Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8932) Mexildos válasza Sub-ZeRo (#8930) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Pfff... hát én ezt nem gondoltam volna, hogy ez ilyen nehézkes művelet. Ezzel az erővel felesleges volt a drága MS-nek az egyedi mappa kép beállítása funkciót létrehozni ha arra nem képes, hogy egy olyan fájlban letárolja mappán belül az infot, hogy egy újratelepített win ezt megtalálja és ki tudja olvasni belőle, hogy mely ikonok hova valóak. Remek így 2012 táján.
Az Easy transfer magyarul windows áttelepítő meg inkább egy új számítógéphez való. Én az újratelepítést teljesen formázott C-re értettem. Mert ha van mondjuk X film meghajtóm és X képek mappám akkor egyenként mindig állítgassam be újra!? Ezt Ők sem gondolták komolyan? Nem hiszem hogy erre nincs egyszerűbb megoldás különben a funkció már megírásakor halott volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.