Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy Windows 7 telepítőt (ami a laptopok HDD rejtett partícióján van) azt hogyan lehet átmásolni másik Merevlemezre?

(Van egy lapi, amihez OEM win7 volt előretelepített, a win7 gyári telepítője a merevelemezen, És ezt a telepítőt szeretném átmásolni a másik HDD-re) Ez lehetséges?

Ugyanis a merevlemez a lassú, és szeretném majd gyorsabbra kicserélni (legalább 7200rpm-es HDD-ra, és arra szeretném átmásolni majd a Win7 telepítőt)

1. Egyszerűen csak létrehozok az új HDD-n egy partíciót és oda átmásolom a fájlokat és kész?
Vagy kell ehhez a művelethez egy különleges progi?

2. Ha erről a Win7-ről csináltam biztonsági mentést, azt másik HDD-ra feltudom telepíteni? ( a biztonsági mentést). Csak HDD változna benne, max még a memória + 1GB.
:R

(#4452) föccer válasza Lacces (#4451) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért ez nem így müködik. :)

Egyrészt szerintem a rejtett partíción nem a telepítő van felmásolva, hanem egy "gyárilag telepítet" OS, driverekkel, alapértelmezett beállításokkal. Ha ezt ki is tudod másolni, azzal nem mész semmire. Amit te szeretnél arra a Norton Ghost program ad megoldást. Ezzel egy partícióról tudsz teljes másolatot (bitre pontosan) készíteni. Az így elkészített képfájlt tudod majd visszarakni az új hhd-re.

A másik megoldás, hogy letöltesz egy telepítő iso-t. (nem, ez ne számít vareznek, link az első hozzászólásban), és az eredeti serial számmal elvégzed az újratelepítést az új hdd-n.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4453) jozsi252 válasza sfdrakex (#4449) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

És másra kell még figyelni a 64 bites rendszernél vagy csak annyi hogy a rendszerdriverek 64 bitesek legyenek és kész?

iPhone 13 Pro Max

(#4454) föccer válasza jozsi252 (#4453) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehetőleg minden szoftverből az x64-re fordított verziót telepítsd, hiszen ez tudja kihasználni az x64 által adott lehetősgeket. Egyébként meg teljesen ugyan úg működik, mint az x86 rendszer esetében és a 32 bites OS esetében. A lényegi dolgok a motorház tető alatt vannak.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4455) Sub-ZeRo válasza Lacces (#4451) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem hagyd a p*csáb@, inkább szerezz be egy olyan verziót, mint ami a rejtett partíción van és a kulcsoddal aktiváld be. Ami a rejtetten van, tele van olyan programokkal, amit 101% hogy sosem fogsz használni, nem beszélve arról hogy telenyomják a rendszert szeméttel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4456) x_o_n válasza Lacces (#4451) üzenetére


x_o_n
veterán

elvekben kéne lenni egy matricának a notin a win serial-al..amiért fizettél,igy avval tudsz aktiválni másik win7 amit feltelepitesz.vagy rosszul tudom?
..ahh alattam ugyanezt irták:)

[ Szerkesztve ]

(#4457) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sziasztok!
A feladatkezelőt vissza lehet állítani a normál állapotára mert nálam most így néz ki!

(#4458) Sub-ZeRo válasza v!ct0y (#4457) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

2 katt a szélére.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4459) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Ugye jól vettem észre, h. még mindig nem lett javítva benne, h. ha hibernál akkor utána az istenért sem bír visszatérni rendszer?! :W Az összes létező frissítés fent van a gépemen!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4460) polonic válasza polonic (#4349) üzenetére


polonic
félisten

Erre valaki?

(#4459) Joe bácsi

Nem windows hiba. Itthon mind a kettő gépen normálisan működik a hibernálás.

[ Szerkesztve ]

(#4461) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#4459) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ugye SATA üzemmód AHCI-re van állítva a BIOS-ban?
(Ha nem, akkor nehogy átállítsd, előtte inkább írj!)

polonic
Azt nem tudom, hogy "M ia fenéért van", de kiszeded előle a pipát és elrejted ezt a frissítést, vagy a korábban telepített változatot eltávolítod és ezt az újat felpakolod, remélem valamelyik módszerrel megszabadulhatsz tőle.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4462) Joe bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#4461) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:F
Bocs, de nem születtem Bill Gatesnek!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4463) Lacces válasza föccer (#4452) üzenetére


Lacces
őstag

Szia!

