Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) nonsen5e válasza Zedz (#59199) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha csak nem így fog kinézni az a kontinens:

Akkor minimum, ha nem nagyobb területű lenne mint a mostani általunk ismert teljes Draenor, szóval ha valaha bekerül az kiegészítő lesz - már ha lehet hinni a mostani formájának, és nem csak odarajzoltak valamit, hogy legyen min theorycraftolni.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59202) Zedz válasza nonsen5e (#59201) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem biztos nem indok nélkül van az ott. Meg vannak már érdekes találgatások a következő kiegészítőt illetően, bár nem tudom a történetet merre tudják továbbvinni, mert így az időutazással a variációk száma közel végtelen.

Van aki szerint Lordearonnal lesz kapcsolatban az új kieg. :)

(#59203) Wolverine válasza nonsen5e (#59196) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenkinek van fix abilityje, és van, amit random kap meg. Ezeket a randomokat újra lehet osztani egy itemmel, amit follower questben szerezhetsz; illetve ha van inn a garrisonodban, akkor toborozhatsz specifikusan arra a traitre új followert is.

#59199: az elvileg az ogrék eredeti otthona.

#59188: ez a raid a jelenlegi tier könnyebbik raidje. A profik, mint a Paragon vagy a Method épp ezért viszonylag gyorsan képesek voltak vele végezni; plusz ők a bétában is gyakoroltak eleget a teszteken, ezért nem a nulláról kezdtek neki a content leverésének. Vélhetően Blackrock Foundryban erősebben fognak majd ők is szenvedni (már ha ez lehetséges).

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59204) Zedz


Zedz
addikt

Ezt a videót nemrég néztem meg, szerintem érdekes és jó ötletek vannak benne! :)

(#59205) nonsen5e válasza Wolverine (#59203) üzenetére


nonsen5e
addikt

:R
A follower questnek van valami épület követelménye (pl. War Mill ^3, Gladiator's Sanctum, vagy mittudomén)? Nekem egy ilyen quest jött esett 1 hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59206) ldave válasza nonsen5e (#59205) üzenetére


ldave
félisten

Gorgrond-ban ha jól tudom az alapján kapsz majd extra follower küldiket, hogy melyik épületet választottad az outpost-hoz.

A Slime draws near! Command?

(#59207) Shamy válasza nonsen5e (#59194) üzenetére


Shamy
tag

Clique-nak hívják, és addons beállításoknál lehet blacklistelni, hogy hol ne használja. A gond az, hogy amit te szeretnél, azt nehéz lesz megcsinálni, én átraktam zoomot ctrl+mousewheelre, tökéletes, és úgysem zoomolsz raiden.

De blacklistben ha beteszed targetet, saját frame-et, meg pet frame-et, működni fog rajtuk a jobb click menu, és tudsz disbandolni, meg dismisselni, meg lootot beállítani stb.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#59208) Zedz


Zedz
addikt

Lassan körvonalazódik bennem a 90-es boost felhasználása. Van itt olyan aki paladinnal healel? :) Úgy általában milyen most a paladin tank, heal?

(#59209) nonsen5e válasza Zedz (#59208) üzenetére


nonsen5e
addikt

2 tankra rá a szalonna - ezzel a tankheal szinte meg is van oldva és fôként single-target heal a raidre aki sebzôdik mint régen. Az AoE healek cost/heal mutatója borzalmas, nem lehet úgy spammelni HR-t mint pandában mert 20 sec alatt elfogy a teljes manád.
Amúgy tökre tetszik az 'új' legalábbis kieg eleji rendszer, hogy keményen figyelni kell a manádra, meg, hogy kit healelsz.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59210) Zedz válasza nonsen5e (#59209) üzenetére


Zedz
addikt

Akkor mondhatjuk akár jónak is most a paladint. :) Persze tudom, hogy nem az adott patchre kell csinálni egy karaktert, de ez mellett max még egy rugót csinálnék, azt viszont annyira nem tudnám raidre vinni, dps-em már van.

(#59211) frostitualt válasza Zedz (#59208) üzenetére


frostitualt
tag

RBG-n fix helye van personal heal-ernek viszik fc-hez, (vagy monk vagy paladin), aoe-re nem jó, összeségében gyenge healer. Nyilván ugyanez a helyzet pve-ben is pocketheal-nek jó. Én druidot húznék, az mindenben brutál jó. Akár helaer, tank, melee, caster, heal.

