Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60051) laceszgamer válasza nonsen5e (#60049) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor illene többet járnom HC-ba. :D
Valahogy annyira nem fogott meg HM, lenézek valamelyik karimmal minden héten HC-ba vagy normalba, de annyira nem viszem túlzásba.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60052) nonsen5e válasza laceszgamer (#60050) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ashranban még sosem PvP-ztem, arról nem tudok nyilatkozni - ott lehet valami egyedi probléma. De a kellően sok játékos egy helyen sosem volt a WoW szerverek kedvence.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60053) mqm válasza nonsen5e (#60052) üzenetére


mqm
senior tag

Nem is járnék arra az agyatlan tömeghentre ,ha néha-néha nem azon a 200cp-n múlna egy item.. :(

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60054) laceszgamer válasza nonsen5e (#60052) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát Ashranban legalább 80 de inkább több ember egyszerre biztosan van.

Már ha Ashrannál tartok, nem tudom mért nem lehet azt megoldani, hogy ha várni kell míg behív akkor kiírja mennyien vannak elpttema sorban... :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60055) laceszgamer válasza mqm (#60053) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én a Nemesis küldiket próbálom csinálgatni, bár az se olyan egyszerű, mert a hordás csapatok 90%-ban eventekre mennek, ritkán találni olyat ami középen haladna.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60056) thomeef válasza laceszgamer (#60054) üzenetére


thomeef
őstag

100 v 100 van ashranon, vagyis 200 player van ashranon egyidőben :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60057) laceszgamer válasza thomeef (#60056) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor nem csoda ha kifekszik alatta a szerver.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60058) tPedro_


tPedro_
őstag

Tényleg, van itt olyan, aki kvalifikált a 10 éves évfordulós szoborra?

(#60059) mqm


mqm
senior tag

Ashran fps drop vs r9 290 témára vissza térve, hétfőn gtx 780-al meglesem ugyan ez-e a helyzet NV oldalon is. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60060) laceszgamer válasza mqm (#60059) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kártyát cserész?:)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60061) mqm válasza laceszgamer (#60060) üzenetére


mqm
senior tag

Jepp! :) Csak a wow miatt! :D Eleg beted..

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60062) frostitualt válasza pckownz (#60037) üzenetére


frostitualt
tag

Melyik guild volt ez?

(#60063) Wolverine válasza laceszgamer (#60045) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor DC-zel, ha percenként 1-nél többet jelentesz. Ezt spamnak veszi a szerver és ledob.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#60064) pckownz válasza frostitualt (#60062) üzenetére


pckownz
senior tag

Lényegtelen

(#60065) laceszgamer válasza Wolverine (#60063) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na ezt nem tudtam. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60066) frostitualt válasza pckownz (#60064) üzenetére


frostitualt
tag

"messziről jött ember azt mond amit akar"

(#60067) ígyvanferi válasza frostitualt (#60066) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:DDD Ez egy kicsit álszentül hangzik tőled.

(#60068) bypass|HUN válasza ígyvanferi (#60067) üzenetére


bypass|HUN
tag

;] nem is, csak Ő egy amolyan misztikus fajta embörke... :P

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#60069) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok,
Kezdőként lenne egy kérdésem, Account biztonságával kapcsolatban.
Beállítottam a Mobill Autentikátort (Android), viszont láttam, hogy van egy olyan lehetőség is hogy SMS Protect. Az lenne a kérdésem, 2 együtt használható-e, -nem akadnak össze?(lehet hülye kérdés -bocsánat)
illetve ha igen, akkor nem kerül plusz költségbe- ?(sms)
Köszönöm szépen.

(#60070) Arnold2


Arnold2
őstag

Sziasztok!

Támadt egy kis szabadidőm és gondoltam aktualizálom az első hozzászólást.
Csak azt a részt másolom ide, ami változott, a nagyját már javítottam korábban és most max egy minimális formázáson esik majd át (pont, vesszők ilyesmi). A linkeket még átnézem, hogy élnek e, valamint aktualizálom őket, ahol kell.

