Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) animatrix11 válasza Kokkantas (#29049) üzenetére


animatrix11
őstag

Igen többet kapsz, rajtam 2 db van (vállas, chest) és 20%al jobban jön az xp :C

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#29052) animatrix11 válasza Cathfaern (#29050) üzenetére


animatrix11
őstag

Azokért miért járna kevesebb? :F nem mintha sok zöld qt csinálnék...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#29053) Kokkantas válasza Cathfaern (#29050) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Harmincasként egy 32-es questért 4050 xp-t kaptam (ennyit ír a wowhead is). Semmi 10%-kal több xp vagy valami.

(#29054) animatrix11 válasza Kokkantas (#29053) üzenetére


animatrix11
őstag

nemtom én ugy emlékszem hogy northrenden kb 20k xp kaptam egy qért most 25k kapok, az pont 20% moboknál meg direkt kipróbáltam hogy péncéllal meg páncél nélkül mennyi ott is stimmal, igaz ez egy dk 30on nemtom mivan

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#29055) Cathfaern válasza animatrix11 (#29052) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mivel kisebb szintűek nálad. Szürke questekért pedig még kevesebbet, ha annyival kisebbek nálad, akkor pedig semmi XP-t nem kapsz.

(#29056) Mr X válasza Cathfaern (#29055) üzenetére


Mr X
veterán

Tudtommal a zöld questek pont illenek a játékos szintjéhez.

(#29057) Wolverine válasza Mr X (#29056) üzenetére


Wolverine
félisten

Tévedsz: a sárgák vannak pont szintben. A zöldek már könnyebbek az elvárhatónál, a narancssárgák nehezebbek (de még teljesíthetőek), a szürke már túl könnyű, a piros meg túl nehéz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29058) Mr X válasza Wolverine (#29057) üzenetére


Mr X
veterán

Ezek szerint rosszul tudtam. :)

(#29059) pachito válasza Wolverine (#29057) üzenetére


pachito
őstag

Az meg már megint más dolog, hogy ezek a jelölések az esetek 75%-ában rohadtul de nem igazak :))

(#29060) GabN73 válasza pachito (#29059) üzenetére


GabN73
addikt

ha egy mob szürke--jóval gyengébb nálad
ha zöld-gyengébb nálad
sárga- egy szinten vagytok (erőben nem lvlben)
narancssárga-erősebb nálad
piros- sokkal erősebb nálad

gondolom így van a questeknél is
szürke-túl könnyű
zöld-könnyű
sárga-szintedhez megfelelő
narancssárga-kicsivel erősebb
piros-sokkal erősebb,nagyobb szint szükségeltetik hozzá

szóval miért "hazudnának"?

[ Szerkesztve ]

(#29061) akasp


akasp
senior tag

sziasztok!

abban kéne segitség, hogy mi a menete és mennyibe fáj egy allis akrakter hordássá alakitása? ugy értesültem megvan már ez a funkcio is. de ha ez igy van akkor mosstmár lehet egyszerre horás meg allis karakterünk is?

más: menyibe kerüül és mi a menete egy accrol egy másik accra egy karakter helyezésének?

(#29062) Viktor77 válasza akasp (#29061) üzenetére


Viktor77
titán

Minden ott van az Acc Management alatt. Nyomod a gombot, fizetsz, és csinálják.

És igen, most már lehet egy szerveren hordás és allys karid is (pvp szerveren is).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29063) Petie válasza akasp (#29061) üzenetére


Petie
veterán

20€ a költözés, 25€ az alakítás (remélem jól emlékszem, kb 13k magyar ft volt)
vagy fordítva. én két hete csináltattam meg. 2 óra alatt megvolt

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#29064) akasp válasza Viktor77 (#29062) üzenetére


akasp
senior tag

köszi:) haveromnak kell de nekem még csak trial accom van, ezért nem látom gondolom, neki meg nincs feltöltve

köszi neked is Petie :)

[ Szerkesztve ]

(#29065) pachito válasza GabN73 (#29060) üzenetére


pachito
őstag

Igen, elvileg így van. De igen sokszor előfordul, hogy egy quest narancsárga, vagy épp 2 embert javasol melléd, és egyedül megvan kb. 3 perc alatt, míg ennek a fordítottjával is lehet találkozni.

