Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139251) hackeeeee válasza oriic (#139250) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aki X-et akar, annak igen, az S-re már nem éppen ideális akció..

De amúgy jah, akkor előszedek valami régi kazettás szutykot, és kérek érte 25k-t. :)

Véleményem szubjektív...

(#139252) oriic válasza hackeeeee (#139251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

S-re is bőven megéri szerintem.

62-65 ezer Ft most legolcsóbb helyeken boltban a One S 500 GB.

Alza-n a Forzás csomag 80 790 Ft, ha ebből lejön 25 ezer, akkor az 55 790 Ft. Ez is best buy.

Live-Die-Respawn

(#139253) szupermacs válasza oriic (#139252) üzenetére


szupermacs
veterán

A 360-at sem adnám el 25-ért. :( Annál még egy Fat One is többet ér.

(#139254) StLui válasza balazs025 (#139222) üzenetére


StLui
veterán

Hervis-esben benne voltam, aki kifizette egyből kártyával és postai szállítást kért azok megkapták, én sóher voltam, áruházban akartam átvenni, hiába fizettem ki nem kaptam meg, de kaptam egy 10000Ft-os utalványt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#139255) V-I-D-A válasza szupermacs (#139253) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Veszel egy nem működőt 5.000,- forintért, beadod, nyertél 20.000,- forintot. Így gondolkodj! Nem kell működnie.

(#139256) negyven2


negyven2
veterán

Oriic. Hellblade-ben javítva lett azóta a felirat bug?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#139257) Csapoati válasza oriic (#139252) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk ez a múlt héten még 62 ezer volt, szóval cselesek. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139258) oriic válasza Csapoati (#139257) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hja, de még így is jó ajánlat lehet.

(#139256) figure85

Persze, már a PS4-es változatnál is pár héttel a tesztem kikerülése után.

Live-Die-Respawn

(#139259) bulikavagyok válasza oriic (#139250) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi! :R Nekem valamiért a keddi/szerdai megjelenés volt a fejemben. Csak a szingapúri store játszik -mivel oda volt még gift cardom. :)

[ Szerkesztve ]

(#139260) Jovanny2 válasza bulikavagyok (#139259) üzenetére


Jovanny2
őstag

Elvileg ma jön vissza az X szervizből, ezzel fogom megizzasztani. :) Ha hozza a futár, haza is szaladok vele, hogy le tudja tölteni. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#139261) zzola válasza Jovanny2 (#139260) üzenetére


zzola
félisten

:DDD ;]

(#139262) sugarforce válasza oriic (#139207) üzenetére


sugarforce
őstag

holnap rendelem is elő. :DDD

(#139263) S e t h


S e t h
nagyúr

One S tud vmi többletet 4k tévén, vagy csak X-nél jön ki a felbontásbeli előny?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#139264) Tomix24 válasza S e t h (#139263) üzenetére


Tomix24
addikt

Csak X-nél. Az S néhol több fps-t produkál max. A felbontás viszont inkább 900p mint 2160p(One-x). 4K TV mellé értelme van az X-nek.

[ Szerkesztve ]

(#139265) Keksz


Keksz
senior tag

Játszottam ezer éve vmi játékkal x360-on, aminek 2 része is volt talán. llyen mászkálos, kaszabolós és mintha a csávónak, akit irányítottál egy ilyen 3 pengéjű "bumerángja" lett volna.

Tudja valaki hogy mi lehetett? :-)
Ha lenne Xbox one-ra, lehet megnézném mennyibe kerül...

[ Szerkesztve ]

(#139266) LedyGyuszi válasza Tomix24 (#139264) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mondjuk, ha vki a pufit cseréli s-re, akkor a 4k-s tv-n is érezhető a játékokon minőségi javulás a felskálázásnak és hdr-nek köszönhetően... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#139267) bulikavagyok válasza Jovanny2 (#139260) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem túl nagy a játék mérete (37.7 GB) - így lassabb nettel is pikk-pakk le lehet tölteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#139268) akooos válasza Keksz (#139265) üzenetére


akooos
veterán

Dark Sector? :))

[ Szerkesztve ]

(#139269) l.skywalker válasza S e t h (#139263) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

UHD Blu-ray és pár videó streaming app támogatja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139270) Csapoati válasza LedyGyuszi (#139266) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazából maga a 4K-s tévé (legalábbis a többség) is fel tud skálázni, szóval úgy nem sok értelme van az S-nek. A HDR az oké, azt aláírom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139271) oriic válasza Keksz (#139265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dark Sector talan?

Live-Die-Respawn

(#139272) LedyGyuszi válasza Csapoati (#139270) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem tudom pontosan minek köszönhető, de érezhető a különbség. pufit is 4ks tv-n használtam és most az s-t is.