A változó két pont (kérlek nézzétek nyelvtantanárnő pontossággal is mert sajnos a nyelvtan nagyon nem erősségem :S ). Minden konstruktív javaslatot/kritikát szívesen fogadok:

Hol is tart most a WoW?
2014. november 13-én 00:01 perckor vált világszerte elérhetővé a játékosok számára a WoW ötödik kiegészítője, Warlord of Draenor.
Garrosh Hellscream térdre kényszerítve, ördögi gépezete megállítva. A hős kalandorok végre hátradőlhetnének, lazítani egy jót azonban Garroshnak sikerül elmenekülni az igazságszolgáltatás elől. Egy rejtélyes alak segítségével visszautazik az időben, hogy megállítsa apját, Grommash Hellscreamet, mielőtt az az egész orc fajt Mannoroth uralma alá hajtaná. Ezzel a cselekedetével egy teljesen új valóságot hoz létre, amiben az orc faj nincs szolgaságba döntve és Garrosh jövőbeli tudásával felvértezve sokkal fejlettebb és erősebb mint valaha.
Azonban vannak dolgok, amik nem változnak Az így megszületett Vas Horda ugyan úgy célul tűzte ki, hogy megépíti a Sötét Portált, hogy azon keresztül leigázhassa Azeroth büszke népét. A hősöknek így újra át kell lépniük, az immáron a piroson örvénylő Sötét Portálon, hogy még a saját földjén, Draenoron tudják megállítani a Vas Hordát.
Ebben a kiegészítőben Grom Hellscreammel és hadvezéreivel vesszük fel a harcot egy régi ismerősként ható környezetben, Draenor-on. A kiegészítő legnagyobb újdonsága a Garrison rendszer, amiben minden egyes játékos megépítheti a saját helyőrségét, amit csak magáénak tudhat. Itt többek között követőket toborozhatunk, akik segítséget nyújthatnak a Vas Horda elleni harcban, különböző nyersanyagokat gyűjthetünk, egyedi küldetéseket teljesíthetünk és még sok egyéb más dolgot próbálhatunk ki, fedezhetünk fel.

Mennyibe kerül?
A World of Warcraft – Battlechest (ami tartalmazza az alapjátékot, a The Burning Crusade, a Wrath of the Lich King, a Cataclysm és a Mists of Pandaria kiegészítők teljes tartalmát) 4000 forintba kerül. Az alapjátékhoz tartozik még 1 hónap ingyen játékidő is.
A jelenlegi legújabb kiegészítő, a Warlords of Draenor ~10.000 forintba kerül (ahhoz, hogy korlátok nélkül tudj játszani az alapjátékkal és az összes eddig kiadott kiegészítővel rendelkezned kell).
Ha letelik az egy hónap, akkor vagy bankkártyával vagy GameCard-dal (GC) tudsz plusz játékidőt vásárolni. A GC ára hazánkban ~8000 forint körül mozog, mely 2 hónap (60 nap) játékidőt biztosít.
Ha bankkártyával szeretnél fizetni, akkor bizonyosodj meg róla, hogy internetes tranzakciókat támogat-e a banki számlacsomagod, ez ügyben hívd fel a bankod bővebb információért. Általában dombornyomott bankkártyákkal lehet fizetni a játékidőért. E fizetési mód választása esetén 1,3 illetve 6 hónapra lehet előfizetni. 1 hónap ára: 12.99€, 3 hónapé: 35,97€, 6 hónapé: 65.94€.

(#60071) Arnold2 válasza Walter_White (#60069) üzenetére


Arnold2
őstag

Rég olvastam már erről és nem is biztos, hogy jól emlékszem így kérlek kezeld fenntartásokkal:
Összeakadni tuti nem fognak és ha jól emlékszem használhatod párhuzamosan a kettőt.
Az Androidos app a mindennapi használatban (gyakorlatilag beloggolásoknál) használatos.
SMS protect pedig ha valami személyes adatot (e-mail, cím ilyesmi) változtatsz meg, akkor kapsz egy sms-t amit be kell gépelned majd. Ha jól tudom, akkor neked ez ingyenes. De le van írva hogy mi ellen véd az SMS protect (ha nem tudsz angolul másold be ide és pontosabban tudok majd segíteni).

(#60072) L4mie válasza Arnold2 (#60071) üzenetére


L4mie
veterán

Arra is jó, ha az autenticatort elhagyja, vagy reseteli a telefont és nincs backup kódja hozzá, akkor az autenticatort leszedő kódot sms-ben kapja meg :)

szóval használható és szerintem ajánlott is mindkettőt használni.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60073) Walter_White válasza Arnold2 (#60071) üzenetére


Walter_White
senior tag

"When you can't log in, you can receive texts on your phone that can:*

Unlock your Battle.net account
Remove a lost authenticator
Recover your account name
Approve a password reset

In addition, you can receive SMS notifications to help keep your account safe:

Get a text message if your account is locked by a suspicious login attempt.
Know immediately if your password has been changed.
Be alerted when security features are changed on your account."

