Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nyár óta tegnap reggel sikeresen kipakolták a "kínaiak" harmadik alkalommal is a guild bankuknak...nagyon bejárósak már :DDD :DDD

(#29102) CactuS válasza Darth_Revan (#29101) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hihetetlen, hogy 0.5 euro mekkora összeg manapság :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29103) Wolverine válasza #57919488 (#29098) üzenetére


Wolverine
félisten

Manage Account alatt lesz egy megfelelő menüpont.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29104) CactuS válasza Wolverine (#29103) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mai legjobb scammer szöveg:

You have become a lucky blizzard player, 3 days later you will get a surprise gift of the mysterious registered address: www.wow-europe-battle.net

Jah, eszméletlen meglepetés :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29105) Arnold2 válasza Darth_Revan (#29101) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekünk is pakoltak egyszer egy kicsit, de mákunkra volt limit, így csak tabonként 2 slotot tudott vinni. Akkor utánaolvastam: a guild masternek a leggyorsabban írnia kell egy GM-nek, s akkor a nagyját visszakaphatjátok.
Jó megoldás ha napi limitet állítotok be: pl officer 2 slot, class leader 1 slot s pl alatta csak az első tabhoz férhetnek hozzá.
Ha a guild mastert törték fel akkor az nagyobb szopacs.

(#29106) Cathfaern válasza CactuS (#29102) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Inkább az a hihetetlen, hogy mennyi telefont nem támogat :(

(#29107) D013


D013
aktív tag

Sziasztok,
Tudna vki küldeni nekem egy trial kulcsot priviben?
Előre is köszönöm! :)

(#29108) Louro válasza Darth_Revan (#29101) üzenetére


Louro
őstag

Nem lehet, hogy valamilyen programból a nem megfelelő werziót használod és a hozzátartozó cracknek csúfolt patch a ludas? Ha nagy sűrűsséggel törtnek fel egy acc-ot, tuti átnézném a gépet és ami nem létszükségletű werziójú program, azt leszedném. Számos ingyenes alternatíva létezik mondjuk dvdírókra is.

Mess with the best / Die like the rest

(#29109) Darth_Revan válasza Louro (#29108) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Minden alkalommal különböző embereket törtek fel.

(#29110) Louro válasza Darth_Revan (#29109) üzenetére


Louro
őstag

Death: akkoris elkezdeném összeíratni velük miket is telepítettek fel a gépre, mióta felrakták a win-t. Lehet van közös pont, amit egymásnak átdobtak msn-en és pont az az egy program a ludas. Lehet paranoiás vagyok, de engem bosszantana, ha a gb-t kipucolnák.

Más: discpapnak pve mik kellenek? Crit, haste, int, spi, spelldmg? És ugyanezek pvp-be. Nézegettem az EJ-t, az intet erőltetik, hogy legyen soook-sok mana, de kell mellé gondolom crit is.

Mess with the best / Die like the rest

(#29111) FefeeX


FefeeX
veterán

Na igen, az collectors edition LK-t énis néztem... Így arra gondoltam, ha kell valakinek, 7k-ért oda tudnám adni a LK-t :R

(#29112) GabN73 válasza FefeeX (#29111) üzenetére


GabN73
addikt

én meg is vettem ;)
pont így jött ki minden
trial (lvl 20-ig) utánna acc aktiválva Battlechestel (+1 hónap ingyé) mindjárt megkapom a GC-t + a LK Collectors editiont is :))

(#29113) Louro válasza Louro (#29110) üzenetére


Louro
őstag

Discpappal kapcsolatban minden jó, amit az EJ-n írtak? Csak a patch-ek miatt....hátha nem kell annyira intre gyúrni....

Mess with the best / Die like the rest

(#29114) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azt, hogy nem menged belépni a játék nem lehet valahogy dokumentálni és rájúzni a Blizzre? Kicsit nevetséges, hogy ráfogják, hogy tűzfal, meg router, meg az én kapcsolatom ,valójában meg náluk van a gond és vagy délutántól benttartom a karim ,vagy este képtelen vagyok beloggolni :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29115) bélanéni válasza CactuS (#29114) üzenetére


bélanéni
őstag

Szerintem kicsit toleránsabbnak kellene lenni, ilyen technikai gikszerek előfordulhatnak. Múlt héten is volt egy ilyen pont a karbantartás előtt. Semmiféle kifogással nem álltak elő, hanem elnézést kértek, és kértek egy kis türelmet. 1-2 óra alatt meg is oldódott.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#29116) CactuS válasza bélanéni (#29115) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem egyedi eset, majdnem minden este ez van, nem említve az IG laggokat. Ők sem engednének tovább játszani, ha azt mondanám, hogy bocs, most nem fizetek erre a hónapra, de azért elnézést kérek. Ez nem egy free server, és attól, hogy hülyének néznek, és hülyeségeket válaszolnak a GMet, nem fogom magam jobban érezni.

