Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60101) BoneDragon válasza TommyGun (#60100) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor menj be ashranba, mikor fullon van mindkét oldalon. Ha ott is tartja a 60-at, akkor megveszem a géped. ;]

(#60102) TommyGun válasza BoneDragon (#60101) üzenetére


TommyGun
őstag

nem eladó :DD

Bevallom a mass PvP nem kenyerem, BGre szoktam néha járkálni, de a PvPs területeket sose komáztam, így nem is látogatom őket.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60103) mqm válasza TommyGun (#60102) üzenetére


mqm
senior tag

25-os raid közelében nincs mondjuk egy Asrhan-nak.. 25 vs 200 fő azért nem mind1. A beállításokat meg megint nem mind1. Ezeket az FPS-eket ultran (minden csutkán, FHD) produkálja a kártyád? No offense csak érdeklődők! :) Mantle meg tényleg több fps-t hozott pl bf4-nél ,de melette olyan fps droppok voltak ,hogy nemigaz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60104) TommyGun válasza mqm (#60103) üzenetére


TommyGun
őstag

FullHD monitorom van csak abban használom és a legtöbb effekt HIGH beállításon vagy ahol lehetséges afölött van, egyedül a spellek csillivili effekt részét raktam közepesre mert zavarja a szemem amikor réden minden spell úgy villog csillog mint egy vaku, illetve az rányékok vannak még közepesen, mert nem látom értelmét a magas beállításnak itt. Win8.1-em van ofc. Sok MMOt próbáltam már de kiváncsi lennék melyik volt az ahol 200vs200 emberrel nem fosta össze magát a játék...Aion, SW:TOR, TeraO, talán a warhammer volt ami egész tűrhető volt ilyen szempontból, meg annó az DAoC volt még használható pedig azt még modemmel is toltam...Amúgy most hogy nvidiád van ashran röccenés mentes lett 200 fővel?

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60105) thomeef válasza mqm (#60103) üzenetére


thomeef
őstag

Szintén r9 270-en wowozok FHD-n, és tökéletesen játszható majdnem full grafon. (ami lejjebb van véve abból semmi hátrányom nincs, mivel ha benyomok mindent maxra akkor is ugyanúgy néz ki a játék, de legalább jóval kevesebb az fps, blizz logic). Ashranon nyilván kevesebb fps van mint bg-n, arénán, de ez minden kártyával így van. De fps drop sosincs, mint írtad a 290-el.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60106) Zedz válasza thomeef (#60105) üzenetére


Zedz
addikt

"ami lejjebb van véve abból semmi hátrányom nincs, mivel ha benyomok mindent maxra akkor is ugyanúgy néz ki a játék, de legalább jóval kevesebb az fps, blizz logic"

Ez úgy általában minden mai játékra érvényes. :P

(#60107) for3l válasza Zedz (#60106) üzenetére


for3l
senior tag

Ennek az egyik legdurvább példája annak idején a Metro-ban a tesszelláció volt, konkrétan felezte az FPS-t.

[ Szerkesztve ]

(#60108) Zedz válasza for3l (#60107) üzenetére


Zedz
addikt

Gondolom valamivel el kell adni az erősebb VGA-kat is. :D

(#60109) mqm válasza TommyGun (#60104) üzenetére


mqm
senior tag

Mint írtam HIGH beállításokat melett röccenes mentes Asrhan. Elhiszem ,hogy 270x melett szépen játszható a wow, én csak annyit jegyeztem meg ,hogy egy kategóriában lévő NV mennyivel szebben teljesít. Ennyi! :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60110) pckownz


pckownz
senior tag

BRF normálhoz milyen ilvl lesz ajánlott? Azt látom, hogy LFR 635-től unlockol.

(#60111) Zedz válasza pckownz (#60110) üzenetére


Zedz
addikt

Nekem valaki 660-at említett, de az kicsit soknak hangzik. :Y

(#60112) zola09 válasza Zedz (#60111) üzenetére


zola09
aktív tag

Tippre 640-650 között el lehet kezdeni haladni benne.

De azt is hozzáteszem hogy az égből is 660as cuccok fognak potyogni, új world boss, upgradek, Hm normal meg nem szint, szóval a 660at is nevetve lehet majd kivenni bármilyen frissen dingelt karival 1 héten belül. (+ pvp cuccok ugye, 3-4-5 abból is kijön első héten)

[ Szerkesztve ]

(#60113) pckownz válasza zola09 (#60112) üzenetére


pckownz
senior tag

Szerintem HM HC sem egy nagy ördöngősség, M-hez képest faceroll.

