Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) szilchi


szilchi
őstag

Lesz nálunk hétvégén GDKP run a szerveren TotC 25 normal és Ony 25-ben.Szerintetek ilyenre érdemes elmenni?Mondjuk csak max a tankommal tudnék menni,annak van olyan szintü gearje,amivel lehet oda menni.Viszont van kemény 3K goldja,amivel nem sok mindent tudok venni,mert a TotC itemek 2K goldtól kezdődnek az Ony 25-ök 500 tól.Max. a végén gold-ot kapok.Márha el is visznek. :U

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29602) Wolverine válasza GoTReX (#29600) üzenetére


Wolverine
félisten

Tartalékolj. A 300-as riding skill akkor is 4000 gold lesz, ha exalted vagy a Valiance Expeditionnel vagy a Warsong Offensive-vel...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29603) Cathfaern válasza szilchi (#29601) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha van megfelelő cuccod (szóval nem te vagy az az ember akit csak a pénzéért visznek le), akkor Toc25-re menj mindenképp. Biztos jobban szervezett egy ilyen run, mint bármilyen más pug, és ha tényleg 2król indul bármilyen drop licit, akkor elég szép összeg fogja ütni a markod a végén (nálunk 400gről indul, vittek el bőven 2k alatt, mégis ~2200g volt fejenként a végén), és akkor későbbiekben tudsz majd licitálni is.
Ony25 nem tudom milyen gdkp-ban, ugyebár ott nincs annyi loot, igaz hamarabb is megvan az egész. Egy próbát megérhet :)

(#29604) szilchi válasza Cathfaern (#29603) üzenetére


szilchi
őstag

" There's basically three type of people who will be coming to the raid:

Those coming to earn gold by carrying everyone else. You need i245 (t9) level gear.
Those who want some specific items, but are decently geared. You need i226/i232 level gear.
Those who have lots of gold and want to buy lots of stuff. No gear requirement.

Minimum bid for Onyxia items: 500g
Minimum bid for TotC items: 1000g
Minimum bid for trophies: 2000g
Minimum bid for weapons: 2000g "

A cuccom majdnem epic,csak a két trinket+pajzs iL200-as.A többi 213-226-232-245.Meg gondolom nem ártana azért ismerni a taktikát.Mondjuk nem írtak semmi szükséges öcsit,ami kellene.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29605) slayer006 válasza Wolverine (#29602) üzenetére


slayer006
addikt

Pontosabban csak akkor lesz 4000 gold. :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#29606) Cathfaern válasza szilchi (#29604) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Elvileg te a középső csoportba belekerülsz, szóval be fognak venni (bár azért nem mindegy az itemek eloszlása). Achi és taktika nem kötelező sosem, el is mondják a bossok előtt általában, de jó ha tudod, ugyanis ha látványosan hülyeségeket csinálsz, és miattad wipe-olnak, akkor ki fognak rakni a raidből, értelemszerűen a részed nélkül.
Mondjuk Toc25-re semmi extra nincs a taktikában, olvasd át ami a wowwikin fent van, az bőven elég lesz :)

(#29607) capafog23 válasza animatrix11 (#29578) üzenetére


capafog23
őstag

Nem tudom mekkora ratingen, milyen setupot játszol arena-ba, de nálunk 5v5-be sose akad be sehova og arenaba se a lock, se a hunter pet. Ahogy kiveszem talán lockal játszol, nem hiszem hogy az alatt az 1 perc alatt ami arena előtt a felkészülési idő annyi idő alatt ne tudnál megint mindent visszarakni magadra. (képzeld 5v5-be ahol még hs-t is raksz, meg mindenkire detect invi)
Kéne pár konkrétum a oneshot-on kívül. (megint az a baj hogy nem tudom a setupot, ratinget, mmr-t) Mert pl, rugó-elem shaman, rugó-feral druid, hunter-boomkin meg az ehhez hasonló 2 dps-es setupok 2v2-be elég csúnyán összecsukják az embert főleg ha jól csinálják a cc-ket és pve gearbe vannak (rugók elég gyakran csinálják ezt),
Ha van recount-od death résznél vissza tudod nézni hogy mibe halt bele.
Ha írsz pár konkrétumot, többet tudok mondani.

