Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83751) Csokishurka válasza fauv (#83750) üzenetére


Csokishurka
őstag

A blizznek ezek mind csak plusz előfizetések...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83752) Viktor77 válasza fauv (#83750) üzenetére


Viktor77
titán

Te is megcsinálhatod. Kifizeti 10x a havidíjat.
Mitől szégyen?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83753) Csapoati válasza Viktor77 (#83752) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem se gáz. Aki beletesz ennyi lóvét, meg energiát, annak felőlem lehetnek milliói a játékban. Nekem ez munka lenne, azt meg nem szeretem, ha játszom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83754) fauv válasza Viktor77 (#83752) üzenetére


fauv
őstag

Gondolkozz és majd ráfogsz jönni.

Csapoati

Szóval szerintetek korrekt játék az, hogy pár faszi, aki meg engedhet magának 10 accot és az ehhez tartozó hardvert, kibaszik a szerveren játszó több ezer emberrel, aki próbál valamennyit összekaparni, de az ilyen tetük miatt nem tud. Ha Ti ezt így gondoljátok, meg is érdemlitek.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#83755) Csapoati válasza fauv (#83754) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Veszel tokent annyi pénzből, amit a 10 accountos csávó havonta a játékra áldoz és máris lesz neked is goldod. 0 erőfeszítéssel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83756) #81999360 válasza fauv (#83750) üzenetére


#81999360
törölt tag

Ha sokkal olcsóbban rakják be AH-ba akkor maximum magukkal tolnak ki.

Meg kell venni az összeset és berakni “normál” áron. Így csináltam pár millió g-t BfA launch óta.
Meg a snipe :DDD

(#83757) Giovan! válasza fauv (#83754) üzenetére


Giovan!
addikt

Meg van a véleményem nekem is az ilyen emberekről, de a Blizzard mit tehetne ellenük? Elvégre mégis csak extra bevételt hoznak.

Más: Nem tudjátok kb. mennyi időbe telik a blizzard supportnak feldolgozni egy ticketet? Csak mert hétfőn vettem meg a wowot, azóta is starter edition vagyok, és már kezd a tököm tele lenni az egésszel. Tegnap 4-kor írtam ticketet a supportnak, de azóta sem válaszoltak.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#83758) Csapoati válasza fauv (#83754) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazából te azért sírsz, mert könnyen akarsz több goldot. Ami persze nem ad több dps-t egy szint felett, így szó sincs pay to winről. Nem igazán értem miben zavar ez téged, nekem rendszerint pár tízezer goldom van és tudok játszani úgy, ahogy én akarok. Továbbra se feledjük, hogy a multiboxos havi 120 eurót fizet a Blizznek, ezért tud annyi goldot felhajtani. Csináld utána, ha annyira kell.

Giovan! : Na ez azért már gáz, de asszem a ticketre is valami 24 óra a határidő. Ha nem válaszolnak, szerintem próbálj meg emailt írni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83759) fauv válasza Csapoati (#83758) üzenetére


fauv
őstag

Te tényleg ilyen buta vagy , vagy csak ilyennek mutatod magad?

Ember ezek az emberek kb 1 nap alatt kifarmolnak 10 token árát, gyakorlatilag " ingyen " játszanak, ebben mi a haszon a Blizz-nek?

Egyszerűen az bosszant, hogy pár ember aki ezt a fajta tevékenységet folytatja és most jól figyelj hátha megérted, / lassan írom / azzal, hogy töménytelen mennyiséget rak be AH-ba folyamatosan kibaszik a szerveren lévő több ezer másik játékossal aki próbál annyit kifarmolni 1 hónap alatt, hogy legalább 1 token ára kijöjjön. Tecccccik érteni?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#83760) Csapoati válasza fauv (#83759) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem értem, buta vagyok.

A Blizznek sose volt érdeke, hogy egy karakterrel valaki havonta összehozza egy token árát, hisz akkor... De ezt már nyilván te is tudod.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83761) Cathfaern válasza fauv (#83759) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hogy idézzelek: "Te tényleg ilyen buta vagy , vagy csak ilyennek mutatod magad?" :)
A Blizznek minden előfizetés pontosan ugyanannyi bevételt hoz, mindegy hogy goldból vett tokenből megy, vagy előfizetési díjból. Ahhoz, hogy ő 10 tokent megvegyen, valaki(k)nek meg kell venniük 10 tokent pénzért a Blizztől. Illetve némi indirekt módon tulajdonképpen jobb is a Blizznek ha minél több ember veszi goldból az előfizut.

