Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139601) parandroid válasza sting2 (#139595) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem attól függ, milyen borítós, hanem hogy milyen nyelvre van állítva a konzolod, amikor telepíted.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#139602) axlfsi válasza HKorn (#139599) üzenetére


axlfsi
veterán

Nezopont kerdese; a 26-ig tarto raktarkeszletet kikuldtek, mar vannak, akik megkaptak es az OFF topikokban latni is ra bizonyitekot... a tobbinek varhato volt, hogy mar nem fogjak azon az aron odaadni, azert annyira nem hulyek. De ne itt offoljuk!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#139603) sting2 válasza parandroid (#139601) üzenetére


sting2
addikt

Akkor hurrá van!
Mert nem akarok német felületet a játékon belül.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#139604) AMD Power válasza mike1334 (#139572) üzenetére


AMD Power
titán

8300Ft vettem az evest! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139605) l.skywalker válasza sting2 (#139595) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt elméletileg minden játéknál a régió használat befolyásolja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139606) frankdelgado válasza frankdelgado (#139597) üzenetére


frankdelgado
őstag

Tudom h nagy az izgulàs az olcso box miatt meg minden, ;] , de valaki tàjékoztasson legyen kedves h milyen jogosultsàgokkal jàr ha valakit felveszek csalàdtagnak?

[ Szerkesztve ]

(#139607) Cyrin válasza frankdelgado (#139606) üzenetére


Cyrin
addikt

fizetheted utána a rezsit, vagy a gyerektartást ;]

(#139608) #73029888 válasza Def26 (#139598) üzenetére


#73029888
törölt tag

Az én gondomat is megoldották 5p alatt.

[ Szerkesztve ]

(#139609) frankdelgado válasza Cyrin (#139607) üzenetére


frankdelgado
őstag

Meg hordom edzésre, különóràkra, meg takaritom utànuk a kocsit. Ez meg van.... :D viszont a boxomat nem kapjàk meg inkàbb veszek egyet nekik.

(#139610) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mothergunship gameplay

Megjelenés napja továbbra sem ismert.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#139611) Gabesz84 válasza frankdelgado (#139606) üzenetére


Gabesz84
őstag

Elvileg látod a családtagjaid eszközeit profilod alatt, mást nem igazán. Annyira még nem jártuk körül ezt asszonnyal :)

Gyerekeket felvenni a jogosultságkezelések / korlátozások miatt van értelme.

A 2 boxos témára meg: mivel a te accountodon vannak a játékok, ezért a gyerekek boxát állítsd be home konzolnak, így ők is elérik a játékaid.
Te meg bejelentkezve a sajátodon eléred őket szintén.

[ Szerkesztve ]

(#139612) frankdelgado válasza Gabesz84 (#139611) üzenetére


frankdelgado
őstag

Köszi, majd kikíséletezem. A homi tàrsamnak ez rossz hír lesz, de ez van...

(#139613) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A múltkori szivárgás után hivatalosan is bejelentették:

LEGO The Incredibles | Official Announce Trailer

Live-Die-Respawn

(#139614) parandroid válasza sting2 (#139603) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én minden játékomat német borítóval vettem (vagy német store-ból), a box angolra van állítva, eddig _minden_ angolul volt...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#139615) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap jön a DOOM 4k update

[link]

Live-Die-Respawn

(#139616) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

100 USD felöltő 85 dollárért a save15 kuponnal Rakuten-en. [link]

Nem próbáltam, de volt már korábban is ilyen akció, elvileg valós cucc.

Live-Die-Respawn

(#139617) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Olvasom a topikot,de rengeteg az infó és nem is tudom mi a fontos nekem? Átnéztem a FAQ-ot is na az már úgy gindolom sokkal több hasznisat adott,de ami a lenyeg.
Kapok egy Xbox One X-et 3 jatekkal és jelenleg alig van meg infóm,hogyan és mint is kellene belekezdeni. Valamikor régen volt ugyan konzolom ps es box is de valahol a 360 megjel3nésének magasságában volt utoljára kezemben a kontroller. Szóval olvasok bőszen,de egy két infó jól jönne,mert úgy látom nagy a valtozás.
Kicsomagolom és összekötöm a tv-vel ez megvan még,de ez után kell ugye regelni létrehozni egy felhasznalót. Van gondolom áruhaz ahol vásárolhatok és van egy saját hálózat is ahol az online játékokkal jatszhatok?! Úgy látom vannak only live játékok is amikkel csak neten játszhatok....ha jól gondolom pl.PUBG?!
Ami a legjobb hogy a regi xbox360 játékok egy része játszható one-on ezt jól értelmezem, EZ hogy működik?
Store-ok eseteben van ajanlott ahol érdemes regelni?...régiókra gondolok mint pl. Apple store Uk vs. USA?!
Végezetül ha lövöldözős játékokat keresek főleg COD ,Sniper Elit stílusban mik az ajánlottak One X esetében?!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#139618) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Amennyire élveztem eddig ezt a Trials of the Blogod Dragont most már nem vicces. A 11. pályától (Booby Trap) ahonnan a megszerzett kehellyel menekülünk gyalog majd motorral hirtelen átcsapott nehézbe a játék eléggé. Addig minden megvolt A szintre, innentől azt hiszem ez nem lesz célom.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#139619) turikoczka


turikoczka
aktív tag

:))

