Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) Guargumi válasza Cathfaern (#29943) üzenetére


Guargumi
tag

hát jelenleg 7800Gt vel nyomom 1680*1050 ben, árnyékok nélkül, 25-60 fps.
Gondolom ennél azért jobb lesz.
Beállitások kb, minden csuszka középen van.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#29952) Wolverine válasza Guargumi (#29951) üzenetére


Wolverine
félisten

Valamivel jobb lesz, de az árnyékokat attól még felejtsd el. A Catalyst és a WoW nem kedvelik egymást túlságosan valamiért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29953) Guargumi válasza Wolverine (#29952) üzenetére


Guargumi
tag

hm, csak valamiért nem fogok kiadni 27e ft -t.
Nem hiányolom az árnyékokat, de reméltem, hogy jobb lesz, kicsit bizonytalan lettem.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#29954) SÜN!


SÜN!
tag

A Cataclysm-nek nagyobb lesz a gépigénye mint pl a WOTLK-nek?

(#29955) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Újabb 500 megás patchrészlet. Csak nem rohamosan közeledik IC? :)

(Pedig még kéne egy rakat dolog Tocból is, hiába megy le minden héten a 10/25 illetve a 10H, egyrészt rollban überkirály vagyok, 99%ban simán benne vagyok az 1-20ig ban. Vagy nem is esik az, amit szeretnék.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29956) capafog23 válasza CactuS (#29955) üzenetére


capafog23
őstag

Roll van raiden?

(#29957) szilchi


szilchi
őstag

Holnap érdekes módon egy percnyi downtime se lesz EU szervereken...hmmmm :U Nem is emlékszem,hogy volt ilyen.Eddig volt minimum rolling restart ha nem is volt karbantartás.Lehet ez a közeledő patch előszele :)

Juhééé...Skadi dobta a kék proto drakejét ma UP HC-ban :D .Meg is sikerült nyernem a rollt..kár hogy nincs epic flying skillem :B

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29958) Wolverine válasza CactuS (#29955) üzenetére


Wolverine
félisten

A tippek szerint a jövő héten jöhet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29959) CactuS válasza capafog23 (#29956) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak a 10esen. 25ösön DKP van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29960) m4rc!


m4rc!
őstag

Hali! Ragnán van innen vki? Latency-tek mekkora szokott lenni? Mert nekem most ilyen 100 körül van és kb. 1 éve BS-en nem volt ilyen magas... trial acc miatt lehet?

We are analog players in a digital world

(#29961) Wolverine válasza m4rc! (#29960) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem stabilan 50 alatt van Ragnán, viszont néha a szerver laggol jó ping mellett is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29962) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv!

Két gyors kérdésem lenne:
1. Miért nem kezdi el letölteni a kövi patch-et miután kiléptem játékból? Elvileg be van neki kapcsolva hogy akkor kezdje meg a letöltést
2. Meddig szoktak offline lenni a szerverek a szerdai restartnál?

Intel & ATI

(#29963) Wolverine válasza arpi6k (#29962) üzenetére


Wolverine
félisten

Változó; ma pl. nincs karbantartás, csak 15 percnyi kihagyás a rolling restart miatt. A normál karbantartás 5-11 között, a hosszabb 3-11 között tart általában.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29964) gabranek válasza CactuS (#29955) üzenetére


gabranek
aktív tag

most meg egy újabb 788 megás darab is jön :)

szerintetek minek fog változni az ára patch után? mit lenne érdemes bespájzolni?

田中れいな

(#29965) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap kipróbáltuk a Trial of the Crusadert (mondjuk jellemző módon csak cloth esett, aminek a csapat mindhárom palte-es tagja rettentő módon örült), és ennek kapcsán utánanéztem a beszerezhető geareknek. Ahogy nézem, mindegy, hogy DPS vagy tank oldalt nézem, nagyjából ugyanaz a lehetőségem van:

a) Ráhajtok a T9 szettre, amihez alap minden napi hc, és lehetőség szerint minél több ToC10 - utóbbi problémás, főleg jelen gearemmel ekkora csapatot találni. ;]

b) Craftoltatok magamnak elérhető legjobb plate cuccokat az eddig összefarmolt ásványokból és pénzből.

