Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139901) gduck válasza bulikavagyok (#139877) üzenetére


gduck
addikt

"egy kicsit elkezdtem várni a Crew 2-őt is." PC-s alfa tesztelők szint még iszonyat bugos, szerintem megint tovább csúsztatják majd a megjelenést... :(

UI: és továbbra sem működik benne a visszapillantó tükör :(

[ Szerkesztve ]

(#139902) l.skywalker válasza Allien (#139898) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha lesz egyszer konzolod, az Xbox One-os játékokat nem fogod elérni csak akkor ha újra előfizetsz a Gold-ra, tehát aktív lesz a tagságod.

Az Xbox360-as játékokat aktív Gold nélkül is el fogod érni ha lesz konzolod.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139903) AMD Power válasza gduck (#139901) üzenetére


AMD Power
titán

Én még az egyet sem csináltam meg. Ráérek. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#139904) oriic válasza i@lex (#139882) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A PVP-t én nem is tudom hogy gondolták a készítők. Jó poén hogy van az editor, de maga a harc része olyan béna, hogy arra szavak sincsenek. :(

Live-Die-Respawn

(#139905) Allien válasza pzstm (#139900) üzenetére


Allien
veterán

De, pont az a "gond", hogy webes felületen belépve NEM hhozza fel ingyé, fizessek 990 forintot, ami NEM a pézről szól, mert nem ezen az ezresen múlna. De, nem engedi ingyé az accomhoz rakni. Így magyarul, ha majd ismét lesz goldom, meg xboxom egyszerre, nem is lehet az enyém ingyé... ;]
Ráadásul, rám akar sózni 3 hónap gold tagságot egy havi áráért, ami nem lenne rossz, ha nem untam volna meg a Forza 7 demót... A Forza 3 demó még hagyján, és van kb 3 játék még pc-re. A többi mobilos átirat, ha jól látom. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#139906) pzstm válasza Allien (#139905) üzenetére


pzstm
titán

Most van goldod? Ha most van goldod es belepve nem engedi ingyen letolteni az para...ha nincs gold elofizetesed akkor work as intended

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#139907) hati válasza csucsu52 (#139891) üzenetére


hati
addikt

Köszi, a Cars-ra a gyerkőcök le is csaptak.

(#139908) szimszonos


szimszonos
őstag

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy most a Sore-ban nagy tavaszi leárazások vannak és megszeretnék venni egy játékot kiegészítőivel ami jó árban van.Ha live golddal venné az ember akkor még nagyobb kedvezményt kapnák rá.Nekem nincs így nem engedi de a haveromnak igen.Ő megtudná venni az én profilomra a buy gift-re kattintva?Azt mondja engedné neki,kérdésem az hogy nekem elindulna a játék gold nélkül is ha megvenné az én profilomra?Hometársak is vagyunk de jó lenne ha az én profilomra menne.

[ Szerkesztve ]

(#139909) MunezXBK válasza szimszonos (#139908) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Goldot is homeoljátok.

(#139910) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Sziasztok!

A hó második felében ingyenessé vált digitális AC Syndicateben (Gold miatt) van magyar nyelv?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#139911) Siffredi válasza kazuma921 (#139910) üzenetére


Siffredi
senior tag

Van.

(#139912) szimszonos válasza MunezXBK (#139909) üzenetére


szimszonos
őstag

Homeoljuk de még se engedi akcióban megvenni nekem,csak neki.Gondolom mert az ő profilján van az előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#139913) MunezXBK válasza szimszonos (#139912) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Így van, de nem erre válaszoltam.

Ha Ő megveszi neked, nálad indulni fog a homeolt gold miatt.

(#139914) #06969344


#06969344
törölt tag

Sziasztok! Az Xbox One S IP címét hol lehet megtalálni?

(#139915) oriic válasza #06969344 (#139914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Settings-ben a network résznél.

Live-Die-Respawn

(#139916) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Ha valami a Goldon ingyenessé válik és letöltöm, akkor azzal addig tudok játszani, amíg goldom van? Vagy csak amíg ingyenesen elérhető?

(#139917) Ti Bo válasza NoOne1976 (#139916) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Csak amíg van élő gold előfizetésed.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#139918) Siffredi válasza Ti Bo (#139917) üzenetére


Siffredi
senior tag

Kiegészíteném, az xbox 360-as játékokkal a gold lejárta után is fog tudni játszani.

