Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) Blizz


Blizz
őstag

Outland szerón és azon belül is horda oldalon nem tudtok vmi magyar klánt?

No mistakes, just happy little accidents

(#29702) Viktor77 válasza Blizz (#29701) üzenetére


Viktor77
titán

Szeró??? :Y

Wowprogress szerint nem nagyon van.
Hogy lehet ilyen elvetemült szervereken karakter indítani? Oké, hogy mondjuk a BS nem éppen a szellemi színvonaláról híres, de azért csak szívesebben játszok magyarok közt (főleg, hogy normális guildem van, nem kell foglalkoznom a retardáltakkal).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29703) Blizz válasza Viktor77 (#29702) üzenetére


Blizz
őstag

Mér lenne elvetemült szerver?

No mistakes, just happy little accidents

(#29704) CactuS válasza Viktor77 (#29702) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Épp írni akartam, hogy a szeró az a tört-wow szerverek meg a BS :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29705) Cathfaern válasza Blizz (#29703) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem csak arra gondolt, hogy a magyarok kb. 90%-a 3 realmen van, név szerint Arathor, Bloodscalp, Ragnaros. További kb. 6-8% néhány régi népszerű magyar szerveren, ezekból van 2-3 db. talán. A maradék 2% magyar meg eloszlik az összes többi realmen. Tehát ha te magyarok közt akarsz játszani, akkor a fenti triót leszámítva bármelyik realm elég rossz választás.

(#29706) Viktor77 válasza Blizz (#29703) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy Cath mondja. Nem offenseként kérdeztem, csak a mechanikára vagyok kiváncsi. Véletlenszűen választottál, esetleg barátaid vannak ott, vagy mi alapján?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29707) Blizz válasza Viktor77 (#29706) üzenetére


Blizz
őstag

Egyik barátom játszott ott,de már nem.Igazábol csak miatta kezdtem egy palát és ez a kari vált a főkarakteremmé.

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#29708) parandroid válasza Viktor77 (#29706) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy kollégám játszott ott, guildjük is volt, de már jó ideje inaktív, csak arénázni jár fel néha. Majd megkérdezem, él-e még a guild. Ők anno egy túlnépesedett realmről költöztek át, az egész guild egyszerre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29709) Blizz válasza parandroid (#29708) üzenetére


Blizz
őstag

Köszi,de lehet hogy szervert fogok váltani.

No mistakes, just happy little accidents

(#29710) Wolverine válasza Cathfaern (#29685) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosítanék: az altoknak küldhető BoA könyvet csak 80-asok tudják megvenni, és az is 1000 g; és a northrendi flyinghoz van trainer Sholazarban és Storm Peaksben is. (épp most veszem meg a könyvet a 2. Northrendre ért altomnak...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29711) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Esetleg van még fent ilyenkor valaki? Be tud most loggolni? Volt egy tömeges disconnect, aztán beengedett, kiloggoltam egy percre, és most ledob, amikor a karaktereket ölti be (disconnected from the server), illetve bármelyik realmre akarok csatlakozni, ugyanezt csinálja :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29712) Bencus88 válasza CactuS (#29711) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nyugi nálam is ezt csinálja.Valami szerver gond lesz majd reset után lesz csak jó 4-5 fele.(remélem)

(#29713) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Most valamiért disconnectet kapok, ha be akarok logolni. Másnál is ez a helyzet?

Engem olyan klán érdeklne Bloodscalp horda oldalán, amelyik nem csak 80-asokat vesz be. Vagy olyan, ami egy nagy klán al- vagy társklánja, ami a kicsiket/altokat gyűjti, ahonnét aztán 80-on átkerülhetnek a raidelő 80-asokhoz. Bár bő egy hét, és elérem a DK-val a 80-at, aztán hamarosan követi a pap is, lehet, csak azután kéne társak után néznem. Na azért, ha tud valamelyőtök ilyen klánról, értesítsen! Akár frakciót is váltanék, ha hosszútávúnak ígérkezik a dolog.
Az még lényeges lenne, hogy a tagok értelmes, felnőtt emberek legyenek.

