterMark válasza Mister_X (#140554) üzenetére


MasterMark
titán

5 percet játszottam vele, sztem szar a 2. :DDD

Switch Tax

(#140559) hackeeeee válasza #81556480 (#140548) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamikor.

Még alpha-ban sincs, szal manapság biztosan nem, talán a következő körben.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140560) ranlomadi válasza gurubefree (#140543) üzenetére


ranlomadi
tag

Köszi, közben kinéztünk 79ért egy origin és siege bundlet. Már csak egy 2. Kontroller hiányzik hozzá! :)

(#140561) Chumlee válasza #78687232 (#140540) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nekem szinte minden fegyverből 10 golyót kér , de engem folyton 2-3 lövéssel leterítenek.

(#140562) gurubefree válasza ranlomadi (#140560) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nincs mit ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140564) #78687232 válasza Chumlee (#140561) üzenetére


#78687232
törölt tag

Gyakorolni kell. A golyót életemben nem számoltam, úgyis újratöltök egy gyilok után.

(#140565) szupermacs válasza gurubefree (#140529) üzenetére


szupermacs
veterán

Felveszlek ha lesz időm és megbeszélhetjük a közös játékot.

(#140566) gurubefree válasza szupermacs (#140565) üzenetére


gurubefree
senior tag

Felvettelek !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140567) szupermacs válasza gurubefree (#140566) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi! :R

(#140568) Asbee


Asbee
veterán

Csere kontroller (microsoft garancia németből) szállítási ideje ugye nem 14-21 nap ahogy az email írja. :D Csomagkövetés nem megy sajna.

(#140569) r.levente75 válasza Asbee (#140568) üzenetére


r.levente75
addikt

Annyi is lehet. Nekem kb 13 volt.

(#140570) gurubefree


gurubefree
senior tag

Hozza a postas az FC5 ..... nagyon kivancsi vagyok !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#140571) l.skywalker válasza gurubefree (#140570) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Zöld ruhában lesz, semmi extra :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140572) szupermacs válasza l.skywalker (#140571) üzenetére


szupermacs
veterán

Kétszer csönget?

(#140573) NB2 válasza l.skywalker (#140571) üzenetére


NB2
aktív tag

[link]

és ha barna lesz rajta, már zavarja is el? :)

(#140574) szupermacs válasza NB2 (#140573) üzenetére


szupermacs
veterán

Utána már fehér lesz rajta. NAGYON OFF VOLTAM!

(#140575) Bogyi007 válasza NB2 (#140573) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ebben az esetben már a csomag is mellékes... :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#140576) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jön az Ancestors Legacy Xbox One X Enhanced támogatással. [link]

Vikinges töltetű játék 2019 elején

Gameplay footage: [link]

Nekem tetszik. A Lord of the Rings Battle for Middle Earth-re emlékeztet :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140577) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Úgy néz ki a GamePass-ban később első napon megjelenő játékok (State of Decay2, Crackdown3, Forza Horizon4, Halo6 amiről tudni lehet) egy fejlesztés után előtölthetőek lesznek, mert jelenleg ez még nincs így. Sea of Thieves esetében meg kellett várni, amíg megjelenés után letölti a gép. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140578) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Ahoj! Patrol Tech kontroller volt már a kezemben, annak jó volt a fogása a recon és a combat i pontosan ugyanúgy gumírozottak, mint a patrol? Csak mert elvileg egy széria, de nekem a bótos csávó azt mondta, h a recon az nem ilyen jó. Persze az is lehet, h amaz nem volt készleten, ezt meg el akarta adni és madárnak nézett. :)

(#140579) LedyGyuszi válasza frankdelgado (#140578) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem recon tech van és sehr gut! bótos csávót inkább hagyjuk...

XONE: LedyGyusziHU

(#140580) Asbee válasza r.levente75 (#140569) üzenetére


Asbee
veterán

Kár, azt hittem pár nap alatt ideér mint odafele. Veszek akkor tartalékba.

(#140581) Clubforum2 válasza gurubefree (#140570) üzenetére


Clubforum2
tag

Nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre. Azt nem tudom mennyi fps-t játszottál kontrolerrel, nekem ez a parám főleg. :DD Tudom unalmas vagyok már a témával, de ilyen effektív drága játékkal nem akarok mellé nyúlni

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#140582) Chumlee válasza #78687232 (#140564) üzenetére


