Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59501) tPedro_ válasza ldave (#59499) üzenetére


tPedro_
őstag

War Mill nekem is volt, de lecsereltem egy istallora. Itt viszont nemsokara meg lesz az osszes mount, erdemes visszaterni a war millhez?
Igazsasg szerint a follower weapon/armor upgrade miatt erdekelne. Jol sejtem hogy eleg kis esellyel "dobja" ezeket?

(#59502) Fandango válasza tPedro_ (#59501) üzenetére


Fandango
veterán

Napi 1x szoktam nyitni a war milles ladikot, de mindig van benne follower upgrade cucc.

(#59503) tPedro_ válasza Fandango (#59502) üzenetére


tPedro_
őstag

Ez napi atlag hany cuccot jelent? Csak egyet vagy akar tobb is szokott lenni?

(#59504) Fandango válasza tPedro_ (#59503) üzenetére


Fandango
veterán

1-2 szokott lenni

(#59505) tPedro_ válasza Fandango (#59504) üzenetére


tPedro_
őstag

Ertem, koszi. Akkor szerintem teszek egy probat.

Masik lehetoseg az Inn lenne, begyujteni par cuccot es extra followert.

(#59506) Evome


Evome
aktív tag

Meg tudja valaki mondani hogy ha megcsinálom Walled city-t raid finder nehézségen akkor utána normálon nem fogok már cuccot kapni ?
vagy külön külön vannak ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#59507) Healbacsi válasza Evome (#59506) üzenetére


Healbacsi
őstag

Minden nehezseg kulon lockout-on van.

(#59508) Evome válasza Healbacsi (#59507) üzenetére


Evome
aktív tag

akkor csak nincs mázlim :)
:R

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#59509) LaMazZz


LaMazZz
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék.

Warlokkal hogy csináljam meg a silver proving grounds-ot?
Milyen talentot ajánlotok?
Meg pvp talent van még a WOD-ban?
Mi az a burst talent?
Mert a klán chatben mondták csináljak burst talentet de nem vágom az milyen erre ők nem mondták el csak vigyorgó fejeket kaptam. (Nem segítő készek sajna)

Aki tud segíteni az írjon pls akár privátba is.

(#59510) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Valaki CP farm ragna horda oldalon? Nem rétinggyártás, csak kepet kéne kinyomni, kellene pár win még.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#59511) Viktor77 válasza LaMazZz (#59509) üzenetére


Viktor77
titán

Burst mikor gyorsan kitolsz nagy damage-et, de ezt nem tudod sokáig tartani. PvP-re való főleg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59512) Healbacsi válasza LaMazZz (#59509) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nincs olyan, hogy pvp, burst es egyebb talent. A talentek jelenleg szituaciofuggoek.. egyes esetekben egyik, maskor a masik teljesit jobban.

Silver provingra:
1. sor: Tokmind1
2. sor: En a shadowfuryt javaslom
3. sor: Tokmind1
4. sor: Tokmind1
5.sor: Grimoire of Supremacy (en ezt javaslom, lasd 7.sor) vagy Grimoire of Sacrifise
6. sor Destro eseten Archimonde's Darkness
7. sor: Destro esten Demonic Servitude

(#59513) slayer006


slayer006
addikt

Sziasztok

Spires of Arak -ban elakadtam a questchainnal. Ehhez kérnék segítséget, hogy hogyan folytassam? Dungenban már jártam a küldetések miatt.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#59514) Wolverine válasza slayer006 (#59513) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez a Southportban felhúzott épülethez (brewery vagy trade post) tartozó questchain.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59515) nauro válasza slayer006 (#59513) üzenetére


nauro
aktív tag

Itt néz meg az első kommentet, lépésről lépsére ott van, melyik questek kellenek.

(#59516) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Az Abrogator Stone-ok azok egy bossból egyszer eshetnek 1 héten? Azaz ha többször mennék le LFR első 2 szárnyba akkor mindig "jönne" a stone?

(#59517) nonsen5e válasza Skyhunter (#59516) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy bossból heti egyszer eshet összesen nehézségtől függetlenül.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59518) Skyhunter válasza nonsen5e (#59517) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Jesszus, mikorra lesz meg a 125..... :)

(#59519) zola09 válasza Skyhunter (#59518) üzenetére


zola09
aktív tag

Nekem 122van mar, nem Nagy eresztes

(#59520) lakisoft válasza zola09 (#59519) üzenetére


lakisoft
veterán

nekem a bossok 5-ös csomagban dobják. Plusz a garrisonban is ki ki lehet kapni pár darabot.