Ahogy nézem, a craftolt cuccok kb a belépő T9 szintjén vannak statokban, tehát megkockáztatom, hogy érdemes lenne kezdetnek beruházni. Meg tudjátok ezt erősíteni, vagy teljesen hülyeségeket beszélek, és tudtok jobbat?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29966) Arnold2 válasza parandroid (#29965) üzenetére


Arnold2
őstag

Szerény véleményem szerint én még várnék egy kicsit. Ha Wolverine 'kapcsolatai' jól súgnak, egy hét és itt az új raid tartalom. Így ha minden igaz lejjebb mennek a TotC ból eső, receptekből készíthető ruhák ára. Szóval szerintem még várj egy hetet.

(#29967) parandroid válasza Arnold2 (#29966) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"ha minden igaz lejjebb mennek a TotC ból eső, receptekből készíthető ruhák ára"

Új vagyok még a játékban, sorry, de nem teljesen világos. A TotC-ban eső felszerelések soulboundok alapvetően, nem? Vagy a szükséges emblemekből kell majd kevesebb hozzájuk? A receptekből készíthető ruhák ára nagyon nem számít, mert nyersanyagáron tudom őket csináltatni szerencsére, ráadásul miningom nekem is van, tehát a titansteelt szép lassan összefarmolom/smeltelem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29968) Arnold2 válasza parandroid (#29967) üzenetére


Arnold2
őstag

A receptekből készíthető ruhákra gondoltam. Ha össze tudtad farmolni az alapanyagokat akkor okés. De még mindig ott van a [Crusader Orb] ami még kelleni fog. Most már nem egy nagy durranás az ára, de menni fog még lejjebb (vaaagy ha eleget instázol akkor meg tudod venni darabját 15 [Emblem of Triumph]-ért). *
(Valamint a TotC-ból eső pár, nem soulbound-os itemek ára is esni fog)*

* Legalább is az én szerveremen ezt a tendenciát vettem észre (The Maelstrom)

(#29969) Cathfaern válasza parandroid (#29967) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tegyük hozzá azt is, hogy következő patchtől hc instákból, naxxból emblem of triumph fog esni, így a t9 elég lazán kiszedhető lesz. Amúgy a nyersanyag ár sem olyan alacsony, mivel kell hozzájuk olyan cucc, ami csak toc10/25ből esik.

(#29970) parandroid válasza Arnold2 (#29968) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, így már tiszta - lehet, hogy néhány alap cuccot lecrafteltetek akkor kezdő DPS szettnek. Az Emblem of Triumph-ot meg célszerűbb akkor T9-re költeni, azt is ezért adják, nem? A magasabb kategóriás T9-es felszerelésért úgyis rengeteg kell belőle, és azok azért jobbak, mint a craftelt darabok, ahogy néztem.

Cathfaern: Ezt már én is hallottam (konkrétan hogy minden HC instáért járni fog emblem), de nem tudtam, mennyire megbízható a forrás (guildben ejtette el valaki, éppen gearelés kapcsán), utánanézni meg még nem volt időm. Amúgy elvileg csak Crusade Orb kell a crafthoz a Titansteel mellett, azt nem tudom, hogy mennyibe kerül BS Ally oldalon AH-ban, még csak Runed Orbot vettem, az 300 Gold körül volt.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29971) Wolverine válasza parandroid (#29970) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudom, milyen a geared, de célszerű 10 fős Naxx-ot/Ulduart is futni a heroicok mellett, az emblem mindig jól jön, és relatíve friss 80-asnak upgrade is esik onnan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29972) parandroid válasza Wolverine (#29971) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Nem tudom, milyen a geared..."

