Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Воланд válasza Bjørgersson (#4149) üzenetére


Воланд
titán

a gyári, beépítetthez?

Control Panel\System and Security\Windows Firewall

bal felső sarok --> allow a program or feature...
vagy az advanced settings --> new rule

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4152) Sub-ZeRo válasza apacs78 (#4150) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha az xp mód sem segít, akkor dobsz fel egy 32-es xp-t és működik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4153) Hunork válasza Bjørgersson (#4149) üzenetére


Hunork
veterán

Hali!
Vezérlőpult- Windows Tűzfal - Program vagy szolgáltatás átengedése...- Másik program engedélyezése (kiválasztod, ha listában van, ha nem, tallóz)
Ha ez nem elég: Windows Tűzfal - Speciális beállítások - Bejövő és Kimenő szabályok

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#4154) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hunork, woland_y2k: Köszi a segítséget, már próbáltam mindkettőt, de egyik sem műxik, ugyanúgy frissíteni akar indításkor. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4155) Hunork válasza Bjørgersson (#4154) üzenetére


Hunork
veterán

Hát szívesen, de akkor valami nem jó.
Milyen programmal van baj? Mi frissít és mit? :F

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#4156) emitter


emitter
őstag

Sziasztok,
egy ismerősömnek a laptopjába spenót folyott :D és ennek eredményeképpen többek között a nulla-billentyűje nem működik (meg még a bal ctrl ill shift, de ezekből 2 van). Szétszedni próbáltam a gépet, de a billentyűzethez nem tudtam hozzáférni. Numpadje sajnos nincs. Jelenleg beírja gugliba h "nulla" és copy-paste :B tudtok jobb megoldást? Vmi bill. kombináció esetleg a nullára?
köszi!

(#4157) Locsi válasza emitter (#4156) üzenetére


Locsi
senior tag

Esetleg egy képernyő billentyűzet?

(#4158) Sub-ZeRo válasza emitter (#4156) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szervíz és kitakarítás. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4159) Draken válasza sfdrakex (#4143) üzenetére


Draken
őstag

home basicet telepítettem itt nincs téma átállítás meg hasonlók sztem ezért nem találok személyre szabást

(#4160) Bjørgersson válasza Hunork (#4155) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Warezos témáról lenne szó, annak pedig nem nagyon szoktak örülni. :B

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4161) emitter válasza Locsi (#4157) üzenetére


emitter
őstag

köszi, ez jónak tűnik.. egyszerűbb legalábbis mint a c&p :)
szervizre nincs keret sajnos..

(#4162) mokus1


mokus1
addikt

Mac is win7 között működik a fájlmegosztás? Macen osztanám meg és winre szeretném átmásolni. Kösz :R

(#4163) Hunork válasza Bjørgersson (#4160) üzenetére


Hunork
veterán

Oksa. Akkor nincs más, mint sok sikert...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#4164) föccer válasza mokus1 (#4162) üzenetére


föccer
nagyúr

Fel kell hozzá építeni egy olyan hálózatot, ami IP protokolt használ. Az OS-ekbe beépített hálózatkezelővel nem fog menni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4165) saguaro


saguaro
tag

Sziasztok!

Volna nekem 1 problémám.
Mióta kijött a Win 7 beta, azóta használom aktívan a rendszert. Mindig a legfrissebb verzió van fent, WU-n jönnek a frissítések, eredetiben van meg.

