Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59651) nonsen5e válasza L4mie (#59650) üzenetére


nonsen5e
addikt

Jaa, hogy úgy. Most már látom.
Csak azt hittem azért linkelted a weboldalt, mert ott van valamiről szó, hogy "vége mindennek".

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59652) zola09 válasza L4mie (#59650) üzenetére


zola09
aktív tag

Amennyire én tudom, a GM személye és néhány falábú miatt megléptek a legjobbak és Uprise néven alakítottak egy saját guildet. De ez sem túl friss esemény már, 1-2 hete megtörtént.

(#59653) L4mie válasza zola09 (#59652) üzenetére


L4mie
veterán

Noh ez is több mint amit tudtam, mármint +infó.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#59654) nonsen5e válasza zola09 (#59652) üzenetére


nonsen5e
addikt

Zseniális! :C

"Amúgy amennyire figyeltem (alig), utóbbi 1-2-3 évben nagy divat a magyar top klánoknál, hogy félévente feloszlanak, átalakulnak, majd újra össze más néven, meg hasonló marhaságok."

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59655) zola09 válasza L4mie (#59653) üzenetére


zola09
aktív tag

Aztán nylván árnyaltabb a kép, de én ezt hallottam.

@Gertrius

Nem tudom, régen mintha nem lett volna ekkora divat, de akkor is megtörtént az ilyesmi.

(#59656) L4mie válasza nonsen5e (#59654) üzenetére


L4mie
veterán

az utóbbi 10 évben ez a divat :D amire én emlékszem még 2005-2006 ban BS en ilyenek voltak.

Lánghordozók -> Reckoning -> Infection + Separatism mellette Restored Flame, de a fene emlékszik már ilyenekre, szóval lehet nem pontosak az emlékeim.

De mindig voltak drámák, jobbakat csajok robbantották ki :3 volt olyanból is pár klánszétesés.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#59657) k.kristof válasza L4mie (#59647) üzenetére


k.kristof
őstag

Hogy Garrosht idézzem: Times change.

(#59658) whitezo88 válasza L4mie (#59656) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Conflict is kb 16x alakult már újra. Pandában már kb csak páran voltunk benne vége felé lett felhozva megint az is de közel sem olyan szintre (igaz sose volt hc bár BCben azért volt progressz), most pedig már 99%ban tök más. Én amúgy RF-ben kezdtem 70en de az már csak ilyen casual szerű volt ex-Comás arcokkal :) aztán Conflict Meridian vagy mi ami kb ugyanaz volt csak Rising Empires arcokkal talán, aztán Eclipse (ami SWP idején oszlott fel, GM elment TN-re) meg Soldiers of the Horde 80on... akkoriban elég "komolyan" vettem a raidelést de BSen maradva csak.

[ Szerkesztve ]

(#59659) DrGonzo22 válasza janitor01 (#59620) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ez az instant raid szerintem is nagyon jó koncepció; bár kicsit fura, hogy pont most jönnek elő olyan spellek, amik jó tank-dps koordináció nélkül használhatatlanok:)

Amúgy arról van valami újabb hír, hogy a Dual Talent rendszernek mi lesz a sorsa, pár hónapja olvastam, hogy tervezik/gondolkodnak azon, hogy mind a 3 spec alapban fog járni, aminek különösen örülnék, mert utálok addonokat/action bart állítgatni az unlear után.

[ Szerkesztve ]

(#59660) Chal válasza L4mie (#59656) üzenetére


Chal
addikt

A wow indulása óta ment ez folyamatosan. Ez nem a wow sajátossága, hanem egyszerűen ilyenek az emberek :)

[ Szerkesztve ]

(#59661) zola09 válasza DrGonzo22 (#59659) üzenetére


zola09
aktív tag

Hát, bétába berakták a 3. spec lehetőségét, de mondták hogy ez szigorúan béta dolog, és nem tervezik bevezetni.

(Pontosabban magát a lehetőséget sosem aktiválták bétán sem a játékosoknak tudtommal.)

[ Szerkesztve ]

(#59662) nonsen5e válasza zola09 (#59661) üzenetére


nonsen5e
addikt

Legyen 3 spec, de kelljen mindegyiket felhúzni nulláról és teljesen külön gearelni (aztán ezt még tudnám fokozni). :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#59663) DrGonzo22 válasza zola09 (#59661) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi, kár érte:(

(#59664) ldave válasza ldave (#59624) üzenetére


ldave
félisten

Na, most már biztos, hogy a Blizzard is olvassa ezt a fórumot, picit sírtam itt tegnap erre mai hotfix:

Assassination
[Currently in testing] Assassination Rogues now deals 6% more damage.

:)

A Slime draws near! Command?

(#59665) ígyvanferi válasza ldave (#59664) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az ilyet hogy kell elképzelni? Húznak egyet egy csúszkán és voilá? Vagy egy konkrét spell sebez többet innentől? Csak mert pl. DOTA-ban a changelogban azt olvashatjuk, hogy adott spell mostantól ennyit és ennyit sebez a korábbi ennyi és ennyihez képest. Vagy csökkent a CD-je vagy stb.