(#60114) zola09 válasza pckownz (#60113) üzenetére


zola09
aktív tag

Persze, hogy az. Személy szerint Mythicben sem látom a fene nagy nehézséget, de nagyon sokan szenvednek hc-val is, normalt viszont mindenki lefarmolta már.

(#60115) TommyGun válasza mqm (#60109) üzenetére


TommyGun
őstag

De mitől teljesítene szebben? Öcsém gépe szinte ugyanez csak neki GTX760 van és kinézetre sebességre ugyanezt tudja a két gép, neki sincs semmilyen problémája se FPS dropban se grafikában, annyi hátránya van hogy ha fullra rakja az élsimitást az NV kártyája egy hajszálnyival (kb 5%-al) rosszabbúl teljesít mint az én 270X-em, de ezt csak megnéztük, mindketten médium közelébe szoktuk rakni az élsimítást mert én nem látunk különbséget a közepes és a legamagasabb között max annyit hogy felezi az FPS-t de szebb nem lett...egy kártyacseréből nem kéne messzemenő következtetéseket levonni, így keletkeznek a közhelyek meg a szetereotipiák. Nem vagyok AMD párti se NV párti, mindig azt veszem meg ami épp akkor úgy gondolom jobban megéri a pénzt, de nekem még sosem volt nagy problémám egyik gyártóval sem, meg öcsémnek sem. Sose szoptam még játékokkal VGA miatt.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60116) mqm válasza TommyGun (#60115) üzenetére


mqm
senior tag

Ok, igazad van!
Én elégedettebb vagyok ezzel a kártyával mint az előzővel. És ez a lényeg! :D És téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60117) thomeef válasza mqm (#60116) üzenetére


thomeef
őstag

És egy kicsit elfoguldtabb vagy most az Nvidia irányába, de ez hamar elmúlik nyugi ;]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60118) mqm válasza thomeef (#60117) üzenetére


mqm
senior tag

Picit..:P :D

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60119) frostitualt válasza thomeef (#60105) üzenetére


frostitualt
tag

"ami lejjebb van véve abból semmi hátrányom nincs, mivel ha benyomok mindent maxra akkor is ugyanúgy néz ki a játék, de legalább jóval kevesebb az fps, blizz logic" hát nem tudom milyen felbontáson játszol és milyen monitorod van de fullhd-ban, ips-en, az ultra meg a "kicsit visszaveszek" között és és föld a különbség.

(#60120) #57919488 válasza frostitualt (#60119) üzenetére


#57919488
törölt tag

WoW-ban a Low es az Ultra kozott nincs eg es fold kulonbseg ;]

(#60121) laceszgamer


laceszgamer
addikt

AMD kártyát használok már vanilla WoW óta, sosem volt semmi gond velük, viszont most se huzom ultrára, mert egyszerűen felesleges, akkor se lesz túlzottan szép, viszont így legalábba kártyák alapórajelen ketyegnek mintha desktopon lennék csak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60122) thomeef válasza frostitualt (#60119) üzenetére


thomeef
őstag

Dell 2414H, de az adatlapomon is ott van :U Szóval ha jól értem te valamiféle szemész lehetsz.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60123) Healbacsi válasza thomeef (#60122) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem, csak o teljesen mas szemmel nez es lat, mint ti szegeny halandok!!

(#60124) ryori válasza laceszgamer (#60121) üzenetére


ryori
senior tag

Nekem most Nvidia GT820M -van, high beállításokon fix 35fps

(#60125) Lajtorja válasza #57919488 (#60120) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Persze, ahogyan a 20 és 60 fps közt sincs :W

Ezért megy itt mindenkinek mindenféle szutykos kártyán minden játék "majdnem fullon" :) Míg másoknak csúcs gépen meg szaggat. Nagyon erősen relatív kinek mi számít jónak. Egyszerűbb lenne, ha konkrét felbontást/beállítást/cpu+gpu párost írnátok ha már minden áron megosztásra kerül a dolog. Ilyen blődségek helyett, hogy... nálam minden maxon van gf630-al és tök jól megy a játék.