Win 7 Ultimate x64-es rendszerről van szó, ami 2 hete lett újrahúzva, új vinyó miatt.
Régi rendszeren fél évvel ezelőtt volt 2 hónapig olyan gondom, hogy ha töltöttem valamit, eleinte naponta, aztán sűrűbben, aztán pedig amint maxon töltött valami, rögtön a windows eldobta a hálózatot. Tiltani kellett a hálókártyát, majd engedélyezni, routert resetelni, gond megoldódott.
Aztán valaki ajánlott egy programot, nem tudom mi volt az, megoldódott a problémám. Azóta se jött elő.
Viszont, az új win-el, 2 hétig nem volt semmi gond, de az utóbbi 3 napba folyamatosan ez a helyzet. Töltenék bármit LE, amint maxon jön, 7.2MB/s-el, 3mp után levágja a netet, magától újra se indul. Vagy újraindítom a gépet, vagy hálózat letilt, router reset, ezek oldják meg a bajt.
Routernek semmi baja, másik két gép is van a hálózaton, egy XP-vel, egy pedig OSX-el, mindkettővel ha maxon töltök akár órákon át, semmi baj nincsen, nem dobják el soha a hálót.

Ha a feltöltés maximumon megy, az se zavarja, csak a letöltéstől döglik be, és elég idegesítő, hogy percenként kell megtegyem. :F

Nem azonosított hálózatot ír ki általában.

Valami ötlet?

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#4166) C0d3r válasza saguaro (#4165) üzenetére


C0d3r
addikt

Eredeti a rendszer, vagy mélyen beletúrkált edition?

(#4167) saguaro válasza C0d3r (#4166) üzenetére


saguaro
tag

Teljesen eredeti, gyári lemezről telepítve, WU-ról frissítve. :K

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#4168) pschio válasza saguaro (#4165) üzenetére


pschio
őstag

Nekem hálókártya hibának tűnik. Próbáltad már másikkal?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#4169) saguaro válasza pschio (#4168) üzenetére


saguaro
tag

Alaplapi integrált.
De eddig nem volt gond. Illetve régen igen, de valami szoftveres gubanc lehetett, mert megoldódott, fél évig elő se jött. :F

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#4170) flash-


flash-
veterán

sziasztok

windows 7 et szeretném telepíteni

mégpedig úgy hogy szeretném, ha a winchesteren lenne egy C és egy D partíció
továbbá szeretném ha a lapozófájl a c elé kerülne.
hogy kell megoldnani?

egyáltalán windows 7 x64 esetén 6 gb rammal ellátott gépnél kell lapozófájl??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4171) Sub-ZeRo válasza saguaro (#4169) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megnézed milyen a típusa a hálozati csatlakozónak, keresel neten hozzá drivert, ami kompatibilis a 7-el, úgy 5 darabot, majd próbálgatod. Nekem az egyik nem windows-os driverem dobta így el a hálózatot, majd egy másik már nem csinálta. Azóta azt használom és működik.

(#4170) flash-:Csinálsz 3 partíciót. Mondjuk egy 5 gigásat, a winnek egy 60-at, a többi meg a D lesz. Felrakod a rendszert a 60-ra, majd a lapozófájlt átrakod az 5 gigásra. A többit (D meghajtó) megformázod majd oda raksz minden mást.
És igen, kell neki lapozófájl. Vannak olyan programok, amiknek kell.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4172) saguaro válasza Sub-ZeRo (#4171) üzenetére


saguaro
tag

Asus oldaláról a legfrissebb Win7 x64-es drivert szedtem le, ezek szerint keressek régebbit pl?

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#4173) Sub-ZeRo válasza saguaro (#4172) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, ha a legújabbal nem megy, egy régebbit próbálj. Ha azzal sem megy, akkor a WU-t engedd rá, úgy hogy előtte az eszközkezelőből töröld a lan drivert + a lan eszközt is. Majd indítsd újra a gépet és majd magának felrak egyet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4174) flash- válasza Sub-ZeRo (#4171) üzenetére


flash-
veterán

"flash-:Csinálsz 3 partíciót. Mondjuk egy 5 gigásat, a winnek egy 60-at, a többi meg a D lesz. Felrakod a rendszert a 60-ra, majd a lapozófájlt átrakod az 5 gigásra. A többit (D meghajtó) megformázod majd oda raksz minden mást.
És igen, kell neki lapozófájl. Vannak olyan programok, amiknek kell."