Chumlee
senior tag

A játékkal nincs gond a codokkal sose volt ,de itt muszáj HC-znom. :N

(#140583) twi452 válasza Clubforum2 (#140581) üzenetére


twi452
senior tag

Én tavaly álltam át pc-ről box-ra és ugyanígy tartottam a kontrollertől lövöldözős játékokban.
A division-nel kezdtem el gyakorolni kikapcsolt aim assist-al és egész jól ment egy idő után majd pár hónap kihagyás után most előszedtem a wolfeistein sorozatot és ugyanott vagyok mint amikor kezdtem a boxozást..:D
Szóval a lényeg kb annyi, hogy ha kitartással csinálod akkor bele fogsz jönni..nem biztos, hogy zökkenőmentes lesz (tuti nem) de mindenképp meg lehet szokni.
Persze kell hozzá olyan játék amivel szívesen foglalkozol különben csak stressz lesz még pluszban :)

(#140584) AMD Power válasza l.skywalker (#140576) üzenetére


AMD Power
titán

Jol nez ki, tetszik! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140585) frankdelgado válasza LedyGyuszi (#140579) üzenetére


frankdelgado
őstag

kösszöntem! akkor megnézzük valahol...

(#140586) ooooobi válasza Chumlee (#140582) üzenetére


ooooobi
senior tag

Sziasztok, ha cdkeys-en veszek egy éves goldot, azzal kell valamit trükközni, beaktiváláskor gondolok itt régióváltásra ilyesmi? Mert nem magamnak venném és jó az illetö nem hiszem tudna ilyeneket csinálni.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#140587) godzsy2 válasza twi452 (#140583) üzenetére


godzsy2
senior tag

De miért kapcsolod ki az aim assistot?

Azt a kontrolleres irányítás miatt találták ki. Fizikailag lehetetlen finom mozgást megoldani a karokkal.

(#140588) AMD Power válasza twi452 (#140583) üzenetére


AMD Power
titán

Sokkal konnyebb volt nekem atallni kontrollerre mint gondoltam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140589) Chumlee válasza godzsy2 (#140587) üzenetére


Chumlee
senior tag

Gyakorlás kérdése . :)

(#140590) DaveHutt válasza godzsy2 (#140587) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mert azt szeretné, hogy ne a játék célozzon helyette. Egyébként meg félrehúz az aim assist sokszor, ha két ellenfél van veled szemben, arra teszi rá, amelyik közelebb van. Akkor is, ha az áll háttal neked, és több a hp-ja. Az ilyenek miatt BF1ben röbbször meghaltam, mint kellett volna.
Miután kikapcsolja az ember, jóval nehezebb egy ideig. Utána rájössz, hogy gondos előrecélzással még jobb is lehetsz.

(#140591) twi452 válasza godzsy2 (#140587) üzenetére


twi452
senior tag

Azért mert csomó játékban amik még érdekelnek nincsen pl pubg :)

Mióta kijött a Monster Hunter World azóta kb csak az megy nálam és azt el sem tudnám képzelni egér + billel annyira laza csak hátradőlni és nyomni :)

(#140592) godzsy2 válasza DaveHutt (#140590) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én az ellenkezőjét tapasztalom. CoD MW3 óta kontrollerrel játszok bekapcsolt aim assisttal, ritkán van, hogy lehúzná a célszemélyről a célkeresztet.

(#140593) DaveHutt válasza godzsy2 (#140592) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha lősz vkit, és előtte keresztben elfut vki, akkor ráteszi a célt, és azt lövi tovább. Nekem napi egyszer legalább megcsinálta, ki is kapcsoltam gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#140594) Chumlee válasza DaveHutt (#140593) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nem kicsit zavaró , főleg az olyan kis pályákon mint amilyenek a CoD-oknam van.

(#140595) S e t h válasza AMD Power (#140588) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahhoz képest elég sokat panaszkodsz.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#140596) DaveHutt válasza S e t h (#140595) üzenetére


DaveHutt
őstag

Elképzelem, hogy ülsz otthon és húzod a strigulákat a "Ma kinek szóltam be?" tábládon. Megvan már a mai termés, troll uram?

[ Szerkesztve ]

(#140597) AMD Power válasza S e t h (#140595) üzenetére


AMD Power
titán

Azért mert nehéz egy játék? És? Attól még lehet kényelmes és jó a gép kontorrelje. :U

DaveHutt: Majd megcsapkodja valaki valahol egyszer és meg lesz lepődve. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140598) S e t h válasza DaveHutt (#140596) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bocs ha vhol a lelkedbe gázoltam volna, nem rémlesz.

Igen Power, meglepődtem a válaszodon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#140599) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A személyeskedősdit privátban nyugodtan lemeccselhetitek! Köszönjük!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#140600) Gijon


Gijon
senior tag

Rendeltem egy ultra high speed (2.1) kábelt. Hát azt kell mondjam, hogy valóban jobbak a színek a sötétebb jeleneteknél. Érdemes kipróbálni. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.