(#59212) Zedz válasza frostitualt (#59211) üzenetére


Zedz
addikt

Tank healert szeretnék, groupra már van 1-2 tagunk. :)

(#59213) akkójóva


akkójóva
tag

Hello!
Karácsonyra egy battlechestet kértem (vanilla+bc+lk+cata+mop) és olyan kérdésem lenne , hogy ugye a WoD-hoz ha jól tudom jár lvl 90 boost , és hogy ehhez a battlechesthez járhat-e lvl 85 boost? Ha hülyeséget kérdeztem bocsi :B

(#59214) thomeef válasza Zedz (#59210) üzenetére


thomeef
őstag

A holy pala az előző 2 szezonban sajnos nagyon gyér volt pvp-n, de most szerintem messze jobb mint volt :K

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59215) nonsen5e válasza akkójóva (#59213) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem létezik 85-ös boost. Egyedül kieghez jár 1db 90-es boost majd további 50 euróért vehetsz még.

frostitualt: pve-re azért közel sem ilyen drasztikus a helyzet.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59216) Chal válasza akkójóva (#59213) üzenetére


Chal
addikt

Nincs sok értelme, 5 EUR egy alap wow account (wod nélküli), és az összes kiegészítőt tartalmazza. Ezt kell csak megvenni, + 1 hónapot befizetni, és elérsz mindent a wod-ig, illetve lvl90-ig. Boost nincs. Ha régi frozen accountod van, akkor pedig szintén megkapott minden kieget ami nem volt meg neki (mínusz a wod), csak 1 hónapot kell befizetni.

Persze ha csak a dobozt akarod birtokolni, és jó áron meg tudod venni a battlechestet, akkor meg tudom érteni, én is hetekig futkostam a dobozos wod után :)

(BTW: debreceni medimarktban volt 3db, mostmár csak kettő :) )

(#59217) LógaGéza válasza Chal (#59216) üzenetére


LógaGéza
addikt

Békéscsabaiban van még pár darab, pont tegnap néztem :K

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#59218) BoneDragon válasza Chal (#59216) üzenetére


BoneDragon
veterán

Minek kell 1 hónapot befizetni?

(#59219) ldave válasza BoneDragon (#59218) üzenetére


ldave
félisten

Hát ha frozen az acc, akkor be kell fizetni, hogy játszani tudj :)

A Slime draws near! Command?

(#59220) ígyvanferi válasza BoneDragon (#59218) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hogy tudjon játszani.

(#59221) Viktor77 válasza nonsen5e (#59215) üzenetére


Viktor77
titán

Elméletileg, ha most majd eltörlik a DK követelményeket, akkor ez gyakorlatilag egy 55-ös boost, persze csak DK-knak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59222) Viktor77 válasza ígyvanferi (#59220) üzenetére


Viktor77
titán

Ahhoz nem kell befizetni. BC-t kért, valszeg új accounttal kezdene, így csak egy bankkártyaszámot kell megadni, amit aktiválás után le kell venni, az ingyenhónappal egyből tud játszani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59223) Chal válasza BoneDragon (#59218) üzenetére


Chal
addikt

Nekem frozen volt, így be kellett, egy barátom kezdte még nulláról, innét lett volna az infó, de totál rosszul emlékeztem, elnézést (pedig alig 1 hónapja volt csak, biztos öregszem :) ).

Szóval javítás:

7.5 EUR volt az alap wow akcióban a blizzardnál online, ami tartalmaz minden kieget (kivéve a wod-ot), valamint 1 hónap játékidőt. Jelenleg ez 15 EUR.

Bocs mégegyszer :)

Bár a 7.5 EUR-os árat megéri azért megnézni, starter edition indítása után dobta fel a játékon belül a lehetőséget 28 napja, talán él még (de gugli úgyis megmondja, ha érdekel valakit).

[ Szerkesztve ]

(#59224) parandroid válasza Chal (#59223) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pár nappal (héttel) ezelőtt (azt hiszem, black friday kapcsán) volt 5 EUR is a Battle Chest, én akkor vettem belőle egy ajándék példányt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59225) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Háháháhááhhá~~~

New Ways to Play
We’re exploring the possibility of giving players a way to buy tradable game-time tokens for the purpose of exchanging them in-game with other players for gold. Our current thought on this is that it would give players a way to use their surplus gold to cover some of their subscription cost, while giving players who might have less play time an option for acquiring gold from other players through a legit and secure system. A few other online games offer a similar option, and players have suggested that they’d be interested in seeing something along those lines in WoW. We agree it could be a good fit for the game, and we look forward to any feedback you have as we continue to look into this feature.

forrás: [link]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59226) Zedz válasza nonsen5e (#59225) üzenetére


Zedz
addikt

Az igen! :Y :Y Ki tudja milyen árfolyamon mennének ezek a tokenek ...