Egyébként meg ha nem lennének ilyen masszív farmolók, akkor azon menne a sírás, hogy milyen drágák a flaskok meg potionök. Illetve kereslet-kínálat kérdése az egész. Most ő farmol 10 karival, ezért lemennek az árak, ezért 10 ember nem fog egy karival herbezni, mert azt mondja nem éri meg neki. Ha ő nem farmolna 10 karival, akkor ez a 10 ember herbezne és pont ugyanúgy lemennének az árak. A legtöbb realmen túl nagy a piac ahhoz, hogy egy-egy multibox farm érdemben befolyásoljon is bármit. Ha meg nagyon low-pop szerveren vagy, akkor úgyse lehet farmolással értelmes pénzt keresni (nincs kereslet).

[ Szerkesztve ]

(#83762) Csokishurka válasza #81999360 (#83756) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nah ezt nem értem, hogy hogy csinálod.
Ha megveszel minden mondjuk valamiből és berakod mondjuk 10%-al drágábban egy óra múlva úgy rak be valaki 10 golddal olcsóbban, nem?
Mi az a snipe? Talán annál a TSM4-nél vagy minél láttam.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83763) Giovan! válasza Csapoati (#83758) üzenetére


Giovan!
addikt

Remek, akkor várok tovább. Csodálatos, hogy 2 haverom is vasárnap vette meg a complete editiont, és nekik már hétfőn reggel ment. Engem valamiért nem kedvel a blizz :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#83764) Lajtorja válasza Cathfaern (#83761) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Token 20, előfizu max 13 pénz, tök mindegy ki fizeti. Szerintem ez teljesen direkt módja +7 pénznyi profitnak :D

--- ---

(#83765) #81999360 válasza fauv (#83759) üzenetére


#81999360
törölt tag

Írd lassan, attól meg nem lesz igazad és továbbra is hülyeséget beszélsz.

(#83766) Viktor77 válasza fauv (#83754) üzenetére


Viktor77
titán

Inkább te gondolkozz. Attól még nem lesz valami szégyen, mert neked nem tetszik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83767) fauv


fauv
őstag

Sorry ha egy kicsit erős voltam, rettenetesen felhúztam magam az előbb játékban, hogy egyszerűen nem lehet farmolni, a vonatok miatt. Elnézést.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#83768) Viktor77 válasza fauv (#83759) üzenetére


Viktor77
titán

Azt a 10 tokent valaki megvette 7 euróval többért, mintha előfizetne. Mondom, gondolkozz, mert semmi perc alatt szénné égeted magad.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83769) Plata


Plata
félisten

Én még sosem láttam ilyen vonatokat,mondjuk én olyan szerveren játszom ahol a populáció low.
De miért zavar ha leszedik? Attól hogy előtted x ember leszedi még neked is ott lesz az érc.
Tegnap wq-zás közben egyszerre hárman szedtük ugyanazt az ércet és mindegyikünknek kijött belőle a cucc,igaz én nem eladásra szedem.

(#83770) Error válasza Xalderon (#83727) üzenetére


Error
csendes tag

Igen azt hiszem 5250 vagy ilyesmi. De ha esetleg Human vagy mint én akkor még jobb +10% miatt.
Egy token 300 reput ad alapból, majd reveredtől tudsz venni egy repu boost itemet ami 100% repu plusz a frakcióhoz. Illetve vannak ott napi questek (azt hiszem napi) amik adnak 500 reput szintén. Hirtelen megcisnáltam 4-5 öt ami épp volt és az is adott kis pluszt. Meg is lett a mount és egyszerűbb az élet.
Van esetleg vízalatti mount is?:D

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#83771) Viktor77 válasza Error (#83770) üzenetére


Viktor77
titán

Van. Silvermoonon minap 7K-ért láttam.