(#29608) bobace válasza capafog23 (#29607) üzenetére


bobace
őstag

Van itt valaki akinek az életben a detect invisible használt valamit? Mert én soha nem lettem tőle okosabb..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#29609) capafog23 válasza bobace (#29608) üzenetére


capafog23
őstag

Azt az 5 global cd-t megéri amíg felpakolja mindenkire, ha van rá egy kis esély hogy valakit jobban "meglát".
Ahogy én észrevettem, ha közeledbe van stealth-es akkor messzebről meglátod. (de tényleg nem számít sokat)

(#29610) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit megkavarodtam Toccal kapcsolatban. Valaki le tudna irni, hogy esnek a crusader orbok Toc10/25/HCkban?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29611) bobace


bobace
őstag

Az uj Battle.net világban, hogyan megy az account kereskedelem? Mert, lehet hogy megválnék az enyémtől (most is be van fizetve, de kedvem sincs belépni), de két játék is van rajta, igaz mindkettő WoW acc.. Külön már nem lehet eladni ugye?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#29612) FefeeX válasza CactuS (#29610) üzenetére


FefeeX
veterán

Eddigi tapasztalataim szerint toc10 simában nem esik orb, toc25ben minden bossból 1, meg egy token, ami t9 245-re jó, egy csomó triumffal karöltve. HC-ról nem tudok nyilatkozni, sajna eddigi próbálkozásaimból puggal nem igazán jutottunk tovább a kukacoknál :)

(#29613) tomazin


tomazin
veterán

Nem akartam ide beírni ilyesmivel,de csak nem jutok megoldásra 3óra alatt....

A lényeg az,h manuálisan kellene telepítenem a patcheket.Az,hogy miért nem fontos,de csak így tudom.Viszont nem jövök rá hogyan is kellene használni az updatereket.
mielőtt valaki a wowwiki javasolná ott az vagyon irva,h .zip-eket ki kell csomagolni stb.(nem tudom mennyire friss ez a dolog)
Nekem azok az exe-k vannak,amiket letöltött a wow úgy,h normális,nemkorlátozott net volt,és azt másoltam át.konkrétan:WoW-3.2.0-enGB-patch.exe

Előre is köszönöm a segítséget.

(#29614) efge válasza tomazin (#29613) üzenetére


efge
aktív tag

izé, nem értem a problémát. indítsd el az exe-ket egyesével.
vagy ha kiir esetleg vmi hibát akkor azt jelezd itt...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#29615) tomazin válasza efge (#29614) üzenetére


tomazin
veterán

jajj azt elfelejtettem mondani,h azok az exék nem indulnak.Meg a 3.2é 1,7gb-al vicces is lenne.De a kicsik sem.Mellettünk van egy downloader,azok sajnos csak azt csinálják amit a nevük mond a telepítést nem indítják el.

(#29616) Viktor77 válasza tomazin (#29615) üzenetére


Viktor77
titán

De bizony, hogy elindulnak, ha jó sorrendben rakod fel őket. A fullos 3.2 pedig valóban 1.7 giga, épp tegnap tettem újra a WoW-ot az innen leszedett klienssel és patchcsekkel.

Elöször a 7 gigás kliens kell (ez a full WotLK), aztán a patcheknél a 3.2 full (ez 1.7 giga), majd a legfelső 3 (két 8 megás és egy 64 megás). A kliens jó, még serialt sem kér, bár mindegy is, mert kód nélkül úgysem tudsz belépni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29617) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok! Van köztetek olyan aki foglalkozik Eventekkel stb(Láttam feljebb ment a parázsvita,és meg lettek említve azok is akik foglalkoznak Eventekkel ,mint pl én)?A heti egyszer megrendezett vasárnapi Fishing Tournament érdekelne.Ez egy adott területre és időre korlátozott verseny? Mert mindig vhogy elment úgy a vasárnap hogy nem néztem meg,és a skillem sem az igazi mert nemrég vettem fel. :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29618) Viktor77 válasza GoTReX (#29617) üzenetére