(#29066) GabN73


GabN73
addikt

nah puszi a blizznek gyorsak voltak,most kaptam meg az új jelszavamat

(#29067) szilchi


szilchi
őstag

Hi.Ma indult a Halloween-es event.Van 3db 80-as karakterem,abból a paladinommal meg a sámánommal fel tudtam venni a human commoner-nél Dalaranban a questet és elmentem Goldshire-be a matronhoz leadni.És megkaptam a questet Scarlet Monastery-be a lovashoz.Viszont a rugóm nem tudja felvenni a questet,nincs sárga felkiálltójel a commoner felett Dalaranban.Így viszont nem kapom meg a questet a lovashoz.Mi lehet a bibi?

Ja és a többi szerveren is ilyen eszement lagg volt délután/kora este?Nálunk szerver oldali volt,mert nekem pl. 67ms-ot írt ki,de voltak több mp-es kihagyások.Gondolom az event miatt.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29068) Petie válasza szilchi (#29067) üzenetére


Petie
veterán

hm érdekes.
de nem kell q hogy meg tudd idézni :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#29069) kenwood


kenwood
veterán

Rugoval kapcsoaltban lenne egy kerdesem :
"Your attacks with maces ignore up to 15% of your opponent's armor."
Mi a helyzet akkor,ha macere speccelek,de az offhand dagger vagy csak az offhand mace,de az mh sword ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29070) animatrix11


animatrix11
őstag

Tegnap hallotam egy hírt: állitólag az új peccstől kezdve nem lesznek makrók :F :F :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#29071) Cathfaern válasza szilchi (#29067) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valamiért nem resetelődtek a questek, gyanítom rogue-al tavaly megcsináltad. De épp emiatt nincs is semmi gond, mehetsz scarletbe, ott a dailyt el fogod tudni érni.

animatrix11:
Rosszul.

(#29072) capafog23


capafog23
őstag

Meg lehet valahogy oldani hogy fősulin tudjak wowozni?

(#29073) kenwood válasza kenwood (#29069) üzenetére


kenwood
veterán

lehet,hogy igy nem egyertelmu,mi a kerdesem,pontositanek :
a combat rugo a poisonon kivul csak fizikait ut es a gearbol jovo arpen hat minden tamadasara.
kerdesem az lenne,hogy mace specnel is hat-e az evisre,sinisterre stb ... es ha igen,akkor eleg 1 mace vagy ketto kell ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29074) DopeBob válasza Cathfaern (#29050) üzenetére


DopeBob
addikt

Én ugy tudom, hogy a zöldért is ugyan annyi XP járt mint akár a pirosért, egyedul a szürke az, ahol jóval kevesebb jár.

MZ/X

(#29075) CactuS válasza DopeBob (#29074) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rosszul. :B

És egy kérdés: csiripelik már a madarak, hogy a 3.3 mikorra várható sacc/kb?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29076) ígyvanferi válasza DopeBob (#29074) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És van erre valami képlet, hogy melyikért mennyi? X százaléka a sárgáért kapott XP-nek esetleg...

(#29077) Cathfaern válasza CactuS (#29075) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Korábbi PTR tapasztalatok alapján kb. december.

(#29078) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Az Offgamers.com mintha eddig euróban adta volna meg az árakat, most viszont dollárban. Gondolom ettől függetlenül tudok venni tőlük gamecardot. 28,50 az ára, ami jelenleg 5115 Ft...