De van ezen kivül is.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83772) Csapoati válasza Viktor77 (#83771) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van a Great Sea Ray is, ami a BfA-val került be, pecázással fogható ki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83773) Csokishurka válasza Csapoati (#83772) üzenetére


Csokishurka
őstag

Plata erre:

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83774) Plata válasza Error (#83770) üzenetére


Plata
félisten

Nem,a napi küldi 1500 reput ad.
1000 alap 500 bónusz.
Tudom mert ma is csináltam napi küldit.

(#83773) Csokishurka
Plata peches ma,huntival első warfrontra akartam elmenni,erre már kétszer bukta,mert közbe jött valami és kivágtak afk miatt.
De nem tudok mit csinálni,féltem hogy valami közbe jön és közbe is jött.

[ Szerkesztve ]

(#83775) Arnold2 válasza Plata (#83769) üzenetére


Arnold2
őstag

Én TBC vége óta játszom, kisebb megszakításokkal, folyamatosan. Először a The Maelstrom majd Arathor szerveren (amik nem low pop szerverek). Két kezemen meg tudnám számolni mennyiszer találkoztam multiboxerrel (akiket amúgy a Blizz egy kicsit megszívatott egy patchel valamikor, de el nem lehetetlenítette őket).
Viszonylag ritka jelenségnek számítanak, mert ha a 10 havidíjat nem is számítjuk, akkor legalább 2, de tippemre 3 combos gép kell, hogy így tudjon játszani.
Mivel a WoW (még) nem pay to win, így aki ennyi pénzt és erőforrást beletesz felőlem maradhat. S bár nem vagyok AH goblin, de (mivel elég elhanyagolható a számuk) nem jelentenek szerintem akkora befolyást a piacra, mint amit fauv polgártárs gondol.

(#83776) Xalderon válasza Error (#83770) üzenetére


Xalderon
tag

Nincs egyetlen egy human karim sem. :DDD

Wowhead szerint van tizen-akarhany napi kuldi, illetve vannak a Dread Wastes terulten is kuldik, amik szinten az Anglers fakciohoz adnak reput. Ez utobbiakat tervezem majd revered elerese utan csinalgatni, ha meglesz a repu bonusz.

Platanak igaza van, sajnos beneztem, MoP Timewalking-hoz tenyleg lvl91 a belepo szint. Szerencsere 4 karakterem ennel mar magasabb szinten van es az 5. epp lvl90-en dekkol, nem lesz nagy munka huzni rajta meg egy szintet.

A water strider-t megszerzeset kovetoen meg Ot lenne jo megszerezni, de egy karakteren mire osszejon 5K badge, az nagy sok ido.

[ Szerkesztve ]

(#83777) Plata válasza Arnold2 (#83775) üzenetére


Plata
félisten

Másik játékban rendszeresen látok ilyet,STO-ban szokták az eventet farmolni így,be állnak 10-20 karakterrel egy helyre és táncolnak,igen táncolnak,azzal lehet szerezni eventes tokent ami STO-ban nem bound hanem szabadon elpasszolható.
Csak ugye a STO f2p.Ott nem kell fizetni a havidíjat,bár elméletileg tiltott a bot meg egyebek használata.
Irtó muris szokott lenni eventen az üdülőbolygó,sok lökött bot táncol. :C
De hat év alatt mióta játszom vele engem sem bannoltak,pedig voltam benne nagy turpisságokban.. :B
Például 2013 áprilisában volt egy bug amit kevesen tudtak,nem is sokáig volt bent mert javították,de nagyon sokat kerestem vele,felhúztam vele vagy 5 karit és rengeteg pénzt kerestem vele,igaz nem annyit amennyit szerettem volna mert pont akkor halt meg a gépem. :C
De az a bug alapozta meg a karrierem,azért van ma meg mindenem,no meg a lopás,de az legális a klingonoknak. :DDD
STO-ban meg lehet keresni a pénzt amiből a storeban bármit megvehetsz,no persze kell hogy valaki igazi pénzért megvegye és eladja,ezért az árfolyama folyton változik.
Ma már kb 40 kmaxos karim van aki termeli passzívan.ha van hozzá kedvem,pontosan nem emlékszem hány karim van,utoljára 36 körül számoltam meg,de azóta jött ki két új kieg.