[ Szerkesztve ]

(#139620) oriic válasza turikoczka (#139619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez hivatalos mar. Megvan mindegyik, jo jatekok.

Live-Die-Respawn

(#139621) icemad válasza 206 cc (#139617) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha Windows 10-et használsz PC-n, akkor elméletileg már van xbox profilod is. De bármelyik meglévő Microsoftos emailcim jó a regisztrációhoz.

Van áruház, könnyű benne keresni és vásárolni is. Ehhez kell majd bankkártya vagy feltöltő kártya.

Az online játékhoz mindig kell a gold előfizetés. Ebből az éves a legjobb ár/érték arányú, szerintem érdemes azt venni. Ehhez az előfizetéshez minden hónapban kapsz ajándék 4 játékot. Nem demót, teljes játékot. PUBG-hoz is kelleni fog a gold tagság. Ezen felül az áruházban megvehető játékokra is kaphatsz kedvezményt bizonyos esetekben.

360-as játékok nekem csak digitálisan vannak, gold előfizetéshez kaptam eléggé sokat. Letöltöm, indítom és működik. Lemezekkel nem próbáltam.

Store... Igazából tökmindegy, mert pár pillanat alatt tudsz váltani a régiók között. Vannak olyan aljas emberek, akik ezt kihasználják... Pl. Én.

Lövöldözős játékból minden van, ami PC-re is. Cod, Sniper Elite, Halo, Fortnite, Far Cry, stb. Biztos találsz kedvedre valót.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan, eléggé jó csapat van itt. Ha tudunk segítünk.

Szerk. : kolléga az előbb rakta ki, hogy mik lesznek az ajándék játékok áprilisban a gold előfizetéshez. Szóval, ha van goldod, akkor ezeket kapod meg.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139622) negyven2 válasza turikoczka (#139619) üzenetére


negyven2
veterán

Legalább meglesz digitálisan is a Syndicate. Sajnos a lemezes verzió kb szétrohadt (a lemez egy része ilyen sárgás-barnás foltos lett egy év után).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#139623) Siffredi válasza turikoczka (#139619) üzenetére


Siffredi
senior tag

Syndicate??? :Y

Annak örülnék nagyon, lemezesen volt csak meg, de továbbadtam rajta, miután kijátszottam...

(#139624) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ys Origin will launch for Xbox One on April 11 with exclusive features, publisher DotEmu announced.

Live-Die-Respawn

(#139625) HKorn válasza turikoczka (#139619) üzenetére


HKorn
addikt

Ez sem lett rossz :C

Run&Ride

(#139626) Silεncε válasza turikoczka (#139619) üzenetére


Silεncε
őstag

Na erre azt mondom, hogy király :D

(#139627) turikoczka válasza oriic (#139620) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Mind a 4? :P

Wittnessel régóta szemezek, örülök hogy türelmes voltam :) remek hónapnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#139628) 206 cc válasza icemad (#139621) üzenetére


206 cc
senior tag

Nagyon köszönöm a gyors es korrekt választ!
Amint megvan a gep (a jövő héten remelem megérkezik)jelentkezem,mert biztos lesz pár kérdésem még!
Tehát gold előfizetést érdemes venni es olvasom még hogy van olyan hogy “Game pass”!...ez mi is pontosan?
Termeszetesen aki meg tanácsokkal ellátna ne tartsa magaban...köszönöm előre is!! :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#139629) Csapoati válasza turikoczka (#139619) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dead Space 2, hogy fog AMD Power örülni! :D :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139630) sting2 válasza parandroid (#139614) üzenetére


sting2
addikt

Tényleg nem tudtam, hogy ez manapság ennyire evidens.
Eddig féltem a Német forrásból származó címektől, " meraszittem"...
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#139631) l.skywalker válasza turikoczka (#139619) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Annak fényében vicces, mert a Syndicate most akciós :D De hát akkor így meg se veszem. Majd esetleg felgoldosítom később :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139632) turikoczka válasza Csapoati (#139629) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Most játszom ki az első részt, megértem ha örülni fog :D

