Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59251) thomeef válasza J o e (#59244) üzenetére


thomeef
őstag

Nyilván nem, repostolni nem árt néha, de nem kötelező. Amit nagyon lenyom éppen valami félkegyelmű az félreteszed és berakod másnap. Régebben képes voltam órákat az ah-ban ácsorogni naponta, ehhez ma már se kedvem, sem időm. De pl. az sem mindegy a nap melyik szakaszában veszel és postols itemet, kik ell tapasztalni. És a fél óra nem feltétlen egyben értendő :U .

(#59250) Gertrius: Ha van 2 értelmes profod, amikkel csinálod a napit (kb. fél perc/nap), majd legyártod az éppen aktuális legjobb árfolyamon lévő itemet, már abból elég jó gold jön :)

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#59252) J o e válasza tPedro_ (#59249) üzenetére


J o e
tag

Nagyon tetszik az ötlet, mert lesz hol felhasználnom az évek alatt összegyűjtött aranyamat :)
Remélem ,hogy AH-ban is lehet majd kereskedni vele, mert ez egyet fog jelenteni azzal, hogy egyre olcsóbb lesz a gametime :))

[ Szerkesztve ]

(#59253) Cathfaern válasza tPedro_ (#59249) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Akkor viszont a mostani feketezesnel is olcsobban lehet majd gametime-ot vasarolni."
Nem valószínű. Eddig minden játékban drágább volt a legális megoldás, mint a feketézés.

Gertrius:
Tegyük fel, mondok neked ilyen itemet. Lehet az az item a te realmeden nem éri meg. Lehet az az item holnapra már nem éri meg. Mindkét esetben azt fogod mondani, hogy hülyeséget mondtam, pedig nem is :) Ez ugyanolyan mint a tőzsde. Mire valaki azt tudja mondani, hogy na azt megéri megvenni, arra már nem éri meg megvenni. Másrészt olyan szinten casual módon tolom egyelőre WoD-ot, hogy gyakorlatilag még AH felé se néztem ebben a kiegben. Mondjuk igazán Cata közepe óta nem is igazán érzem, hogy annyira szükség lenne a pénzre. Bár ez most pont WoD-al változhat. Nem véletlen, hogy a Blizz is most hozza be ezt a goldból gametime dolgot...

J o e:
"Remélem ,hogy AH-ban is lehet majd kereskedni vele, mert ez egyet fog jelenteni azzal, hogy egyre olcsóbb lesz a gametime :))"
Nem feltétlen, pl. EVE Online-ban ahol már régóta van ilyen lehetőség, csak folyamatosan emelkedik az ára. De garantáltan lehet vele AH-ban kereskedni, amúgy semmi értelme nem lenne.

(#59254) frostitualt válasza tPedro_ (#59246) üzenetére


frostitualt
tag

"Hiaba arazod be jol, ha masok alad lovik be. En nem foglalkoztam vele tul sokat, 24 orakra tettem be, ha lejart
beraktam ujra."

Naés? Valamelyik nap félbredtem korán, megvettem az összes herb-et az ah-ban ami 2g alatt volt, kb 15k-ból meglett visszaraktam 2g99s99c-ért/sb 20-es stack-ekben volt alatta vagy másfél oldal 2g30s körül. délig a fele elment, úgy, hogy a nagy részet 80-90s-ért vettem. A többi kb két nap alatt fogyott el. valami 38-40k lett a 15k-ból.

(#59255) tPedro_ válasza frostitualt (#59254) üzenetére


tPedro_
őstag

Naes? Ez termek es szerverfuggo megintcsak.

(#59256) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

Nemrég beléptem és kiírta a game, hogy 6 perc múlva lejár a játékidőm, miközben 3 hónapra fel lett töltve, ezt az eu.battle.net-en is írja és az ezelőtti előfizetés sem most járna le. Majd később ki-be logoltam, 2 percet írt, aztán úgy 5 perc múlva ki-be log és megy tovább a játék, nem írja ki.