(#59521) laceszgamer válasza Skyhunter (#59518) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem kell vele sietni amúgy sem, van még rá idő bőven.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59522) Skyhunter válasza lakisoft (#59520) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ma lfr-ben 2-esével jött, de hogy esik 5-ösével?? Garrisont tudom, follower küldiből, de nekem összesen 42 van csak.

(#59523) laceszgamer válasza Skyhunter (#59522) üzenetére


laceszgamer
addikt

Néha nem egy darab jár hanem egy 5 ös pack.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59524) warcat válasza laceszgamer (#59521) üzenetére


warcat
veterán

Heh,csakhogy beszerezhető már a 690-es gyűrű és azon 10%os mainstat proc van.Nem félek én attól,hogy nem készül el foundryig,de a cucc hasznos lenne már most emiatt.

EA: It's in the crate!

(#59525) BoneDragon válasza warcat (#59524) üzenetére


BoneDragon
veterán

Heh, csakhogy ha leadod a questeket, nem folytatódik a legendary sorozat és csak a következő patchben fog jönni a többi része. Heh.

(#59526) nauro válasza Skyhunter (#59522) üzenetére


nauro
aktív tag

Nekem is kettesével jön, néha esik több. Nekem olyan 60darab van, de meg sokara lesz a kovetkezo resz, lehet gyujtogetni nyugodtan :)

(#59527) warcat válasza BoneDragon (#59525) üzenetére


warcat
veterán

Ó,hú de nagyon hip vagy,most jól leosztottál ám. HEH.
Megszerezhető,vagy legalábbis az volt,többet nem tudok,mert nincs meg 125 stone.
DE az fix,hogy nem kell hozzá patch és a játékban van,maximum azóta elérhetetlenné tették,erről ennyit,én legalább utánanéztem.

[link]
[link]

EA: It's in the crate!

(#59528) BoneDragon válasza warcat (#59527) üzenetére


BoneDragon
veterán

Te kommenteltél jampi módon, én csak reagáltam rá ugyan úgy.

[ Szerkesztve ]

(#59529) warcat válasza BoneDragon (#59528) üzenetére


warcat
veterán

Lehetett annak venni-bár nem annak szántam-, de mivel laceszgamer-nek/-el kapcsolatban válaszoltam,neki van joga számonkérni,nem neked a semmiből.

EA: It's in the crate!

(#59530) nofi


nofi
őstag

Először is BUÉK mindenkinek! :K

Lassanként váltok protection paláról retributionre, dps-ként talán jobban kellek majd raidre. A fő statok ha jól látom változatlanok a DPS cuccokon (strenght + stamina), a másodlagos statokban már viszont annál másabb a prioritás.
Judgement > Crusader Strike > Templar's Verdikt > (Exorcism) > és ha már lehet Hammer of Wrath alap rotát használok, de nem sikerült még 12k dmg fölé menni :(
Tudom, hogy még nem full dps cuccokban vagyok, de ha valakinek vannak javaslatai szívesen venném:
[link]

Xbox GT: nozsolt

(#59531) zola09 válasza warcat (#59527) üzenetére


zola09
aktív tag

Pont ma lett meg az egyik rugónknak, már a következő gyüjtögetős questet csinálja, a kövi ringhez. :)

(#59532) Zedz válasza warcat (#59527) üzenetére


Zedz
addikt

Naná, hogy disco papé a 690-es ring. Mert anélkül nem elég OP most! ;] ;]

(#59533) tipuka


tipuka
addikt

hali!

G2A-ra tud valaki kupon kódot a GC-hez? Mert a KRIPP -et ne makarja elfogadni. :)

(#59534) ->Napisten<-


->Napisten<-
csendes tag

Sziasztok,
Most kezdtem el játszani és szeretnék tőletek tapasztalt játékosoktól kérdezni. Biztos már kérdezték, de had ne olvassam el azt a rengeteg hozzászólást a topikban. Szóval blood elf hunter-el kezdtem játszani, most 10-es szinű vagyok és elakadtam ezzel a küldetéssel: win a pet battle. Igazán a feladatot sem értem. Mit és hogyan kell csinálnom? Tudom hogy noob vagyok, de ez van... :)
Aki tud és akar kérem segítsen. Köszi.

