Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60801) psion2101


psion2101
tag

Sziasztok!
Két kérdéssel zavarnálak titeket egy kicsit.Nem olvasok vissza mert sok van.
Ha online veszem meg a játékot a blizzardtól akkor minden kiegészitőt megkapom?Mert csak a sima wow van fent 15 Euro-ért meg az utolsó kiegészitő?Mobilnettel játszható a játék?Mert úgy emlékszem hogy annak idején még modem is elég volt hozzá.

(#60802) Mister_X válasza psion2101 (#60801) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Details fül alatt ki is listázza emlékeim szerint, hogy mit tartalmaz. Mist of Pandariáig bezárólag mindent + 30 nap, 7.50€-ért (Starternek folyton feldobja a kedvezményt). Játszható mobilnettel is, én néhanapján viszem a laptopom egyetemre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60803) laceszgamer válasza psion2101 (#60801) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen, csak a WoD kell már rá, az 15 euros csomag 90-ig tartalmazza a dolgokat.

Mobilnet és mobilnet között is van különbség, attól függ leginkább milyen szokott lenni a latencyd, ha azzal nincs baj akkor simán menni fog 90%.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60804) kenwood


kenwood
veterán

brf follower kuldiben mik a tapasztalatok?
kapott vki viszonylag alacsony hc kill exp mellett mythic ladikot,vagy forditva?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60805) Pho3bus válasza kenwood (#60804) üzenetére


Pho3bus
tag

Én úgy kaptam heroicot, hogy egyetlen boss-t sem ütöttem ki brf-ből (még lfr-ben sem).

(#60806) Xantor


Xantor
tag

6.1 óta ha sok(3+) mobot loot-olok egyszerre, akkor egy pillanatra minden egyes alkalomnál megáll a kép. Valaki esetleg tapasztal hasonlót? Mi lehet szerintetek a gond?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#60807) laceszgamer válasza Xantor (#60806) üzenetére


laceszgamer
addikt

Neteddel minden rendben, illetve használsz valami addont ami bagokon alakít valamit?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60808) kenwood válasza Xantor (#60806) üzenetére


kenwood
veterán

egy addon szeretne tarolni az adatbazisaba a lootodat,de nem kompatibilis a 6.1-el,ezert hiba van, es megakad.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60809) Xantor


Xantor
tag

Köszönöm a segítséget! :R

Kikapcsoltam minden addont, s egyenként végig akartam nézni őket, de elsőre beletrafáltam, hogy melyik volt, a Bartender4. Ha esetleg valakinek adódik hasonló gondja, akkor arra gyanakodjon.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#60810) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nekem tűnik csak úgy, hogy kicsit alakítgattak a follower küldiken negatív irányba? Eddig konkrétan ami 50% fölött volt szinte biztos volt a siker most pedig sorba fail sok 70-80%-os is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60811) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ez kész, gondoltam kicsit hülyéskedek a level 6-os alttal a sok heirloommal, kimegyek durotarba ölni pár mobot a 10-hez, erre csontra van minden mob farmolva. :D Úgy nézem mindenki goyrsan akar LFD képes lenni. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60812) Mister_X válasza laceszgamer (#60811) üzenetére


Mister_X
nagyúr

LFD? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60813) k.kristof válasza Mister_X (#60812) üzenetére


k.kristof
őstag

Looking For Dungeon. Lvl 15-től elérhető fícsőr, I betűre jön föl, jelentkezhetsz random instára, aminek a végén kapsz extra XP-t és táskát, benne valami cuccal.

(#60814) laceszgamer válasza Mister_X (#60812) üzenetére


laceszgamer
addikt

Looking for Dungeon

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60815) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"You currently have 27 days of game time left"

Két perccel ezelőtt még 30 nappal hitegetett. Annyira nehéz lett volna nem dátumtól dátumig számolnia? :((( Ezen a három napon mondjuk nem fog múlni semmi sem (persze még max 3 nap mire feloldanak minden korlátozást, ki van ez találva), de azért na.

Menden grindelni, meglátom két hét alatt meddig húzom fel a papom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60816) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Arathorra nem enged fel. "World server is down". Realm status szerint online. Argent Dawn rendben van.

javítom: Arathorra nem enged fel a draenei priestemmel, undead warriort behozta. Wtf? :F

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60817) Viktor77 válasza Mister_X (#60816) üzenetére


Viktor77
titán

UD warri Azerothon van, a priest meg gondolom Azuremist szigeten, ami technikailag Outland, ha jól tudom. Valszeg Outland halt le.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#60818) Mister_X válasza Viktor77 (#60817) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Cáfolva, blood elf mage-em is beengedte, pedig Eversong Woods is technikailag Outland része. Van live chat support?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60819) Mister_X válasza Mister_X (#60818) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Húsz perc alatt megoldotta a support a gondot ticketen keresztül :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60820) L4mie


L4mie
veterán

Mi történt a bőr árával 1 hét alatt OMG!
meg 4.5x-eződött ragnán! :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60821) k.kristof válasza L4mie (#60820) üzenetére


k.kristof
őstag

Csak a 6.1: [link].

