Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Fire/SOUL/CD válasza ZeUS2140 (#4749) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Zotac deszkán volt AHCI üzemmód? Abban is lett telepítve a W7? Ha igen, akkor az új deszkán is AHCI üzemmódra van állítva a SATA üzemmód a BIOS-ban? (már ha van ilyen opció a BIOS-ban)

Mindezek ellenére Én azt javasolnám, hogy ugorj neki egy tiszta telepítésnek.
(Viszont akkor AHCI-t állíts be a BIOS-ban telepítés előtt, gondolom csak W7-et használsz, XP-t nem)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4752) BigBadPlaYeR válasza BigBadPlaYeR (#4268) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Valaki tudna esetleg mondani valamit erre a kérdésemre? (Hozzátartozó kép: [link])

Más:
Total Commandert szeretném rendszergazdaként futtatni, de az UAC minden indításnál rákérdez az indításra. Ez elég zavaró, ugyanakkor magát az UAC-t nem szándékszom kikapcsolni. Megoldható, hogy bizonyos programok (ebben az esetben a TC) rendszergazdaként fussanak, de az UAC ne kérdezzen külön rá?
Már saját tulajdonba vettem meg minden, de semmi eredmény.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#4753) flash- válasza Fire/SOUL/CD (#4747) üzenetére


flash-
veterán

Incredible manus vagy hallod-e... :DDD Egy új gépből ezért bányászod ki a vinyót?
Amennyi idő alatt kiszedted, meg beraktad a másikba, meg még itt kérdeztél is, annyi idő alatt már felpakolhattad volna lemezről. :DDD

"mennyivel profibb már"
Ezt inkább ne hangoztasd.

az új gép az úgy új gép hogy alkatrészenként vettem meg és a winchester még nem került beszerelésre.
és kérdezted hogy miért,nem tudtam rá választ adni.
így akarom megoldani és kész.
van hogy az ember meg akar valamit valósítani,és maga sem tudja azt hogy miért..csak meg akarja tenni és kész...
de látom te az a típusú ember vagy aki ha mást válaszolok akkor is azt írtad volna hogy ne hangoztasd...
biztos te mindent jobban tudsz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4754) Sub-ZeRo válasza flash- (#4753) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pendrive vagy lemez. Ennyi. Ja és annyi, hogy vannak olyan dolgok amiket nem lehet megvalósítani. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4755) Muerte


Muerte
addikt

Sziasztok!

A segítségetek kérném abban hogy nem tudom megváltoztatni a win bejelentkezés hangját.Letöltöttem egy témát(BF3)
és csak a kikapcsolás hangját változtatja meg,a bekapcsolásé marad az alap win7 hang,már külön be is tallóztam neki
C,win,media-ba,bemásoltam a témát is külön a hangokat is,semmi változás.Valakinek valami ötlete esetleg?

(#4756) spiritex válasza Muerte (#4755) üzenetére


spiritex
veterán

Ennyit tudok segíteni.
Egyszerűbb megoldás sajnos nincs...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4757) Sub-ZeRo válasza Muerte (#4755) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És ha a témánál adnád meg neki? Asztal jobb gomb, személyreszabás.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4758) Laccoss válasza Sub-ZeRo (#4754) üzenetére


Laccoss
addikt

Ahogy a gyártók sem tudják a recovery partícióról elindítani a telepítést:)

Flash-: Így próbáld meg: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4759) balintka


balintka
addikt

Lenne egy kérdésem. Win 7 Home Premium x64.
Van egy 1 TB-os vinyóm, 3 partícióval:

c: 100 gb
d: 100 gb
e: maradék (kb 800)

Megoldható az, hogy a d: meghajtót megszüntetem, illetve beleolvasztom az e:-be, formázás és újrapartícionálás nélkül, úgy, hogy az e:-n lévő adatok ne vesszenek el? Ez nagyon fontos, mert az e:-n sok családi dolog van.

