Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59451) J o e válasza frostitualt (#59448) üzenetére


J o e
tag

"Szóval nem kell ventillátor a pc-kbe csak uri huncutság."

Hát ez hatalmas :)) :D :D

[ Szerkesztve ]

(#59452) Retro11 válasza frostitualt (#59448) üzenetére


Retro11
senior tag

Ezzel részemről a téma lezárva, felfogom úgy, hogy egy életét megunt, iskolát kevésbé szerető tinédzser lehetsz. Persze az "összes európai webszerver pedig csak 2G ramom van" screen még mindig várat magára. Oh wait. Te még az armory linkeddel is lógsz itt pár embernek.

[ Szerkesztve ]

(#59453) laceszgamer válasza dilipok (#59449) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezért megéri néha belesni a topikba. XD

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59454) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Kiégtem... már meg sem próbálom tényekkel bizonyítani az igazamat, úgyis süket fülekre találna. :Y

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59455) Fandango válasza frostitualt (#59448) üzenetére


Fandango
veterán

Elegendo RAM mellett nem feltetlen kell swap file, nalam is sokaig ki volt kapcsolva, most csak 1 giga van fixre beallitva, de hogy minek, en se tudom (SSD elbirja vegulis) :D

(#59456) nonsen5e válasza Fandango (#59455) üzenetére


nonsen5e
addikt


:DDD :K :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59457) Wolverine válasza nonsen5e (#59456) üzenetére


Wolverine
félisten

4 GB RAM esetén a WoW még hajlamos megenni mindent, saját tapasztalatom...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59458) nonsen5e válasza Wolverine (#59457) üzenetére


nonsen5e
addikt

Lehet (mondjuk nekem teljesen jól ment azzal is) de most 8GB RAM-ról volt szó. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59459) nanorambo


nanorambo
őstag

Helló. A game card az hogy működik? Pl van egy 30 napos, az úgy számol, hogy amikor játékban vagy, akkor telik az idő, vagy megveszed mondjuk elsején és hónap végéig tudsz játszani, még ha csak 2 órára léptél be akkor is?

[ Szerkesztve ]

(#59460) #32070144 válasza nanorambo (#59459) üzenetére


#32070144
törölt tag

30 nap, az aktiválástól kezdve. Ázsiában van perc alapú fizetés, itt sajnos akkor is ketyeg az idő, ha két hétig be se logolsz.

(#59461) nanorambo válasza #32070144 (#59460) üzenetére


nanorambo
őstag

Köszi. Akkor azt hiszem kimarad. Most láttam, hogy 8 Euróért "osztogatják" a battle chestet gondoltam megveszem, de ilyen rendszerrel akkor nem. Kár. :(

(#59462) J o e válasza nanorambo (#59461) üzenetére


J o e
tag

Trial verziót próbáld ki szerintem, mert bár néhány funkciót nem tudsz majd használni, de kapsz egy képet a játékról. (nekem is Trialban tetszett meg, mikor 3 éve kipróbáltam)
Ebben 20. szintig fejlődhetsz ingyen, és akár többet is felhúzhatsz.Ha pedig megtetszik, akkor ráérsz megvenni a Battlechestet :)

ui:
És azt se felejtsd el, hogy a Battlechest mellé 1 hónap ingyen játékidőt kapsz.

(#59463) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Valaki próbálta már PvP-ben, hogy melyik a jobb hunti spec, BM vagy Survi? Estére majd valamikor a survit akarom megcsekkolni, a buff óta elméletileg használhatóbb. PvE-ben már maradok az MMnél sztem, csak jó lenne tudni, h secondban pvp -ben melyik lenne a jobb.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#59464) thomeef válasza Fl3x (#59463) üzenetére


thomeef
őstag

Survi, nagyon komoly sustain dmg, és mivel a hunternek elég rendesen megcsappant a cc arzenálja, survin nagyon jól jön most a trap cd csökkentő passzív.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59465) Fl3x válasza thomeef (#59464) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Burst eleg nagy akkor?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#59466) nauro


nauro
aktív tag

Valaki kért bizonyítékot affli lock dpsről. Mai Highmaul normal pugról három adat. Kargath, ahol sajnos rosszul jött ki a random a végére, nem jött elég shard, le is esett a dps. Butcher, ahol aztán a portálnak köszönhetően még mozogni sem kell, valamint egy az ikrekről.
Armory