Jó, látom nem csak én nem tudok játszani jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#29714) Viktor77 válasza ígyvanferi (#29713) üzenetére


Viktor77
titán

Engem is kidobott egy bő fél órája. BS off is lett.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29715) sasa311


sasa311
veterán

Baszki én meg már fél órája logot böngészek meg routert és win jogosultságokat állítgatok, mert kb 30 perce lettem kész a wow telepítéssel, beléptem, játszottam 10 percet, mondom ez jó, megyek telepítek addont.

2 perc múlva addonnal lépnék meg és folyamatos DC, na mondom fain.

Pont jókor jött :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#29716) CactuS válasza sasa311 (#29715) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is addont cseréltem, (mondom megnézem már ez a healbotot, hogy mit tud, ha már majd mindenki azt használja a guildből), aztán bumm. De legalább látom másnak is ez a baja, bár ettől még nem lesz jobb a helyzet :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29717) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Na most bent vagyok. Nem meglepő módon a Spirit Healernél találtam magam... :)

[ Szerkesztve ]

(#29718) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi all!

Most migráltam Ragnaros hordába, és az lenne a kérdésem, h. van e valami értelmes guildbe tagfelvétel (gondolok itt toc 10/25 HC-k és társai)
Aktív vagyok, ismerem a taktikokat, Nem vásárolt karakter :D

Itt az armorym:
Nauron

(#29719) Viktor77 válasza Tommmmka (#29718) üzenetére


Viktor77
titán

Neked is (és általában a többieknek is, akik itt-ott guildet keresnek), ajánlom, hogy nézzétek meg a wowprogresst. Láthatod milyen guildek jöhetnek szóba, és sok esetben a honlapjuk címe is meg van adva, ahol már látod, hogy van-e felvétel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29720) FefeeX válasza Bencus88 (#29712) üzenetére


FefeeX
veterán

Nálunk is ez volt, Anub 5%-nál disconnect, aztán kb 5-6 percig 12-14 szerver volt offline. De utána visszajött, hárman mentünk csak vissza a 10 emberből sajna :( Szerencsére nem csak 4-5 felé lett jó, még megcsináltam a napi hodir questeket, meg lementünk anzut ölni :)

Amúgy be voltam sz@rva rendesen, mert én voltam a MT, és nem biztos hogy egy figyelmes, és kifejezetten jó fight végén nagyon kultiválták volna hogy a MT DC-zik :)

[ Szerkesztve ]

(#29721) FefeeX válasza Viktor77 (#29719) üzenetére


FefeeX
veterán

Ide automatikusan kerülnek fel a guildek, vagy regisztrálni kell? :)

(#29722) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Holy paladinokhoz lenne egy kérdésem a 3. Major Glyphemmel kapcsolatban.

Jelenleg a Glyph of Flash of Light a 3. azonban raideken manapság már nem igazán használok FoLot. (Egy gyengébb vasárnapi TotGC try: [link]) És szerintem ennél még kevesebbet is használom, csak most nem volt elérhető a resto shamynk és porzott a tank a fight végére :B

Szóval csere lesz, a kérdés az, hogy Glyph of Divinity vagy Glyph of Beacon of Light. EJ azt irja a Beaconről, hogy: "On any fight shorter then 9 minutes, Divinity will be better from a pure mana perspective." Viszont a Divinityvel meg az a gond, hogy általában akkor használom (Talentelt LoH miatt), ha sebzés csökkentés kell a tankon, nem akkor amikor fogyóban a manám.

Armory

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29723) Viktor77 válasza CactuS (#29722) üzenetére


Viktor77
titán

Beacon, egyértelműen. Nem is tudom eddig minek használál FoL glyphet.

Vegyünk egy 3 perces fightot. Ha feltételezzük, hogy a Beacon folyamatosan fent van valakin, akkor ez idő alatt 3x rakod fel, ez 1400*3. Ha glyph-elt a Beaconod, akkor csak 2x kell felrakni, spóroltál 1400 manát. A LoH nem kell minden fighton, csak azért nem fogom elnyomni, hogy manát kapjak.

