Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59551) ldave válasza Viktor77 (#59541) üzenetére


ldave
félisten

Arcanite Reaper Hoooo! :) Nem is azt mondtam, hogy aktívan raideltem vele, hanem hogy volt egy ilyen karim, sőt még van is, csak megragadt 70-es szinten[link] :)

Amúgy altokkal simán le lehetett jutni retriként is MC-be, BWL-be.

A Slime draws near! Command?

(#59552) ->Napisten<- válasza laceszgamer (#59536) üzenetére


->Napisten<-
csendes tag

Köszi a választ! :)
Azt tudom, hogy mi az a pet battle, csak a küldetést nem tudom végig csinálni... :(
A térképen a megadott helyre megyek, meg is találom a zöld manccsal az állatokat, de mikor ki jelölöm, és jobb klikk-et nyomok azt írja a chat mezőben, hogy pet battle faild, vagy valami ilyesmit...
Ne ez bosszant, mit csinálok rosszul?

(#59553) Wolverine válasza ->Napisten<- (#59552) üzenetére


Wolverine
félisten

Van már Battle peted? Anélkül nehéz lesz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59554) #32070144 válasza ->Napisten<- (#59552) üzenetére


#32070144
törölt tag

Ha van peted, és be is raktad egy Battle Pet slotba (a pet journal-ban), akkor elképzelhető, hogy a talaj túl egyenetlen a harchoz. Ilyenkor várd meg, amíg a kiszemelt pet kicsit odébb megy és ott próbáld újra.

(#59555) Blizz


Blizz
őstag

BG győzelemért jár xp?

No mistakes, just happy little accidents

(#59556) Zedz válasza Blizz (#59555) üzenetére


Zedz
addikt

Igen, jár.

(#59557) Blizz válasza Zedz (#59556) üzenetére


Blizz
őstag

Szval, ha 60-64 között szeretnék pvpzni ez nem lehetséges, mert egy idő után meglépem a 65-öt?:D

No mistakes, just happy little accidents

(#59558) Viktor77 válasza Blizz (#59557) üzenetére


Viktor77
titán

Bekapcsolod, hogy ne kapj xp-t.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59559) Blizz válasza Viktor77 (#59558) üzenetére


Blizz
őstag

Nem tudtam, thx :R

No mistakes, just happy little accidents

(#59560) Healbacsi válasza Blizz (#59559) üzenetére


Healbacsi
őstag

Viszont ha lekapcsolod, akkor csak azokkal fogsz tudni jatszani akik szinten lekapcsoltak ,azokbol meg nem tul sok van.

(#59561) Blizz válasza Healbacsi (#59560) üzenetére


Blizz
őstag

Szval csak olyan bgkbe tenne be akik kikapcsolták..?:\

No mistakes, just happy little accidents

(#59562) laceszgamer válasza Blizz (#59561) üzenetére


laceszgamer
addikt

Pontosan.

Alapesetben az az értelme, hogy aki arra játszik, hogy mondjuk fog egy 19-es karit és az azona s zinten elérhető legjobb geart összeszedi neki, az ne tudja gond nélkül darálni a szimplán fejlödő játékosokat.

Így mennek egy helyre azok akik megállították az XP-t.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59563) Zedz válasza laceszgamer (#59562) üzenetére


Zedz
addikt

Ez nem egy rossz megoldás, eddig nem tudtam erről. :D

(#59564) Healbacsi válasza Zedz (#59563) üzenetére


Healbacsi
őstag

Mar par eve igy mukodik.

Ismerosom 70-es arena elott probalt honort gyujteni bg-bol.. lockolt xp-vel 1.5 oraig nem kapott behivot, unlockolas utan kb 5 perc volt a sor.