Nem valami jó. :D Annyira nem, hogy 10 fős instákba be sem nagyon engednek, illetve már jelentkezni sem merek. Épp ezért lenne szükség sürgős upgradere. az persze ördögi kör, hogy ehhez pont 10 fős instákat kéne nyomatni... Majd megpróbálom behízelegni magam, hátha marad egy-két hely a guildes Uldu és Nax 10-ekben. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29973) Wolverine válasza parandroid (#29972) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezzel a gearrel be ne lépj Ulduarba se, nemhogy ToCr-be... Tessék végigcsinálni a questeket Icecrownban és Stormpeakben, az Amphitheater of Anguisht Zul'Drakban, felhúzni a reput dailykkel és heroicokban tabarddal (elsősorban Ebon Blade és Argent Crusade, de a Silver Coenantra is gyúrj rá a Tournamenten), és persze fuss rengeteg heroicot meg akár sima 80-as instákat is. Neked rengeteg upgrade van még mind a repus rewardokból, mind a heroic lootból...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29974) CactuS válasza parandroid (#29972) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Toc5ből (normál és HC) is találsz upgradeeket. (mind Arms, mind Prothoz), oda pedig mindig találni csapatot (Toc5 normál pedig ugye akár óránként 5x lefutható ha jól emlékszem, csak bírd idegekkel :) )

szerk: mondjuk ahogy nézem 450 az engi-d, szóval a türelem az megvan hozzá :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29975) parandroid válasza Wolverine (#29973) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jóvanna, 3 napja vagyok 80-as. :B Vasárnap mindjárt mentünk pár kör heroicot, de csak pár tankcucc esett, meg elkezdtem az Argent Tournamentet - tegnap jutottam túl az Aspirant szinten, megcsináltam az első Stormwindes dailyket. Meg tegnap mentünk be először ToC5-be is (normal), de clothos nap volt sajna.

ZulDraknak a felénél járok, ami a questeket illeti, Storm Peaksnek épphogy nekiálltam, most jutok át lassan Dun Niffelembe a valkűröktől.

Türelemmel nincs gond, az idővel annál inkább, munka és család mellett nem úgy van az, hogy egész napokat csak úgy végigjátszik az ember... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29976) Arnold2 válasza parandroid (#29972) üzenetére


Arnold2
őstag

Meg Gem-elj. Ha jól látom van 3+1 üres helyed. Nem kell bele feltétlen epic (lila nevű gem), mert az pazarlás lenne, de rare (kéken van írva a neve) simán belefér még.
Meg az övre már simán mehetne [Eternal Belt Buckle] (50g körül mozog nálunk), az plusz egy gem slot (akármilyen színű). Szóval egy százas ráfordítással fel tudnád gemelni magad.
Az enchantokról nem is beszélve, bár zöldre pazarlás lenne.

(#29977) Wolverine válasza parandroid (#29975) üzenetére


Wolverine
félisten

Sejtettem, épp ezért mondtam - amíg aktívan questelsz, addig Ulduart és attól felfelé minden raidet felejts el. A Death Knight's Anguish jó trinket ugyan, de azért majd lassan cserélni kell. A Howling Fjordos kard meg sokszorosan túlélte már magát... (főleg, mert ez inkább rugónak jó, nem is annyira warriornak)
Ha Zul'Drakban már eljutottál addig, hogy megkapod a Pa'Troll dailyt, akkor azt csináld meg minden nap; 350 repu, és ha 20 perc alatt körbeérsz, akkor plusz 500 - nekem sosem sikerült 15 percnél több időt eltöltenem vele...

szerk: amúgy ToC5 (amit én inkább ToCh-nak hívnék...) a Trial of the Champion - a Crusader a raid ;)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29978) gabranek


gabranek
aktív tag

A jewelcraftingot mennyire költséges felhúzni? Herba/alchemym van 450/450, de a herbát kidobnám...potikkal nem igazán tudok pénzt csinálni (az agility, meg a spell powereseken kívül), gemekkel, primal might-al viszont annál inkább. Aztán ha mégsem jönne be a számításom, gazolást mégis könnyebb újra felhúzni, mint az alchemyt :)