Az 1. hsz-ban arra a linkre gondolsz, ahol a Win7 SP1 bekezdés van? Konkrétan ez a link
És akkor innen letöltöm az ISO-t és akkor csak az eredeti serial számot adom meg. Ez tök jól hangzik, tetszik nagyon :)
És ezt a telepító iso-t kiírhatom magamnak dvd-re? És arról telepítek, vagy a HDD-ra kell felmásolni? Bocs a sok kérdésért, csak szeretném tudni, hogy jogilag is minden rendben legyen :)

És köszönöm a hsz-ket a többieknek is, éreztem én, hogy nem csak egy sima oda másolással oldhatóak meg a dolgok. :R

(#4464) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#4462) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Semmi gond, röviden összefoglalom. Az alaplapon található SATA portoknak (ezekbe lehet csatlakoztatni a SATA-s HDD/SSD/Optikai stb eszközöket) több üzemmódjuk létezik. Alapvetően 3 üzemmód az általános: IDE, AHCI, RAID. Ezeket az üzemmódokat az alaplapod BIOS-ában lehet állítani, ha van ilyen beállítási lehetőség.
Vista óta, az AHCI üzemmód a javasolt (nagyon melegen javasolt), a HDD és SSD gyártók oldaláról, valamint a Microsoft részéről is egyaránt. Előbbiek azért, mert AHCI módban lehet a legjobb teljesítményt elérni a HDD/SSD-kel, MS részéről meg azért, mert az AHCI számos egyéb szolgáltatást is tartalmaz, köztük számos energiagazdálkodási séma és energiagazdálkodási/takarékossági vezérléseket tesz lehetővé.
Esetedben lehet, hogy ez okozza a gondot, ezért nem tud felébredni a gép. Persze ez nem 100%, de ez is egy hibaforrás lehet.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4465) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#4461) üzenetére


polonic
félisten

Az elrejtés az rendben van. Ezt tettem.
Csak idegesít, hogy miért csinálja ezt.

De az a vicc, hogy ez a verzió ugyanaz, mint a május 5-én megjelent. Miért érzékeli frissebnek, ha ugyanaz van fent. . .

(#4466) hackeeeee válasza polonic (#4465) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez Nekem is volt, aztán egyszercsak ráhagyta. Asszem. :)

Véleményem szubjektív...

(#4467) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#4465) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

És ha törlöd/uninstallálod és ismét feltelepíted?

Amúgy meg a cookiem ki van az MS eredetiség ellenőrzőjével, elkövettem azt a "hibát", hogy kb egy másfél honapja feltoltam az SP1-et. Tegnapig nem volt gond, aztán lett. A szokásos "Ön szoftverhamisítás áldozata lett, bla, bla.." és szép fekete háttér. :W
Ma visszaállítottam egy SP1 előtti állapotot és többet sosem pakolom fel.
Az egészben az a bosszantó, hogy dobozos/fullos ultimate-ről van szó, számlával, nevemen regisztrálva. Egyszer már régebben is eljátszotta ezt, de gondoltam azóta csak fejlesztettek rajta, hogy még1x nem fordul ez elő. Hát nem.
Azt hiszem újra nekiugrok, és csinálok egy SP1-es telepítőt, de ezt a bisz-basz kiszedem belőle... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4468) Воланд válasza Lacces (#4463) üzenetére


Воланд
titán

Letöltöd és kiírod egy dvd-re, arról boot-olsz és telepítesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4469) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#4467) üzenetére


polonic
félisten

Ez sem segített.
Rejtve marad, aztán ennyi.

Egyébként nem kell csinálnod. Az első hsz-ben vannak linkek, ahonnan letudod szedni a gyárilag sp1-gyel integrált telepítőket.

(#4470) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#4469) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Egyébként nem kell csinálnod. Az első hsz-ben vannak linkek, ahonnan letudod szedni a gyárilag sp1-gyel integrált telepítőket."
Tudom (meg van technet hozzáférésem is), de minek? Nincs humorom hozzá, hogy pl 2 hónap múlva megint befeketedjen minden... :N

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4471) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#4467) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ilyen volt régebben SP1 nélkül is, amióta van SP1, lényegében azóta nincs...

Amúgymeg azért hülyeség, mert ugye a régi kulcsoddal is feltelepíthetsz gyári SP1-es rendszert, és elfogadja a kulcsot.

Most néztem, az 1. hsz-es telepítők között magyar nincs? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4472) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#4471) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem a kulccsal van gond, csak azzal a kis frissítéssel, ami a jogtiszta rendszeremet random időközönként leamortizálja (Ultimate Box English). Ezenfelül az is érdekes, hogy a HP-vel semmi gond nincs, pedig arra is felkerült az SP1...
(Igen, nincs magyar, de ez sem lenne gond, mert Ultimate-ről van szó)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4473) MALEV


MALEV
tag

Hali mindenki!

Kellene nekem 1 kis segítség!