(#139919) Medocsabi


Medocsabi
addikt

xbox 360ra van gamepass előfizu lehetőség? Vagy ez már csak One-ra van?

(#139920) oriic válasza Medocsabi (#139919) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak One-ra van.

Live-Die-Respawn

(#139921) gurubefree


gurubefree
senior tag

Teszt fazis..... 1080p game play recorder Xbox one ( Xbox 360 )

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139922) Ti Bo válasza gurubefree (#139921) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Erre kívancsi vagyok, írsz majd róla? :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#139923) gurubefree válasza Ti Bo (#139922) üzenetére


gurubefree
senior tag

Termeszetesen .. a fiamnak ( keresere ) YouTube channel-t kell csinalni. Fiatalsag bolondsag :DDD

Nagyon jol tolja a rainbow 6 es Battle Royal-t PvP-t. Sokszor az a kikapcsolodas, hogy nezem ahogy jatszik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139924) Thusor válasza gurubefree (#139923) üzenetére


Thusor
őstag

XBOX One beépített rögzítője miért nem jó? Nekem FAT verzióm van. 1080p 30fps simán tudja. Twitch, Mixer streameket kezeli. Ezekről meg egy kattintással youtube-ra tehetők a videók. Olcsóbb megoldás mint egy külső felvevő.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#139925) szimszonos válasza MunezXBK (#139913) üzenetére


szimszonos
őstag

Köszönöm a segítséget.Még annyit értetlenkednék hogy a gold akcióban leárazott játékok amiket megvesz az ember akkor is indulni fognak a gépemen ha nem lesz live gold előfizetés?A single player részre gondolok,mert a multiplayerhez tidom hogy kell live gold.De ha csak játszani akarok gold akcióban vásárolt játékkal elindul?

(#139926) Dadpool válasza gurubefree (#139921) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Nalam így néz ki a dolog. Én nem akartam lemondani a 4k felbontásrol még felvétel közben sem :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#139927) gurubefree válasza Thusor (#139924) üzenetére


gurubefree
senior tag

Milyen hosszu videot tudsz csinalni ?

Ez 1080p 60hz , mp4 ... nincs ido limit. PC nem kell direct veszi a kulso usb-s adattarolora ( ssd, hdd, pen-drive)

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139928) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A mai naptól kikerült az Xbox360-as marketplace kínálatából a Call of Juarez Gunslinger. Mivel a játék BC-s, így a One-os store-ban benne van még a "Vásárlás" gomb, de onnán továbbvezetve már nincs a listában a játék maga, csak a Demó és a Trailer.

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139929) Medocsabi válasza Dadpool (#139926) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pont tegnap este játszottam ki a Rise of Tomb Raidert. (fura,mert kb 1 éve megvan,és csak most vettem észre hogy 20%nál abbahagytam). Annyira brutál szép az a játék még fat xboxon is(1080p-n),hogy remélem a szeptemberi is ilyen lesz :K

(#139930) MunezXBK válasza szimszonos (#139925) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az elindul. :K

(#139931) gurubefree válasza Dadpool (#139926) üzenetére


gurubefree
senior tag

Na ennek ez az egyetlen hatranya..... Xbox x 4k nincs :( nem akartam sokat kolteni. A 2x Xbox one s-hez vettem ha kellokeppen ki lesz hasznalva akkor veszek egyet magamnak az Xbox one x-hez ami tudja a 4k-t.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139932) Dadpool válasza Medocsabi (#139929) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Ez még a sima definitive edition :) Még ezt sem toltam végig de szerintem zseniális :) :)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#139933) Dadpool válasza gurubefree (#139931) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Horror áron van a 4k capture card :) majdnem mint a one x. Nekem marad a Razer ripsaw :)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#139934) l.skywalker válasza gurubefree (#139927) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ez az egyik, a másik pedig, hogy ez felveszi szerintem a Dashboard-ot is, míg a beépített DVR csak a játékot. Én ha nagyon hosszú játékmenetet akarok rögzíteni, akkor inkább közvetítem Mixeren a senkinek és utána letöltöm a mixer.com-ról.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139935) gurubefree válasza Dadpool (#139933) üzenetére


gurubefree
senior tag

Kell a tiedhez PC ??

