Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) Blizz válasza GoTReX (#29750) üzenetére


Blizz
őstag

Én azt vettem észre,hogyha az allival vagyok bgben, mindig a horda nyer,most hogy a hordával vagyok mindig az alli nyer. Hogy van ez kéremszépen?:D

No mistakes, just happy little accidents

(#29752) Wolverine válasza Blizz (#29751) üzenetére


Wolverine
félisten

A magyarázat egyszerű: te vagy a hibás :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29753) Cathfaern válasza GoTReX (#29750) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A horda oldal ugyanezt mondja az allisokról :) Nincs különbség, csak terjednek ilyenek.

(#29754) Blizz válasza Wolverine (#29752) üzenetére


Blizz
őstag

Lehet :D ,ezért szeretek jobban raidelni. :B

No mistakes, just happy little accidents

(#29755) GoTReX válasza Cathfaern (#29753) üzenetére


GoTReX
őstag

Értem!Thx

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29756) GoTReX válasza Blizz (#29751) üzenetére


GoTReX
őstag

Én most toltam egyet Altericen ,és mi nyertünk :D Az is Instanak indult,de nem találtunk Tankot,és Group Join lett belőle....Dobogós helyen végeztem az összesítésben :P

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29757) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah, csak elhullott a szőrmók 25Hardon:[link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29758) tomazin


tomazin
veterán

lenne kedve valakinek ragnaros horda oldalon kereskedni velem?én szereznék neki olyat amit ő kér,és csak allisoknak elérhető és fordítva,és hasznot meg feleznénk.
gondolom ebből lehetne szépen boltolni....
ha érdekel dobj egy püt.

(#29759) efge válasza tomazin (#29758) üzenetére


efge
aktív tag

hogy akarod átadni neki? goblin aukción, 15% bukással?

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#29760) tomazin válasza efge (#29759) üzenetére


tomazin
veterán

sztem még mindig megéri.
sok olyan cucc van,ami twinkeknek a legjobb lenne,de csak horda oldalon elérhetőek.
mondjuk én csak hunter cuccokat nézegettem.igaz ebből konkrétan egy jutott eszembe ami bop,de azt el lehetne adni akár 500g-ért is.
olyan övet,amit meg lehet csinálni,farmolni kell hozzá egy órát kb azt adogatom el 100g-150gért.
meg persze recepteket is,azaz amit abból lehet csinálni.de ezt ki kell tapasztalni,h melyik az a cucc,ami tuti elmegy,és keveset kell belefektetni a farmolásába,vagy magába az itembe.

(#29761) slayer006


slayer006
addikt

ez a horda-ally kereskedés hogyan működik?
még soha nem csináltam

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#29762) tomazin válasza slayer006 (#29761) üzenetére


tomazin
veterán

én is most tudtam meg :)

lent bootybayben neutralok a népek,így ott látod amit felrak oda a másik oldal.De csak azt amit ott rak be.(majd valaki még kiegészít,mert ha jól tudom másik helyen is van neutral ah)

(#29763) H.O.D. válasza tomazin (#29762) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Gadgetzan Tanarisban, illetve Everlook Winterspringben.

Where do you want to go today?

(#29764) tomazin válasza FefeeX (#29728) üzenetére


tomazin
veterán

Fel lehet fogni így is,de elmondom én miért vagyok/próbálok twink lenni (úgy hogy ez az első karim,0 arany item,persze van aki segítsen,de minden 10 szinten újra kell farmolni mindent).
Persze nagyon jó érzés az,h le tudom gyilkolni a nemtwinkeket.Meg nagyon jó érzés az amikor 30-32esen szétszedek egy 38-39est.Ez mind szuper, kemény utcai gyermek vagyok.
DE:Hogy én ilyen legyek bizony 5:1 arányban kell mászkálni,küldizni,farmolni azzal szemben amikor tényleg élvezem a játékot,azaz a bgvel szemben.Ergo én időt fordítottam arra,h meglegyenek a cuccaim(nem is keveset).
És miért is csinálom ezt a fent említett fasza gyerek keménykedés mellett(mondjuk nem ezért csinálom,mert akkor ha bg-n kívül találkoznék valakivel akkor azt is szépen letolnám.de nem teszem,mert neki meg az a játék,hát hadd élvezze)?Mert máshogy nem tudom megcsinálni az öcsiket:
Ironman(wg-m mind a 3 zászlót te viszed be): Nos amíg nem fordult meg a fejemben,h felcuccolom magam még egy sima capture the flag is nagyon vért izzadva ment.Igy ment a 3 is igaz, itt is izzadtam,de volt ESÉLYEM.
Wrecking blow(egy bg-n 20killingblow halál nélkül):Megcsináltam ezt is, sajnos csak azzal a karival sikerült még ami haverom accján van.De twink nélkül...ne viccelj.
Arathi basin asassin,ab all-star....ezek is jelentősen megcsinálhatóbbak voltak.