Szóval 2 hdd van a gépemben, 1 ssd meg 1 1Tb os hdd.
Ma fogtam és kikapcsoltam a gépet és lehúztam az 1Tb os hdd-t de a ssd-t meghagytam.
Csak asszony ült a gépnél, és gondoltam ne turkáljon itt.
Szóval hazajöttem majd rádugtam és windowsban semmi.
Eszközkezelőben látja de semmi.
Még az elosztása is megváltozott, mivel 1 particio volt az egész és most 3 at mutat.
Leformázni nem akarom mert rajta van az összes adatom.
Ezt írja: Offline (a lemez offline állapotának oka 1 aláírási ütközés egy online állapotú másik lemezzel.


Nagyobban.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

(#4474) Fire/SOUL/CD válasza MALEV (#4473) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A HDD-n lévő 2 partíciónak adj betűjelet (a 100Mbyte-os részt hagyd békén, annak nem kell betűjel!) és gép restart. Elsőre a DVD-nek változtasd meg F-re, majd a HDD 2 partícióját rendre D és E-re. A felbukkanó felirat pont kitakar némi fontos részt, így ha a HDD nagyobb partícióját formázni akarja/kellene, akkor azon meditálj el.

A jelenséget a (sajnos) tipikus indítófájlok kihelyezése okozza, azaz, ha a W7 telepítésének idejére nem lett lehúzva a HDD, akkor a W7 telepítő úgy konfigolja az indítást, hogy ahhoz a HDD-t használja. Ilyenkor, ha a HDD kikerül a rendszerből (vagy csak lehúzod stb), akkor az SSD-ről indítva ezt hibának érzékeli és megpróbálja javítani, ami ha sikerül, akkor az sajnos ezzel a jelenséggel jár.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4475) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#4472) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, értem. :)

Én is asszem Ulti-val tapasztaltam annó.

Véleményem szubjektív...

(#4476) MALEV válasza Fire/SOUL/CD (#4474) üzenetére


MALEV
tag

Betűjelet nem tudok változtatni a hdd-n csak az olvasón, amit kitakar az nem lefoglalt terület.
Szóval formázni akarja a hdd-t hogy használjam.

Amikor telepítettem a windowst nem volt benne a másik hdd, csak az ssd.

Egy másik gépbe ha bedugom akkor az felismeri nem?

[ Szerkesztve ]

Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

(#4477) Fire/SOUL/CD válasza MALEV (#4476) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Értem, akkor a DVD betűjelét változtas meg mindenképp.
A HDD kisebb partíciójának sem tudsz betűjelet adni?
A HDD nagyobb partíciójának addig sajnos nem lehet, amíg nincs megformázva. kérdés, hogy ott vannak adatok is? A jelenség előtt az egy normális partíció volt tele cuccokkal?
Ha igen, akkor max egy másik gépben lemented az adatokat róla (ami tényleg fontos) és azután leformázod...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4478) MALEV


MALEV
tag

Jelenség előtt 1 normális partició volt, amire tároltam a cuccaim.(Windows nem volt rajta)
Most 1 másik gépbe beledugtam és 1 99 mb os partíció jön be ami előtte soha nem volt, a maradék meg nincs megformázza azt írja.

Egy jó adatmentő programot nem tudtok?
Csak gondoltam hogy megformázom és akkor 1 másik hdd re átmentem amit tudok.


[link]

[ Szerkesztve ]

Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

(#4479) Fire/SOUL/CD válasza MALEV (#4478) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez szép, ahány gépbe teszed, annyiféle partíciószerkezet látszik, remek...
[link]

"Windows nem volt rajta"
Hát pedig kellett, vagy legalábbis megpróbáltak felpakolni rá egy W7-et. Ez azért biztos, mert a W7 hozza létre telepítéskor a 100MB-os rejtett partíciót, az magától nem képződhetett. :N

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4480) emitter


emitter
őstag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne, szerintem mindkét probléma a windows miatt van (nem hardver hiba). HP 4530s laptopom van, angol 64 bites win7 pro-val. Kb. egy hónapos a gép.

1. Készenléti állapotból visszatérés után az utóbbi napokban az a tapasztalat, hogy a billentyűzet puffere mintha betelítene, úgy belassul a karakterbevitel (kb. másodpercenként vesz csak be újabb karaktert). A proci-terhelés 5% alatti, mem. használat is ok, szóval nem más program lassítja le a rendszert. Csak újraindítás segít.

2. A wifi kapcsolat néha megszakad (napi max 1-2 alkalommal, de nem minden nap csinálja). Pedig a jelerősség 3 (néha 4) az 5-ből - most vettem új, n-es routert - szóval itt is inkább sw-hibára gyanakszom. Azt írja ki hogy "korlátozott kapcsolat". Néha nem is sikerül neki elsőre újra csatlakoznia (alapból is csak manuálisan hajlandó).

Elvileg minden driverből a legújabb van fenn, legalábbis 1 hónapja up-to-date voltak..