XONE: LedyGyusziHU

(#139273) Csapoati válasza LedyGyuszi (#139272) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet, hogy jobb az S algoritmusa, mint a TV-é. Én is nemrég vettem egy 4K-s, relatíve olcsó tévét, de így is drámaian jobb lett pl a Forza 7 rajta, pedig csak egy fat One-om van. Az S-t így ki fogom hagyni, majd X-et veszek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139274) pauliboy23 válasza oriic (#139252) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nekem múlt hónapban a KV 30-ért számolta a fat one-t be a One S árába.

One S + AC Origins 69 helyett elhoztam 39-ért.

(#139275) oriic válasza pauliboy23 (#139274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az is jo ajanlat volt.

Live-Die-Respawn

(#139276) LedyGyuszi válasza Csapoati (#139273) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én végül a karácsonyi 150euros xbox S + ac origins pakk, miatt döntöttem X helyett az S mellett...
40ért vitték a pufit, 12ért eladtam az ac-t... :DDD +100at nem ér meg nekem egyenlőre az X... :N

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#139277) negyven2


negyven2
veterán

Nos, a kritikák alapján nem lett rossz a Far Cry 5 :)

Far Cry 5 Launch trailer

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#139278) #73029888


#73029888
törölt tag

Másnál is a GOW4 XBOX ONE X (4K+HDR) alatt néhol az FPS csökken,vagy nálam van baj?

[ Szerkesztve ]

(#139279) sting2 válasza LedyGyuszi (#139276) üzenetére


sting2
addikt

Persze, te csak így " zoknit" cseréltél mondhatni, de aki X-re váltott az "új öltönyt" kapott a váltással, a rövid ujjú ing helyett... ;]

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#139280) Def26 válasza bulikavagyok (#139259) üzenetére


Def26
félisten

Én usa store -ból vettem. Ott mikor indul?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139281) Pew


Pew
tag

Jövőt állóság szempontjából mennyire éri meg az X? Attól eltekintve hogy nagyobb a teljesítménye és natív 4k. Ami arra kijön One S re is lesz, a következő generációig nem? Esetleg a következőnél az X tudja futtatni a következő új játékokat és az S nem? Vagy ez az “előrefele kompatibilitás ugyse lesz sose.
Csak azon gondolkozom, kell e az X ha csak szebb a képe és jobb a teljesítménye. Nem vagyok hardcore gamer, a legtöbb kütyüm max közép kategória, kompromisszumokkal. PUBG, F1, local co op kal játszanék néha. Meg a X enhanced játékok annyit foglalnak, hogy hiába az 1 TB újabb 10 ezrekért nagyon hamar kell egy külső merevlemez. És bár tényleg jobb, nem jobb e egy S + 80 k játék/előfizu mint egy 160k konzol ala nature😀

(#139282) LedyGyuszi válasza sting2 (#139279) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

zoknit cseréltem egy elegáns cipőre... :P Öltönyt meg majd rá érek akkor venni, amikor fel is kell vennem vmi alkalomra.. ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#139283) hackeeeee válasza #73029888 (#139278) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen. A legtöbb játéknál ez ilyen van megoldva. Azért 4K-ban előfordulhat itt-ott FPS változás. Pl. a New colossus is ilyen.

Véleményem szubjektív...

(#139284) Csapoati válasza Pew (#139281) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, ha van egy 4K tévéd (gondolom van, ha az X-en gondolkodsz), az jó eséllyel tud felskálázást FHD-ről, így én azt mondanám, hogy kocagémerként nem éri meg neked a drágább vas - főleg ha már te magad is hezitálsz rajta.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139285) negyven2 válasza Def26 (#139280) üzenetére


negyven2
veterán

Holnap reggel 6

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#139286) Pew


Pew
tag

Van, van. Csak ha X arra mire lesz egy egész korrekt játék listám már majdnem egy PCt is vehetek lassan 😀 De kanapén játszanék mindenképpen szóval lassan beruházok egyre.
One driveot amúgy kezeli rendesen a gép?(megfelelő nettel persze) Főleg film lejátszás miatt érdekelne. A képekkel talán nincs baja, ha megy. 😀

(#139287) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kezdjük akkor a Far Cry 5-öt. :) (Slimen is jól néz ki)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#139288) RudY válasza Pew (#139286) üzenetére


RudY
addikt

PC-vel is játszhatsz kontrollerrel a kanapéról... csak hogy ne legyen egyszerűbb a döntés ;]
Az X árából hasonló teljesítményű PC szűken hozható ki ugyan (persze monitor nélkül, de ott a TV), de lehet, hogy amire neked kell (játék, multimédia) talán érdemes megfontolni.

(#139289) hackeeeee válasza oriic (#139287) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én majd este kipróbálom, bár szerintem csak megnézem majd. :)

Véleményem szubjektív...