(#83778) Csokishurka válasza Plata (#83777) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jézus hány játékkal játszol? :D Nekem a WoW is sok néha :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83779) Plata válasza Csokishurka (#83778) üzenetére


Plata
félisten

Hát mostanában nem szoktam STO-zni az új kieg úgy felcseszett hogy még.
De STO-ban egy kis ügyességgel és leleménnyel könnyű pénzt csinálni.
Ha jól emlékszem nekem most kb olyan 700 dollárnyi pénzem van még bent úgy hogy költöttem az új kieg karira,amit egy nap alatt maxra húztam pénzből. :B
STO-ban kiadták az új kieget amit vártam,de kb negyedrészt van kész,de ki kellett nekik idő előtt adni mert a CBS kiadta az ukázt hogy ezzel promózzák a Star Trek Discovery második szezonját.
Millió buggal és grafikai hibákkal jött ki.Jó kieg lett volna,a discovery era karakter érdekes.
Az új fejlesztett grafika is jó,nagyon szép lett tényleg,a warp és fegyver effektetk hangulatosak,vissza adják a sorozatot rendesen,de ha csinálsz egy Discovery karit le kell tolnod a tutorialt,a tutorialban a grafika kb olyan mintha 20 évvel ezelőtti játék lenne.Azt hittem gallyra ment a gépem hirtelen,de kiderült hogy nem,csak bugos a grafika tutorialban.
Most újra próbálkozom warfrontal,van kb 1 órám talán,talán.Ha most is közbe jön valami fejbelövöm magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83780) Error válasza Viktor77 (#83771) üzenetére


Error
csendes tag

Lusta voltam utánanézni, mivel az annyira nem egetrengetően szükséges, de köszi az infót.
csapoati, neked is köszi, jó tudni, hogy ilyen is horogra akadhat.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#83781) Plata


Plata
félisten

Sikerült warfront végre,pont vége lett mikor újra dolgom lett,370-es bow és 340-es kesztyű.

(#83771) Viktor77
Most néztem meg ah-ban ez a mount nálunk 19351 aranynál kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#83782) Csokishurka válasza Plata (#83781) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ma a warrimmal én is ráállok a warfrontra, még csak 315-ös, de előtt egy kis timewalking.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83783) fonok87


fonok87
aktív tag

Sziasztok
Jól tudom hogy tegnap reggel 8 óta van Timewalking event és lvl91+ kell hozzá? Mert nekem nincs dungeon finderben (115-ös karakterrel néztem)... szóval 1. nem jól tudom, 2... wtf?

szerk. ha jól veszem ki az eddigi hsz-ekből, 2. áll fenn :D

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#83784) Csapoati válasza fonok87 (#83783) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ma reggel 9-től van egyébként. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83785) fonok87 válasza Csapoati (#83784) üzenetére


fonok87
aktív tag

Akkor a wtf kifejezés feloldható a következőkre: 1, Wowhead a US realmet mutatja 2, 9-re jöttem dolgozni 3, 1. nem jól tudom :DDD

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#83786) Plata válasza Csokishurka (#83782) üzenetére


Plata
félisten

Az enyém még annyi sem volt,de két timewalking és 320 lett. :D
Utána warfront és már van két jó cucca.Több időm most nincs majd esetleg este.

(#83787) Arnold2 válasza fonok87 (#83785) üzenetére


Arnold2
őstag

A WoWhead és az MMO Champ is általában az US realmekre hivatkozva hozza le a híreket, mert ott történnek meg hamarabb a dolgok.
Nálunk a legtöbb dolog szerda reggel / karbantartás után élesedik illetve indul.

Amúgy sokan nem használják, de az in game kalendárium is tök jól mutatja, hogy mi mettől-meddig tart. Tessék csak megnézni ;)

(#83788) Joezyka válasza Csokishurka (#83782) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez a timewalking hogy működik?
most épp 102 -nél tartok első karimmal, csak múltkor is lehetett cuccokat venni valami ilyesmi eventtel, azért érdekelne.