(#29079) Louro


Louro
őstag

Szerintem a questeknek meghatározott xp-je van (esetleg ahhoz képest +-10%)

Nekem ez a 3.3-as tervek....háááááát....lockkal eléggé elbánnak úgy érzem. Demolock decimation-jét csökkentik, destrolock critchance-ét csökkentik (ruin impet erősít), conflag se fog akkorát sebezni, bár pvpben úgy érzem az még jól fog jönni a dot miatt, afflinál meg erőltetik a felhuntert (ami nem rossz azért), de a Pandemic dotcrit chanche rovására megy :S

Mess with the best / Die like the rest

(#29080) Wolverine válasza animatrix11 (#29070) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, sőt, be lesznek tiltva a billentyűzetkombinációk is, kattintani kell mindent. :U
Honnan szedik az emberek ezeket a baromságokat?

#29074: ahogy egyre magasabb szintű vagy, úgy egyre kevesebb xp-t kapsz egy questért; a szürkéért végül csak olyan 10%-ot.

#29079: GC korábban (talán a BlizzConon...) azt mondta, hogy szeretnék beosztani a démonokat egy-egy speciális feladatra: voidwalker szintezni a felguardig; imp a destrónak; felhunter az afflinak; felguard a demonolgynak, és succi PvP-re.

#29059: a beosztás az, hogy az aktuális szint plusz-mínusz kettő a sárga, plusz 3-4 a narancs és plusz 5-től felfelé piros. Értelemszerűen vannak piros questek, amik könnyedén teljesíthetőek a természetüknél fogva...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29081) szilchi válasza Cathfaern (#29071) üzenetére


szilchi
őstag

Ő akkor még csak lvl 50 körül volt,asszem.Mindenesetre SM-ben fel tudtam venni.Csak ugye ha az ember felveszi a matronnál,akkor első alkalommal 2x tudja idézni a lovast.De nem baj,jó így is :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29082) Louro válasza Wolverine (#29080) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem eddig is megvolt ez a petprioritás. Affli a felhuntert hívta a Shadow Bite miatt, demo a felguardot a dps és a demon pact miatt, destro pedig impet a crit (talent) miatt. Csak így ,hogy afflinál és destronál is critesélyt csökkentenek és demonál az "instant" soulfire továbbkasztolása miatt szerintem DD-ben és dpsben is érződni fog a patch. Bár bevallom a többi kasztot nem lestem meg, de inkább lehetett volna mondjuk - ha nagyon változtatni akarnak - afflinál Dotok erejével és cd-jével játszani és azzal, hogy a molten core-t oda átdobni és akkor nem shadowbolt mindig, hanem néha inci. (Ez eléggé felkavarná a lelkeket :DDD) Demonál ötletem nincs, destronál meg a "régi" nether protection-t visszaadni, hogy megérje a talenteket rászánni, vagy ruin 5% bonuszát hitbónuszra tenni. Igaz a Blizz jobban látja ezeket és biztos követi az official fórumot, csak ezek a módosítások....bár demonál nem tudom jól értettem e, de a soulfire-rel is procolhat majd a decimation. Akkor soulfire-t soulfire fog követni és akkor csak annyit fogunk látni, hogy két soulfire egyszerre fog repülni?

Mess with the best / Die like the rest

(#29083) slayer006


slayer006
addikt

Találkozott már vki az alábbi bug -al:

Tricks and Treats of Kalimdor
- Ashevale, Astranaar

a felkiálltójel nem jelenik meg a Candy Bucket fölött ?

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#29084) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elsó nap meglett a squashling, ma meg a mask, már csak a fogpiszkának kell esnie a 310%es süsü achihoz.

(#29085) akasp


akasp
senior tag

hali.

ujra elkezdtem jáccani eme játékkal. régi accomat már rég eladtam pár éve, de most ujra megjöttt a kedvem. eddig allis voltam, mostmár hordást terveztem.

csináltam is trial accot ahogy illik, 10 nap után meg megyek a boltba.
viszont azt nemtudom eldönteni, hogy emlyik szerveren rátsszak. numero egyként bloodscalp de kb 10perc után meguntam olyyan lagg van, pingem 400körül igy medium szint mellett :S:S:S

magtheridon on gondolkodtam még, ott is csináltam gyors egy karit, ott 100as a pingem. jobb de még mindig érzem, ha nem tökéletes.

ez a szerverek hibái?

esetleg vki vmi tippet, hogy mien szerverre érdemes? PVP jöhet szoba, magyar létszám nem nagyon izgat, bár jó ha minél többen vannak :) esetleg ragnaros?