Viktor77
titán

STV-ben kell bizonyos halat kifogni, és elsőnek leadni. Az első (asszem) 3 kap díjat. Ha egyedül mész, el se kezdd, mert szarrá leszel gankelve.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29619) GoTReX válasza Viktor77 (#29618) üzenetére


GoTReX
őstag

Ja miközben lógatom a pecám és hallgatom a madárcsicsergést egy hordás poénból tarkónb*sz,csak hogy jó legyen a kapás?Jól hangzik ez a verseny.... :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29620) Cathfaern válasza GoTReX (#29619) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mivel csak poolokból lehet kifogni azt a halat, ezért amúgyis csak rohangálás az egész, nem sok horgászás feelingje van :)

(#29621) GoTReX válasza Cathfaern (#29620) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmm az úgy tényleg nem túl jó!És ez napi egyszer van csak?

Egyik haverom volt rákattanva egy időben a Fishingre a Cooking miatt,és nagyon oda volt mikor kifogott valami Epic Békát.Nem tudjátok mi lehet az?Mert ennyi infoval hogy Epic Béka nem nagyon tudok utánanézni WoWheaden:D

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29622) Vigneau


Vigneau
félisten

No, ilyen sem volt még... Lecsesztek ma azért, mert "megnyertem" egy BG-t az aktuális csoportomnak. Eye of the Stormban 4 flag-et bevittem oda, ahol szabad volt a torony, és mellette annyira nem álltam le harcolni az ellennel - rájöttem, jobb ha kicselezem az erős dudujukat. Öcsigyűjtőnek meg retardáltnak tituláltak, pedig semmit nem kaptam érte, miközben 100 pont előnnyel sikerült megnyerni a BG-t, pedig szinte végig hátrányban voltunk. A fene sem érti ezt, lassan már itt is sem a végeredmény számít. Még jó, hogy nem azonos realmon vagyunk... :U :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29623) bélanéni válasza CactuS (#29610) üzenetére


bélanéni
őstag

Csak zárójelesen megkérdezném, nálad jó már a bejelentkezés? Nálam kb. 10%-ban, most épp a maradék 90% érvényesül. :) :R

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#29624) kiSSrac válasza bélanéni (#29623) üzenetére


kiSSrac
tag

engem épp most dobott ki és megint várhatok egy órát...

a legbosszantóbb hogy megint insta/raid közben rakott ki...

(#29625) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a merge-elés csak nekem szívás? Létrehoztam a battle-net accountomat, rákattintok, hogy merge-elném a meglévő wow accountom, kéri a jelszót és a passt, majd a continue-re megint innét kezdjük. Aztán megint. Aztán megint. Próbáltam több böngészővel is, de ugyanez. A szerver túlterhelt, vagy ennyire benéztem valamit?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29626) Viktor77 válasza parandroid (#29625) üzenetére


Viktor77
titán

Elég rég csináltam már, de felülre nem az email címedet kéri?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29627) parandroid válasza Viktor77 (#29626) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Where is your World of Warcraft Account? - Americas / Europe / Korea
World of Warcraft Account Name
World of Warcraft Account Password

Ezek elvileg a régi adatok, ezután merge-elné. De kipróbáltam email címmel is, úgy sincs eredmény. Sőt, kipróbáltam faceroll adatokkal is, de ugyanaz. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29628) Viktor77 válasza parandroid (#29627) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor azt tudom mondani, amit másoknak. Nem az utolsó pillanatra kellett volna hagyni. Ugye, holnap van a határidő, azután automatikus mergelés lesz, feltételezem túlterhelt a szerver.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29629) cl.aci válasza parandroid (#29625) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Aktiváltad is az acc-ot a küldött e-mailon keresztül? Nekem akkor játszotta ezt amikor nrm volt aktiválva b-net acc.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#29630) parandroid válasza Viktor77 (#29628) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom ez lesz a gond, semmilyen űrlappal nem tudok adatot küldeni a bnetnek. Ha bekérem a change password felületet, kitöltöm az old password, és kétszer a new password mezőket, és visszaugrik az üres űrlapra. Ugyanez akkor, ha a játék serial számát próbálom megadni. Opera és IE alatt is próbáltam. No sebaj, megpróbálom majd holnap - bár reggel gondolom ismét karbantartás, délután meg megint full terhelt lesz a szerver. :U