--- ---

(#60126) laceszgamer válasza Lajtorja (#60125) üzenetére


laceszgamer
addikt

4790k + 290x cf, gondolom nem írok meglepetést ha azt mondom, hogy mindent csutkára csavarva sincs gond a játékkal, viszont más kérdés, hogy a WoW ilyen téren mennyire mérvadó, főleg, hogy nem is húzok alapesetben mindent maxra mert felesleges, annyival nem szebb.

ha annyira grafika akkor van millio + 1 játék ami sokkal szebb

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60127) nonsen5e válasza Lajtorja (#60125) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez pontosan olyan, mint ahogy egy kedves fórumtárs megfogalmazta az aláírásában, hogy hardveraprón hirtelen minden P4-es gép ultrán tudja vinni a battlefield 4-et. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60128) Arnold2


Arnold2
őstag

Ha senkinek semmi javaslata nincs a javasolt 1. hsz módosításomhoz, akkor holnap megy majd a moderátorok felé.

(#60129) func93 válasza Arnold2 (#60128) üzenetére


func93
senior tag

+1 Jó lett! :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#60130) bypass|HUN válasza Arnold2 (#60128) üzenetére


bypass|HUN
tag

2014. november 13-én 00:01, illetve: WoW ötödik kiegészítője, WarlordS of Draenor. ;]
Amúgy ja, +1...faja lett :R

Üdv: bypass

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#60131) ryori


ryori
senior tag

World of Warcraft jelenleg hány szálat használ ki? valamint mennyire kezeli ezeket? belőttem hogy 0=x 1,2,3=y de mintha kb 1-2 szálat használna csak, tényleg jön a szelfizmus ide is? :N World of Pávakraft
sz: ja igen, remélem páva hajat is raknak be, hogy a csücsörítő animációról ne is beszéljünk :C

[ Szerkesztve ]

(#60132) Arnold2 válasza bypass|HUN (#60130) üzenetére


Arnold2
őstag

Pont az ilyen javításokra gondoltam, köszönöm szépen! :R

(#60131) ryori: :D Engem a twitter jobban zavar egy kicsit. Ennyire ne akarjunk szociálisak lenni már. Látom magam előtt, ahogy a Twitter ellepi a csücsörítő undead és a flexelő taurenes selfik áradata :)
(Remélem nem raknak alá egy achievmentet, ami gusztustalan lenne, mert különben reggelhetek egy Twitter acc-ot is :S )

[ Szerkesztve ]

(#60133) ryori válasza Arnold2 (#60132) üzenetére


ryori
senior tag

Szelfizd végig Azeroth-ot, 10 pont :C

(#60134) L4mie


L4mie
veterán

Üdv.
tegnap dingeltem a 100 at, kezdő pve geart szeretnék, lw-ből látom lehet craftolni, de belegebedek mire meglesz a mats, még high lvl altom sincsen hozzá szóval az bukó, sima-hc instából éri meg elkezdeni építkezni vagy inkább pvp? /gear vásárláshoz nincs elég goldom, mivel új acc, első karakter./
+ garrison matit honnan tudnék gyorsban szerezni mert 2000 kellene a tier 3 hoz és sajna csak 500 am van :S
:R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60135) Cathfaern válasza ryori (#60131) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

3-4 szálat használ ki. De sajnos igazából csak 1 szálat terhel igazán, a többire csak mellékfeladatok kerülnek ki, mint pl. hangkezelés, hálózatkezelés, stb.

(#60136) ldave válasza L4mie (#60134) üzenetére


ldave
félisten

Garrison alapanyag ha gyorsan kell akkor ritka ellenfelek és kincsvadászat a leggyorsabb, épületnek pedig a Trade Post vagy a Lumber Mill amivel lehet szerezni még.

Ha tudsz tankolni, akkor hc insta a legjobb választás, mert ha van Call to Arms, akkor a végén kapsz egy extra 630-as cuccot is.

A Slime draws near! Command?

(#60137) Arnold2 válasza L4mie (#60134) üzenetére


Arnold2
őstag

Gearelődni a HC instákat ajánlom. Ott az insta utolsó bossok fixen dobnak egy neked való (kék) lootot. Valamint vérmérséklettől függően ajánlom Ashrant (nyilt PvP zóna). Az ott összeszedett honor pontokból ki lehet venni egy-egy itemet, ami nyugodtan használható PvE itemként is (amíg nem esik jobb).