(#60822) L4mie válasza k.kristof (#60821) üzenetére


L4mie
veterán

Jah, hogy lehet nyomatni a burnished leathert mint az ipari fénymásoló? O.o
ahh
rövidtávú elemézsem = bőr ára egekben, blood ára egekben, LW cuccok ára kertész panda kislábujj alatt..

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60823) laceszgamer válasza L4mie (#60822) üzenetére


laceszgamer
addikt

Végre lehet termelni a goldot mint az ökör. :)
Nincs mire elkölteni, de az sose árt ha van. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60824) L4mie válasza k.kristof (#60821) üzenetére


L4mie
veterán

oké, ehhez maxos LW kell?
nem zalálom Zeezu-t akinek elvileg meg kéne tanítania a recepre.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60825) laceszgamer válasza L4mie (#60824) üzenetére


laceszgamer
addikt

Random spawnol, max hirdess trade on ha valakinek épp aktív bemehetsz-e hozzá.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60826) L4mie válasza laceszgamer (#60825) üzenetére


L4mie
veterán

Ohh értem. köszönöm. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60827) zola09 válasza L4mie (#60826) üzenetére


zola09
aktív tag

Minden nap fixen csak egy féle vendor spawnol, LW volt tegnap, ma tailoringos van megint..

(#60828) tPedro_ válasza zola09 (#60827) üzenetére


tPedro_
őstag

Merre talalni a vendort? A profhoz tartozo epuletnel? (Tailor erdekelne, ma meg nem neztem.)

(#60829) L4mie válasza tPedro_ (#60828) üzenetére


L4mie
veterán

küldetést adó térkép mellett balra, elvileg.

ahh hülyét kapok ettől a "csak 3 craftolt itemet hordhatsz looser" hozzáállástól. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#60830) k.kristof válasza tPedro_ (#60828) üzenetére


k.kristof
őstag

Level 3-as garrison kell hozzá, allisoknál a Town Hall előcsarnokában van rögtön. Cross-realm is működik, szóval Premade Groupsnál találsz biztos csapatot, ha nálad nincs. Ahogy már írták, ma tailor vendor van.

(#60831) laceszgamer válasza L4mie (#60829) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sok értelmét én se látom, legalább lenne mire költeni egy kis goldot, meg hamar raidképessé lehetne tenni egy karit. Első pár hétben még okés volt a dolog, hogy ez ne befolyásolja a haladást a raidekben, hogy melyik klánban pénzesebbek az emberek, de most már szerintem bőven beleférne, hogy mehet egy karira annyi craftolt amennyit akar vagy amennyire nem sajnálja.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60832) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Most néztem a heirloomos mount hordás kiadását, kicsit ez ugrott be:
https://www.youtube.com/watch?v=wsTwevb85rw

XD

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60833) TommyGun válasza Xantor (#60809) üzenetére


TommyGun
őstag

Azt énis használom de nekem nem okoz ilyet...sőt bartender nélkül nem is tudnék létezni, de annak miköze a loothoz? Azcsak átrendezi az ikonakat paneleket, effektíve semmi köze a loothoz...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60834) TommyGun


TommyGun
őstag

Nin cs LWm de ezt akkor sem értem, mitől ugrik meg a bőr ára és miköze ennek a savage bloodhoz? Minden szakma fejlesztéshez kell Sblood nem? Azt észrevettem hogy a koltty meg a bőr ára felment, mivel nincs LW így eladom őket...alkemistával néztem lehet Sbloodot transzmútolni de nem olcsó.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60835) k.kristof válasza TommyGun (#60834) üzenetére


k.kristof
őstag

Az, hogy a 6.1-ben bejött recepteknek köszönhetően nem csak napi CD-ből és work orderből gyárthatsz alapanyagot, hanem korlátlanul is 10 alapanyag és 1 Primal Spirit felhasználásával. Így ha valakinek sok van, akár egy nap alatt több upgrade itemet is legyárthat. Jelenleg még csak LW és Tailor volt, szóval ezért ugorhatott meg az áruk.

Alchemyvel elvileg még nem lehet Savage Bloodot, mert nem volt az a vendor. Minden nap csak egy van, de akkor az egész régióban az van, elvileg ma hotfixelték, hogy rendesen váltsák egymást.