Tehát hogy maradna a 100 gigás c: és egy kb 900 gigás d:?

(#4760) Laccoss válasza balintka (#4759) üzenetére


Laccoss
addikt

Vannak különböző partícionáló progik amik tudják, viszont az adatvesztés így is előfordulhat. Sokkal egyszerűbb, ha egy könyvtárhoz csatolod a partíciót, és a E meghajtó egyik könyvtárából el fogod tudni érni a D meghajtón lévő dolgokat.

(#4761) Muerte válasza Sub-ZeRo (#4757) üzenetére


Muerte
addikt

Ott is próbáltam már,semmi változás :(( Azt nem értem akkor a kikapcsolás hangja akkor miért jó? Ugyanaz a formátum csak kicsit hosszabb a bekapcsolás hangja,ráadásul ez még aránylag friss win tehát baja se lehet elvileg.A régin használtam még pluszba egy progit ami a bekapcsolás képét is változtatja akkor ment normálisan minden,most meg nem :( A progi win7 logon background volt de az most fent sincs.

(#4762) sfdrakex válasza balintka (#4759) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

HA van 100 giga helyed az E meghajtón másolj át oda mindent a D ről, és utána, akár a W7 saját lemezkezelőjével is hozzáadhatod a D-t az E-hez. Adatokkal teli én nem kísérleteznék.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4763) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Folyton zaklat a Windows, hogy egy fontos (lóf*t az...) frissítés telepítésre vár:
Windows Internet Explorer 9 x64-alapú Windows 7 rendszerekhez

Hogy tudnám én ezt páros lábbal kirúgni innen, hogy ne kelljen napi szinten nézegetnem az Update-et? Mert ugye az csak akkor jönne elő, ha valami van, de emiatt most folyton itt eszi a fene az óra mellett és "kiabál"...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4764) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#4758) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ez jogos. :DDD Bár inkább akkor egy 4 gigás pendrive és kész is. Bár nekem 8.

(#4763) TESCO-Zsömle: Jobb egér rá és rejtés, hide. Akkor nem fog piszkálni.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4765) ZeUS2140 válasza Fire/SOUL/CD (#4751) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

Köszi. Ez nem ugrott be hirtelen. Végig nyálaztam a bios-t, szal' ha benne lett volna tuti belövöm, de prózai oka van, hogy nem emlékeztem rá. Nincs is benne.
Átnyálaztam a bios-t, manual-t is újra, de nincs említés. storage menü alatt csak a kiterjesztett, kompatibilis mód közül lehet választani, szal' ez lesz a gond.
Hát nincs mese reinstall. Amúgy is akartam, csak szerettem volna előtte lementeni pár apróságot :)
No' köszönöm a segítséget!

Üdv!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#4766) Muerte válasza TESCO-Zsömle (#4763) üzenetére


Muerte
addikt

Vezérlőpultban a művelet központot tiltsd le,akkor nem ugrál fel,meg az update-et állítsd hogy ne keressen automatikusan frissítéseket át manuális keresésre.Egyszer egy héten lefuttatod a frissítések keresését és telepíted ha kell,és nem fog felugrálni örökké a figyelmeztetés.

(#4767) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#4764) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönöm!

Muerte75: Pont az a lényeg, hogy nem akarok kézzel vacakolni. Akkor sikítson, ha tényleg van valami, de ne az explorer-t erőltesse...

Érdekes, addig nem volt fontos frissítés az IE9, míg nem telepítettem fel a Chrome-ot és téptem le a gépről az IE6-ost...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4768) balintka válasza sfdrakex (#4762) üzenetére


balintka
addikt

Hozzáadni hogyan tudom? Erre még nem jöttem rá.