Másrészt meg magyarázzam meg a másik 24 embernek, akik raiden várnak, hogy bocs, a cukimuki blizzard éppen elszúrt valamit, de várjatok már rám 1-2 órát....

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29117) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na lassan tényleg eshetne fogpiszka, már esett 4 maszk, 4 wand, 2 cukorka meg vagy 3-4 trick debuff.

(#29118) Arnold2 válasza whitezo88 (#29117) üzenetére


Arnold2
őstag

Hehe nekem abból már esett 2*10. Egyedül már a kék permanens tök fejes kell. Egy hét alatt csak dobódik.
Viszont a paci drop ratjét nagyon levitték. Guilddal lebüntettünk lenyomni a HH-t és vagy 10 summonunk volt rajta. S egy árva paci dobódás sem volt. Seprű bezzeg szinte minden 2.
Nekem már kettő van a bagben. Megpróbálom megülni mind a kettőt hátha sikerül 200%-os földi és 560%-os levegős sebesség.

(#29119) SzlobiG válasza Arnold2 (#29118) üzenetére


SzlobiG
félisten

"Nekem már kettő van a bagben. Megpróbálom megülni mind a kettőt hátha sikerül 200%-os földi és 560%-os levegős sebesség."

Na ezt hogy?

(#29120) Arnold2 válasza SzlobiG (#29119) üzenetére


Arnold2
őstag

:D Nagyon egyszerű: fogom az egyik seprűt és [Heavy Frostweave Bandage]-t alkalmazva hozzákötöm az egyik lábamhoz, majd megismétlem a folyamatot a másik lábammal. Így ha minden jól megy akkor 2*(100/280)-es sebességgel fogok tépni Azeroth világában.
Amint megint lesz kedvem WoW-ozni majd megcsinálom és csinálok nektek egy screenshotot.

Addig is itt van két (régi) kép amin együtt zúzok a Tauren Chieftain-szel: [link] és [link]

(#29121) efge válasza FefeeX (#29111) üzenetére


efge
aktív tag

de hogy adod el másnak, már használt a kulcs, nem? vagy ha te upgradelsz CEre akkor az a kulcs felszabadul?

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#29122) FefeeX válasza efge (#29121) üzenetére


FefeeX
veterán

Megveszem a CE-t, és belőle odaadom a LK-t kulccsal mindennel... Ahogy néztem, a tartalom az külön van benn, plusz benn van egy dobozos LK, de lehet tévedek :)

Arnold2: nehogy azt hidd, hogy 10 kill az sok... Ha dobta volna legalább egyszer a lovat, az már 10% droprate lenne, és az ilyen mountoknak (amik meg is maradnak, és exkluzívak,) 1% körül szokott lenni a drop aránya... És ez az 1% azt jelenti, hogy Neked lehet csak a 300adik próba fog dobni egyet...

CactuS: gondolom nem mergeltél még... A guildben nálunk is volt hasonló probléma, mergelés után megszűnt... Szarok a régi loginname szerverek, de nemsoká ígyis-úgyis át kell állni...

[ Szerkesztve ]

(#29123) Cathfaern válasza FefeeX (#29122) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Így van ahogy írod, annyi a különbség, hogy ha jól tudom nem egy "sima" LK doboz van benne, illetve egy ingame pet jár a CE-hez, viszont azt csak akkor kapod meg, ha a serialt beregisztrálod, szóval ennyit buksz azzal ha eladod (mondjuk én is gondolkozok a dolgon, csak találnom kéne vevőt :) ).

(#29124) FefeeX válasza Cathfaern (#29123) üzenetére


FefeeX
veterán


A DVDtokos rész ugyanaz, és abban van a kód, így a doboz cserélhető :) A dobozom amúgy tökéletes állapotban van :)

Szóval akkor áll az ajánlat, Lich King upgrade kód, ajándék ingame pettel, dobozzal, 7000 magyar forint. :)

(#29125) Arnold2 válasza FefeeX (#29122) üzenetére


Arnold2
őstag

Tudom hogy kicsi a drop rate. De reméltem, hogy van akkora mázlink, ha már ennyit próbálkozunk. A sör fest alatt én kétszer láttam a kodo-t esni s mind a kétszer 5-5 try volt. Ezért reménykedtem tegnap, hogy ha kb 10 try-jal megyünk akkor csak csak ránk kacsint Fortuna.