És a másik dolog: Kevesen foglalkoznak twinkkel:10emberből mindig van rajtam kívül 1-2 aki fullos.Másik oldalon is.So 10-20% szerintem nem kevés(szvsz).

[ Szerkesztve ]

(#29765) CactuS válasza tomazin (#29764) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ki mondta, hogy ezeket az achikat egyedül kell megcsinálnod?

Egyébként első karakterből nem lesz igazán lehet twink, maximum jól gearelt karakter. (Twink kb az volt amikor jött szembe veled egy rugó a 20as bgn és 2 mongoose villogott a fegyverén)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29766) tomazin válasza CactuS (#29765) üzenetére


tomazin
veterán

Mert kivel csináljam meg?2db haverom van összesen,egyikük játszik velem most már,de csak azért,mert az ő accán kezdtem el játszani,és most értem be azt a karim.Bg-zni sokan nem szeretnek,mert jajj megölnek.Aki bgzik,és érdemes lenne vele közösködni,majdnem biztos,h másik szerveren van(ergo premade kilőve).Az meg hogy önzetlenség,segítőkészség...inkább öljenek meg mindenkit,de akkor is ő fogja befoglalni a flaget.
Múltkor wg-n hurcoltam a zászlókat,mert mindenki védekezni akart,és mikor beértem vele a mi termünkbe, leraktam,hogy vigye be valaki és akkor húú,de jó lesz neki.A 2. zászlónál:are u crazy? wisp jött.Annyira nem veszik ezek a toprongyos parasztok a fáradtságot,h felbuffoljanak preparation időben.Mert jajj kattintani kell 10et.
Vagy:AB-n azt csinálom,h magamban elbújok egyik flagnél,és várom,h jöjjön valaki befoglalja,majd odamegyek lelövöm és bevédem(hogy meglegyen az az öcsi is).Gyerek jön,foglal,kimegyek,leszedem,odaér még1,az szerencsére 3lövés meghal,majd a 3.at is ölöm,közben jön egy arc,és befoglalja.Mondom neki,h megölök 3embert,és te meg befoglalod..."fu" ennyi volt a válasz.
Twink:moongoosenak van ám használati kritériuma.Én még csak a ilvl 35felett járok :P :)

[ Szerkesztve ]

(#29767) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na emberek megvan az első epic itemem több év után amit lootból kaptam.Épp wintersaberhez repuztam amikor a medvéből kiesett egy epic axe.Pont ma néztem ah-ba egy epic petet world drop mondom nekem mikor fog valamiből is esni epic erre tessék:D :C

(#29768) H.O.D. válasza Bencus88 (#29767) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Nekem még a büdös életben nem volt epic world dropom :) Még rare is csak 1-2x talán.

Where do you want to go today?

(#29769) GoTReX válasza H.O.D. (#29768) üzenetére


GoTReX
őstag

Nekem alapból nincs egy Epicem sem,és most léptem meg a 73-at :P (Első Char.)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29770) H.O.D. válasza GoTReX (#29769) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Gondolom 60-on meg 70-en nem álltál le instázni...

Where do you want to go today?

(#29771) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem tudom mennyire szoktátok nézni a Staticsot de lenne egy kérdésem.Nézem Insta után,azon már meg sem lepődök hogy Total Death 619 :((( Legnagyobb ütés amit kaptam az 13,522 volt.Ez még reális is...Viszont!!! A legnagyobb ütés amit adtam az !!!28050!!! Ez mi lehetett?:D :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29772) GoTReX válasza H.O.D. (#29770) üzenetére


GoTReX
őstag

Amire találtam Groupot,azt megcsináltuk 1x-2x:) Ha van Quest hozzá,elég szép XP mennyiséget lehet behajtani vele:) De a nincs HEALER,nincs TANK-al futottunk már rá nem egyszer....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29773) Kharg válasza GoTReX (#29771) üzenetére


Kharg
tag

Hellfire Peninsulán a repülős-bombázós quest.