Szerintetek mi lehet(ett) a probléma?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59257) J o e válasza thomeef (#59251) üzenetére


J o e
tag

AH-ba mostanság én is ritkábban tévedek, mert találtam egy sokkal jobb bevételi forrást, a trash farm runokat.Izgalmasabb, hatásosabb, és könnyebb is vele goldot szerezni, egy 670 ilvlű cuccért még most is sokan fizetnek akár 40-50k körüli összeget.
Persze, kell ehhez szerencse is, plusz olyan leader, aki hajlandó is 10+ kört csinálni,de tény, hogy működik :P

(#59258) ldave válasza Xantor (#59256) üzenetére


ldave
félisten

Van ilyen, ha friss a feltöltés, akkor néha beragad ez az üzi, nem kell vele foglalkozni.

A Slime draws near! Command?

(#59259) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Még újdonság az általam múltkor linkelt kék postból:

Pepe’s Favorite New Feature
We’re working on the ability to send out Tweets—including screenshots—directly from within WoW, making it easier than ever to let friends know about your Achievements and item drops. We’ll be testing this functionality on the Patch 6.1 PTR.

--- Twitter screenshotolási lehetőséggel a WoWon belül. (outerworld services :U )

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59260) akkójóva


akkójóva
tag

Hello!
Olyan kérdésem lenne , hogy ugye kapom a battlechestet és az egyik ismerősöm is kap. Megéri-e úgy fejlődni , hogy én tank ő pedig healer és akkor rdf-fel , vagy sokkal lassabb úgy , mintha questelnénk?

[ Szerkesztve ]

(#59261) nonsen5e válasza akkójóva (#59260) üzenetére


nonsen5e
addikt

Megéri instákkal, de a legeffektívebb módszer az az, hogy minden instát 1x a küldetések miatt, utána meg szimpla küldizés.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59262) Fandango válasza akkójóva (#59260) üzenetére


Fandango
veterán

Sokkal lassabb biztos nem lesz, mert tank+healer parossal kb instant hivna be a finder, a dungeon questek meg eleg jo xp-t adnak.

(#59263) LógaGéza válasza nonsen5e (#59261) üzenetére


LógaGéza
addikt

Recruit-A-Friend + 10 napos accra Battle Chest aktiválás már/még nem megy?

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#59264) #57919488 válasza Cathfaern (#59245) üzenetére


#57919488
törölt tag

A szubjektiv velemenyed nem fogja megvaltoztatni az AH mukodeset.
Legalabbis semmivel nem tudod alatamsztani, hogy neked van igazad velem szemben.
Vagyis ennyi erovel nekem van igazam mert nem latod at a dolgokat.
Persze en is csak disznek hasznaltam tobb AH-s addont meg veletlen huztam fel karakterket szakmak miatt meg veletlen csinaltam majdnem minden nagyobb realm-en bankos karaktert amivel korbeneztem AH-s arak tekinteteben amikrol levontam a kovetkeztetest.
Persze a szemelyes tapasztalatom semmit nem er ha valaki csak ravagja, hogy : -nem, akkor sincs igazad mert en nem ugy gondolom!

[ Szerkesztve ]

(#59265) frostitualt válasza tPedro_ (#59255) üzenetére


frostitualt
tag

Mi? Az, hogy nem vágsz alá az áraknak hanem bízol benne, hogy ha elmegy az alattad levő után a tiéd is?

(#59266) #57919488 válasza frostitualt (#59265) üzenetére


#57919488
törölt tag

Van akit nem erdekel csak egyszer berakja es gondolja, hogy majd elviszik. Meg van aki miden 3-5. percben ranez ujra az AH-ra amint berakott valamit hatha mar valaki megint ala rakott az arnak.

(#59267) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

A lányom kapott a PlayIt-en egy embernagyságú Warlords karton figurát és az lenne a kérdése, hogy mit ér egy ilyen?

Előre is köszi.
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#59268) LuckyL válasza Tigi (#59267) üzenetére


LuckyL
őstag

amennyiért el tudod adni, ezeknek nincs kőbe vésett ára :DD

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#59269) nonsen5e válasza Tigi (#59267) üzenetére


nonsen5e
addikt

Adok érte 1000 [gold]-ot. :DDD
Tedd fel hardverapróra. :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59270) ígyvanferi válasza Tigi (#59267) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nézd meg ebay-en!

[ Szerkesztve ]

(#59271) J o e válasza #57919488 (#59266) üzenetére


J o e
tag

Kettő között van-szerintem- a jó megoldás, mert ha 1-2 percenként valaki ránéz az AH-ra, az már erősen a játék/IRL rovására megy :D
Pont azt szeretem AHzásban, hogy több stratégiát is lehet követni,amiből aztán profitot lehet termelni.