Amúgy nálam bugos ez a glyph, és ha magamra rakom kétszer egymás után, akkor nem 1:30-ra tolja ki az időt, hanem 2 percre.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29724) Wolverine válasza Viktor77 (#29719) üzenetére


Wolverine
félisten

A wow.hu-n is van külön recruit részleg, ahol lehet keresni megfelelő hirdetést; igaz, a hátránya, hogy jelenleg nem szűrhető a lista...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29725) CactuS válasza Viktor77 (#29723) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

FoL az maradt még januárról, amikor nem 35k manával rohangáltam buffolva :B Csak most megint elkezdtem olvasgatni, meg logokat nézegetni, és ott tűnt fel, hogy rohadtul nem éri meg hard modeban a FoL glyph. Akkor beacon-ös glyph lesz, köszi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29726) tomazin válasza Viktor77 (#29689) üzenetére


tomazin
veterán

Dehogynem :(
Ha kikapcsolod az xp-t akkor csak olyanokkal játszhatsz akiknek ki van kapcsolva az xp-je.nos 2hét alatt nem fordult elő,h sikerült volna belépnem bg-re,mire utánaolvastam és rájöttem,h azért mert ki van kapcsolva az xp.So nekem a játék abból áll,h x0-x5 között összeszedem a cuccokat,és 5-9ig pedig bgzek.(azaz pl 10-15 cucc+quest 15-19bg).
Szóval megoldható,de ratyi.

(#29727) Wolverine válasza tomazin (#29726) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez csak annyit tesz, hogy bár korábban a lowlvl BG-ket a twinkek uralták, a gyakorlatban az arányuk minimális volt és a legtöbb játékost nem érdekelte a twink létrehozása..

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29728) FefeeX válasza Wolverine (#29727) üzenetére


FefeeX
veterán

Mert a twink lényege pont nem a másik twink legyilkolása, hanem a normális játékosé, hogy érezze a fölényét... Ezt szüntették be gyakorlatilag...
Mint ahogy az utcán körbeállva verekedő emberek sem nagy legények egyesével, és általában nem mennek neki a láthatóan erősebb, vagy hasonló adottságúaknak sem...

(#29729) Bencus88 válasza FefeeX (#29720) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jaj ne is mond anubot:) hc 10-esbe majdnem meglett a kill maradt 350K már a zsebünkbe van.Már 3 hc-s cuccom is van többek közt egy remek staff

(#29730) CactuS válasza Bencus88 (#29729) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ma este nekünk 80k-ig ment le (Dotok 2/ körülire vitték le).

Azért HPSben egész jót toltam :B [link]

Lootból nálunk tanknap volt, ők öltözhettek, nekem sajna még nem jött semmi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29731) Viktor77 válasza CactuS (#29730) üzenetére


Viktor77
titán

Néztem a holy talentedet. Azt a két pontot rakd át a judgement cd csökkentésről a mightra. Az a két másodperc semmit nem számít, viszont ha több ap-ja lett volna a melee-nek, lehet, hogy lemegy Anub.
És minor glyphnek ne a Wise-t tedd be, hanem a Blessing of Wisdom-ot. Így ha a palákra mightot kéne raknod, saját magadon akkor is 30 percig tart a wisdom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29732) CactuS válasza Viktor77 (#29731) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rendben normal modban szoktam cdre dobálni, hogy manát adjon vissza, HCban viszont nem igazán van rá időm. Melee-t egy rugó képviselte most (illetve még 1 hunter volt, akinek jól jött volna).

Köszi a tippeket, holnap átdobom azt a két pontot, aztán este egyből meg is nézhetem mit tudok 25ös hardon. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29733) Viktor77 válasza CactuS (#29732) üzenetére


Viktor77
titán

A raidframe-en látok két dk-t is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29734) CactuS válasza Viktor77 (#29733) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eh, jogos, a 2 tank :B Kicsit már fáradt vagyok az agyam csak a dpsekig jutott el.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29735) Cathfaern válasza CactuS (#29734) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Na meg ott a hunter is ;)

(#29736) bobace válasza CactuS (#29730) üzenetére


bobace
őstag

OMG lol, én valami 2-2,5k-t csinálok :D Mondjuk a gearem is 219lvl körüli.. Bár nem kellett még soha tankot healelnem, azzal nem mertek megbízni, szerencsére el vagyok könyvelve dagadt bagolynak...Rendszeresen kihal mellettem egy-két raid tag. :DDD Burst damaget soha nem tudom kihealleni.. Tanknak szerencsére még csapnivalóbb vagyok a 213-as lvl átlagommal, azt nem is erőltetik egyáltalán. Jó az a dps. Ugye dps fun, heal job, tank felelősség..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#29737) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok
Meg tudja vki mondani, hogy ezt a gemet [link], illetve a recijét kell exazni? Ugyanis dalában pl ahol wohead írja nincs a választékban.
Köszi
bb