(#4481) MALEV


MALEV
tag

Ha megnézed, olyan mint ha az ssd-et leklonozta volna, szóval is 27,86 Gb és ott iss 99 mb.

Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

(#4482) Tamás88 válasza MALEV (#4478) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ha jól látom, akkor az egyik partíciód RAW fájlrendszer. Az pedig nem jelent jót. Esetleg nézd meg ezt.

(#4483) MALEV válasza Tamás88 (#4482) üzenetére


MALEV
tag

Köszi, már 1 haveromnál van és éppen recovery megy 1 tb -on, szóval holnapra kész is lesz és átmentem a cuccokat.
Még hazahozom kiprobálni ezt a progit, ha nem siker akkor marad a másik.

Korrektség mindenek felett!!!!!!!!!!!!

(#4484) peti500tc


peti500tc
tag

Hello Úrak!

Win7 Ultimate nem másol nincs kivágás és nincs beillesztés. Tudna valaki segíteni? Előre is kösz!

(#4485) Sub-ZeRo válasza peti500tc (#4484) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A win eredeti, vagy mócsingolt verzió? Ha régebben működött, akkot egy rendszer visszaállítás egy későbbi időpontra és kész is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4486) sfdrakex válasza Sub-ZeRo (#4485) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Korábbira. Nem?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4487) x_o_n


x_o_n
veterán

üdv

win xp alá van olyan program amiben be tudom állitani hogy pld csak a skype illetve a böngészöben egy hirportál és két email :gmail,citromail legyen elérhető?
ezenkivül semmi.

(#4488) pirintgabor

Üdvözletem! Lenne egy olyan problémám hogy: kikapcsolásnál kékhalál, újraindul aztán normálisan kikapcsol a gép...... próbáltam újratelepíteni de amikor újraindítja a telepítő a gépet ismét kékhalál és nem lehet újra telepíteni :/ ez mitől lehet esetleg tud valaki segíteni?

választ köszönöm! üdv.G

Üdv.: Gábor

(#4489) Воланд válasza pirintgabor (#4488) üzenetére


Воланд
titán

Első hsz, kékhalálra vonatkozó rész.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4490) pirintgabor válasza Воланд (#4489) üzenetére

:) Köszönöm ! :R

Üdv.: Gábor

(#4491) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

ReadyBoos-t pendrive-ot van értelme töredezettség mentesíteni vagy teljesen idióta vagyok?

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#4492) Воланд válasza ErosenZold (#4491) üzenetére


Воланд
titán

Pendrive-ot? Töredezettség mentesíteni?

:N

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4493) polonic válasza ErosenZold (#4491) üzenetére


polonic
félisten

Flash memóriát töredezettségmentesíteni?
Ne viccelj!

woland_y2k

[ Szerkesztve ]

(#4494) ErosenZold válasza polonic (#4493) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Jó csak egy ismerősöm olyan buzgón adta elő hogy ez milyen jó hogy így a végére el is hittem :D

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#4495) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Két kérdésem van:
Pár napja - annak ellenére, hogy emlékeim szerint nem nyomtam semmi erre utaló windowsos kérdésre - mozillában is msn-en is, facebookon is.... kb mindenhol a különböző ismerősök és egyéb emberkék általál küldött linkeket internet explorerben nyitja meg a gépem. Hol lehet ezt leállítani, mozillára visszaállítani?

A másik kérdésem:
Az asztalomon az ikonok szépen el vannak rendezve, de a win7-em soxor önkényesen össze vissza szétpakolja azokat, teljesen megváltoztatja a sorrendjüket, hézagokat hagy.... Van erre valami megoldás?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4496) sfdrakex válasza Lmh (#4495) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mozilla beállításaiban be tudod állítani hogy az legyen az alapértelmezett, vagy vezérlőpultban az alapértelmezéseknél.

Ikonokat nem lehet hogy azért rendezi át mert állítasz felbontást, te vagy egy program/játék?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#4497) Lmh válasza sfdrakex (#4496) üzenetére


Lmh
őstag

első kérdés megoldódott, köszi szépen.

Most legutóbb szerintem pont semmit nem csináltam, csak ujraindítottam a gépet. Felbontást nem szoktam állítgatni, most legutóbbi 2 gépbekapcsolásnál semmilyen játék nem futott.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#4498) jozsi252


jozsi252
veterán

Ha ramot cserélek érdemes szerintetek a win7-et újratelepíteni vagy teljesen fölösleges? inkább alaplap cserénél kell jobban az újratelepítés.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4499) x_o_n válasza jozsi252 (#4498) üzenetére


x_o_n
veterán

Felesleges

(#4500) Sub-ZeRo válasza sfdrakex (#4486) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hmm, végül is de. :B :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.