(#139290) turikoczka


turikoczka
aktív tag

The Crew kód: V23FD-GKWGM-7VWP4-X6FWC-GWW4Z

Jó játékot! :)

(#139291) akooos válasza turikoczka (#139290) üzenetére


akooos
veterán

Valaki már vitte, de azért köszi :DDD

(#139292) pzstm válasza Pew (#139281) üzenetére


pzstm
titán

kérdés lesz-e egyáltalán olyan hogy generáció, meg következő. Jelenleg egyre kevesebb jel mutat arra ugyanis ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#139293) Silεncε válasza pzstm (#139292) üzenetére


Silεncε
őstag

Én még mondjuk mindig nem értem, miért jó az, hogy a konzolból PC-t csinálunk, de biztos én vagyok a hülye... 4 évente 160k-ért megvenni az újat szerintem nem sokkal másabb, mint venni új videókártyát...

(#139294) icemad válasza Pew (#139286) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi x-et választottunk. Én is féltem tőle kicsit, de nekünk bevált. Már most kb. annyi játékunk van, mint 360-hoz. Goldom már volt egy ideje, az x-hez még vettem egy éves ea accesst. Ezekkel a játékokkal bőven elleszünk. Nálunk a pc kiesett, mert amilyen árak most vannak... Csak a videokártya került volna annyiba, amiből kijött az x két kontrollerrel. (ugye itt most 4k felbontásról beszélek.)

A videólejátszással viszont nem vagyok elégedett... Plexet és Kodit használok az x-en, wifin csatlakozik külső vinyóhoz. Néha néha megakad a film, de ugye ez rengeteg dologtól függ. Lehet, hogy a vinyó régi, lehet, hogy a router kevés, lehet hogy a wifi gyenge... Full HD megy szépen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139295) Gombinyó válasza icemad (#139294) üzenetére


Gombinyó
őstag

Az xbox egy játékkonzol, nem médialátszó. A lejátszó képességei iszonyat korlátozottak, már egy 10ezer forintos mp is körberöhögi, de nincs is ezzel semmi gond. Nem ezért veszi az ember. A Wifi egyébként meg további korlátozó tényező.

(#139296) LedyGyuszi válasza icemad (#139294) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

a tv 4ks vagy FHD?

amúgy a plexnél sztem a gyenge wifi átvitel miatt akadhat! nekem a laptopon hálókártyát kellett cserélni 100-ról 500mb-re, azóta szépen fut...

(#139295) Gombinyó:
már sorry, de sokan szeretik kihasználni az egyéb funkcióit!
A microsoft sem csak egy játékkonzolként tekint rá...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#139297) Pew


Pew
tag

Persze, ennyire otthon vagyok a témában 😀 Csak hát egy 4k Tv t meghajtani gondolom más mint egy full HD monitort... Mármint árban más 😀 Windows laptop van otthon, az alap feladatokra elég, és minél inkább többet tud egy ilyen mindent egybe nappali szett hogy meg teljes windows is legyen rajta, meg jatekkonzol is legyen es tarsai a gyakorlatban valoszinuleg a vegen alig lesz jo valamire ( hacsak nem a csillagos égből veszek valamit) 😀

pzstm Na látod ez jó és jogos felvetés. De mire ez kiderül lehet elleszek egy S el, és ha nagyon bejön ez a konzolosdi, még mindig tudok újat venni, ha majd lejjebb megy az ára, mert még túl új az X.

A médialejátszás annyira lenne nekem fontos, hogy USB ről vagy netről játssza le a dolgok nagy részét. Semmi komoly hangrendszerem nincs, nem kell szuper Dolby atmos hang, se 4k kép(az SD tartalmakat is számomra tökéletesen felskálazza a TV, nemhogy a fullHD t. Alap full HD jó lesz, gyorsabban lejön ;] A TV és az Xbox beépitett lejatszoja csak megbirkozik a dolgok nagy % ával. Ha igen mindjárt nem kell megvenni még egy pár 10 ezres +médialejátszót.

[ Szerkesztve ]

(#139298) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Nem reklám de ha valaki belenézne a Far Cry 5-be VR-ék élőben tolják éppen. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#139299) icemad válasza LedyGyuszi (#139296) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

4k-s, de egy olcsó szutyok. Idén már cserélem valami komolyabbra, ez nagyon nem jött be. (olcsó húsnak...)

Gombinyó: 10k-s médialejátszó nem nagyon játszik 4k-s filmeket, legalábbis amiket én néztem. Lényegében full hd-ra tökéletes az x is. És nem akarok még egy kütyüt a tv körül. Így is van elég. (htpc, set top box, one x)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139300) Gombinyó válasza LedyGyuszi (#139296) üzenetére


Gombinyó
őstag

A Kodi lett volna egy reménysugár, de legutóbb még smb-t se tudott.
Amúgy nem haragszom, mindenki arra használja amire akarja. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.