(#139633) mike1334 válasza turikoczka (#139619) üzenetére


mike1334
veterán

Franc, még nem toltam végig a Black Flaget...de így lehet megveszem a három havi goldot...már ezért megérné :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#139634) l.skywalker válasza mike1334 (#139633) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:K :K :K

Én elkezdtem az AC-kat az elejéről (na jó, rögtön az első után az Origins jött, de ez csak egy kisebb botlás volt a tökéletes rendszerben) - és már egész sok megvan, lassan mehet a végigjátszás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139635) Siffredi válasza l.skywalker (#139631) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én már korábban felgoldosítottam egy SP-al a lemezes verziómat, ezért (is) nagy most az öröm. :C

(#139636) pzstm


pzstm
titán

Thank You for Supporting Our Sea of Thieves Voyage

The worldwide excitement for Sea of Thieves has made it the fastest-selling first-party new IP of this generation. Having witnessed more than a million players on launch day, our community continues to grow and now has more than two million players.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#139637) KardosAttila válasza turikoczka (#139619) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Kiváló hónap, kicsit bánom hogy a syndicate-et már végigjátszottam, de még maradt benne tennivaló. Tartok tőle hogy ennek az erős hónapnak köszönhetően most újabb 2-3 hónapig nem jön komolyabb cím :/

[ Szerkesztve ]

(#139638) icemad válasza 206 cc (#139628) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A Game pass egy másik előfizetés. Ebben van eléggé sok játék, amit korlátlanul játszhatsz addig, amíg tart az előfizetés. Kb olyan, mint egy könyvtár. Kifizetsz fél év tagságot, és minden könyvet kiolvashatsz, ami a könyvtárban van. Hátránya, hogy a játékok cserélődnek, van amit kivesznek, helyette kerülnek be újabbak. Ha jól tudom, akkor az ebben lévő online játékokhoz is kell a gold előfizetés.
Ehhez nagyon hasonló még az Ea access, ebben csak EA játékok vannak. Az aktuális játéklistát megtalálod a Googleban, mindkét előfizetéshez. Ha forintosítani kell, akkor azt mondom, hogy kb. 30-40 ezer forint a három előfizetés egy évre. Ezért kapsz, kb 200-250 játékot...
A játéklistát mindenképpen nézd át, hogy neked melyik éri meg jobban.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#139639) Bep válasza turikoczka (#139619) üzenetére


Bep
senior tag

Sziasztok!
Ez pont jókor jött, mivel a Syndicatet meg akartam venni.
A kérdésem, hogy, ha innen store-ból töltöm le, akkor magyar nyelven tölti, mert ebből van magyar nyelvezetű kiadás.

(#139640) pzstm válasza pzstm (#139636) üzenetére


pzstm
titán

Fastest selling IP does not include Game Pass

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#139641) Siffredi válasza Bep (#139639) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ha a boxod magyar lokáción van, és úgy töltöd le a játékot, akkor magyar lesz.

Szerk.: természetesen csak a felirat lesz magyar...

[ Szerkesztve ]

(#139642) l.skywalker válasza pzstm (#139640) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C :C :C
Hajóra kutyák :D

(amúgy senki sem figyel ránk) :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139643) turikoczka válasza pzstm (#139636) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Feltetelezem h ez a rekord csak xboxra vonatkozik... Vagy ez csak nekem nem egyertelmu? :)

(#139644) l.skywalker válasza turikoczka (#139643) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs külön Win10 és Xbox verzió. Aki megveszi játszhat vele itt is, ott is. Tehát ebben az is benne van aki csak PC-n játszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139645) turikoczka válasza l.skywalker (#139644) üzenetére


turikoczka
aktív tag

A generáció legjobban fogyó új ip-je.A ps4 is ebbe a generacioba tartozik. :)

(#139646) l.skywalker válasza turikoczka (#139645) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sea of Thieves Xbox+Win10 exkluzív. PS-en nulla az eladása.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139647) ranlomadi


ranlomadi
tag

Valaki vásárolt ma mtcgame.com gift cardot paypal fizetéssel? mikor rámennék csak homokórázik.. valami ötlet?

(#139648) jannid válasza gurubefree (#139528) üzenetére


jannid
senior tag

Hatalmas pacsi gurubefree fórumtársunknak a Fortnite standard edition kód felajánlásért!!! Nagyon jó lesz játszani a sztori részével és 8 ezres kódot ingyen, le a kalappal!! :R :Y

(#139649) Def26 válasza pzstm (#139636) üzenetére


Def26
félisten

dicséret illeti a marketinget. Komolyan mondom ekkora felhajtást a halo vagy forzánál sem láttam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#139650) gurubefree válasza jannid (#139648) üzenetére


gurubefree
senior tag

Koszonom ... hetvegen otthon vagyok majd segitek !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.