(#4769) flash-


flash-
veterán

találtam valamit
elvileg rá lehet tenni a windows 7 telepítőfájlokat a c meghajtóra hogy aztán inditásnál onnan induljon a telepítő.

d:be van a windows 7 telepítő,c re akarom tenni.
akkor megnyitom a parancssort belemegyek a c meghajtóba.
beírom:

xcopy D:\*.*/ /e /k /h

állítólag így át kell másolnia az összes fájlt a c: re...
igaz ez?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#4770) Sub-ZeRo válasza TESCO-Zsömle (#4767) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

IE6? Azt hogyan? Alapból a 8 van benne. :F :U Hogy csináltad? :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4771) Muerte válasza TESCO-Zsömle (#4767) üzenetére


Muerte
addikt

Nagyon egyszerű,tedd fel az IE9-et attól még használnod nem kell ha nem akarod.Nálam ez amúgy úgy van megoldva hogy ki van lőve minden automatikus frissítés,de nod32 van fent és az jelez ha valami kritikus frissítés kell és akkor updatelek.

(#4772) Fire/SOUL/CD válasza ZeUS2140 (#4765) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha van lehetőséged, akkor egy másik gépbe tedd a HDD-t és ott még lementheted a szükséges dolgokat. Ha ilyen lehetőséged nincs, akkor meg használd ezt a progit: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4773) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#4770) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor 8... Mit számít...

Muerte75: Nem rakok fel egy szükségtelen programot, csak mert a fejlesztője úgy döntött, hogy bunkót játszik...

Ha tehetném, Windows-t se raknék fel, csak hát a DX11...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4774) Sub-ZeRo válasza TESCO-Zsömle (#4773) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért nem mindegy, hogy 6 vagy 8, mert 6 alatt elküldene már a google is, hogy ezzel életveszélyes böngészni. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4775) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
1 nap van hátra az aktiválásig és az a gond h hétvégén nem tudok új kódot szerezni mert ilyenkor a tiszta szoftver-es cég nem foglalkozik ilyenekkel. Max. hétfőn tudnék új kódot kérni és olvastam neten h van vmi kód amit a cmd.exe file futtatásakor be kell írni és 30 nappal meghosszabbodik az aktiválási idő, ez szabályos? Ha ez után meg lesz a kódom, akkor azt később be tudom írni?

Matthew 24:42

(#4776) Sub-ZeRo válasza @matthew@ (#4775) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

CMD rendszergazdaként futtatása majd ez. -> slmgr -rearm
Igen szabályos, 3x-or lehet megcsinálni. Utána meg törlöd vagy aktiválod a rendszert.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4777) @matthew@ válasza Sub-ZeRo (#4776) üzenetére


@matthew@
őstag

Utána aktiválnám, a jövőhéten biztos vmelyik nap megcsinálom, mert akkor kapok új kódot. De az 1 nap addig már sajna nem bírja ki. Amúgy az miért lehet h nekem a számláló nem 30 napról indult hanem 3-ról?

Matthew 24:42

(#4778) Sub-ZeRo válasza @matthew@ (#4777) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Passz nem tudom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4779) @matthew@ válasza Sub-ZeRo (#4778) üzenetére


@matthew@
őstag

Mind1 köszi a helpet! Akkor most sztem megcsinálom a 30 napos hosszabbítást.

Matthew 24:42

(#4780) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A Win7 hangbeállításainál az 1-es vagy 2-es közül melyik melyik hangszórót jelenti?
Úgy értem, jobb, bal..

Jó megvan.
De wtf ez a számozás, egyszerű sztereó rendszerem van, ha 7.1 lenne, elszámolna nekem nyolcig, és találjam ki, melyik melyik? :U

[ Szerkesztve ]

(#4781) @matthew@ válasza Sub-ZeRo (#4778) üzenetére


@matthew@
őstag

Na megcsináltam a hosszabbítást, de megint 3 naptól kezd el számolni, nem értem miért nem 30-tól :(

Matthew 24:42

(#4782) eketomy válasza @matthew@ (#4775) üzenetére


eketomy
senior tag

Elméletileg működne a dolog, de az a baj, hogy én nem már nagyon rég használtam azt a progit és már nem tudom pontosan hogyan is működik. Olyanra emlékszem, hogy az csak annyit csinál hogy leállítja az időt, ergo amikor lefuttatod akkor onnantól kezdve nem számolja, magyarul ha te most 1 napnál indítod meg akkor marad az egy napod.