(#59467) thomeef válasza Fl3x (#59465) üzenetére


thomeef
őstag

Burst átlagos, de nem egy ret pala, viszont a sustain dmg-je felér egy uh dk-val.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59468) Zedz válasza nauro (#59466) üzenetére


Zedz
addikt

Destro specet nem próbáltad még ki? :)

(#59469) nanorambo válasza J o e (#59462) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen. Pont most trialozok, azért kérdeztem. :)
Nem vagyok nagy MMO játékos, akármennyire jó egy MMO könnyen ráunok. Régen wowoztam törtön :B
kb fél évet, az úgy kellemes volt haverokkal meg minden, de ráuntam. Ez volt úgy 7-8 éve. Azóta hozzá sem szagoltam. Most kíváncsiságból leszedtem az ingyeneset, érdekes valahogy már nem hozza a hangulatot, bár ez nem biztos hogy a játék miatt van, inkább "életszituáció" Akkoriban még az általános iskolába jártam melegedni most meg az egyetemi padot nyúzom, remélem ezzel érthető :) . Aztán láttam, hogy milyen olcsón adják gondoltam egye fene megveszem, mert törtre elég proletár dolognak érzem visszamenni :K
Ezzel az időszámláló mechanikával nem vagyok kibékülve. Meg Azóta játszottam más modernebb MMOkkal (TERA, Guild Wars 2) és a Wow olyan lomhának tűnik.
Kicsit hosszú poszt lett sry. :R

[ Szerkesztve ]

(#59470) Healbacsi válasza nanorambo (#59469) üzenetére


Healbacsi
őstag

A mostani kiegeszitovel igen sok tort "szeros" (de utalom ezt a szot) ember jott most live-ra. Gondolom nem veletlen. Persze van anyagi vonzata (elofizetes), de folyamatos az elet a jatekban.

(#59471) nauro válasza Zedz (#59468) üzenetére


nauro
aktív tag

Nem. Majd demoval akarok kisérletezni olyan fightokra, ahol kéne az AOE, sajnos az nagyon szar afflin. Valamint oda azonos gear is kell, így duplán jó.
Ami kiakaszt, hogy rendszeresen elfogy a manám és lifetap-et kell használni...

[ Szerkesztve ]

(#59472) Xirtam


Xirtam
veterán

A Blood Elf új karakter modell még nem került be a játékba? Jól vettem észre? Elindítottam egy 10 napos trialt, mert nem bírtam magammal, i7-4770K IGP-jével egész tűrhetően fut.

(#59473) BoneDragon válasza Xirtam (#59472) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jól látod, februárba fog jönni.

(#59474) parandroid válasza Healbacsi (#59470) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az emberek változnak. No meg aki anno törtön kezdett, az mostanra már 20 fölött van jellemzően, saját kereset, miegymás, az a havi 3k sem annyit ér, mint 10 évvel ezelőtt, akármennyire rosszabbul is élünk, mint n éve, amikor ráadásul kb az egész havi zsebpénzt jelentette, szóval végülis érthető.

Arról meg mondjuk ne is beszéljünk, hogy az előfizetéses modell az egyik legjobb módja a véristvánok távoltartásának. Legalábbis ebbena régióban - nyugaton az a 10-15 EUR sem feltétlen volt nekik visszatartó erő, bár szeretem azt hinni, hogy ott alapból kevesebben vannak (not).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59475) Xirtam válasza BoneDragon (#59473) üzenetére


Xirtam
veterán

Akkor most melyik új modellek vannak bent?

Orc, Tauren, Troll? :R

Amúgy az Orc annyira tetszik így, újrarajzolva. Eddig soha nem akartam, de most! :Y

[ Szerkesztve ]

(#59476) Zedz válasza nauro (#59471) üzenetére


Zedz
addikt

Ha jól látom afflinak / demonak inkább haste és mastery kell?

(#59477) Cathfaern válasza Xirtam (#59475) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Blood elf, goblin, worgen, panda nincsen felújítva (pandának mondjuk nem is kell). Blood elf jön 6.1-ben, goblin és worgen egyelőre nincs tervben (pedig a worgenre nagyon ráférne).