(#59227) Wolverine válasza nonsen5e (#59225) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem ez egyelőre még csak tervnek tűnik és nem garantáltan eldöntött dolognak. Amúgy az EVE-ben működik a rendszer.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59228) ígyvanferi válasza nonsen5e (#59225) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na, tán tényleg haldoklik a WoW? ;]

Ez egy üdvözlendő változás, nem gondoltam volna, hogy erre valaha is sor kerül. Gondolom úgy fog működni, hogy rendesen veszik az gametime-ot, amiből napokat, heteket (?) fel tudnak ajánlani, ha úgy tetszik "becsomagolni" abba a bizonyos tokenbe, mások meg ezt veszik meg goldért in-game? Így tudom elképzelni (nagyon más módja nem is lehet talán).
Örülök, már csak az a kérdés, mennyi lesz az árfolyam? Már egy ideje nem látom értelmét előfizetni, mert kevés időm lenne játszani. Goldért simán jó lenne, viszont az a gyanúm, hogy a kevés játékkal nem lehet a megfelelő mennyiségű goldot összegyűjteni az előfizetéshez.

(#59229) Cathfaern válasza ígyvanferi (#59228) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Más játékokban ez úgy működik, hogy tudsz venni $-ért egy itemet, amit ha use-olsz a játékban, akkor kapsz 30 napnyi játékidőt. Az itemet lehet trade-elni, meg AH-ba is betenni. Jó eséllyel WoW-ban is így lesz.

"Goldért simán jó lenne, viszont az a gyanúm, hogy a kevés játékkal nem lehet a megfelelő mennyiségű goldot összegyűjteni az előfizetéshez."
Vannak olyan lehetőségek, amikkel viszonylag kevés befektetett idővel sok pénzhez lehet jutni (pl. kereskedés). De én nagyjából a mostani "fekete" feltöltések fölé várom, szóval tippre 80-90k lesz / hó.

(#59230) nonsen5e válasza ígyvanferi (#59228) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha a feketepiacot vesszük alapul, akkor legjobb tudomásom szerint olyan 60-80k környékén mozog szerver / frakció függően a 60 napos gametime.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59231) ígyvanferi válasza Cathfaern (#59229) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Értem.

A 60-80K a 60 napért annyira nem vészes, a 80-90K egy hónapért már húzós. Végül is az se lenne rossz, ha minden második feltöltést goldból tudnám megoldani. Nem mintha az a pár ezer forint számítana, de azért na...
Eddig sosem mertem megkockáztatni egyébként a goldért feltöltést, viszont így legálisan mindjárt más a helyzet.

(#59232) tPedro_ válasza nonsen5e (#59225) üzenetére


tPedro_
őstag

Na asszem többet nem fizetek akkor elő. :C

(#59233) thomeef válasza ígyvanferi (#59231) üzenetére


thomeef
őstag

Én wod start óta "100k/1het"-et lazán kiszedek napi fél óra ráfordítással, nem is tudom mit csinálnék ennyi golddal ha nem lehetne kimókázni belőle a gametime-ot :). Az hogy esetleg legális lesz az nem oszt nem szoroz, max többen fognak vele élni mint most.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59234) nonsen5e válasza thomeef (#59233) üzenetére


nonsen5e
addikt

Soha nem bírtam felfogni, hogy, hogy tudnak egyesek ennyi pénzt szerezni? Gondolom aukciós házban huszárkodsz? Normál játszogatással örülök, ha a hét végére raidek után eleve goldpozitívan jövök ki, farmolni meg fog a halál napi 12 órát.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59235) LógaGéza válasza thomeef (#59233) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ha ezt a trükköt megsúgod, akkor veszem holnap a WoDot, és jövök vissza :)

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#59236) Fandango válasza thomeef (#59233) üzenetére


Fandango
veterán

Kisse eros tulzasnak erzem amit irsz. :U

(#59237) Kis Samurai válasza Fandango (#59236) üzenetére


Kis Samurai
tag

Barátnőmet WoD kijövetelekor tudtam rávenni, hogy próbálja ki a játékot. Egy darab lvl100-as karakterrel plusz egy 90-re boostolt alttal jelenleg 100k aranynál tart, önerőből. szóval nem annyira lehetetlen ez :D

Nincs nálam toll, sorry...

(#59238) #57919488 válasza thomeef (#59233) üzenetére


#57919488
törölt tag

De ez nem lesz mindig igy. Kieg start-nal ez szokasos de utana meg csak a nagyobb patcheknel lesz kis fellendules es ennyi.
Meg 1 honap es minden beall a rendesen ertekre majd.