田中れいな

(#29979) parandroid válasza Wolverine (#29977) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Basszus, gyanús volt, amit a kardról írtál (nincs is kardom), most nézem az armoryt (az előbb csak linkeltem), valamiért egy 2 nappal ezelőtt próbaképpen felvett tankolós próbagear ragadt be neki. :O Nem is ezt hordom, hanem egy craftolt Savage Saronite DPS setet egy szintén craftolt kétkezes Titansteel Destroyerrel (szerencsére unokaöcsém Blacksmitht húzott 450-ig). Jó ég, ezzel még questelni is csak óvatosan mernék, nemhogy bármilyen instába (nemhogy hc-be) menni - tanknak gyenge ez így, DPS-nek meg semmire sem való.

Gondolom a rolling restart óta még nem jelentkeztem be, azért ezt nyomta be, vagy mittudomén. Bár nem értem, mert tegnap késő délután/este sem ebben a gearben játszottam már...

Gabicsek: Ivalát kérdezd meg, ő is JC-t húz és Enchát, és régebben wowozott már, akkor is ezekkel dolgozott.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29980) Guargumi válasza gabranek (#29978) üzenetére


Guargumi
tag

4000g kb,ha nem vagy bányász.

Friss 80as kollégának, sima toc, csak epic esik, ha tank szeretnél lenni, akkor def cap legyen az első cél, ah n kell lenni egy rakat plate cuccnak, bs amikor húzza, gyárt egy csomót.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#29981) Kharg válasza Guargumi (#29980) üzenetére


Kharg
tag

Én 2hónapja 2100g ből húztam fel nulláról.
Igaz, hogy a BC-s résznél kaptam segitséget outlandi gemekkel, de ennyi.
Szerintem nem kell 4k gold neki

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#29982) slayer006 válasza gabranek (#29978) üzenetére


slayer006
addikt

[link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#29983) csiky


csiky
tag

hello

nem igazán tudom, hol megkérdezni, így itt írnám le a problémám.

Másnak is van olyan problémája, hogy az nvidia driver rendszeresen crashel wow alatt?
teljesen mindegy melyiket rakom fel, de (csak wow alatt) crashel majd visszaállítja a win, roszab esetben resetel a gép az nvlddm.. sys miatt.

probáltam már isten tudja hány drivert, régi és új betat, whql stb.
win reinstall volt, a driver szar.

os: vista/win7 mindkettővel.
9600gtm is cisnálta annó, 4850nel nem volt gond, ezért gyanakodom a driverre.

előre is köszi

Két út vezetett az őszi erdőn, de nem mehettem végig mind a kettőn.

(#29984) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy van-e szintbéli megkötés JC-nél? Tehát teszem azt, fel tudom húzni 450-re egy 40-es szintű karakterrel?

Where do you want to go today?

(#29985) H.O.D. válasza H.O.D. (#29984) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Közben meg is találtam a választ.

Where do you want to go today?

(#29986) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Üdv! Az lenne a gondom hogy mikor telepíteném a wotlk-t dvdről akkor 21%nál állandóan kiír valami olyasmi hibát hogy az installer tome 3 mpq nevű fájlt nem találja vagy nem tudja olvasni. Viszont ha meg letöltöm és úgy közbe telepíti akkor meg nem ír ki hibát. Valakinek volt már hasonló gondja vele? És ha igen akkor mi okozhatja a hibát?

(#29987) CactuS válasza Dj.Mike (#29986) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem is anno elég nehezen olvasta be a DVD olvasóm a Wow DVDket. (Igaz akkor még egy öreg LG olvasó volt a gépben) Elképzelhető, hogy nálad is ez a hiba. Viszont ha 1x felpatchelted, akkor windows újrahúzás is simán működni fog, nem kell megint feltelepítened.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29988) Dj.Mike válasza CactuS (#29987) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Az a baj hogy nem csak nálam csinálja ezt. Elvittem uncsitesómhoz mer ő is rakta volna fel de neki is ugyanezt írta ki. Egyébként ez úgy lett letöltve hogy ugye van ez az installer exe nevezetű fájl amivel le lehet tölteni az alap wowot a tbc-t meg a wotlk-t is. Az én wotlk-m is így lett leszedve egyik haveromnál és amit ő leszedett az installerrel az lett kiírva nekem. Kezdetben működött rendesen tehát fel tudtam telepíteni teljesen a gamet csak mostanában írja ki. Ja és azóta már új dvd olvasóm is van és mégsem tudom felrakni.