(#59478) Xirtam válasza Cathfaern (#59477) üzenetére


Xirtam
veterán

Köszönöm

(#59479) thomeef válasza Cathfaern (#59477) üzenetére


thomeef
őstag

Goblin és Worgen a régi fajokhoz képest újnak számít, és az is, sokkal részletesebb. Az új modellek berakásának nem az volt a lényege hogy kinézetre megváltoztassák a fajokat, hanem hogy részletgazdagabbak legyenek. Ha neked nem tetszik a worgen akkor játsz mással szerintem mert ez biza ilyen marad még jópár évig.

Februárban még berakják az Elfeket, mert azzal el vannak maradva. De nincs és nem is volt tervben a Cata-s fajok rewamp-ja.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59480) #81999360 válasza Cathfaern (#59477) üzenetére


#81999360
törölt tag

"pedig a worgenre nagyon ráférne"

Mert? :F

(#59481) nauro válasza Zedz (#59476) üzenetére


nauro
aktív tag

Pontosan. Afflinak crit nem sokat segít, demo azert tud belole profitalni, de mastery/haste a legfontosabb

(#59482) Zedz válasza nauro (#59481) üzenetére


Zedz
addikt

Az én warlockom most 647-en áll, destro specen. Nem mértem még dps-t, utolsó HM normból esett 3db item, szóval kellene még encha is rájuk. Én ettől egy olyan 18-20k dps-t azért elvárnék, szerintem ez reális. Kíváncsi vagyok destroban mennyit sikerülne elérned. :)

(#59483) laceszgamer válasza #81999360 (#59480) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most az más kérdés, ki mennyit nézegeti a karijainak a pofiját? Mert ln 99%-ban a hátát látom + a páncélt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59484) nonsen5e válasza laceszgamer (#59483) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez az alap válaszom amikor valaki megkérdezi, hogy miért női karaktert kezdtem. Most minek a hátsó felét nézzem napi 18 órában? :DD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59485) Zedz válasza nonsen5e (#59484) üzenetére


Zedz
addikt

18 órában? :C

(#59486) Pttypang válasza Zedz (#59485) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak :DDD

Everybody lies.

(#59487) laceszgamer válasza nonsen5e (#59484) üzenetére


laceszgamer
addikt

:D Nálam ez Skyrimben a válasz. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59488) Zedz válasza Pttypang (#59486) üzenetére


Zedz
addikt

Ja... 18 óra. Kezdő még! :DDD

(#59489) Pttypang válasza Zedz (#59488) üzenetére


Pttypang
veterán

Everybody lies.

(#59490) ígyvanferi válasza Pttypang (#59489) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez már a next level kockaság, amikor tudod befolyásolni az idő múlását?

(#59491) Zedz válasza Pttypang (#59489) üzenetére


Zedz
addikt

És ezt hogy sikerült elérned? :))

(#59492) #32070144 válasza Zedz (#59491) üzenetére


#32070144
törölt tag

Multibox?

(#59493) Zedz válasza #32070144 (#59492) üzenetére


Zedz
addikt

Az nem számít. :P

(#59494) Pttypang válasza Zedz (#59491) üzenetére


Pttypang
veterán

bugolt az xfire szerver, en meg 24/7 be voltam logolva egy idoben :DDD

Everybody lies.

(#59495) Zedz válasza Pttypang (#59494) üzenetére


Zedz
addikt

Óó értem. :DDD

(#59496) Xantor


Xantor
tag

Valaki segítene warforge ügyben? Hogy lehet pl. egy Highmaul cucc warforged?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59497) nonsen5e válasza Xantor (#59496) üzenetére


nonsen5e
addikt

x % eséllyel egyszerűen olyan esik a bossból.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59498) Xantor válasza nonsen5e (#59497) üzenetére


Xantor
tag

Értem, köszi. :) Még a War Mill level 3-ról érdeklődnék, hogy a Seal-t azt hogyan kapom meg?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59499) ldave válasza Xantor (#59498) üzenetére


ldave
félisten

Valamelyik ottani NPC adja, beszélni kell vele és kérni tőle, hetente egyet ad.

A Slime draws near! Command?

(#59500) Zedz


Zedz
addikt

Affli warlock PvP-ben is a haste / mastery kombót hálája meg?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.