Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59951) DopeBob válasza pckownz (#59950) üzenetére


DopeBob
addikt

Lfr-be nem mesz? Nagyon gyors, eshet 640es fegyo. Vagy garrison missionben is van 645os, nekem most pont warforged lett 651... En eladok minden alapanyagot, savage bloodot is, nincs ertelme craftolni szerintem...

MZ/X

(#59952) Healbacsi válasza pckownz (#59950) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha van penzed boven, akkor megeri. Ha nincs, akkor azt javaslom, hogy gorcsolj ki magadbol 7250 conquest pontot (ha mar szereztel a szezonban akkor ertelem szerint kevesebbet, mert ennyi earned conquest kell a fegyver kivaltasahoz, es a koltsege 3500 pont), es vegyel egy 660-as conquestes pvp fegyvert.

(#59953) pckownz válasza Healbacsi (#59952) üzenetére


pckownz
senior tag

A conquestes itemek pve-re jók mostanság?

(#59954) zola09 válasza pckownz (#59953) üzenetére


zola09
aktív tag

Pandában is azok voltak már.

(#59955) Healbacsi válasza pckownz (#59953) üzenetére


Healbacsi
őstag

Tokeletesen jok, foleg, hogy a conquestes cuccok 660-asok, ami egy warforged normal pve itemmel er fel 1 ilvl kulonbseggel.

(#59956) Zedz


Zedz
addikt

Night elf vagy human jobb rugózni? Humannak ott van a racialja ami kihozza mindenből, de elfnek van ami move speedet at, dodge, critet vagy hastet. Vélemény? :D

(#59957) pckownz válasza DopeBob (#59951) üzenetére


pckownz
senior tag

War paints nem adható el, azzal akkor mit kezdjek mostmár? :)

(#59958) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Valaki nem vágja, hogy Elvui-ban hol lehet beállítani, hogy lássam a manám mennyiből mennyi van? Esetleg még a %ot is irhatná :D

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#59959) etooo válasza pckownz (#59957) üzenetére


etooo
senior tag

Gyárts belőle staffot, és add el azt.

(#59960) DrGonzo22 válasza pckownz (#59957) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Trinket upgrade item (Inferno Tarot és Molten Tarot) 150 és 200 kell hozzá a legjobb megoldás. Trade-ben hirdetheted magad 7-8k aranyért Savage Blood-ok nélkül; vagy 15 SB és feladod AH-n.

(#59961) LaMazZz


LaMazZz
tag

Sziasztok!

Van 1100 conquest pontom azt mire és hol tudom beváltani?

(#59962) k.kristof válasza LaMazZz (#59961) üzenetére


k.kristof
őstag

Ashranban tudsz PVP geart venni, de 1100 kevés lesz. A legolcsóbb itemek is 1250-be kerülnek.

(#59963) LaMazZz válasza k.kristof (#59962) üzenetére


LaMazZz
tag

Az jó kösz a választ akkor még gyűjtögetem :D

(#59964) Wolverine válasza TBT (#59941) üzenetére


Wolverine
félisten

Limitált példányszámú volt, és már sehol sincs bontatlan, csak üzérteknél. Mit vártál?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59965) DopeBob válasza Zedz (#59956) üzenetére


DopeBob
addikt

Szerintem a human racial jelenleg olyan, mintha nem is lenne. A -10% dmg red. miatt ugyis be kell tenned mind a két pvp trinketet, a cooldowm meg közös.

Sajnos nem tudom, mert nincs több 100as karim, hogy a többi fajnál is így vane pl pvp trinket és stoneform mondjuk, de gyanítom, hogy nem. Szerintem a humané felesleges és használhatatlan így...