(#60836) TommyGun válasza k.kristof (#60835) üzenetére


TommyGun
őstag

Olvastam a peccs nócot de ez felse tünt, akkor a BS meg mondjuk az alkemista ore+primalspirit és virág+ps-ből korlátlanul gyárthat zöld CDs alapnyagot, ez vicces, tekintve hogy ha alkemista katalisztból lehet majd savage bloodot készíteni, lefog menni az ára, bár az alapanyagok meg ezzel együtt felmennek akkor egy ideig.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#60837) tPedro_ válasza k.kristof (#60830) üzenetére


tPedro_
őstag

Koszi, Furkoonak is. :R

(#60838) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kipróbáltam a dungeon findert. Eléggé barmok vannak, mert hiába mondom nekik, hogy várjanak (nekem kell fél perc egyhelyben állás instance betöltése után, hogy szabil legyen + buffolni se ártana egymást), mennek előre mint a birkák és én vagyok lecseszve, ha nem tudom rájuk rakni a buborékot / healni őket, mert messze vannak vagy kimentek a látótérből...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60839) ldave válasza Mister_X (#60838) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, köszöni se szoktak az emberek, nemhogy elolvasni, amit más ír :)

A Slime draws near! Command?

(#60840) kenwood válasza Mister_X (#60838) üzenetére


kenwood
veterán

lehet,hogy nem beszeltek magyarul :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60841) Mister_X válasza ldave (#60839) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem baj, azért a lootokat egyetlen kivételével megkaptam amire needet nyomtam, már eléggé tűrhető így :) Mondjuk még mindig magas, hogy minek kellett a spirites köpeny a rugónak, de ő csak tudja.

Tárgyiasabb kérdés, valamilyen küldetéssel végezni kell Ashenvale-ben mielőtt átmennék Stonetalon Mountainsra? Két flight master megjelölve, de sehol egy quest. Szint az 28, a minionok 27 és 29, tehát annak nem kellene gondnak lennie. Van egy küldi ami Stranglethorn Vale-be irányít, de nekem nincs kedvem átmenni egy másik kontinensre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60842) laceszgamer válasza Mister_X (#60841) üzenetére


laceszgamer
addikt

Városban a hirdetőtáblán elvileg megjelenik a küldi ami odaküld ha megvan a megfelelő szint. Amúgy mobokat ne nézd, hanem mapot nyisd meg és vidd az egeret a terület fölé és kiírja, mi az ajánlott szint.
Van hogy a terület két vége között 5-10 szint van a mobok közt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#60843) kenwood válasza Mister_X (#60841) üzenetére


kenwood
veterán

sok questhub vegen elvisznek hajoval,repulovel,riksaval egy masik teruletrem,de minimum adnak egy questet,ami a varosban beszelni valakivel.
tapasztalataim szerint nem eri meg nekivagni egy ures teruletnek sarga felkialtojelre vadaszva,mert baromi sok ido elmegy a semmire.
sokszor talalasz egy helyet,megcsinalsz 3 questet es megint elakadsz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60844) Mister_X válasza laceszgamer (#60842) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Exodarban volt egy küldetés, ami Ashenvale-be irányított, hogy mi visz Strangelthorn Valebe, azt nem tudom. De preferálnám Stonetalont, mert akkor tudok griffekkel menni jobbra-balra + Stranglethorn Vale nem folytatódik semerre. Fene érti. Igazából két küldit dobtam el, az egyikben furgolglázadást kellett volna szítani, a másikban meg két gnómot kiszabaditani. Mivel a questleírás se mondta meg konkrétan, hogy merre találom és a tracker se mutatott semmit (és már akkor 3 szintrel magasabb voltam a területinél), eldobtam. Ashenvale Barrens felőli részén, a Warsong Lumber Camp küldetéseit nem csináltam meg, mert baromi kevés XP-t adtak (onnan kellett volna befele haladnom, én össze-vissza csináltam).

@Kenwood: unalmamban majd kiwikizem, hogy melyik quest visz Stonetalon Mountains-be, de akkor most átmegyek Stranglethorn Vale-be. Azt hittem, hogy az első tábornál elindítok valami quest folyamatot, na,

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60845) pulcsi


pulcsi
tag

Kitől lehet olcsón rendelni gct?

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#60846) Zedz


Zedz
addikt

Mennyire lehetnek valósághűek az itt látott adatok? :)

(#60847) Xantor válasza TommyGun (#60833) üzenetére


Xantor
tag

Én sem értem a miértjét, ezért is kezdtem ennek a bekapcsolásával, mert gondoltam ez úgysem lehet. Tévedtem. :)

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#60848) #81999360 válasza Zedz (#60846) üzenetére


#81999360
törölt tag

Valamennyire biztos. Az API az AH-t nézi, hogy ki mit posztol, vesz.
Mindezt ugye karakter szinten, nem az accountot nézi. Van aki egyáltakán nem AH-zik, de van aki 3-4 alttal is tolja, szóval közel sem pontos.

[ Szerkesztve ]

(#60849) Zedz válasza #81999360 (#60848) üzenetére


Zedz
addikt

Ja értem. Valamennyire azért reálisnak tűnnek az adatok. :))

(#60850) tPedro_ válasza tPedro_ (#60837) üzenetére


tPedro_
őstag

Ja hogy ez a garrison daily teljesen random. Nekem nem a tailor van, hanem Muradin aki ubrs és Brackenspore questeket akar rámsózni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.