(#29989) CactuS válasza Dj.Mike (#29988) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Úgy értettem, hogy nekem eddig egyik eredeti Wow DVDm se volt valami nagy minőségű. (Mondjuk anno igy volt ez a Tabula Rasaval és a GW factions-el is). Lehet a 2 kiló festék az oka, és nincsen egyensúlyban a lemez. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29990) Ptech válasza Dj.Mike (#29986) üzenetére


Ptech
őstag

Másold be az egyik HDD-re, és indítsd onnan az installt. Nekem ez általában meg szokta oldani az ilyet, nekem is volt már többször, hogy elakadt az install.

(#29991) Dj.Mike válasza Ptech (#29990) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Úgy érted hogy az egész dvd-t másoljam fel vagy csak azt az 1 fájlt amit nem talál?

(#29992) CactuS válasza Dj.Mike (#29991) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az egész DVDt. Most, hogy mondjátok, mintha nekem is meglenne lehúzott képfileban. :B

Kicsit más: Tudom, hogy régi, meg uncsi, sőt még csak nem is 25fős, de a miénk, és nekem nagyon tetszett. Mimiron 10H

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29993) Ptech válasza Dj.Mike (#29991) üzenetére


Ptech
őstag

Az egészet.

(#29994) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Oké felmásolom akkor de mi van akkor ha csak egy hdd van a gépbe? Próba cseresznye alapon megnézem mit sikerül kihozni belőle.

(#29995) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Ez érdekes most másolomfelfelé a wotlk dvd-t de az installer tome 3 mpq fájlt nem tudja olvasni. Nem lehetséges valahonnan letölteni csak azt az 1 fájlt?

(#29996) Ptech válasza Dj.Mike (#29994) üzenetére


Ptech
őstag

Mi lenne? Ha felfér akkor tök mindegy hogy egy HDD-d van vagy 15.
Nem hiszem, hogy külön is fenn lennének valahol, esetleg torrentről te tudod húzni csak azt a filet. Próbáld innen: http://a.wirebrain.de/wow/

(#29997) Dj.Mike válasza Ptech (#29996) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Nagyon köszi a helpet. Sajna kiderült hogy nemcsak az az 1 fájl sérült hanem onnantól kezdve a többi is. Szóval azt hiszem ez nem fog összejönni. Most írom képfájlba a dvd-t hátha úgy engedi de ha nem akkor ez van. Mindenesetre köszi a helpet.

(#29998) Ptech válasza Dj.Mike (#29997) üzenetére


Ptech
őstag

Hát ha nem megy akkor ott a link, próbáld onnan.

Más: Tajvani ürge10850 e-peen ponttal

(#29999) slayer006 válasza Dj.Mike (#29995) üzenetére


slayer006
addikt

alternatív megoldásként töltsd le vmi torrente oldalról a sérült file -kat :B
szegény ember vízzel főz ...

ha a dvd olvasó nem olvassa a lemezt (ill. csak hibásan), akkor hogy lesz abból képfile?

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#30000) Dj.Mike válasza slayer006 (#29999) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Sehogy nem lett belőle képfájl. De azt nem értem hogy legelőször pedig fel tudtam telepíteni teljesen a gamet azóta viszont nem jó a dvd. Mindenesetre köszönöm a segítségeket. Haveromnak van valami installwow exeje ő azzal töltötte le és azt mondta hogy közbe telepíti is ahogy tölti lefelé. Az nem számít véletlenül wareznek? Vagy az rendes hivatalos szerverről jön le amit a készítők tesznek elérhetővé?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.