[ Szerkesztve ]

(#59666) Wolverine válasza Chal (#59646) üzenetére


Wolverine
félisten

Erősen javasolt 2 dolog, ha ezt szeretnéd elérni (nekem nagy nehezen összejött): 1. garrison, húzd fel a followereid, lvl100-on 615-ös cuccokat hoznak neked lootként; 2. öld meg a rare eliteket lvl100-asként minden zónában a daily questes területen (akkor is ott vannak, ha épp nem oda szól a küldetésed), mert 620-as cuccokat dobnak.
És persze ha tudsz craftolni, akkor használd ki, hogy 3 db craftolt 640-es item lehet raktad (amik ráadásul upgrade-elhetőek is). Vagy legyen annyi pénzed, hogy megvedd őket :) Ezek mellett ha van elég Apexised, akkor abból is vehetsz 630-as geart, ami aztán szintén upgrade-elhető.

#59665: betesznek valahová egy extra szorzót az adott spec dps-képletébe :P Ha egy konkrét abilityn/spellen módosítanak, akkor annál kerül csak be a szorzó.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59667) J o e válasza Wolverine (#59666) üzenetére


J o e
tag

Plusz Ashran-ban lehet venni két 615 ilvles trinketet, ami szintén nagyot dob az ilvl-en :) Egyik Frostwolf, a másik talán Arakkoa frakció, ha jól rémlik honored szinttől elérhető.
98. szinten legendary gyűrű, 100on Proving Grounds Bronze szint teljesítésével 615ös fegyver a jutalom.
Ami még eszembe jut, hogy Nagrand küldik előtt érdemes felhúni a War Millt, mert minden küldi jutalomnál van esély arra, hogy jobb ilvlű, akár epic cucc is lehet belőle.

(#59668) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Volt már olyan gondja itt valakinek, hogy a spellbookból hiányzott spell?

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#59669) Fandango válasza ldave (#59664) üzenetére


Fandango
veterán

Fixalva van mar, most mar igy nez ki a valtozas

Assassination

Assassin's Resolve now increases damage by 22% (up from 15%).

(#59670) Chal válasza Wolverine (#59666) üzenetére


Chal
addikt

Köszi neked is és Joe-nak is a tippeket, remélem sikerülni fog. Igazából nem lenne egy nagy durranás, csak elég kevés már az idő, és esténként tudok csak játszani pár órát, ma pl. masfél szintet tudtam beletenni, így most 96 felénél járok. Az lvl100 tuti meglesz vasárnapig, az itemlevel kicsit parább, és akkor még ott van a raidfinder queue is, nameg hogy full clean is kéne a mounthoz, lehet hogy egy próbálkozási lehetőségem lesz csak, és ha szar a lesz a csapat, akkor így jártam.

Mikor fogják lecsapni CET szerint MC-t, nem tudjátok? jan 12. éjfél körül, vagy jan 13. éjfél? Mert ez se mindegy nekem... :)

(#59671) k.kristof válasza Chal (#59670) üzenetére


k.kristof
őstag

In-game naptár szerint január 13-án délelőtt 10 órakor. Ha szar a csapat, akkor az már az elején kiderül, és csak az első 20-30 percet kell túlélni, utána kihullanak a hülyék, és már normálisan lehet menni. Ettől függetlenül rá kell szánni egy estét.

(#59672) whitezo88 válasza k.kristof (#59671) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már MC, a rare petnek egyre megy fel az ára. Nálunk 85k a legalacsonyabb AH ár, és szerencsésen lootoltam mikor mentem, kíváncsi vagyok hogy alakul főleg ha nem lesz megszerezhető :)

(#59673) Chal válasza k.kristof (#59671) üzenetére


Chal
addikt

Ehh, tényleg, köszi. Megnézhettem volna ott én is :)

(#59674) L4mie válasza whitezo88 (#59672) üzenetére


L4mie
veterán

kár, hogy nincs WoD om pedig akkor letoltam volna az arcom :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#59675) pckownz válasza Chal (#59670) üzenetére


pckownz
senior tag

Melyik realmen vagy?

(#59676) Chal válasza pckownz (#59675) üzenetére


Chal
addikt

Ragnaros/horda.

(#59677) pckownz válasza Chal (#59676) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha kell help, akkor vegyél fel nyugodtan. Healelni tudok neked df-be, vagy majd MC-ba is akár.

(#59678) Chal válasza pckownz (#59677) üzenetére


Chal
addikt

Nagyon köszi, de asszem elvagyok így, szerintem bele fog férni az időbe a dolog. A questeket aprítom + közben folyamatosan bent vagyok df queue-ban, valamint a followeres player xp-s questeket is indítom ahogy tudom. Ha ez nem lesz elég akkor ez van, annyira nem érdekel ám a dolog, csak hangosan gondolkodok itt többnyire :)

(#59679) pulcsi


pulcsi
tag

HM lfr-ben lehet ölni az utolsó bosst?