(annyira nem tudok angolul, de értem a leirtakat) Leginkább emiatt érdekelne, hogy ingyenes-e: "Remove a lost authenticator"

Mert ugye ez az APP szoftveres, csere esetén, vagy ha hirtelen meghal a telefon, vagy bármi történhet - márol holnapra (ha peches az ember) -akkor "elveszik" :) - ezért gondolkodtam el ezen az SMS védelmen hisz ez azért állandó (Telefonszám függvénye), viszont ami visszatart, nehogy nekem valami plusz költséget számoljon fel a szolgáltató..(T-mobil)

(#60074) Viktor77 válasza Walter_White (#60073) üzenetére


Viktor77
titán

Nem fog naponta elromlani a telefonod, nem kapsz sms-t állandóan, amik fel vannak sorolva nem sűrűn változó adatok, dolgok.

Állítsd be nyugodtan, évi 1-2 sms-t (talán ennyit se) kibírsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#60075) Arnold2 válasza Walter_White (#60073) üzenetére


Arnold2
őstag

Értelem szerűen csak akkor kapsz sms-t ha baj van és akkor jó ha tudsz róla azonnal. Ott valahol tuti le van írva hogy mennyibe kerül (ha nem ingyenes). Én valamiért úgy emlékszem hogy ingyenes a dolog, de melóhelyen vagyok és csomó oldal blokkolva van és most nem tudom megnézni.

(#60076) k.kristof válasza Walter_White (#60073) üzenetére


k.kristof
őstag

Annyi a kikötés, hogy a telefonszámnál nem tudod megadni az ország előhívószámát, így ha nem Magyarország van megadva, akkor át kell állíttatnod, mert a +36-ot elé teszi.

Egyébként hasznos és ajánlott, én az előző telefonról nem mentettem le a kódokat, mielőtt újra váltottam, így SMS Protect miatt kaptam kódot, leszedtem az Authenticatort, majd új telefon appjának a kódjával visszaraktam. És még a Core Hound Pupot is ugyanúgy visszaadja, nem lesz újra lvl 1-es :)

(#60077) Walter_White


Walter_White
senior tag

Köszönöm a segítséget, aktiváltam az SMS Autentikátort is, mind a 2 aktív. - tök jó hogy webes felületen ki lehet választani melyikkel szeretnék belépni(1x alkalommal - utána már nem kérdez rá, gondolom az állandó IP - \ Gép miatt) Blizz launchernél viszont már csak a Progit kérte, szintúgy 1x.
:R

Illetve beállítás közben se , s utána se irt ki semmit, hogy bármiféle költséget (szolgáltatószinten) felszámolhatnak emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#60078) Wolverine válasza Walter_White (#60073) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha felírtad az app restore kódjait a telepítés után, akkor szoftveres reset vagy telefoncsere esetén sem veszik el az Authenticatorod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#60079) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Létezik olyan addon - egyáltalán van-e az addonoknak hozzáférésük ahhoz, hogy egyedi zenéket tegyek be zóna, napszak szinten, illetve bármilyen harc alatt más szóljon? (gondolom nem)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60080) Zedz válasza nonsen5e (#60079) üzenetére


Zedz
addikt

(#60081) Cathfaern válasza Zedz (#60080) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez nem igazán ugyanaz. Ez csak egy sima zenelejátszó, csak WoW-on belülről lehet indítani, nem kell alt-tabolni.
Sajnos tudtommal nem lehet olyat, ami "reagál" a játékbeli eseményekre.

(#60082) Zedz válasza Cathfaern (#60081) üzenetére


Zedz
addikt

Jaa most esett le mi is kellene pontosan, sry. :R

(#60083) frostitualt válasza ígyvanferi (#60067) üzenetére


frostitualt
tag

:DDD

(#60084) mqm


mqm
senior tag

Megtörtént a váltás! 290-ről 780-ra.
Tényleg nem a rosszmájúság szól belőlem ,de hihetetlen mennyivel szebben megy NV-n a WOW..
Ultrán 290-el garrisonban is volt fps drop nem ,hogy ashranban. 780-van meg minden vaj simán megy. Ashran is szépen megy high beállítások mellett.
Wow egyértelműen NV barát! :D

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60085) ryori válasza mqm (#60084) üzenetére


ryori
senior tag

3D... alap :DDD

(#60086) nonsen5e válasza ryori (#60085) üzenetére


nonsen5e
addikt

Amúgy kíváncsi lennék, hogy speciel ezért a Blizznek fizet az nV egy zsák pénzt (nem látom az it's meant to be played logót) vagy csak önszorgalomból erre optimalizálnak. :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60087) mqm válasza nonsen5e (#60086) üzenetére


mqm
senior tag

Vagy éppenséggel az AMD nincs a helyzet magaslatán. Ez az Omega driver is egy vicc volt mennyit szenvedtem vele.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60088) Zedz válasza nonsen5e (#60086) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem egy ekkora cím nem tehetné meg azt, hogy akkor kimondva NV párti. Lehet persze fű alatt ilyesmiről lehet szó, de az is lehet, hogy az NV tudja mennyien játszanak vele, és normális drivert pakolnak alá.