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#29774) GoTReX válasza Kharg (#29773) üzenetére


GoTReX
őstag

Olyan nekem nem volt...De megvan mi lehetett az...Wyrmrest Temple ,sárkányos Daily...Na innentől kezdve felesleges is néznem mert ez már nem lesz több:P

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29775) capafog23


capafog23
őstag

Twin 25 hc dead! :))

(#29776) _ak_


_ak_
addikt

bobace, H.O.D.: köszönöm a válaszokat, túl sok reményt én sem fűztem hozzá, csak abszolúte nem tudtam, h mire számíthatok.

Let's begin, de gozaimasu!

(#29777) Bencus88


Bencus88
nagyúr

jeeeeeeeeeeeee
hc 25 totc első boss down 3 óra wipe után:)

(#29778) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A kis piroskánál toc25H-on, amikor a portálból megidézi azt a 2 ribit számít az imp. conc aura talent? Ahogy néztem ha az AM aktív, akkor nem szakítja be a castereket, de azt nem tudom, hogy a szakításra érvényes-e a -30%.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29779) Viktor77 válasza CactuS (#29778) üzenetére


Viktor77
titán

Elméletileg számít, gyakorlatilag ma engem egyszer sem szakítottak be, pedig nem volt fent. Gyorsan kell kivégezni a portált, hogy ne 2 csaj, csak 1 jöjjön ki belőle.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29780) capafog23 válasza CactuS (#29778) üzenetére


capafog23
őstag

Dps-nek cd-ket a portalra kell ráküldeni, hogy nagyon gyorsan lemenjen, hogy csak 1 csaj jöjjön ki belőle, természetesen melee is üti a portalt, ha 2 csaj jön ki akkor mire lecsapjátok jön a következő vulkán és nem lesz időtök boss-t lőni.
Nem értek a palához, de amikor jönnek a csajok akkor conc. auras aura masteryt szoktak nyomni, világítsunk felkiáltással.
Amikor pedig vulkán van akkor divine sacrifice-t szoktak nyomni. (lehet nem ez a neve, ami x% sebződést átvesz a raidtől és a paladin kapja meg helyette)
Lustot asszem 2. körnél a vulkánra szoktuk, előtte lévő portal/vulkánokra racial/cd/trinket/haste poti kombókkal kell lelőni.

(#29781) gabranek


gabranek
aktív tag

szerintetek hova érdemes mennem lvl75-n, hogy a maradék 5 szintet a leggyorsabban behúzzam? Most draginblighton vagyok.
Eddig élveztem a szintezés minden percét (ugye első kari :) ), de most már úgy vagyok vele, hogy legyek végre 80, és ne legyen rajtam egyfajta kényszer a szintkergetés miatt.

田中れいな

(#29782) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!Ahogy leveleztem egyre inkább statoltam a Staminára a cuccokban.Így összehoztam kb 13K életet.Viszont ez elég rendesen a DPS rovására ment,mennyi az egészséges arány Hunternél kb?Mert csomószor mindig a Paladin/Deathknight viszi el az első helyet DPS-ben nálunk (lvl 73)Próbáltam eleinte az AP-->AG-->Crit.chanc. szerint választani,de minden quest reward inkább masszív STA tulajdonságú,és csak utána AG,AP "Tulajdonságúak",akár Leather,akár Mail cuccról van szó.Lehet ez csak ezen a szinten jellemző ,vagy a BM ág nem a legjobb DPS-re,nemtudom mitől lehet ez...

A karakterem az aláírásomban megtaláljátok :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29783) Cathfaern válasza GoTReX (#29782) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos, ez összetett kérdés. Alapvetően BM annyira nem rossz, de semmiképp sem a legjobb választás jelenleg instákba. Viszont amíg fejlődj, addig maradj mindenképp BM-en, többen sokkal macerásabb.
Stat terén AGI > AP > crit a sorrend kb. Staminával ne foglalkozz, igazából PVE célra nem kell stamina*, ha van is gearen, tekints úgy rá, mint ha nem lenne rajta, csak a többi statot nézd. Ahogy egyre jobb cuccaid lesznek, úgy egyre több stamina lesz rajta, ez normális igazából.

*ez így persze nem pontos, mert kell, de bőven elég annyi, ami rajta van a geareden, nincs értelme külön figyelni, hogy mennyi legyen.

gabranek:
Ha a sebesség számít, akkor Grizzly, majd Sholazar/Zuldrak (ha van skinninged, akkor sholazar mindenképp). Storm Peaks meg Icecrown nagyon érdekes, meg tele van lore-al meg jó questekkel, de elég sokat kell fel-alá rohangálni.