köszi

én arra lennék kíváncsi hogy ez a trükk windows 7 telepítésénél is működik??
[link]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4175) flash-


flash-
veterán

és ami még foglalkoztat hogy a lapózófájl milyen méretű legyen windows 7 x64 nél?

windows xpnél még úgy volt hogy a minimum a fizikai memória 1,5x e legyen, a maximum pedig a fizikai memória 3x-a.
na most az én esetemben ez úgy nézne ki hogy a maximum 18GB lapozófájl.ugyanis 6GB ramom van..
a windows is a fizikai 3xáról ír...
[link]

most ezt tényleg komolyan kell venni?Nagyon sok az a 18 GB lapozó...
vagy mennyire tegyem a maximumot?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4176) Воланд válasza flash- (#4175) üzenetére


Воланд
titán

Egyszerű. Hagyd, hogy a rendszer kezelje.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4177) saguaro válasza Sub-ZeRo (#4173) üzenetére


saguaro
tag

Próbáltam egy régebbit, kihalt tőle.
Leszedtem, wu leszedett valamit magának, feltette, ugyanúgy kihal. :U :(((

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#4178) Воланд válasza saguaro (#4165) üzenetére


Воланд
titán

cfosspeed?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4179) Sub-ZeRo válasza flash- (#4174) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Passz, nem tudom hogy működik e. Nincs mit.

(#4177) saguaro: Akkor passz, próbálj meg egy másik lan kártyát, hátha rossz. Vagy aroutert resetelni, vagy ha van firmware akkor frissítsd.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4180) gergely2005


gergely2005
tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo s10-es netbookom. Windows 7 Ultimate van rátelepítve. 1-2 hónapig teljesen jól működött az alvás funkció, de már egy ideje nem jó. Ha alvásba rakom a készüléket, akkor utána már nem tudok visszalépni. Elkezd dolgozni a gép, a bekapcsoló gomb is azt jelzi, hogy be van kapcsolva, de viszont a kijelző az teljesen sötét. Frissítettem a windows-t meg egy-kettő dolgot próbálgattam a beállításokkal, de sikertelenül.

Van esetleg valakinek valami ötlete, hogy mi a teendő ilyenkor? Mi okozhatja a problémát?

Nagyon köszönöm! :R

Gergő

http://nagygergely.info

(#4181) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Újratelepítettem a gépemen a win 7 home premium 64bit-et. Annyi a különbség,hogy most wifis hálókártyát használok. Megosztottam egy mappát a hálózaton, beállítottam az ntfs jogosultságot is, de nem látom a hálózaton a mappát mégsem. Mi lehet a gond?

Feltettem a Nero media home-ot is, hogy majd akkor UPnP szerverrel látni fogom, de úgy sem.

Van valakinek valami ötlete?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4182) kraftxld válasza apacs78 (#4150) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Senki nem beszélt itt a kompatibilitási módokról :)
[link]
Annyi, hogy már nem kell VT képes proci, mert az MS kiadott erre egy javítást.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4183) zolee3000 válasza föccer (#4080) üzenetére


zolee3000
tag

Igen, ez tűnik az egyetlen megoldásnak - inkább, mint hogy az egész konfigot cseréljem. Csak bosszant a dolog mert mint ahogy korábban te is említetted minden fillér, amit ilyen platformra költök, tkp. kidobott pénz (ha az időtállóságot, korszerűséget tekintjük).

Hunork: Abszolút így van!

Más: Windows-mappa nevezéktanról lenne két kérdésem:
Win 7 rendszerben a mappák neve tartalmazhatja a következő karaktereket: kettős kereszt (#), "és" jel (&), pont (.), gömbölyű zárójelek?
Ha egy mappa nevében az oprendszer számára nehezen értelmezhető (pl. ékezetes) karakterek fordulnak elő, amiatt "sérülhet" / olvashatatlanná válhat az illető mappa tartalma is?