[ Szerkesztve ]

(#59565) Zedz válasza Healbacsi (#59564) üzenetére


Zedz
addikt

Az nem rossz. Mondjuk 1-2 ilyen "fullos" még most is ott garázdálkodik low lvl bg-n. Kb. mint az istenek. :D

(#59566) laceszgamer válasza Zedz (#59565) üzenetére


laceszgamer
addikt

Viszont csak egy ideig tehetik, tekintettel, hogy ha túllépik a szintet akkor átkerülnek egy másik adagba.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59567) Zedz válasza laceszgamer (#59566) üzenetére


Zedz
addikt

Igen tudom, csak ne pont akkor lennének ott amikor én is. :DDD Amúgy mount nélkül AB egész érdekes, szerintem nem rossz. :D Lehet ki kellene venni az összes BG-ről.

(#59568) laceszgamer válasza Zedz (#59567) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azért egy AV nem lenne épp kellemes végiggyalogolva. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59569) Zedz válasza laceszgamer (#59568) üzenetére


Zedz
addikt

Így első hallásra tényleg nem, de mennyivel másabb lennének a BG-k? Ne adj isten valaki maradna védekezni mert lusta előre menni. Nem lehetne olyan egyszerűen elmenekülni...stb. :D Én lehet élvezném. Akárki akármit mond, a mostani retro bg-s téma is tök jó szerintem. :D

(#59570) Viktor77 válasza Zedz (#59569) üzenetére


Viktor77
titán

Mondjuk elöl harcolsz, de a temetőket senki nem védi be, az ellenfél visszaszerzi, meghalsz, éledsz a bázisodon. Nincs az az isten, hogy megint visszafuss.

Az egész egy középenharcolós dm lenne, mert senki nem érne oda sehova.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59571) laceszgamer válasza Zedz (#59569) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha már BG-nél tartunk.
Nem nagyon szoktam, tehát nem mondhatnám, hogy mindig képben vagyok a témában, de msot a napokban fellestem BG-re.
Most valóban teljesen hiányzik a PvP Power / resi? Mert akkor jóformán egy 550-570 közti PvE gearrel úgy lehet játszani mintha kiütném a sima alap kezdő kék PvP szettet.

Esett pár darab a BG-k végén eső dobozokból, de eddig se nem használtam, se nem szórtam ki őket, de nem tudom, akkor van-e értelme használni őket, lehet jobban járok shardolni őket, úgy is jó áron mennek most.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59572) LuckyL válasza laceszgamer (#59571) üzenetére


LuckyL
őstag

a pvp cuccok ilvl-je jelentősen megemelkedik pvp harc esetén!

cryptot minden termékemért elfogadom

(#59573) laceszgamer válasza LuckyL (#59572) üzenetére


laceszgamer
addikt

Úgy számoltam, az alap kék a 660 ra emelkedő.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59574) ortin


ortin
újonc

Hol lehet fejlődös fegyver vállast és chestet venni ALLI-ban?

(#59575) Healbacsi válasza laceszgamer (#59573) üzenetére


Healbacsi
őstag

A 620-as honoros pvp gear igen eros a 640-650-ig terjedo pve gearesekkel szemben (normal raidekbol oltozok). Ha mar van par conquestes cuccod,akkor gyakorlatilag barkinek neki tudsz menni.

Nekem 630-as a pvp gearem es nagrandban talbukon 3 pve geares karakter lemegy egyszerre ha esszel csinalom.

A pve gear majd akkor lesz partiban, ha valaki teljesen mythicbol oltozik fel, addig mindig a pvp geares ember lesz elonyben.

(#59576) laceszgamer válasza Healbacsi (#59575) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor asszem megtartom a geart, jó lesz még kiegészítve pár Conq itemmel.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59577) lakisoft válasza ortin (#59574) üzenetére


lakisoft
veterán

Itt találod az itemek listáját: Heirlooms

Itt találod akitől egy részét meg tudod venni: Shay Pressler <Guild Vendor>

(#59578) Zedz válasza laceszgamer (#59576) üzenetére


Zedz
addikt

Csak azt tudom mondani amit előttem is leírtak. Van már 3 conquestes pvp itemem + a honorosok, jövő héten veszem ki a 660-as fegyvert. Múltkor altomnak neki ment egy hunter, átlogoltam, megpofoztam 3x aztán nem láttam. Tegnap egy pap erősködött, kapott egy kicsit, azt sem láttam. Azért írom ezt le, mert csak egy csóri destro warlock vagyok, de kiütközött a pvp és pve gear. :D

(#59579) #57919488 válasza Zedz (#59578) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez igy is van rendben. A pve gear ne legyen mar erosebb pvp-re mint kellene. MOP-ban ez elegge elcsuszott neha.