(#29784) GoTReX válasza Cathfaern (#29783) üzenetére


GoTReX
őstag

Kösz a segítséget :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29785) gabranek válasza Cathfaern (#29783) üzenetére


gabranek
aktív tag

köszi, akkor lehet átmegyek Sholazar-ra...bár utálok kihagyni területeket, és lehet inkább csak jobban neki kellene feküdnöm a questelésnek. De annyi lehetőség van a játékban, hogy könnyen elcsábulok és azt veszem észre, hogy 1 órája reput farmolok :)

田中れいな

(#29786) GoTReX


GoTReX
őstag

Van egy 73s petem.Ha leváltom,és felveszek egy másikat,pl egy 73s Gorillát akkor hogy kapom meg azokat a talent pontokat amit az előző szintezés alatt elért? :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29787) slayer006 válasza GoTReX (#29786) üzenetére


slayer006
addikt

kirakod neki

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#29788) GoTReX


GoTReX
őstag

Lenne még egy kérdésem amit nem tudok ,mert annyira nem is foglalkoztam eddig vele.Ez a Reputation.Ezt növelhetem ellenséges factionok ölésével,questekkel,vagy ismételhető questekkel.Ha elértem a maximum Exalted szintet megvehetem a hozzájuk tartozó mountot,és árkedvezmény kapok (ami sztem nem egy nagy dolog),és kapok új questeket...Ennyit tudok kb...De sok kisebb "frakció" van,akiktől ha elértem egy adott szintet vehetek speciális cuccokat amit mástól nem.Ez úgy néz ki hogy van egy vendor ,aki csak az adott szint után "áll szóba velem"?Mert ahogy az előttem szóló is írta sokan hajtják ezt és jó ötletnek is tartom a Blizzardtól,de nemtudom pontosan hogy épül ez fel,és hogy miért ennyire fontos ez sok embernek.Köszönöm a válaszokat. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29789) Cathfaern válasza gabranek (#29785) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Úgy gondoltam dragonblightot még fejezd be és utána :)

GoTReX:
A talentpontokat nem "szerzi", hanem szint után kapja.

Reputation:
Elég sok különböző frakció van, azt hogy kitől mit tudsz szerezni, az változó. Általában árusok terén az a felállás, hogy tudsz alapból beszélni vele, csak nem tudod megvenni azokat az itemeket, amikhez repu kell. Hogy melyikhez mennyi, az változó lehet, és lehet olyan is, hogy egy árusnál valamelyikhez csak honored, valamelyikhez exalted kell, stb.
Repuzni is változó, hogy kihez hogyan lehet. Van akikhez csak daily questtel például (rozmáremberek pl.). Aztán northenden vannak "kiemelt" frakciók, akiknek ha megveszed a tabardját, akkor ha 80-as instába lemész az ő tabardjukban, akkor a mobok és bossok után hozzájuk kapsz reput.
Northenden egyetlen egy frakció van, akikhez "muszáj" repuzni, ha raidelni akarsz és nem vagy inscription, ez pedig a Sons of Hodir (storm peaksben találhatóak), mivel tőlük lehet vállra enchantot venni.

[ Szerkesztve ]

(#29790) Viktor77 válasza GoTReX (#29788) üzenetére


Viktor77
titán

Ez pontosan úgy néz ki, ja. Egyszerűen csak jó érzés mindenkivel jóban lenni, és egy fokmérője annak mennyi ideje játszol, és mennyire vagy igényes a karidra (értelemszűen DK-knál pl. felesleges BC repukat nézni).
Amúgy meg azért is jó minél több frakcióval jóban lenni, mert fejes, vállasenchantokat (csak náluk megvehető recepteket, epic pecabotot, proto-drake-et, hogy pár példát említsek) is árulnak, amiknél nincs jobb (sőt, nincs más). Példának okáért, "nagyobb" guildbe be sem vesznek (de minimum szóvá teszik) Hodir exa nélkül, lévén náluk van a vállasenchant.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29791) Tommmmka válasza Viktor77 (#29790) üzenetére


Tommmmka
senior tag

Jó de pl. Hodir exa kb 1500g meg 2 óra, aki azt nem képes felhúzni, az ne is akarjon guildelni... Szigorúan szvsz

(#29792) GoTReX


GoTReX
őstag

Köszönöm a válaszokat!