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#29738) slayer006 válasza Peti78 (#29737) üzenetére


slayer006
addikt

ott van pedig
4. oldal baloldali oszlop, fentröl a második ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#29739) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Intel 4500as integrált vga-val kb milyen fpsre lehet számítani? Jelenleg nyílt terepen 1680x1050-es felbontáson 13-22 között mozog az fps nyílt terepen. Tippem sincs, h ez korrekt vagy gáz-e. (az baj, h nem tudom megállapítani sehogy, h kap-e a vga az osztott memóriából vagy tényleg csak 63 mb-t használna összesen)

Let's begin, de gozaimasu!

(#29740) bobace válasza _ak_ (#29739) üzenetére


bobace
őstag

Kevés lesz. Fejlődésre jó, de BG-ken, raideken kevés. Nekem GF8400-as van a notimban, és 10-esben még el lehet vele lenni, de 25-ös raideken diavetítés...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#29741) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Heirloom plate-es cuccot 40 alatt rá tudom adni a warriorra?

Where do you want to go today?

(#29742) H.O.D. válasza _ak_ (#29739) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Bátor vagy, ha 1680-ban el mered indítani 3d-ben azt a VGA-t... Csodákat ne várj tőle, de ja rommá butítod a grafikát, akkor szintezni, esetleg 5 fős instákba még tudod használni.

Where do you want to go today?

(#29743) FefeeX válasza H.O.D. (#29741) üzenetére


FefeeX
veterán

Rá, csak ott még mailként viselkedik.

(#29744) H.O.D. válasza FefeeX (#29743) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Na ez királyság...
Szegény warri 2009 március óta ácsorog IF-ben a mailbox mellett:) Farmolok neki pár cuccot aztán hadd szaladjon.

Vicces volt, tegnap reggel egy lvl1-es rugó lealázta a lvl6-os bank palámat duelben. 175HP-ja volt egyes szinten és 55-öket critelt rajtam :)

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#29745) FefeeX válasza H.O.D. (#29744) üzenetére


FefeeX
veterán

Énis így indítottam kb a sámánomat, cloth cuccokat encsantoltam neki, lvl req nélküli fehéreket, meg odaadtam neki a BoA cuccokat, és gyakorlatilag leölhetetlen lett, 6os szintnél meg is untam, hogy behuzok vagy 20 mobot és lazán túléli :)

(#29746) H.O.D. válasza FefeeX (#29745) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Ne is mondd, kellene egy sámán is. Guildben egy sámán van csak, annyira jól tolja a gyerek, hogy elképesztő.

Ennyi karaktert felhúzni borzasztó. A papommal elakadtam 76-nál, a DK-val 67-nél, a warriorral 32-nél... :)

Where do you want to go today?

(#29747) Bencus88 válasza CactuS (#29730) üzenetére


Bencus88
nagyúr

oha gz hozzá!!

(#29748) Wolverine válasza H.O.D. (#29746) üzenetére


Wolverine
félisten

Én a múlt hét végén szombaton nekiláttam a Dk-m szintezésének Nagrandban (66 volt). Mire észbekaptam, másfél nappal később lvl69 volt és fél Borean Tundrát is befejezte... :DDD Még mindig van 2 itemje a kezdő 58-as gearből (csizma, sigil), és további 9-et ebben a 2 napban cseréltem le.

Más: a Citadeles nyitás kicsit erős lesz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29749) Bencexp válasza H.O.D. (#29746) üzenetére


Bencexp
tag

Melyik szerver?

Wolverine: Vére már valami kihívás is lesz a játékban, mert ami most van... pff... Szinte ingyen kapja az ember (troll,ork,tauren,törp,elf,stb...) az epic cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Jako vážně?

(#29750) GoTReX


GoTReX
őstag

Hallom sok helyről hogy a Horda oldal sokkal összeszedettebb,könyebb csapatot találni Instákhoz,csoportosan Gankolnak stb....Ez mitől alakulhatott így hogy egységesen minden realmen ez van?Lehet furcsa a kérdés,de érdekel hogy ez mitől lehet.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.