cl.aci: Igen, megvolt az aktiválás (illetve verification, ha jól emlékszem).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29631) Wolverine válasza bobace (#29611) üzenetére


Wolverine
félisten

EU-ban eleve sehogy sem lehetett eladni az accountot; de igen, ha lehetne, akkor nem tudnád külön elpasszolni őket.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29632) CactuS válasza bélanéni (#29623) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nemtom, ma is, tegnap is bent tartottam a karimat, de mit mondjak élvezet volt 300-600as pingben Toc Hard modeozni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29633) parandroid válasza parandroid (#29630) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerveroldali probléma volt, ma reggel elsőre, simán sikerült.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29634) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Pénteken megjön a WotLK Collectors (remélem még a kedvezményes áron, egyébként utazott egy jót), jól gondolom, ha a WotLK trial verziójával már játszottam, be sem kell tennem a lemezt? Csak az account managementben update-elem az accom?

(#29635) GoTReX válasza ígyvanferi (#29634) üzenetére


GoTReX
őstag

Ird be a DVD serialját,ahol irja hogy Collectors Edition.És a következő loginnál már kapod is a levelet hogy Frosty a postaládában vár.(Nem lesz egyszerű mire kioperálod az Artbookot)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29636) Bencexp


Bencexp
tag

Na, elhatároztam hogy újrakezdem a wowozást, megvettem egyelőre csak az alap gamet. Namost kaptam egy ilyen 10day trial-os papírt.Ha ezzel regelek, majd miután lejár megadom azt a kódot ami a dvd borítóba volt beragasztva, akor hozzádobja az egy hónapot vagy nem? Mert nem akarom elrontani, és akkor inkább osztálytársamnak adom a trial key-t.

Jako vážně?

(#29637) Viktor77 válasza Bencexp (#29636) üzenetére


Viktor77
titán

Kezdd trial accounttal, aztán upgrade-eld teljessé. Így 10+30 napod lesz ingyen (igen, megkapod az ingyen hónapot). De igazából mindegy mit csinálsz a kapott trial kulccsal, mivel a Blizzardtól is letölthető a 10 napos trial, az pont ugyanaz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29638) Bencexp válasza Viktor77 (#29637) üzenetére


Bencexp
tag

Huhh gyors válasz. Köszi. De ha ugyanezt megtehetem a Blizzard honlapjáról akkor minek adnak +1 papírt? Még egyszer köszi. Már indítom is a telepítést.

Jako vážně?

(#29639) Bencexp


Bencexp
tag

És lenne még egy kérdés. Ha elérem a LvL60-at akkor fogom megvenni a BC-t. Az account managerben van olyan hogy BC 10day trial, hogyha arra upgradelek, és lejár a 10 nap de még nem vettem meg a BC-t akkor addig nem tudok játszani, vagy hogy megy ez?

Jako vážně?

(#29640) Viktor77 válasza Bencexp (#29639) üzenetére


Viktor77
titán

Igazából mindegy, mert a csak az alapjátékhoz jár a 30 nap ingyenjáték, kvázi mindegy mikor rakod fel a BC-t, nem nyersz vele.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29641) efge válasza Bencexp (#29638) üzenetére


efge
aktív tag

régebben nem volt élérhető mindenki számára a 10 nap trial. akkor kellettek ezek az ajánlásos kódok.
manapság bármikor csinálhatsz új accountot és 10 napig játszhatsz vele (persze elég kemény megkötésekkel, szintkorlát, tárgyátadás, whisperelés nem megy, stb)

tehát most letöltöd, installálod, regisztrálsz és játszol. nem is kér semmilyen kódot.
Amikor az alap játékhoz tartozó kódot megadod az account managerben, akkor pedig hozzáad 30 napot az előfizetésedhez. ezt tehát megteheted már az első napon, de akár csak a 10 nap lejárta után. célszerű minél hamarabb, mert akkor megszünnek a korlátozások az accounton.