[ Szerkesztve ]

(#4184) Hunork válasza zolee3000 (#4183) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Hát azért ne legyen megkutyulva a név, de elvileg nem sérülhet. Ha igen, az meg nem ebből adódik. (Mondjuk angol Win alatt amúgy sem érdemes, még ha telepítve is vannak az ékezetes betűk! Ha angol, akkor az legyen minden...)
Ettől függetlenül tanácsolom, hogy NE legyenek ékezetek, mert minek az... :N
(Játékok=Games, Letöltés=Download, Képek=Pictures, Filmek= Filmek :) ...) Vagy csak szimplán ékezetek nélkül magyarul. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#4185) zolee3000 válasza Hunork (#4184) üzenetére


zolee3000
tag

Szia!
Kicsit szerencsétlen példa volt részemről az ékezetes betű - term. eszembe sem jutna azt használni még magyar oprendszerben sem. Úgy fogalmaznám át az előbbi kérdést, hogy a fent említett spec. karakterek (#, &, pont, zárójel) is a "használatuk nem tanácsos" kategóriába tartoznak (mint az ékezetes betűk) vagy azok nem okoznak galibát a mappák kezelhetősége szempontjából?

(#4186) Hunork válasza zolee3000 (#4185) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Hmmm, nem tudom, mert azok rajta vannak az angol billentyűzeten is, elvileg tehát nem kéne galibát okozniuk, bár én azokat sem javallom... :N
(ettől függetlenül a Win mindenre fel van vértezve, lásd kínai karakterek :) , tehát ha van gond, az nem ebből, hanem pl. szét van töredezve a HDD, vannak rossz clusterek, és pont oda esik...stb. )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#4187) zolee3000 válasza Hunork (#4186) üzenetére


zolee3000
tag

Köszi! Akkor biztos, ami biztos, igyekszem mellőzni ezeket.

(#4188) apacs78 válasza kraftxld (#4182) üzenetére


apacs78
csendes tag

Köszi szépen így már érthető volt, ( bocsi hogy nem értettem elsőre )
:C :R

örök hálám

Online F1 menedzser: http://www.gpro.net/?id=111532

(#4189) jeni


jeni
félisten

Szia

Van valakinek a sata vezérlésről valamilyen tapasztalata?
Ugyanis az a gondom,hogy a Pioneer 21/D-ről átalakított 216L-re a gépem boootlásnál egy mellé berakott másik DVD íróval kiakad a gépem. Bezzeg ha a Pioneert leveszem a gépről és a Sony-t meg a Asus-t bent hagyom akkor nincs ilyen gondom.
Még akkor is jól megy a gép ha csak a Pioneer-t hagyom benne és semmilyen DVD írót nem teszek mellé. A HDD-re nincs hatással mert abból 2 van benne.
Az alaplapok amelyben kipróbáltam az a Asus P8P67 Rev.3.0 és a Asus P8P67 Deluxe lapok. Mindkettőnél ugyanaz a helyzet.Lefagynak ha van mellett másik író. A kisebbikben egy Samsung 223F író van.

(#4190) Sub-ZeRo válasza jeni (#4189) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

AHCI, IDE. Melyik módban vannak? Biosban megtudod lesni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4191) V.Stryker válasza V.Stryker (#4181) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Erre valaki? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4192) jeni válasza Sub-ZeRo (#4190) üzenetére


jeni
félisten

ACHI módban nem bootol be a gép

IDE módban ment egy darabig,de ott belassult illetve mikor dolgoztam a párom azt mondta,hogy lefagyott a gép,mivel akkor nem voltam gép közelben,nem tudom milyen jelleggel volt a hiba mert újra indította a gépet.