(#29126) FefeeX válasza Arnold2 (#29125) üzenetére


FefeeX
veterán

A brewfestes kodonak sztem sokkal magasabb a drop aránya, azt énis kétszer láttam esni, a ram-et egyszer sem... :)

(#29127) CactuS válasza FefeeX (#29122) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kb szeptember óta mergelt accountom van. Tegnap amikor megpróbáltam a régi accountommal belépni az kb 1,5 sec után kiirta, hogy jó jó menne ez, csak lépjek be a battle.netes accountommal.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29128) FefeeX válasza CactuS (#29127) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát akkor nem tudom mi a baj, csak mert ugye érdekesmód másnál meg nincs probléma, legalábbis, más ilyen jellegű problémát még nem hallottam, pedig sok ismerősöm és klántagom van :) Akkor lehet a hiba mégiscsak nálad van valahol... Erre nem gondoltál? Esetleg diginet? :F

(#29129) laci666


laci666
senior tag

Hi!
Wow-ra kellene gépet összeraknom és vga-val vacillálok.Nekem simma 4850 512Mb-os volt de ettől jobbat akarnék.(1680*1050-ben használtam fullgrafikán)
pl:4850 1GB, 4870 1GB, 5770 1GB, 5750 1GB ezekkel van van valakinek valamilyen tapasztalata.
Nvidia nem kell csak ezekből választanék.
Az a lényeg hogy 1280*1024-ben full grafikán mindenütt meglegyen min 40-50fps
köszi :)

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#29130) CactuS válasza laci666 (#29129) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"Az a lényeg hogy 1280*1024-ben full grafikán mindenütt meglegyen min 40-50fps"

Ilyen nincs :p Belassulások mindig lesznek a grafikai motorból kifolyólag. Mindenesetre az én konfigomon 1680x1050ben ultra beállítással+FSAAval nem szokott az élvezhető szint alá esni az fps (Oninál sem az addoknál, ahol nálunk 25ösben elég sokan DCznek)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29131) laci666 válasza CactuS (#29130) üzenetére


laci666
senior tag

És milyen vga-d van 512Mb-os vagy 1GB-os?

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#29132) sasa311 válasza laci666 (#29129) üzenetére


sasa311
veterán

Wownak elsősorban ram kell meg proci, a grafikai motor régi is és elavult is, így nem tudod kiküszöbölni az időnkénti alacsony FPS-t, maximum durva géppel lecsökkenteni a számát :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#29133) CactuS válasza laci666 (#29131) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

1 GBos. (Vapor-Xben azt hiszem nincsen 512Mbos) Annyi még kimaradt, hogy én elég sok addont használok, de ezzel együtt is 25ös raideken teljesen jól elvagyok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29134) ciao válasza FefeeX (#29124) üzenetére


ciao
senior tag

hello engem a keménykötésű artbook érdekelne az magában eladó, ha igen menyiért?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#29135) Louro


Louro
őstag

És azt hozzátenném, hogy itt már sokszor leírták. ATi-val nincs kibékülve a wow, ha lehet vegyél NVidia-t. Ha a színek miatt nem akarsz, akkor elárulom belelehet úgy állítani, hogy szép színei legyen. A kulcsszó a digital vibrance lesz ;) És a proci+ram párost én is erőltetem :) Ramból, ha lehet legyen 4 GB. De 2 is jó már, cska azalá ne ad ;)

Más: Halloween event-en milyen paci is esik? (link is jöhet :) ) A seprő már megvan a lockomnak, nagyon lockdesign :D Bár férfikarakter alatt elég fura lehet. Ez kifejezetten nőknek való és akik boszorkák :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#29136) FefeeX válasza ciao (#29134) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem figyeltél a lényegre... :) Engem pont a kiegészítők érdekelnek, mivel a játék már régóta megvan... Így csak a Lich Kinget adnám... :)

(#29137) FefeeX válasza Louro (#29135) üzenetére


FefeeX
veterán

[link]
Eventeket nézel, akkor mindig van összefoglalás wowhead kezdőoldalán olyankor mindig ott a link... Össze vannak gyűjtve a specc droppok, stb...