[ Szerkesztve ]

(#29086) Viktor77 válasza whitezo88 (#29084) üzenetére


Viktor77
titán

Csak 280-as. Csak a raidben megszerezhető mountok 310-esek (meg persze az arénások).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29087) Viktor77 válasza slayer006 (#29083) üzenetére


Viktor77
titán

Ez azt hiszem neked szól.

Röviden, tudnak a hibáról, rajta vannak az ügyön.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29088) capafog23 válasza Viktor77 (#29086) üzenetére


capafog23
őstag

310-es, de nagyon ronda.

(#29089) Viktor77 válasza capafog23 (#29088) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Very fast, azaz 280-as. Az extremely fast a 310-es.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29090) Wolverine válasza Viktor77 (#29089) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a kommenteket is; a Blizzard elírta a tooltipet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29091) Viktor77 válasza Wolverine (#29090) üzenetére


Viktor77
titán

És tényleg. Első nap meglett a drake, ahogy lehetett, akkor még 280-as volt kiírva. Azóta nem is próbáltam.

Bár aki erre ráül, az meg is érdemli. :P

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29092) CactuS válasza Wolverine (#29090) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, amennyire gyors, legalább annyira randa is szegény jószág.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29093) Wolverine válasza CactuS (#29092) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk egy druidának ez nem számít: ha van egy 310%-os mountja, akkor epic stormcrow formában is 280%-ról 310%-ra nő a sebessége :DDD (nekem nincs meg a mount, és nem is lesz, mert PvP-zni is kellene érte)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29094) Viktor77 válasza Wolverine (#29093) üzenetére


Viktor77
titán

Én is szívtam érte eleget, a pvp-s résznél. Mikor asszem zászlót kellett visszaszerezni hordástól, na attól ki voltam. MÉg hajnal 4-kor is itt ültem, és nyomtam. Holy palaként ritkán én szerzem vissza a zászlót.

Ráadásul a sok hülye allis, látja, hogy elő volt véve a kissrác, öcsizek, de csakazértis ő nyom a zászlóra (nem volt náluk gyerek).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29095) whitezo88 válasza CactuS (#29092) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem csúnya csak egyedi :D

(#29096) whitezo88 válasza Viktor77 (#29094) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hu azt én is utáltam nagyon. szerencsére a csapattárs rendes volt akivel megöltük a zászlóvivőt és engedte h felszedjem.
WSG-t amúgy is gyűlölöm.

(#29097) GabN73 válasza whitezo88 (#29096) üzenetére


GabN73
addikt

jó dolog az csak vagy együtt kell támadni / maradj védőnek 1-2 emberrel ;)

(#29098) #57919488


#57919488
törölt tag

Ez most nagyon megéri:[link]
De nem tudom hogy tényleg megéri-e vagy csak első ránézésre.
Amúgy ha battle.net-en mergeltem az accom akkor lich trial-ra hol tegyem fel a serial kódot amit a dobozban írnak?
A manage account vagy a battle.net-es résznél írjam be?

[ Szerkesztve ]

(#29099) parandroid válasza #57919488 (#29098) üzenetére


parandroid
nagyúr

Egy héttel azután jelent meg, hogy megvettem a WotLK-t. :W

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29100) ígyvanferi válasza #57919488 (#29098) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha a sima WotLK 8250-es árához viszonyítjuk, mindenképp.
Battle.net oldalán meg lehet egyáltalán adni? Szerintem csak a hagyományos account management oldalon tudod.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.