Csinaltam egy rovid videot .... kellemes csalodas a hang minosege, as a video is super !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139936) gurubefree válasza l.skywalker (#139934) üzenetére


gurubefree
senior tag

Az oldalan van egy gomb amivel inditod a felvetelt es leallitod. Igy tudod kontrollalni mi van rogzitve. Van egy kis gond.... meg nem jottem ra, hogy tudom rogziteni a ingame com-ot.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139937) Dadpool válasza gurubefree (#139935) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Kell bizony. 1080p/60fps
Azert is választottam mert úgy is gépen kell szerkeszteni a videokat.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#139938) gurubefree válasza Dadpool (#139937) üzenetére


gurubefree
senior tag

Android alkalmazassal szerkesztek.... PC free csalad vagyunk :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139939) gurubefree


gurubefree
senior tag

Egy kis visual upgrade .....

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139940) #78687232 válasza gurubefree (#139939) üzenetére


#78687232
törölt tag

Respect! :R

(#139941) Thusor válasza gurubefree (#139927) üzenetére


Thusor
őstag

Korlátlan. Streamelve annyit csinálok amennyit csak akarok. Ez volt az egyik nagy újítása az Xbox-nak jó pár hónapja.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#139942) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Engedtem a nyomásnak, és a Spring Sale engem is utolért egy Titanfall 2 Ultimate Edition képében. Remélem megérte azt az 1500 ft-ot.

(#139943) frankdelgado válasza DaveHutt (#139942) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azzal rossz boltot nem csináltál.

(#139944) gurubefree válasza Thusor (#139941) üzenetére


gurubefree
senior tag

Ha jol ertem akkor PC-n jatszol es ott rogzited ? En PC nelkul teszem ugyan azt

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#139945) Gombinyó válasza Dadpool (#139926) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ezek a kütyük amúgy mire jók?
Magadnak rögzíted ahogy játszol és néha visszanézel egy két headshotot vagy haveroknak megy youtubera? :)

[ Szerkesztve ]

(#139946) l.skywalker válasza Gombinyó (#139945) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én amikor BF1-eztem néztem vissza sokat másnap és elég jó dolgokat lehet észrevenni rajta. Tehát nekem arra volt jó, hogy kicsit "fejlesztettem" magam. De kábé ennyire. Ezen kívűl látványos (AC: Origins = Kirepült a hajó a tóból vaze!) és vicces dolgokat néztem csak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#139947) Thusor válasza gurubefree (#139944) üzenetére


Thusor
őstag

Dehogy. Nem kell hozzá se PC, se külső alkalmazás. Az XBOX saját maga képes streamelni Twitch vagy Mixer szolgáltatásokra azt amit játszol. Majd onnan át tudod tenni youtubera a videót, vagy ha van PC-d akkor azon megvágod és teszed fel youtubera, de ha nem kell szerkeszteni akkor PC nélkül is lehet csinálni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#139948) Thusor válasza Gombinyó (#139945) üzenetére


Thusor
őstag

Párom imádja nézni ahogy játszom :). Így ha éppen nem vagyunk együtt akkor is bármikor vissza tudja nézni vagy streamelve élőben nézi mikor játszom.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#139949) Medocsabi válasza Gombinyó (#139945) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem elég a box automata rögzítője, ha úgy érzem hogy valami igazán menő dolgot műveltem egy játékban :DDD ...
... Aztán utólag megnézve jövök rá,hogy nem is volt olyan menő :DD

(#139950) oriic válasza Thusor (#139941) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont a stream minősége szerintem sosem lesz olyan mint ha direktben külső hardverrel ment le valamit az ember.

Még a legprofibb streamereknél is lehet látni, hogy pixelesedik időnként a kép, vagy megakad stb., ilyenkor a rendszer ezt is felveszi, ami azért zavaró tud lenni.

Nyilván a hardveres felvétel azoknak is előnyösebb, akik mondjuk egy végigjátszást csinálnak és azt tolják majd fel YT-ra vagy hasonló helyre. (Nálam is volt már olyan hogy stream megállt, lefagyott, akadozott, stb.)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.