(#59580) Zedz válasza #57919488 (#59579) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem is jó a mostani "balance". :K

Szaladjon csak a férgese ha kicsiket bánt és még a pvp geart is lusta kiszedni ha netán jönne a nagy tesó pofozkodni. ;]

(#59581) #57919488 válasza Zedz (#59580) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hat balance az nincs (soha nem is volt pvp-ben) :DDD
Csak meg nincs elcsuszva a pve/pvp gear kozti kulonbseg annyira.
szerk:
Most lehet a gear balance az amire gondoltal en meg masra valaszoltam :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#59582) Zedz válasza #57919488 (#59581) üzenetére


Zedz
addikt

Igen a gear balancera gondoltam, mert ez az automatikus ilvl váltogatás nem egy rossz ötlet, illetve érződik is a pvp gear előnye ami szintén jó dolog, főleg world pvp-ben. Class balance.... sose! ;] ;]

(#59583) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy egy friss WoD-os karival hogyan tudok a legkönnyebben eljutni Outland-re, Northrend-re és Pandaria-ba?

:R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59584) Zedz válasza Xantor (#59583) üzenetére


Zedz
addikt

Mindegyikhez találsz megoldást a fővárosodban. Outlandre elvisz egy portal, Northrendre hajó vagy Zeppelin, Pandariába pedig egy küldetéssorozat segítségével fogsz eljutni, amit a helyi küldi adó táblákon tudsz felvenni. :) Helyeket úgy tudok írni ha megmondod melyik frakció oldalán kezdtél karit.

Fontold meg jól a választ. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#59585) Chal válasza Zedz (#59584) üzenetére


Chal
addikt

Nem tudom eredetileg hogy volt, mert sok évet hagytam ki, most viszont felhúztam egy karit lvl1-től 90-ig, és az adott kiegészítőhöz tartozó szintlépéskor automatám kaptam a questet (sehol sem kellett felvenni, megjelent a questlogban magától), ami indította a questsorozatot/eventet ami a kérdéses területre visz.

Ha jól rémlik akkor csak BC volt kivétel, annál csak simán használható lett a portál Orgriban 60-on. De nem vagyok benne biztos, annyira nem figyeltem :)

(#59586) slayer006


slayer006
addikt

Pandáriás kezdő küldetést nem a táblán találja, hanem (ally oldalon legalábbis) a várban.
Amikor lvl85 -ön belépsz SW területére automatikusan megkapod.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#59587) Xantor válasza Zedz (#59584) üzenetére


Xantor
tag

Horda oldalon vagyok és hálás lennék a segítségért. :) A zeppelin már meg van Northrend-re és a régi Dark Portal-t is elő tudtam hozni, így már Outland-re is tudok menni, de a küldetéstábla nem adja be valamiért a 'The Art of War' küldit, s General Nazgrim sincs ott ahol lennie kellene, így nem tudom mit rontok el ott.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59588) slayer006 válasza Xantor (#59587) üzenetére


slayer006
addikt

Horda oldalon én lvl85 -ön automatikusan megkaptam a kezdő küldetést Ogrimarban.
BE warrior

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#59589) Chal válasza Xantor (#59587) üzenetére


Chal
addikt

lvl85 megvan?

(#59590) Xantor válasza Chal (#59589) üzenetére


Xantor
tag

Persze, meg van. Wowhead szerint Vol'jin mellett kellene lennie General Nazgrim-nak, lehet hogy máshol van?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59591) ígyvanferi válasza Chal (#59589) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A friss WoD-os karit én úgy értelmezem, hogy 90-re boostolt.