(#59234) Gertrius:
Az a gond az AH-val, hogy barki barmit gondol, hogy ez milyen gyorsan jott penz baromi sok idot elvesz. A goldot mindenki gyujti de sokan el sem hasznaljak es full gazdag karakterek vannak frozen accountokon.
D3-ban jottem ra, hogy mekkora egy ido tolvaj az AH es helyette inkabb a rendes jatekkal is lehetne foglalkozni.

(#59239) Chal válasza Kis Samurai (#59237) üzenetére


Chal
addikt

1 hét alatt, napi fél óra játékkal? :)

(#59240) thomeef válasza Fandango (#59236) üzenetére


thomeef
őstag

Nem túlzás, főleg így kieg elején. Hidd el nem ma kezdtem :) .

(#59238) K_mester Persze, nyilván nem, a csökkenő tendencia elég rendesen beindult már most, de MoP végéhez képest most nagyon durván lehet kaszálni, aztán majd beáll ez szépen ahogy mennek le a reagens árak ah-ban, vele arányosan a bevétel is sajnos, de hát ez ilyen, kieg elején kell észnél lenni, ez mindig is így volt :)

(#59239) Chal Nem feltétlen nevezném játéknak :DDD Napi fél óra kőkemény AH-zás helyénvalóbb :P

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59241) #57919488 válasza thomeef (#59240) üzenetére


#57919488
törölt tag

MOP vegehez kepest nem erdemes nezni mert keves jatekos volt. Inkabb az erdekes az, hogy jobban lehet most keresni mint MOP start-nal.
Habar nekem ez mindig tobb volt mint fel ora mert: AH-bol kinyerni a dolgokat + atvaltani karakterekre amik kepesek gyartasra es mindig nezegetni, hogy ki mikor rakott alam. Na ettol elment a kedvem mar.
Ragnan amugy megtalalhato a Bloodscalp ugynevezett butulasa. Iszonyat szetbarmoljak az arakat a sok okostojas.

[ Szerkesztve ]

(#59242) Telda válasza Fandango (#59236) üzenetére


Telda
addikt

Számomra is elég elképzelhetetlennek tűnik, nem is a 100k inkább a fél óra...
De hát messzről jött ember azt mond amit akar.

(#59243) frostitualt


frostitualt
tag

[link] Egyszerűen szánalmas milyen hibákkal elindították az pvp szezont.

(#59244) J o e válasza thomeef (#59240) üzenetére


J o e
tag

"Napi fél óra kőkemény AH-zás helyénvalóbb"

No és mit csinálsz akkor, ha a napi fél óra kőkemény AHzásod után jönnek 3an, és 10k-val lejjebb viszik az aktuális árat?
Vagy Tőled akkor is elviszik a cuccokat, ha időközben van AH-ban sokkal olcsóbban is?
Megmondom őszintén nem értem, pedig lassan másfél éve én is "goblinkodok".

(#59245) Cathfaern válasza #57919488 (#59241) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Két mondat mutatja miért problémás neked AH-ból pénzt szerezni kevés munkával:
1. "mindig nezegetni, hogy ki mikor rakott alam" - rosszul teszed, rosszul árazol ha erre szükséged van
2. "Ragnan amugy megtalalhato a Bloodscalp ugynevezett butulasa. Iszonyat szetbarmoljak az arakat a sok okostojas." - nem érted a gazdaság működését

Amúgy semmi irreális nincs abban amit thomeef ír. Persze részben realm függő, de ez mondjuk annyit jelent, hogy van olyan realm ahol nincs meg a 100k, csak mondjuk 80k.

(#59246) tPedro_ válasza Cathfaern (#59245) üzenetére


tPedro_
őstag

Ez igy nem feltetlenul igaz. Szerver osszekapcsolas elott a glyph piacon szorakoztam (most is, csak most jelentosen valtozott a a piac). Rohadt sok penzt szedtem ossze eleinte, de aztan baromi sokan lettunk.

Hiaba arazod be jol, ha masok alad lovik be. En nem foglalkoztam vele tul sokat, 24 orakra tettem be, ha lejart beraktam ujra. Es jol csinaltam, kb naponta kaptam ingame leveleket, a konkurenciatol, hogy mit muvelek a piaccal, nem ertek hozza stb. :DDD
De ha vettek a faradtsagot, hogy irjanak akkor nyilvan piszkalta a csoruket amit muvelek.