(#59535) nonsen5e válasza ->Napisten<- (#59534) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez egy apró (a pokemonhoz hasonló) minijáték - nyugodtan skippeld az egészet míg nagyobb vagy max szintű nem leszel, semmi "fontos" dolgot nem ad.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59536) laceszgamer válasza ->Napisten<- (#59534) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az igazából nem fog semmiben korlátozni, csak a pet battle részhez kapcsolódik. Felkapod a küldit ott van vendor, annál vehetsz battle petet is, ha még nincs. ( Térképnél kapcsolt be a battle petek trackelését, akkor zöld mancsokkal megjelennek a mapodon a harcolható petek )
Odamész egyhez és jobb klikk rá, akkor egy minijáték kezdődik, két pet csatázik egymással, nem lesz túl bonyolult adolog. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59537) ldave


ldave
félisten

Monk tankommal a heroic insták már egész jól mennek, de az LFR-t még nem mertem megpróbálni, szóval inkább lementem elsőnek DPS-ként, de tank lootot kérve, hogy szerezzek pár cuccost a jövő hétre. Hát a DPS monk valami szörnyű rossz szerintem, legalábbis nekem most hogy próbálgattam nagyon nem áll kézre. Pedig a melee DPS kasztok a kedvenceim, de ez. Na mindegy is. LFR tankoláshoz szerintetek már elég ez így? Persze még enchantok meg ilyesmi az kell.

A Slime draws near! Command?

(#59538) Fandango válasza ldave (#59537) üzenetére


Fandango
veterán

Nem tudom miben latod szornyu rossznak a WW monkot, de nekem nagyon bejott. Jo dps, jo tulelo kepesseg, mozgekony, nalam ez nagyon meggyozo volt a DK utan, pedig azt is nagyon birtam. LK kezdestol Pandaria majdnem vegeig DK volt a mainem, de mire felhuztam 90-re a monkot, tudtam az az uj main karakter.

(#59539) ldave válasza Fandango (#59538) üzenetére


ldave
félisten

Nem áll kézre, pedig aktívan játszottam az évek során szinte minden melee dps-re képes karakterrel: rugó, arms warri, cement sámán, retri pala (ó, azok a seal of command critek vanilla WoW-ban...), unholy dk, de ez most valahogy nem. Tankként viszont egyelőre nagyon tetszik.

A Slime draws near! Command?

(#59540) Fandango válasza ldave (#59539) üzenetére


Fandango
veterán

Vanillaban retri paladin, nem neztek furcsa szemmel rad a tobbiek? ;]

(#59541) Viktor77 válasza Fandango (#59540) üzenetére


Viktor77
titán

Emlékszem, BS-en valamelyik pro guild annak engedte meg, hogy retri legyen aki kiemelkedően teljesített healerként.
Sokáig az egyetlen fegyverszerzési lehetőség az volt, hogy kiseggelted az unstoppable force-t, mert raiden fegyvert nem vihettél.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59542) lakisoft válasza Fandango (#59540) üzenetére


lakisoft
veterán

Mi volt a gond vele? még én nem játszottam akkor, ezért a kérdésem.

(#59543) Viktor77 válasza lakisoft (#59542) üzenetére


Viktor77
titán

Nem volt dps-e.

Ezért röhögött mindenki, mikor 2 pala duelezett IF elött. Nem tudták egymást megölni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59544) Fandango válasza lakisoft (#59542) üzenetére


Fandango
veterán

Kb megvalaszoltak elottem a kerdesed, nem igazan engedtek, a geart is nagyon nehez volt ossze szedni hozza. Az hogy mennyire volt jo dps vagy sem, arra mar foleg nem emlekszem.
Ritka mint a feher hollo tipikus esete volt.

szerk:
Na a dps kerdesre is megvan a valasz, valami ilyesmi remlett, de nem voltam biztos benne.

[ Szerkesztve ]

(#59545) lakisoft válasza Viktor77 (#59543) üzenetére


lakisoft
veterán

Így már világos :D.

Más: Két blood DK meg tudja ölni egymást?

(#59546) Zedz válasza lakisoft (#59545) üzenetére


Zedz
addikt

:DD Soha!

(#59547) lakisoft válasza Zedz (#59546) üzenetére


lakisoft
veterán

Egész jó dps-e van pedig :D :K

(#59548) Zedz válasza lakisoft (#59547) üzenetére


Zedz
addikt

Meg egész jó healje. :D

(#59549) ígyvanferi válasza Zedz (#59546) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha én vagyok az egyik, akkor engem simán. :DDD

(#59550) Zedz válasza ígyvanferi (#59549) üzenetére


Zedz
addikt

:DDD Fő az önbizalom!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.