Javítson ki valaki ha rosszul tudom ill. ha tudja valaki ennek a proginak a nevét azt is megköszönnénk!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#4783) Sub-ZeRo válasza @matthew@ (#4781) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor is jó, ha már hétfőn lesz kulcsod. Ne foglalkozz vele. Amúgy volt újraindítás?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4784) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#4774) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még egy ok, hogy ne legyen rajta semmilyen explorer... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4785) Sub-ZeRo válasza TESCO-Zsömle (#4784) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért a 9-est késöbb törték fel mint bármelyik más böngészőt, úgy hogy nem kell szipulni, jó ez. Csak divat most a rókát hype-olni. ;] Meg a krómot is.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4786) Tamás88 válasza TESCO-Zsömle (#4773) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Akkor tegyél fel Ubuntut + Wine-t azzal ugyanúgy tudsz játszani, ha ennyire nem kell Windows. Ja bocs, van jobb megoldás. Tegyél fel bármely Linuxot, majd utána a Tesco-ba vegyél egy PS3-at, szintúgy tudsz játszani.

(#4787) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#4785) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem divatolok. Azóta króm bétám van, mióta az első megjelent. Sose volt fent végleges verzió.

Tamás88: Majd ha lesz PS3, amin egér+bill kombóval tudok játszani Imperium Galactikát meg State of War-t, Recoil-t meg Ballistics-et, UT3-at meg Zuma-t, akkor meg fogom lépni, amit mondasz.

Addig sajnos semmi értelme, mert "úgyis kéne egy játékos gép is mellé"...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4788) Sub-ZeRo válasza TESCO-Zsömle (#4787) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Értem. Hát kinek mi a szimpatikus böngésző.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4789) RAiN91


RAiN91
őstag

Mennyire venném észre, ha 2GB DDR2 helyett 4GB RAM-om lenne? És persze Win7 x64 alatt. (nem drága már, sokat használom a gépet, és sokszor lassú, nem tudom, hogy a RAM mennyit lökne rajta...)

[ Szerkesztve ]

(#4790) Tamás88 válasza TESCO-Zsömle (#4787) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Akkor Ubuntu+Wine páros, ott van egér és billentyűzet, és még ezekkel a játékokkal is tudsz játszani. Problem?

Sub-Zero:

Igen, mindenkinek van kedvenc böngészője: Nekem pl. Firefox, de csak azért használom, mert már jól belaktam, valamint tartalmaz egy nagyon jó tulajdonságot. Ha kijelölök egy szöveget, és áthúzom, akkor magától bemásolja a szöveget. Amúgy frissítettem az IE-t is és biza az is nagyon jó.

RAiN91:

Lökne azért, mivel így kevesebbszer kell nyúlnia a lapozófájlhoz. Bár már 2 GB-tal is tökéletesen használható egy 64 bites rendszer. A memória csere után az első elindulás még lassú lesz, de ha újraindítod, akkor már gyorsabb lesz az egész rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#4791) Jamby18


Jamby18
senior tag

Hello!
PH-t, Logout-ot, hogy lehet középre tenni 23" monitoron (1920*1080) mert bal szélen van alapestben.
Emlékszem régebben valaki leírta már hogy kell, de nem találom.
Chrome 15 böngészőm van.

[ Szerkesztve ]

(#4792) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sziasztok!