(#59272) Chal


Chal
addikt

Ha már kupeckodás:

Pár éve kaptam egy Blizzardnál dolgozó barátomtól egy eredeti Wow pókerkészletet. Zsetonokon wow/horda/ally logók, a kártyák hátlapján pedig blizzard logó. Maga a doboz a normál megszokott "kínai" pókeres alukoffer. Az egész benne van egy Blizzard logós fekete kartondobozba. Az illető a Blizzard employee belső shopban vásárolta. Nagy csoda nincs vele amúgy, szerintem egy random, bárhol kapható pókerszettet brandeltek meg wow-osra, szóval nincs benne se hivatalos plasztik versenypakli, se világbajnokságokon használt profi zseton. Viszont biztosan eredeti, és szép :)

Mivel én biztosan nem fogom használni, ezért megválnék tőle, már a szekrényben rohad úgy 3-4 éve. De fogalmam sincs hogy mennyiért adjam. Ha valakit esetleg érdekel, vagy csak van tippje hogy mennyiért rakjam fel ebayre/magyar oldalakra, akkor azt köszönettel venném, illetve várom a pü-t :)

(Bocs az offért, de ezt a kérdést máshol feltenni szerintem totál értelmetlen lenne :) ).

[ Szerkesztve ]

(#59273) Tigi válasza LuckyL (#59268) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi mindenkinek a választ. :)
Azt hiszem tényleg felrakom apróra, licitre.

üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#59274) #32070144 válasza Chal (#59272) üzenetére


#32070144
törölt tag

(#59275) Chal válasza #32070144 (#59274) üzenetére


Chal
addikt

Nem, ennél nagyobb, és más a design is, viszonyítási alapnak azért jó lesz, köszi :)

(#59276) Xantor válasza Chal (#59275) üzenetére


Xantor
tag

Képeket! :C

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59277) vvega30 válasza #32070144 (#59274) üzenetére


vvega30
senior tag

adok érte 10k goldot :))

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#59278) nonsen5e válasza vvega30 (#59277) üzenetére


nonsen5e
addikt

bid: 11k

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59279) Zedz válasza nonsen5e (#59278) üzenetére


Zedz
addikt

bid: alig használt bojler!

(tipikus trade chat :D)

(#59280) nonsen5e válasza Zedz (#59279) üzenetére


nonsen5e
addikt

bid: Mankrik felesége, Chuck Norris, basic campfire, [Dirge], [Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker] !!!4négy!4!!!

hogy méginkább chat hangulat legyen itten is ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59281) Zedz válasza nonsen5e (#59280) üzenetére


Zedz
addikt

És akkor jöjjenek a különböző szavak + spell nevek keveréke: Anal [Ambush]. ;] Komolyan ha nem lennének ezek a chatek, üres lenne az életem. :C

(#59282) ryori


ryori
senior tag

Üdv, elfutna vajon ezen a gépen? HP Elitebook 6930P:

intel core 2 duo P8600 dual core 2,4ghz
3GB Ram
ATI Radeon HD 3750 256mb
14" 1440x900
windowed 1280x800-on és-
legalacsonyabb grafikai beállításon.
-
olyan 20-30fps ha meg lenne az már elég.

(#59283) ígyvanferi válasza ryori (#59282) üzenetére


ígyvanferi
addikt

El.

(#59284) Viktor77 válasza ryori (#59282) üzenetére


Viktor77
titán

Én MoP elején feltettem egy 2.8-as C2D-re, 2 giga rammal, alaplapi Intel G31-el.
1024-ben elszaladgált 20-30fps-sel. Ennél a te géped jóval jobb, mennie kell.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59285) Zedz válasza Viktor77 (#59284) üzenetére


Zedz
addikt

Legyünk őszinték, ez a játék még egy kaputelefonon is elfutna. :DD

(#59286) nonsen5e válasza Zedz (#59285) üzenetére


nonsen5e
addikt

Geforce Go 6100 (128mb) + 896mb ram + Turion 64 tl-52 (1.6ghz x2) gépen a vga miatt már nem fut 7 fps-nél magasabban.
Radeon 9600 xt (128mb) + 1gb ram + Celeron 331 (2.6ghz x1) megvan a 20+ fps. :P

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59287) parandroid válasza Zedz (#59285) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tévedés, olyannyira, hogy most már a Viktor által említett G31-es chipset is erősen necces. A C2d-hoz tartozó mobil chipsetek támogatását pl konkrétan megszüntette a Blizzard, a régi HP laptopomon pont ezért már el sem indul a játék (nem támogatott videóvezérlő), pedig maga a hardver annyira azért nem gyenge. Az említett HP 6910p-n pl a dedikált videóvezérlő helyett intel chipset lenne, azon sem indulna már el. Egyébként MoP végén már amúgy is nagyon gyatrán ment, úgyhogy nem volt meglepő a lépés.