(#60089) nonsen5e válasza mqm (#60087) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem tudok bővebb infót, de szerintem minden kártyával mindkét oldalon, minden driverrel van olyan, hogy valakinek szarakszik valami. Nekem spéci a mostanival meg az előző 650 Ti Boost kártyával sem volt soha semmi bajom. Amíg meg a nem-partnerprogramos játékokban tud teljesíteni, addig nem a gyártóval van a baj. :U
Részemről a folytatás max. a megfelelő topicban. :)

Zedz: Ha akkora cég mint az uborka megteheti, akkor bárki. :DDD

2004-ből; nincs több kérdésem

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60090) Zedz válasza nonsen5e (#60089) üzenetére


Zedz
addikt

A Ubisoft egy külön állatfaj. Az a cég már az NV-nek is kezd ciki lenni.

[ Szerkesztve ]

(#60091) Arnold2


Arnold2
őstag

Srácok: akinek volt már botani inváziója az is ilyen (vagy jobb) eredménnyel zárt?
Kíváncsi vagyok, hogy ez mindennapos, vagy proccolt valamilyen bug?

(#60092) nonsen5e válasza Zedz (#60090) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez a mondat hatalmas, de milyen igaz is egyben (ugyanakkor valamilyen szinten szánalmas is, hogy ez így van). :C

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#60093) mqm válasza nonsen5e (#60089) üzenetére


mqm
senior tag

Nálam AMD le szerepelt... Nem csak ezen oknál fogva.
És részemről téma lezárva! :)

Legyen egy kis ON!
Arénán ,hogy működik a rating osztás? Úgy halottam ,hogy ha kb 50 pont van közted és a társad között már normálisabb + ratinget kaptok. Eközben viszont van ,hogy többet bukunk mint amennyit szerzünk 1-1 meccs alatt.. :( Elég nehéz így normálisabb ratinget elérni.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#60094) thomeef válasza mqm (#60093) üzenetére


thomeef
őstag

AZ csak attól függ hogy az ellenfél milyen mmr-en vagy hozzátok képest, de általánosságban a winért majnem mindig dupla ratinget ad azonos mmr-en. Ha sokat von le az azért van mert alacsonyabb mmr-ű a társad vagy az ellenfél, akitől kikaptok.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60095) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Ashran-ban az eventekhez van ilyen timer addon, annak vki nem tudja a nevet?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#60096) ryori válasza Fl3x (#60095) üzenetére


ryori
senior tag

[link]
tallán ez

(#60097) k.kristof válasza Arnold2 (#60091) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha elég sokat öltetek meg, akkor normális :) A 6.1-ig azonban ez csak gold, akkor jelenik majd meg a Platina is, 1300+ pont eredményért.

(#60098) Healbacsi válasza Arnold2 (#60091) üzenetére


Healbacsi
őstag

A botani a leges legkonnyebb invazio, friss 100-as karival (590-610 ilvl kozott) is siman megvan a gold (1k pont).
Mindenkepp jo eredmeny, de nem cel, foleg mivel durvan tulgearelheto. Ha egy challenge mod fele ilvl skalazos moka lenne benne, akkor erdekes lenne a max pontszam, de a mostani rendszer mellett minel magasabb ilvl, annal tobb pont (persze fontos az is mit hogyan olsz).

(#60099) laceszgamer válasza Healbacsi (#60098) üzenetére


laceszgamer
addikt

Botaniban mikor először csináltuk sikerült 2000 fölé menni kicsivel. Akkor azt hitem tuti bebuggolt, de aztán kiderült, hogy ez valóban ilyen, rengeteg kicsi mob = sok pont.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60100) TommyGun válasza mqm (#60084) üzenetére


TommyGun
őstag

Nem mondamám hogy ultra brutál gépem van de nekem fixen mindenhol 60FPSem van (vsync on) és sehol sincs FPS droppom, észrevenném mert vsyncel olyankor mindig ledobná 30ra az FPS-t az meg elég szembetűnő. Még raiden sem, ha 2x-en vagyunk bent akkor is fixen 60-on megy. Ráaádsul ahol mantlet lehet használni nekem javult az FPSem is, pls Dragon Age. Sokszor csináltam a wow-ról FPS logot, több órán át logoltattam msi afterburnerrel az átlag FPS-t és fixen 60 lett az átlag több óra gém után is, és a min max fps is 60 volt. Előző kiegben PL ugyanezzel a konfiggal SoO-ban sok bosson PL laggfesztem volt főleg az elején...PL malkorok.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.