Garrison mats források:
-Ugye van egy fix ami mindig termelődik.
-Ezen felül vannak az úgy nevezet treasure-ök ami minden zónában szana szét vannak szórva. Ezek kezdő geart is dobnak apexis kristály és garrison mats mellett. Picit időigényes, de két legyet üthetsz egy csapásra. Ajánlom a Handy notes nevű addont és hozzá a WoD térkép készletet. Ez felrak egy rakat kis ikont (a kincsek lelőhelyét és tipusát) a térképedre. Neked csak oda kell menned és be kell gyűjtened őket. Egy egy zónával 1-1 óra alatt lehet végezni. Vagy mehetsz célirányosan.
-Garrison matsot a Trading post épület is termel változatos egyéb craftolos matsok beáldozásáért cserébe.
-Lumber Mill is termel neked Garrison matsot, de ha jól tudom a Trasing post effektívebb.

Ha most azonnal kell az 1500 garrison mats, akkor maradnak a treasure-ök és némi időbefektetés. Nem tudom, hogy mennyi van összesen és olyan 1200 köré saccolnám, de ez csak tipp. Egy treasure 15-25 garrison matsot dob átlagban.

LW matik:
-Primal spirit-ből tudsz vásárolni hozzá, de pl a Savage Blood ami kell igen drága, ezt csak kiegészítés gyanánt ajánlom. Valamint ha megépíted a nyúzó kunyhót (nem jut hirtelen eszembe a neve), akkor tudsz menni csapdázni és onnan jobban jön a hozzávaló, plusz a nagrandi elit állatok, azt hiszem 20-25% esélyel dobhatnak savage bloodot csapdázás esetén.

(#60133) ryori: Az bsz.ná be az ajtót... Abban a pillanatban ajánlanám fel egy Old Godnak az összes Blizzard alkalmazott első szülött gyermekét, az fix. Küldeném is a Klaxxikat a begyűjtésre.. :D

[ Szerkesztve ]

(#60138) L4mie válasza ldave (#60136) üzenetére


L4mie
veterán

Cement shaman vagyok :S de köszönöm a rare vadászat jó ötlet :)
kincses térkép/addon fellelhető valamerre? találtam már 1-2-t, de általában 10 perc volt felugrálni értük.

Arnold2: :) köszönöm meg is válaszoltad :R

most végigolvastam.
huh köszönöm a kimerítő válaszokat. :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60139) ldave válasza L4mie (#60138) üzenetére


ldave
félisten

Taladorban, Tuurem északkeleti oldalán a vízben ha jól rémlik van egy 200 garrison anyagos kincs.

A Slime draws near! Command?

(#60140) Zedz válasza Arnold2 (#60137) üzenetére


Zedz
addikt

Ha már Old Godok. Ebben a kiegben is lesznek? :D Vagy elégedjünk meg a Burning Legionnel?

(#60141) janitor01 válasza pckownz (#60113) üzenetére


janitor01
tag

Szerintem nagyon jó kis insta ez a Highmaul. Talán 3 hiba van benne:

Kargath baromi könnyű. Még Mythicen is. Ok, hogy kell egy ilyen boss de szerintem kár, hogy Kargath az és talán ennyire azért nem kellene könnyűnek lennie.

Butcher: főleg mythicen iszonyatos gear check. Simán lehet, hogy egy szerencsétlenebb droppal megáldott guild egyszerűen nem tudja leverni. Főleg a healerként iszonyat szopás, főleg mióta a disc papok kissebbet shieldeznek. Oké, hogy át lehet ugrani és mindenki ki is kerüli de akkor is. Főleg, ha prioban a guild nem a helaereket gearezett fel akkor szerintem nincs is értelme sokáig próbálkozni vele.

Imperator: Mythicen nem próbáltam és ahogy elnézve a videókat egyenlőre nem is hiányzik:) viszont az nagyon fura, hogy HC-n pl mi sokat wipoltunk rajta. Mert egyszerűen kevesen voltunk. Ha 3 healerrel vagytok tizenpáran akkor is 2 fixated ember van akkor is egy csomó dmg- jön a 4. fázisban amit 3 healer nem tudott nálunk egyszerűen lekezelni. (persze azóta öltöztünk fejlődtünk mostmár lemegy). Anno kifogytunk a mannából (legalábbis én kifogytam), és a hp-k sem tudtak visszamászni a kellő szintre. Aztán megpróbáltuk többen több healerrel és láss csodát one shoot. a végén maradt 30% mannám és a potiont talán meg sem ittam. Itt kicsit szerintem rosszul scaleződik fel a fight.