Viszont a jelenlegi integrált videóvezérlők (jelesül egy HD4400, amin a minap kipróbáltam - i5, 4GB RAM társaságában) szépen vitték, nagyvárosban szaladgálva le sem kellett venni mindent minimumra, gyakorlatilag 'fair' beállítással is játszható volt - nyilván raiden azért másképp lenne.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59288) nonsen5e válasza parandroid (#59287) üzenetére


nonsen5e
addikt

El sem indult mag a WoW?
Nekem a fentebb említett 6100-as (kártyával) chippel elindul a játék, 3x le kell okézni, hogy nem támogatott meg izé meg hozé, de utána "fut". :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59289) parandroid válasza nonsen5e (#59288) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A GM965-ös chipset volt a ludas, erről a gépről van szó egyébként. A 6910p-ben ugyanez a videóvezérlő van, tehát ha nem kap egy dedikáltat, akkor esélytelen. Ja, Pandánál jött be a változtatás, ha jól rémlik, konkrétan letiltja a játékot, nem engedi elindulni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59290) csana


csana
senior tag

Üdv,

Szeretnék egy guildet összehozni, de úgy tűnik számomra kemény dió 4 embert felhajtani, akik aláírnák a guildcharter. Ki tudna valaki segíteni 1 aláírással (Ragnaros/Horda)?
Ha akadna vállalkozó szellemű önkéntes, kérem jelezze priviben. :R

Köszönettel:
csana

(#59291) Zedz válasza parandroid (#59287) üzenetére


Zedz
addikt

Nyilván viccnek szántam, azért valahol érthető, hogy 10 év alatt meghúznak egy bizonyos határt. Hozzá kell tenni, a játék szépnek mondható, főleg Draenoron. :K

(#59292) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Testvérem hazajött az ünnepekre és a gépemen szeretne WoW-ozni. A probléma ott van, hogy lejön a battle.net alkalmazás, majd megadom a mappát ahova szeretnénk telepíteni a játékot, majd rákattintok, hogy INSTALL és leakad az egész ott, hogy Fetching Encoding Table. Az internetem jól működik minden tekintetben! Mi okozhatja ezt a problémát? ( 28 gigát kéne leszedni ).

(#59293) #32070144 válasza Nagynozi (#59292) üzenetére


#32070144
törölt tag

Nincs ékezetes mappa az elérési úton? ( pld. C:/Users/Gábor/WoW)

(#59294) Xantor válasza Nagynozi (#59292) üzenetére


Xantor
tag

Semmi probléma nincs, várni kell vele jó sokat.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59295) Nagynozi válasza #32070144 (#59293) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Nincs, amúgy most átváltott Uptating-re, szóval úgy tűnik valóban az idő segít! De ennyire megalassú? Remélem belehúz és még ma leszedi...

(#59296) nonsen5e válasza Nagynozi (#59295) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nettől függ, de elég gyorsan le tud jönni - továbbá a letöltés olyan 5-10%-a felé már be lehet lépni a játékba és játszható.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59297) Nagynozi válasza nonsen5e (#59296) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

120mbit/s-os elméleti sebességű net van itthon, ami jelenleg speedtest.net-tel olyan 90-100 között ingadozik, szóval jó lenne ha belehúzna. :S

(#59298) Nagynozi válasza nonsen5e (#59296) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

7 mbyte/s-mal hozza most :) Bocsánat a fórum megbolygatásáért!

(#59299) nonsen5e válasza Nagynozi (#59298) üzenetére


nonsen5e
addikt

Erre van a fórum. :)
1 órán belül lent lesz.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59300) frostitualt válasza csana (#59290) üzenetére


frostitualt
tag

Odaállsz az ork kezdőre és 50-100g-ért aláirják neked.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.