Tauren alatt milyen jó a seprű, csak sajnos az nem mount, nem számít bele a számba, eltűnik az event végével, stb... :(

FPS csökkenés viszont mindig lesz. 4850, igaz 512megás, de onynál 25ben volt már hogy ledobott (ami kiderült, hogy addonnal együtt okozott problémát), azóta csak lecsökken az fps, 75ről 25fős 2oldalas whelpek esetén 26-30ra... Mégis, érzésre nincs meg a 24 fps sem... Szóval a mozgás darabos lesz picit, mondjuk játszható még... Csak akinek gyengébb gépe van, az hogy szívhat ilyenkor... :(

(#29138) Petie válasza laci666 (#29129) üzenetére


Petie
veterán

nekem 4870es radeonom van 512 mb-os. árnyék kivételével full minden. árnyék felén kb az nagyon zabálja vga-t.
1280*1024ben használom én is, ennyi bír a monitor.
instába simán megvan 80fps+ de ez függ attól hogy épp mennyi ember van vagy épp mennyit darázsolnak.
pl egy ony25ben mikor megy aoe a whelpekre eléggé leesik :D majd megnézem mennyire de olyan 10körül sztem.
dalaran ugyancsak egy hoki. jobb esetbe 20.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#29139) FefeeX válasza Petie (#29138) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem 4850-el kb hasonló, de érdekesmód, hiába mondanál 10et, lesz az majdnem 30 is szerintem nálad is :) Csak inkább akad a játék számolása talán... Nem tudom, nem egy jó dolog, de ez van :)
Dalaranban érdekesmód nekem 30-40 közt szokott mozogni, minden fullon, 1280*1024, csak az árnyékok vannak legjobb -1en...

(#29140) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Arathoron jól sikerült a karbantartás. 9-13ks world laggok, intákban kb 4-5ks. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29141) TiMoN válasza CactuS (#29140) üzenetére


TiMoN
senior tag

ok akkor nem csak nekem van hatalmas lagg, játszhatatlan ...

-TiMoN-

(#29142) CactuS válasza TiMoN (#29141) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én most STVnél játszok bolygó hollandit, mivel mire a lagg miatt betölt már megy is vissza a hajó. (És most jött el a pillanat, hogy ismét frozen lett az accountom) Kezd tényleg kicsit tele lenni a... Azt hinné az ember, hogy jobb lesz a helyzet, de egyre rosszabb és rosszabb. Karbantartás után délutántól játszhatatlan lesz az egész játék...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29143) bélanéni válasza CactuS (#29140) üzenetére


bélanéni
őstag

Kezdek egyetérteni veled :DDD
Kissé bosszantó, tegnap se tudtam belépni, most be tudok, de játszhatatlan... 1 nap ingyé játék már érik.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#29144) csana


csana
senior tag

Üdv!

Tanácsra lenne szükségem: szóval valamiért a wow (bár nem eszik annyi sávszéllt) kisajátítja a routerem. Barátnőm szeret ezt azt tölteni, és a 120KB sávszélbőll 10-et 20-at enged neki a router, ha megy a wow. Amint kilövöm a wow-ot, felugrik maxra a letöltése. Netlimiterrel figyelgettem hátha nincs valami még a háttérben, de semmi.. WoW-ra is csak olyan 4-5KB-kat ír ki nagy ritkán max (letöltésre, a feltöltés olyan 1-2 max). Ez mitől lehet? Hogy lehetne megoldani?

Előre is thx!

[ Szerkesztve ]

(#29145) H.O.D. válasza laci666 (#29129) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Elég a 4850, a WoW miatt ne cseréld le. Én 1920x1200-ban tolom vele és mindenhol hibátlan. C2D E8200 van alatta, meg 4 giga RAM.
Eddig egy helyen recegett, mikor Koralon 25-ön mind a 8 mage hero alatt egyszerre felkúrta a Mirror Image-et :D

Where do you want to go today?

(#29146) Petie válasza CactuS (#29140) üzenetére


Petie
veterán

szerintem Magyarország felé lehet szar a sávszélesség.
van egy klántársam Angliában lakik és neki nincs gondja.
bs-en mindenki offline-online-t játszik :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#29147) Viktor77 válasza Petie (#29146) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy én is.

Csak azt nem értem miért kell hozzányúlni. A hosszított maintenance elött tökéletes volt. Ezért megérte plusz 4 órát karbantartani.

Még régebben mondta valaki, hogy Digivel nem jó. Hát cáfolom, elég rég Digim van, és nem igazán van problémám.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29148) cl.aci válasza Petie (#29146) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Már aki be tud lépni, engem már töltőképernyőről kidob dc-vel, de ahogy nézem a Blizz. fórumát már vagy 20 szerverről írtak, hogy játszhatatlan. Gratulálunk Blizzard szép volt a karbantartás :W

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#29149) anulu válasza cl.aci (#29148) üzenetére


anulu
félisten

asszem kivetelesen jo, h dolgozom, mert lehet megolt volna mar az ideg. remelem, holnap estig rendbe rakjak, mert "bemutatkozo raidem" lesz uj guildemben, aztan valamit tolni kene, es nem laghegyben ugralni Dalaran bank elott...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29150) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Havi 13 euroért mit akartok? :DDD

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.