(#83763) Giovan!: én is starter editionnel voltam, előfizettem, majdnem 1 hétig még starer edition voltam, de fejldőni tudtam.(idegesítő volt, hogy nem tudtam tradelni, meg battle petezni sem :( )
aztán egyik napról a másikra jó lett. (AH-zni kezdtem el, akkor vettem észre, hogy már jó).

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#83789) fonok87 válasza Arnold2 (#83787) üzenetére


fonok87
aktív tag

Így jár aki csöves privát szerveren játszik évekig, ahol minden bugos :D pl ezt is megszoktam h nem működik, így eszembe se jutott...

Truss me, I'm an engineer.

(#83790) Csokishurka válasza Arnold2 (#83787) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én pont ott néztem múlt héten, aztán érdekes volt is, hogy már tegnap indult én meg vacakoltam a world küldikkel...de így már tiszta.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83791) Csokishurka válasza Joezyka (#83788) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát ahol a dungeon finderek vannak ott ki tudod választani hogy Timewalking.
Régi itemeknek felnyomják az ilvlt. De mivel te még nem vagy 120 így 102-es szintnek megfelelő upgradelt itemeket fogsz kapni.
Gearelődéshez tökéletes hogy tudj menni raid finder meg legalább m0-ás kulcsokat.
Meg ugye kapsz badgedet amit beválhatsz szintén itemkre és mountokra. (én egy ideje már gyűjtök)

Apropó valakinek nincs meg összeszedve milyen mountokat lehet kiszedni badgetekért?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83792) fonok87 válasza Csokishurka (#83791) üzenetére


fonok87
aktív tag

De, Wowheadnek :) (a token adatlapján "currency for" fül, és lehet szűrni)
BC, WotLK, MoP.

Truss me, I'm an engineer.

(#83793) Csokishurka válasza fonok87 (#83792) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi!
Uhh a WotLK és a MoP-os elég frankó!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#83794) Joezyka válasza Csokishurka (#83791) üzenetére


Joezyka
senior tag

kaptam havertól pénzt heirloom-ra, így item nem nagyon kell, max a badged, későbbiekre, vagy mountra vagy ilyesmire.
köszi, akkor ezt meg is lesem este.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#83795) Plata válasza Csokishurka (#83791) üzenetére


Plata
félisten

Annyit tennék hozzá hogy Timewalkingon 330+ itemek esnek,de sok cuccnak a GS-e jó maga a statja nem.
Egyik másik cucc statja piszkosul gáz.
Ma esett több 335-345 item,de a wq-s 315-ös cuccomon jobb stat van.
Vagyis volt,mivel a huntimnak timewalking cuccokkal meglett a 320-as Gs mentem vele warfrontra ahol 340 és 370-es itemek estek,hála az égnek a 370-es egy fegyó.A timewalkingos itemet meg leváltottam warfrontossal mert sokkal jobb statja van.
Miért olyan gáz némelyik timewalking cucc statja?
Minek van rajta 340 vagy 345 gs ha a statja a fele kb?

(#83796) Viktor77 válasza Plata (#83795) üzenetére


Viktor77
titán

Mert panda itemek. Nem változtatnak rajtuk, csak ilvl-t emelnek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83797) Plata válasza Viktor77 (#83796) üzenetére


Plata
félisten

Jesszus anyám 2 darab 355-ös itemet kaptam wq-n. :Y
Cipő és vállas.
A friss 120-as huntival.
Pofám leszakad. :Y
És kész lett a heti küldi,megyek a jutalomért.Egy nap alatt vagy 30 gs.
Megyek a többi karival is letolom ezt a wq-t,de fix nagy lófingot kapnak. :U
Bakker,a heti küldi 360-as trinket.
Ilyen állati mákot.

[ Szerkesztve ]

(#83798) #81999360 válasza Plata (#83795) üzenetére


#81999360
törölt tag

gs?

(#83799) Plata válasza #81999360 (#83798) üzenetére


Plata
félisten

Jah bocs ilvl.
Végül is két karinak volt mázlija csak.
Mage karinak 355 gyűrű és wrist.

[ Szerkesztve ]

(#83800) #81999360 válasza Plata (#83799) üzenetére


#81999360
törölt tag

Jaaa már évek óta nem hallottam a GS kifejezést, teljesen el is felejtettem hogy létezett. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.