10 nap trial: amig él az opció addig mehetsz a BC területeire, csinálhatod questeket, fejlesztheted szakértelmeket. De amint lejár, akkor újra terület korlátozás lesz. Tárgyak, szakik nem vesznek el, csak a szintedet rakja vissza 60ra.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#29642) szilchi


szilchi
őstag

Az mitől lehet,hogy a T8-as chest-em (paladin tank) 60 def ratingel adott 547 defense-et.Most meg a T9-es chestel,amin 63+10 def rating van,csak 546-ot :F .Nemhogy nőtt volna,de inkább kevesebb lett...Mondjuk defcap megvan

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29643) Viktor77 válasza szilchi (#29642) üzenetére


Viktor77
titán

Esetleg fejesben a metagem nem érvényesül?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29644) szilchi válasza Viktor77 (#29643) üzenetére


szilchi
őstag

Vááá...ott a pont.Erre nem is figyeltem :B .Kössz.Majd korrigálnom kell,mert az is 21 def rate.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29645) H.O.D. válasza szilchi (#29644) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Másfelől, ha a meta nélkül is megvan a defcap, akkor érdemes valami mást odabiggyeszteni :)

Where do you want to go today?

(#29646) szilchi válasza H.O.D. (#29645) üzenetére


szilchi
őstag

Ki is cseréltem egy stam/+armor metara ;) .Nem is volt piros gem slotom,ahová az 1 hiányzó piros gemet tudtam volna tenni.Kéket meg nem akartam feláldozni egy purple miatt.

Alakul a staminám is,már 34,4K unbuffed,Viszont valahogy még mindig kevés :( .Voltam VoA-ba tegnap és egy T8/HC gear-es medve tanknak majd 4K-val több HP-ja volt buffolva mint nekem azonos buffokkal de jobb gearben.Jelentkeztem is utánna Ony 10-re,de ott mindjárt keveselték az akkori 33,5K HP-mat és inkább egy warrior tankot vittek.Pedig amit lehetett,már kicseréltem stamina gemre.Mondjuk már elötte olvastam neten,hogy tankok közül a Paladinnak van a legkevesebb HP-ja.

Reggeltem a szerverem honlapjának a fórumára,de még nem aktiválták.Ha nem aktiválják időben,lemaradok a hétvégi GDKP run-ról TotC 25-ben. :O

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#29647) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mergelés örömére 2-3 hét után ismét belogoltam és letoltam pug voat. el is felejtettem miért is utáltam a wow közösséget, most nem írom le de eléggé felidegesítettem magam, hihetetlen mennyire szarba veszik egymást a játékosok, és ez már a milliomodik eset. ezért játszok inkább más mmo-t ahol érettebb a társaság.

(#29648) Kharg válasza szilchi (#29646) üzenetére


Kharg
tag

A stamina azért nem épp minden.
Lehet 50k hp-d, ha nem tudsz elég aggrot termelni :)
Ez az, amit sokan nem értenek meg

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#29649) CactuS válasza szilchi (#29646) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem is 35k hpm van kb OSben Prot paladinként (Még csak nem is epic gemeket használok :B) és gond nélkül tudom tankolni Voat/Onit, ha kell. Aki ez alapján tesz ki, az elég hülye ahhoz, hogy ne bánkódj miatta.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29650) gabitoo88


gabitoo88
tag

Sziasztok!Nekem az lenne a kérdésem hogy 5 napom van hátra WOTLK trialból na most megvan a wotlk csak még nem upgradeltem ha aktiválom akkor elvész az 5 napom ami maradt a triálból és vehetek egy gc-t hogy játszani tudjak tovább?? :F :F

Tel.: 3630három343638

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.