Igenam, csak en naponta egyszer pakotlam be, ok viszont majdnem egesz nap online voltak (random belepekor mindig volt fent 1-2 kari, egyiknek elkezdtem gyujteni az altjait, volt vagy 5).

Arazhatsz akarhogy, de minel tobb idot foglalkozol vele, annal sikeresebb leszel.

A vegere oda jutottunk, hogy csak kb anyagarban lehetett glypheket eladni.

Aztan jott a szerver osszekapcsolas meg a keg, most ujra porog a piac, de lartszik, ahogy hetrol hetre csokkenek az arak es all be az egyensuly.

A heti 100K-t en se sokallom, de hogy nem fel ora alatt az is biztos. :D

(Bar ha hetente craftol egy ilvl640 epicet, 10 karival es azt mind el is tudja adni akkor oke, de LFR nyitas ota, mar azokat se viszik.)

[ Szerkesztve ]

(#59247) nonsen5e válasza Cathfaern (#59245) üzenetére


nonsen5e
addikt

De vegyük azt ha "jól árazok" le valamit, berakom az AH-ba, kilogolok. 5 perccel később belép Kovács Pistike és berak 300 darab ugyanolyan cuccot 1 golddal olcsóbban? Hol vagyok akkor a jó áraimmal?

No mindegy, én szerintem továbbra is maradok a jó öreg pénztárcás megoldásnál. Inkább szórakozok pénzért, mint dolgozok azért, hogy aztán dolgozzak tovább de legalább ingyen.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59248) Cathfaern válasza tPedro_ (#59246) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Igenam, csak en naponta egyszer pakotlam be, ok viszont majdnem egesz nap online voltak (random belepekor mindig volt fent 1-2 kari, egyiknek elkezdtem gyujteni az altjait, volt vagy 5)."
Attól, hogy többet adnak el, még nem biztos többet keresnek, mint te :) De alapvetően persze tény, minél több időt fordítasz rá, annál több pénzt szerzel. Csak nem feltétlenül arányos. Tegyük fel fixen lesz 3 órád goldot szerezni naponta az eddigi fél óra helyett. Ugye ekkor a) beszálsz a glyph üzletbe, 3 órát végig azzal töltöd, hogy folyamatosan alárakosgatsz másnak. b) glyph üzletre pont annyi időt fordítasz, mint korábban, viszont mellette beszálsz ugyanezzel a filozófiával poti, gem és enchant ágba is. Garantálom, hogy a b)-vel többet fogsz keresni.

Gertrius:
Jó árazás nem azt jelenti, hogy jó alacsony. A jó árazás azt jelenti, hogy annyiért rakod be, mint amennyi a termék valós értéke. Ami akár totál más lehet, mint amennyiért adott pillanatban bent van az AH-ban. De tovább megyek, ahhoz képest is totál más lehet, hogy adott pillanatban a hozzá szükséges alapanyagok milyen áron vannak bent az AH-ban.

(#59249) tPedro_ válasza Cathfaern (#59248) üzenetére


tPedro_
őstag

Ez igaz, nyilvan a befektetett idohoz kell merni, ezert se gorcsoltem ra a dolgora.
Hetente letiltottam egy uj altot, amivel spemmeltek, hogy nem ertek hozza. :D

Amugy en is tobb labon allok. inscription (foleg glyph), enchanting (itt inkabb csak eladom a szetszedett cuccokbol az alapanyagot, az uj enchantokra meg nem fekudtem ra), tailor (a ruha arak leestek a taskak mennek most), alchemy (itt az orokzold az arcanite bar, mindig el lehet adni), jc es bs meg szintezes alatt, ja es a mainem skinner, mindent megnyuzok ami az utamba kerul :D

Mas: Igaz mar volt az a bnet store pet, amit el lehetett adni goldert, de ez a gold -> jatekido dolog, ha tradelheto ill. AH-ba rakhato, akkor gyakorlatilag legalis goldvasarlas (hacsak nem lesz rajta limit).
Akkor viszont a mostani feketezesnel is olcsobban lehet majd gametime-ot vasarolni. Kivancsian varom, hogy mennyi lesz majd, es hogyan all be a piac. :))

[ Szerkesztve ]

(#59250) nonsen5e válasza tPedro_ (#59249) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mondjátok már meg melyik 2 cuccot vegyem meg és rakjam be drágábban. :DDD
Nem fogok üzletet rontani, napi 2 perc ráfordított idővel ha tudok szerezni 4-500+ goldot, hogy a raideket fedezni tudjam akkor boldog ember leszek, mert már farmolnom sem kell. :) :R

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.