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#59680) ldave válasza pulcsi (#59679) üzenetére


ldave
félisten

Aha, mától elérhető.

A Slime draws near! Command?

(#59681) Xantor


Xantor
tag

A Sandman's Pouch-ot hogyan tudom upgradelni?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#59682) Cathfaern válasza Xantor (#59681) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

(#59683) LógaGéza válasza Xantor (#59681) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ezzel és ezzel.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#59684) Teki1986


Teki1986
tag

Nem igazán láttam a fórumon, de lehet recruit hirdetéseket írni a fórumra?

Kellene nekünk még pár ember Mythic-hez, mert nem szeretnénk Pug-al csinálni és nem igazán tolonganak a jelentkezők. :P

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#59685) Cathfaern válasza Teki1986 (#59684) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem látom okát, hogy miért ne lehetne :)

(#59686) tPedro_ válasza whitezo88 (#59672) üzenetére


tPedro_
őstag

Nalunk is 60k felett van.
En modnjuk orulok, hogy egyszer letoltam, az is kinszenvedes volt. Sajnos nem esett se a pet, se az enchant.

(#59687) zola09 válasza Teki1986 (#59684) üzenetére


zola09
aktív tag

Melyik guild ? Lehet érdekel engem meg még két embert. :)

(#59688) Fl3x válasza Teki1986 (#59684) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Huntival én is tudok menni :)

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#59689) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Arra van valami addon, hogy az egész raidben mutassa, hogy kinek van azonos küldije? Konkrétan az 500 killes küldikről van szó, aztán ugye azt a legjobb 5 emberrel, de úgy is működik ah raiden belül egy partyban vannak azok akiknek ugyan az van.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59690) Teki1986


Teki1986
tag

Ragnaros/Vivid TGF. Healert, rdpst, keresünk mythic csapatunkba. Raid napok: Szer-Vas-Kedd 20-23ig. Min ilev: 640. jelenleg 7/7 normal, 7/7 hc. infó: Sonnorson, Balulocki

Bármi kérdés van, engem is kérdezhettek.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#59691) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Egyébként ha már guild, nincs véletlenül olyan akik heti 2-t raidelnek egy héten, max 3 órát, nem hétvégén (szóval nem p-sz-v) és relatív késői kezdéssel (8-9 óra)? Ja és magyarok :) Ezt a négy kombinációt eddig nem igazán sikerült megtalálnom, pedig eléggé ideális lenne nekem is, meg pár ismerősömnek is... (tudom csináljunk guildet, de ahhoz kevesen vagyunk, meg az energia is kevés).

(#59692) Wolverine válasza Cathfaern (#59691) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán az Order of Watchersnél így van; a raidkezdés vagy 19 óra, vagy 20 óra, de jelenleg eléggé tele a raider team, és maximum tank férhet be :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59693) tPedro_


tPedro_
őstag

2. MC run, kiesett a pet. Mondjuk az enchantnak jobban örültem volna. 13-ig azért tolok még párat, hátha kiesik mégegyszer. :))

(#59694) laceszgamer válasza tPedro_ (#59693) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ne lenne máig annyi szívás a trashal. :D Bár lehet ha sikerül elszánnom magam farmolom picit, azért mégiscsak minimum 70k+ egy oylan pet

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#59695) pulcsi válasza Cathfaern (#59691) üzenetére


pulcsi
tag

A guildünk pont ilyen igaz Arathoron van Angeles Tears, este 7 felé kezdünk 10ig tart persze ha nem vagyunk meg, akkor nincs semmi parti,mostanában pénteken meg vasárnap megyünk ami neked kiesik , de ha minden jó akkor szerda,vasárnap. Igaz még csak normál utolsó boss és hc első.

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#59696) r9550 válasza Cathfaern (#59691) üzenetére


r9550
senior tag

Nállunk hétfő,kedd,szerda,csütörtök,vasárnap átlagba és 20:00-23:00 7/7norm 6/7hc New Content ha gondolod irj Innerrage (ragna horda) itt is összevonásos dolog van most mert kevesen vagyunk nagyon énis melózok a héten délutánba igy nemtudok fent lenni sajnos

(#59697) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Mennyire legális árulni a goldot? :) Nem nagyüzemben, csak most van fölös 100k-m a Ragnán.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#59698) Cathfaern válasza Peti78 (#59697) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Semennyire. Se WoW-ban, sem ebben a topicban.

(#59699) Peti78 válasza Cathfaern (#59698) üzenetére


Peti78
őstag

Értem, bár az erre a topicra vonatkozó tiltást nem találom.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#59700) vvega30 válasza Peti78 (#59699) üzenetére


vvega30
senior tag

III/11.10

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.