MZ/X

(#59966) Cathfaern válasza DopeBob (#59965) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, teljesen használhatatlan, ezért is van, hogy a top PvP-sek gyakorlatilag 100%-a human :)

(#59967) DopeBob válasza Cathfaern (#59966) üzenetére


DopeBob
addikt

akkor biztos velem van a baj, én nem áldoznék be 10%dmg-et azért, hogy oda valami más trinketet tegyek :B

MZ/X

(#59968) L4mie válasza Wolverine (#59964) üzenetére


L4mie
veterán

én múlt héten még kifogatam egy akciósat E-MAGnál 19 ért :)) de másnapra már 26 volt ott is.
de iszonyat szerencse kell hozzá, hogy meglegyen.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#59969) thomeef válasza DopeBob (#59967) üzenetére


thomeef
őstag

Az a lényege hogy a szabadulós pvp trinketet lecserélhetik a másik dmg-s pvp trinketre. Tudod van egy ami proccolós, meg van egy ami use-os. Így is megvan nekik a -10% dmg redu set bonus.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59970) DopeBob válasza thomeef (#59969) üzenetére


DopeBob
addikt

:W

basszus, én azt néztem pont (a szetbonusz leírása alapján, mert ott a nevük), hogy kell egy szabadulós, meg egy procolós... akkor megyek és elásom magam.

Gladiator's Distinction (0/2)
Gladiator's Emblem
Gladiator's Medallion

valami ilyesmi... hát akkor ezt benéztem :DDD

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#59971) thomeef válasza DopeBob (#59970) üzenetére


thomeef
őstag

Nincs leírva sehol hogy ez így működik sajnos. Tapasztalni kell, vagy kérdezni, nincs ezzel gáz, a wow már csak ilyen :K

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59972) Zedz


Zedz
addikt

Fury 1h vagy Arms most a jobb dps? :) Noxxic szerint Fury 1h nem rossz. Tapasztalatok, vélemény?

(#59973) pckownz


pckownz
senior tag

A DK ennyire OP a sámánhoz képest, vagy béna vagyok casterrel?
Friss 100-as frost DK, 601ilvl, endless dmg -ig megcsináltam az acsit, úgy, hogy goldba is tömérdek időm maradt.
Sámán 630+ elem és silver wave 7-nél folyamat elbukok...Arról nem is beszélve, hogy 2x akkora dps-t hoz a DK... :D

(#59974) #81999360 válasza pckownz (#59973) üzenetére


#81999360
törölt tag

A DK mindenhez képest OP. :DDD

(#59975) mqm válasza pckownz (#59973) üzenetére


mqm
senior tag

Ele shaman iszonyat most. Dk-hoz meg kb felesleges hasonlítani! :D Sajnos ahogy elnézem blizzard nem így gondolja.. Legalábbis 6.1-ben nem lesz semmi buff a kis saminak. :(

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#59976) TBT válasza L4mie (#59968) üzenetére


TBT
addikt

Még mindig van náluk 19 000 Ft-ért. Be is húztam egyet. Köszi az ajánlást! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#59977) Healbacsi válasza pckownz (#59973) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szerintem semmi kulonosen nagy problema nincs az elem shamannal. .Nem rank1, de igen szepen adja. Ra kell menni multristrike-ra, fegyora meg crites enchant.

(#59978) thomeef válasza pckownz (#59973) üzenetére


thomeef
őstag

Cement speciel nem 1 van rank1-en 3s-ben:)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59979) mqm válasza thomeef (#59978) üzenetére


mqm
senior tag

Cement sztem a leg vállalhatóbb az összes talent között. Mondjuk resto sem utolsó ,de azért eléggé levan maradva a többi healertol. (only pvp)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#59980) Zedz válasza mqm (#59979) üzenetére


Zedz
addikt

Valaki erre pls?

(#59981) #81999360 válasza Zedz (#59980) üzenetére


#81999360
törölt tag

(#59982) Healbacsi válasza Zedz (#59980) üzenetére


Healbacsi
őstag

[link]

Itt nezelodj. Kivalasztod azt a nehetseget ami neked kell es megnezed, hogy adott bosson hol vannak a fury es az arms warrik.

(#59983) zola09 válasza Healbacsi (#59977) üzenetére


zola09
aktív tag

Crites enchant? van multi is, minek a crites?

[ Szerkesztve ]

(#59984) Healbacsi válasza zola09 (#59983) üzenetére


Healbacsi
őstag

Mert azt mondjak az okosok, hogy ha eleg multi van rajtad, akkor a crites enchanttal tobbet profitalsz.