(#4193) Fire/SOUL/CD válasza V.Stryker (#4191) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem tudom, hol (és minek) állítottál NTFS jogosultságot, W7-en ennyi szükséges alapban megosztani fájlt/mappát: [link]

jeni
Először egy registry módosítást kell eszközölni a W7-ben, csak azt követően lehet átállítani a BIOS-ban a SATA üzemmódot AHCI-re. [link]
Ha ez megtörténik, akkor amikor így indul a W7, akkor várj türelmesen, mert újra fel fogja ismerni az eszközöket (HHD/SSD/Optikai eszközök), majd ismét újraindítást fog kérni.
Ha ez is megtörtént, akkor elindítod az eszközkezelőt és a ATA/ATAP eszközökön belül már látni fogod, hogy AHCI 1.0-ás driver lesz fent.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4194) randras


randras
veterán

Helló!

Adott egy laptop, előre telepített Windows-al, amitől szeretnék megszabadulni, és felrakni egy tisztát.

A notin alapból van egy 18 GB-os helyreállító partíció, amin gondolom van egy windows image, benne pl. a driverekkel, amikre lehet, hogy még szükségem lenne. Namármost, le kéne valahogy mentenem ennek a partícióna a tartalmát, ha lehet egy fájlba, de jelenleg ennyit látok belőle:

A legelső partíció az, jobb gombbal rákattintva csak Súgó menüpont van. MiniTool Partition Wizard-ban látom a tartalmát, de nem tudom lementeni, meg semmi ilyesmi, szóval egy kis segítség kéne, hogy tudom ezt megcsinálni. Teljes partíciót kellene mentenem, ha megoldható, hogy ha nem találok valamilyen drivert, vagy gáz van, vissza tudjam rakni egyben az egészet.

(#4195) sfdrakex válasza randras (#4194) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Drivereket szerintem le tudod húzni a gyártó oldaláról is. W7 telepítőt meg szerezz a laptopodon lévő verzióval megegyezőt, és akkor fel fogod tudni telepíteni a laptophoz kapott kulccsal.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4196) randras válasza sfdrakex (#4195) üzenetére


randras
veterán

Letöltöttem, megvan mind, csak gondoltam, nem ártana lementeni ezt valahogy.

A Windows meg a driverek meg már megvannak csak félek nekiállni mert ez mindig sokáig tart. :O

Akkor hagyom, végülis nem fontos annyira... :R

(#4197) ther


ther
aktív tag

Sziasztok!

Windows 7 oprendszerem valamikor február-március környékén telepítettem, azóta használom. Nagyon régen volt töredezettségmentesítve a merevlemez (még a telepítés előtt), gondoltam a beépített töredezettségmentesítőt lefuttatom.
Ahogy emelezte a merevlemezeket, mindkettőt tökéletesenek ítélte meg (0% töredezettség), és ahogy néztem be van állítva alapértelmezetten egy ütemezett defragmentation, heti egyszer, hétköznap hajnal 1-re.

Ezek szerint ez az ütemezés eddig is be volt állítva és időnként el is indult (ha ment a gép), csak én nem vettem észre, és emiatt nincs töredezve, vagy valami random hiba lehet, és érdemes lenne valami más ilyen programot megpróbálnom? Ha igen, melyiket? Egyébként még az érdekelne, hogy TMentesítés közben lehet használni a gépet, vagy érdemesebb békén hagyni?

Ha valaki kiokosítana, azt megköszönném!

Aálírás

(#4198) Regirck válasza ther (#4197) üzenetére


Regirck
senior tag

Ha néha úgy hagytad a gépet éjszakára (töltögetni ezt-azt) akkor ő megcsinálta már...

(#4199) V.Stryker válasza Fire/SOUL/CD (#4193) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hol találom, hogy a WORKGROUP van-e beállítva, illetve ez hol változtatható meg?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4200) Hunork válasza V.Stryker (#4199) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Vezérlőpult - Rendszer - Rendszervédelem - Számítógépnév fül. Itt látod, hogy mi van beállítva, és itt módosíthatod.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.