Xantor:

Ezt a két ide vonatkozó infót találtam wowheaden:
"This quest, as well as the other starting Panderia quest, are auto-completed for you when you boost a character to level 90. There is no way to go and do them, and no way to get the items from them..."

"If you didn't get this quest, you can fly up to the air ship with Nazgrim on it. It's northwest and very far up from the docks outside Orgrimmar. He will give you the next quest in the line."

Elvileg akkor már van portál is Pandariara Valley of Honorban, nagyjából az AH előtt, kis léghajót keress, ott áll pár pandamaci körülötte. Vagy tényleg megkapod a következő questet az air shipen.

[ Szerkesztve ]

(#59592) nauro


nauro
aktív tag

Craftolt epic-nél van valami szabályszerűsége a másodlagos statoknak? Nem tudom eddig hány rerollt gyártottam, de nem akar a tökéletes jönni sehogy sem :)

(#59593) Xantor válasza ígyvanferi (#59591) üzenetére


Xantor
tag

Köszönöm, tényleg ott volt a portal! :R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59594) nofi válasza nofi (#59530) üzenetére


nofi
őstag

Sehol egy retripala? :B

Xbox GT: nozsolt

(#59595) nonsen5e válasza nofi (#59594) üzenetére


nonsen5e
addikt

Elég elvétve retrizek, holy mellett érthető módon nincs nagy szükség rá raideken, de a stat prioritás Str után Mastery majd Haste 15%-ig, utána meg ??? a stat prió.

Rota panda óta nem változott.
Templar's verdict (Final Verdict) 5HP-nél > Hammer of Wrath > Crusader Strike > Judgment > Exorcism
Cooldownok, mint pl. a tier 6 Execution Stance és hasonlók top prioritást élveznek.
Továbbá 2 vagy több ellenség ellen vagy ha proccol akkor Divine Storm a Templar's helyett, 5 vagy több ellen meg Seal of Righteousness a Seal of Truth helyett, majd ha jól emlékszem 6-7+ pedig Hammer of the Righteous a Crusader Strike helyett.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59596) Healbacsi válasza nofi (#59594) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ahogy Gertrius irja, rossz a rota. [link]
Ez pedig a statprio: [link]

(#59597) Zedz válasza Xantor (#59593) üzenetére


Zedz
addikt

Horda oldal, rossz válasz! :DD Látom már segítettek. :)

(#59598) nofi válasza nonsen5e (#59595) üzenetére


nofi
őstag

Statban még le vagyok maradva, de már kezdem érteni azt hiszem :) Eddig mindig Templar's Verdikt után, ha lehetett nyomtam a Divine Stormot, de proc nélkül 5-6k-val kevesebb a sebzése a Templar's-nál. Jellemzően túlbonyolítottam. Most csináltam egy macrot a Holy Power építésre, így buffokkal 14-15-öt kihozok az általad javasolt Templar's Verdiktre fókuszált rotával.
Elvben tank vagyok, de legtöbbször azok köré épül egy-egy guild, illetve raid és általában csak akkor van szükség rám, ha valami gáz van. Ezért kezdtem el gyúrni a retri ágat, de csak csuklok mikor látok raiden 22-26k sebzésű palákat.

Healbacsi
Pl. itt is Divine Stormmal indít, amit belevettem a rotámba, de proc nélkül tényleg nincs értelme, hiszen kevesebbet is sebez még buffolva is mint a Templar's Verdikt...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#59599) nonsen5e válasza nofi (#59598) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én azt amit Icy ír úgy értelmezem, hogy:
A) vagy több ellenség ellen
B) vagy ha rajtad van a Final Verdict buffja ÉS az Empowered Divine Storm buff is

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59600) nofi válasza nonsen5e (#59599) üzenetére


nofi
őstag

Jogos :R

Xbox GT: nozsolt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.