[ Szerkesztve ]

(#59985) pckownz


pckownz
senior tag

Nemrégen jártam a nagrandi ogrek környékén és megjelent az assault completition bar. Megcsináltam, 800 apexis, majd átrepültem és megcsináltam a napi assaultot Everbloom-ban szintén 800-ért. Kérdés:
Ebből mennyit lehet csinálni, és hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#59986) k.kristof válasza pckownz (#59985) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem azért jártál ott véletlenül, mert a garrisonban kaptál egy sárga felkiáltójeles küldetést? Azok mellé szokott lenni egy bónusz apexises küldetés, amit te is megcsináltál.

(#59987) pckownz válasza k.kristof (#59986) üzenetére


pckownz
senior tag

De igen. Ez is valami weekly/daily rendszer?

(#59988) mqm válasza pckownz (#59987) üzenetére


mqm
senior tag

2v2-ben mennyire lehet életképes egy rogue/dk felállás? Nyomtam egy pár skirmist egy igen jo kis rogue-val és 20 meccset zsinórban hoztunk. Nem tudom viszont ,hogy ez a skirmisnek tudható-e be.. Vannak formák! :D

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#59989) ryori


ryori
senior tag

Hey, so :) keresek egy olyan embert aki tudna segíteni nekem balance és/vagy resto druidban, az a helyzet hogy én kb WoTLK óta játszom, régen nagyon jól ment a resto, de most nem megy :S olvasom a guidéket, stb, de valahogy nagyon bénán megy a resto :( balance része elvileg megy, gyakorlatban meg kevés a dps :N
Szóval ha lenne esetleg egy segítőkész druid mester, akkor a battle tagom: csont009#2246 :B

(#59990) k.kristof válasza pckownz (#59987) üzenetére


k.kristof
őstag

Ez egy hetente "ismétlődő" küldetés, összesen tizenkettő van, az első nyolcat véletlenszerű sorrendben kapod, az utolsó négyet fix sorrendben. A Quests -> Draenor kategóriában van a kapcsolódó achi (The Garrison Campaign), ezek a küldetések a sztorit viszik tovább a zónák befejezése után.

(#59991) thomeef válasza mqm (#59988) üzenetére


thomeef
őstag

Skirmishen nem igazán vannak csapat joinok, egyedül joinolnak az emberek, így random az ellenfél 90%-ban. Plusz inkább low gearesek joinolnak, mert ugye honor+pvp gear. So nem sok köze van a ratedhez. De nagyon egyszerű, ki kell próbálni és kész.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59992) mqm válasza thomeef (#59991) üzenetére


mqm
senior tag

Ki is fogom! :D Csak kíváncsi voltam ,hogy ez egy bevált kombó-e vagy csak én éreztem erősnek..

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#59993) thomeef válasza mqm (#59992) üzenetére


thomeef
őstag

Nem igazán, de van benne ráció. Igazából most majdnem minden comp életképes lehet 2s-ben.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59994) Xantor


Xantor
tag

HM follower raid küldetést 2 hetente kapunk? Mythic-ről lenne szó, de mintha ezen a héten nem kaptam volna küldetést.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59995) Healbacsi válasza Xantor (#59994) üzenetére


Healbacsi
őstag

Minden 15. bosskill utan kapsz. (pl: 15 nomal kill utan 1 hc mission.. 15 hc kill utan 1 mithic. es igy tovabb)

[ Szerkesztve ]

(#59996) zola09 válasza Xantor (#59994) üzenetére


zola09
aktív tag

Kb. 2 hetente jaja

(#59997) Xantor válasza Healbacsi (#59995) üzenetére


Xantor
tag

Ohhhh, akkor eddig el voltam tévedve... :DDD

S vajon egy héten több küldetést is beadhat? pl. 30 HC kill esetén 2 mythic?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59998) ldave válasza Xantor (#59997) üzenetére


ldave
félisten

Hogy ölsz meg 30 boss-t egy héten? Van hét jelenleg összesen a játékban, plusz kettő world boss.

A Slime draws near! Command?

(#59999) Xantor válasza ldave (#59998) üzenetére


Xantor
tag

Egy boss-t többször is le lehet ölni. Szóval nem adódik össze?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#60000) Healbacsi válasza Xantor (#59997) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szerintem mar volt linkelve, de ha meg sem, akkor tessek, lehet olvasgatni hogyan es mikent mukodik:
[link]

Szerintem hetente csak 1x szamit a 15 bosskill, de ez csak szemelyes velemeny

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.