Egyébként amit nem értek, hogy ebben az első "nyitó" raidben kb mindenki felgereződött 670 + ra. Az új meg megint dobálja normálon a selejt lootokat...

(#60142) k.kristof válasza Zedz (#60140) üzenetére


k.kristof
őstag

Az általunk ismert Old Godok azok Azeroth istenei, mi pedig Draenoron vagyunk jelenleg :P Ráadásul egy másik univerzumban.

(#60143) zola09 válasza janitor01 (#60141) üzenetére


zola09
aktív tag

Nehezen tudom elképzelni, hogy aki most ért el butcherhez ne farmolt volna már ki elegendő geart.

(#60144) BoneDragon válasza zola09 (#60143) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát mythic butcherre kell 30k+ dps. Ahhoz meg minimum 680 se árt.

(#60145) ryori válasza L4mie (#60134) üzenetére


ryori
senior tag

Kezd el a legendary ring questet!

(#60146) Arnold2 válasza Zedz (#60140) üzenetére


Arnold2
őstag

Ahogy k.kristof is mondta az old godok Azeroth világához vannak "kötve" nagyon mászkálni máshova nem tudnak. Ha megnézed, a TBC-n kívül (ami ugye Outland), mindig volt egy Old god. Most hogy megint nem otthon rontjuk a levegőt nagyon nem tudom elképzelni, hogy küzdenünk kellene majd egy Old Goddal. :F

(Esetleg egy olyan sci-fi húzással, hogy az 5-ik Old God távolsági hívással meg táv-corrumpál egy draenori főszereplőt és nekünk haza kell látogatnunk, hogy elvágjuk, egy raid keretein belül ezt a szálat, pl Caverns of Time-ban).

(#60147) Zedz válasza Arnold2 (#60146) üzenetére


Zedz
addikt

És tényleg csak Azerothon vannak, akkor nem szóltam. :D

A Blizzard még régebben említette, hogy a kieg utolsó bossa meglepetés lesz majd, nem Grommashra kell számítani. Van esetleg tippetek? Guldány lehet a szerencsés, vagy Khadgar bolondul meg? :))

(#60148) ldave válasza Arnold2 (#60146) üzenetére


ldave
félisten

Nem vagyok nagy lore szakértő, de szerintem az Old God-ok, mint lények nem csak Azeroth földjén lehetnek, őket én úgy képezelem, mint tértől és időtől független valamik.

A Slime draws near! Command?

(#60149) k.kristof válasza Zedz (#60147) üzenetére


k.kristof
őstag

Vagy pedig a Burning Legion. De a titkolózás már MoP-ban sem jött be nekik, hamar rájött mindenki, hogy Garrosh lesz a fő rosszfiú. Most meg csak simán lehet, hogy még ők sem tudják, hogy fejezzék be ezt a katyvaszt.

ldave: pedig eléggé kötődnek Azerothhoz, ugyanis ha bármelyiket elpusztítanánk, elpusztulna a bolygó is. Ezt már a Titánok is tudták.

(#60150) TommyGun válasza Zedz (#60147) üzenetére


TommyGun
őstag

SARGERAST AKAROM! :DD

Hát elvileg az OLD Godok azok a démoni arcok akik a titánok teremtése után kerültek hatalomra, aztán mikor észrevették a titánok hogy hiába teremtettek világokat mert azokat démoni arcok szipolyozzák megbékjózták őket, ezután választották Sargerast a démonok elleni főmuftivá és kezdtek el harcolni, csakhát Sqargeras is megreccsent és ő alakította meg a Burning Légiót. deszépen összefoglaltam :) Legalábbis ha jól emléxem nagy vonalakban ez van :) Amúgy ha jól emléxem Sargeras 3 vezére arcsimond kildzsaeden meg velen volt, namost velen volt aki kifarolt a dologból és mielőtt nagyon megrontották volna elmenekítette a Naruuk segítségével a drenájokat Draenorra.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.