Hogyan tudom megadni az alapértelmezett böngésző pontos útvonalát? (A Firefox-hoz kell egy két kapcsoló)

Jamby18: Ezt a userscriptet rakd fel. Chrome topikban megmondják hogy kell:

// ==UserScript==
// @name Logout_center
// @namespace http://pazsitz.extra.hu/scripts/
// @description Logout "align center" v.1.3
// @version 1.3
// @include http://logout.hu/*
// @exclude http://logout.hu/muvelet/*
// @exclude http://logout.hu/tag/*
// ==/UserScript==

function addGlobalStyle(css) {
var head, style;
var allDivs, thisDiv;
head = document.getElementsByTagName('head')[0];
if (!head) { return; }
style = document.createElement('style');
style.type = 'text/css';
style.innerHTML = css;
head.appendChild(style);
}

firstDivs = document.evaluate("//div[@class='forum temak atemak']",document,null,XPathResult.UNORDERED_NODE_SNAPSHOT_TYPE,null);
secondDivs = document.evaluate("//div[@class='forum forumok']",document,null,XPathResult.UNORDERED_NODE_SNAPSHOT_TYPE,null);
thirdDivs = document.evaluate("//div[@class='uzik']",document,null,XPathResult.UNORDERED_NODE_SNAPSHOT_TYPE,null);
if (firstDivs.snapshotLength>0 || secondDivs.snapshotLength>0 || thirdDivs.snapshotLength>0) {
addGlobalStyle("body {background-color:#CDC5AF;color:#000000;font-family:Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;margin:0;padding:0;}");
addGlobalStyle("#page { background-color:#CDC5AF; margin:0 auto; position:relative; text-align:left; width:984px;}");
addGlobalStyle("#fo {background:transparent url(/design/bcg.gif) repeat-y scroll 0 0; margin:6px 0 0; padding:0 0 1px; width:958px;}");
}
else
{
addGlobalStyle("body {background-color:#CDC5AF;color:#000000;font-family:Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;margin:0;padding:0;}");
addGlobalStyle("#page { background-color:#CDC5AF; margin:0 auto; position:relative; text-align:left; width:984px;}");
}

[ Szerkesztve ]

(#4793) @matthew@ válasza Sub-ZeRo (#4783) üzenetére


@matthew@
őstag

Igen volt újraindítás, csak akkor is furcsának vélem, de végül is mind1 a jövőhéten elméletileg lesz új kulcs.

Matthew 24:42

(#4794) TESCO-Zsömle válasza Tamás88 (#4790) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Továbbra is az a kérdése, hogy: DX11?

Egyébként ha jól tudom a Wine nem arra lett kitalálva, hogy linux alatt játékokat futtasson és csak kompromisszummal alkalmas arra a célra...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4795) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#4792) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megvan. A 2. kulcs a lényeges.

(#4796) Jamby18 válasza WonderCSabo (#4792) üzenetére


Jamby18
senior tag

Beírtam oda is köszönöm! :R

(#4797) #49553920


#49553920
törölt tag

Sziasztok!

2-3 napja a fényerővel akadt problémám és még most sem sikerült megoldani. A fényerő teljesen fel van véve, de olyan mintha nem lenne, mert tiszta szürke az egész(nem teljesen csak mintha a max-tól 2-3 fényerővel lenne lejjebb)

[ Szerkesztve ]

(#4798) @matthew@ válasza @matthew@ (#4793) üzenetére


@matthew@
őstag

Lenne még 1 kérdésem: ha 64bit-es win-hez egy 32bit-es kódját írom be az is jó lesz? Csak az a lényeg h win7 legyen? Vagy másra is kell figyelni, mert közben kiderült h jövőhéten már megjön az új kódom, csak nem tudom melyik lett beikszelve a 32bit-es vagy a 64bit-es kulcs kérése.

Matthew 24:42

(#4799) Laccoss válasza @matthew@ (#4798) üzenetére


Laccoss
addikt

Architektúra nem számít, csak a windows verzió legyen azonos. Pl. Home Premiumhoz van kulcsod, akkor HP-t rakj fel.

(#4800) @matthew@ válasza Laccoss (#4799) üzenetére


@matthew@
őstag

Értem, hát nagyon remélem h Professional kulcsot adnak, mivel nekem az van :K

Matthew 24:42

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.