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29793) GoTReX


GoTReX
őstag

4x lettem legankolva egy PvP gearben lévő Rougtól.Beírom a guildchatbe.Erre rákérdez egy srác hogy neve stb mi?....Minden stimmel kiderül hogy a testvére....Küldtem neki 1-2 jókivánságot és még fenyegetőzik nekem Reportal,majd letilt...Azért vannak érdekes emberek...Olyan jó lenne néha személyesen találkozni ezekkel a formákkal ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29794) efge válasza GoTReX (#29793) üzenetére


efge
aktív tag

az h gankelnek, a játék része. nincs értelme idegelned magad rajta...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#29795) Arnold2 válasza GoTReX (#29793) üzenetére


Arnold2
őstag

Tehát elküldted az anyjába és még neki áll feljebb, hogy reporttal fenyegetőzik? Hogy mik vannak :)

Amúgy efge-nek igaza van. Ez hozzátartozik a játékhoz. Kettőt tehetsz ellene:
1. menj át PVE szerverre. Ot apám tök nyugis az élet
2. Legyél te az erősebb, támadj te hamarabb

Elején én is sírtam-ritam, hogy gankelnek ezerrel (PVP antitehetség, lock) de egy idő után leszartam. Szerintem te is hozzászoksz egy idő után. S ha valaki akkor én mesélhetnék neked a rugókról (kettőt pislantok és meghaltam, komolyan ha ő támad és destroban vagyok esélyem nincs, meg persze béna vagyok)

(#29796) pachito válasza Arnold2 (#29795) üzenetére


pachito
őstag

Érdekes módon én egy ilyen történetet se tudok, sőt nem példátlan, hogy együtt kveszteltem az allisokkal. (amire emlékszek: Dragonblightban azt hiszem Emerald Sanctum vagy Emerald Shrine a hely neve, egy sárkányt kellett levágni, jött az azonos szintű nightelf druida, elkezdtünk emotolni meg mutogatni a sárkányra, előbb neki vágtuk le, megvártuk a respawnt, majd pedig nekem, és mindenki ment a dolgára :)) Másik eset pedig kicsit később történt Icecrownban, daily kveszteket csináltam, a kveszt nevére nem emlékszem, de egy igen erős élőhalottat kellett leverni (és előzőleg megkeresni, majd összerakni a testrészeit egy szobában), látom, hogy 2 kis dwarf rugó szenved vele, ezért besegítettem, hálából itt is vártak velem egy respawnt, és levertük nekem is :) Tehát én abszolút szorgalmazom az ally-horda béketárgyalásokat :)

(#29797) Arnold2 válasza pachito (#29796) üzenetére


Arnold2
őstag

Persze. Ilyen kb mindenkivel történt. Nekem is volt két esetem mikor tök jól elvoltam egy hordással. Először STV-ben segítettünk egymásnak mutogatással. Meg mikor magára húzta a kék lufimat megvárta míg gyorsan visszahívtam. Abszolút korrekt volt.

Utána Arathi Highlands-nél volt hasonló. arra járt két hordás ők leszedtek, de akivel én voltam masszívan yell-elt hogy ne (legalább is gondolom) utána meg ő kért még elnézést.

Szóval nem csak 13 éves vérpistikék játszanak, akiket vernek a suliban és itt élik ki bosszújukat. Horda oldalon is emberek játszanak (legalább is remélem :P ) és köztük is vannak normálisak és köcsögök. PVP szerveren igen is számítani kell, hogy téged általában a PVP orientált emberek fognak lekapni. Ezzel jár. A lehetőségeket már vázoltam.

(#29798) GoTReX válasza efge (#29794) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem is én okoskodtam utána :D

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29799) Blizz válasza Arnold2 (#29797) üzenetére


Blizz
őstag

Hát én azért jobban szeretem lekapni őket,főleg amikor velem keménykednek:)Akkor csunya gankelés kezdődik:D. De a legfontosabb ok az, hogy ott questelnek ahol én. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#29800) mistyc0


mistyc0
csendes tag

Sziasztok.Jön a 3.3 patch ugy tudom kb 2 honap .
Játszok test realmon,és az a kérdésem ami újdonságot látok azok várhatok az új patchban is?Mert akkor neki állok keresgélni nem csak lofrálok a full geares karakterrel amit a wow-tol kaptam:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.