Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) kutkut válasza nahalem (#3100) üzenetére


kutkut
addikt

OK, köszi. Akkor külön a win, külön a progik és külön az adatok a legjobb?
Szóval, van valami ötlet, hogy telepítsem? :)

Meizu MX3 32GB

(#3102) nahalem válasza kutkut (#3101) üzenetére


nahalem
csendes tag

Mekkora a vinyód?

(#3103) kutkut válasza nahalem (#3102) üzenetére


kutkut
addikt

1TB. :D

Meizu MX3 32GB

(#3104) nahalem válasza kutkut (#3103) üzenetére


nahalem
csendes tag

Ha ekkora HDD-d van, akkor ne sajnáld a 100 GB-ot sem, ha sok progit akarsz telepíteni.
Két partíciót mindenképpen csinálj.Vista alatt én már csináltam partíciót.Szerintem Win7-alatt
is elvégezhető, ha később szükséged lesz több meghajtóra.

(#3105) kutkut válasza nahalem (#3104) üzenetére


kutkut
addikt

Én nem sajnálom. :D De akkor rakjam külön az adatokat, a progikat/játékokat és a windowst? Csináljak 3 partíciót?

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#3106) nahalem válasza kutkut (#3105) üzenetére


nahalem
csendes tag

Telepítéskor ki tudod választani, hogy melyik partícíóra települjön a Win.Célszerű a C-re.
A programok egy Program Files mappába fognak települni, de más partícióra is lehet.
Én nem szoktam másra, csak a C-re.Szeretem, ha a programok egy helyről futnak.

(#3107) kutkut válasza nahalem (#3106) üzenetére


kutkut
addikt

Viszont így reinstallnál megmaradnának a progik, játékok... :F
Nincs ötleted, hogy/miről telepítsem? A régi gépről másoljam rá az új winyóra és arról? Vagy a régi gépből tegyem át a telepítés idejére a régi hdd-t, és onnan?

Meizu MX3 32GB

(#3108) nahalem válasza kutkut (#3107) üzenetére


nahalem
csendes tag

Már eléggé késő van, de megpróbálok válaszolni.
Mindenképpen kell formázni a meghajtót telepítés előtt, tehát törlődnek a progik.
Másik meghajtóra érdemes menteni a telepítőket vagy ki kell írni DVD-re.
Ez sokkal egyszerűbb, mint HDD-t cserélgetni.
Én ezt tenném.

(#3109) kutkut válasza nahalem (#3108) üzenetére


kutkut
addikt

OK, thx. :R Na, majd holnap innen folyt köv. :))

Meizu MX3 32GB

(#3110) Apollyon válasza Воланд (#3089) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Thx. Érdekes hogy nem volt jelszó beállítva mégis le kellett okézni az üres jelszó mezőt... :U
Amúgy grafikusan el lehet valahol érni még ezt a funkciót vagy csak runban? Ez azért érdekelne mert zavar hogy én nem találtam meg :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3111) hiuuz


hiuuz
csendes tag

Sziasztok!

Friss telepítés után sokáig nem volt gondom a böngészőn keresztüli videólejátszásokkal. Youtube és hasonló oldalakra gondolok. Mostanában viszont nagyon belassul a rendszer ha fut a videó a képernyőn. Kb 1 éves az oprendszer. Advanced SystemCare-t használom takarításra.

Újratelepítésen kívül van más ötlet?

A konfigurációm Dell Optiplex gx270-es P4 2.4Ghz 2Gb Ram.

(#3112) Воланд válasza kutkut (#3107) üzenetére


Воланд
titán

"Viszont így reinstallnál megmaradnának a progik, játékok..."

Nem, nem maradnak meg, ha újrateszed a win-t, akkor törlődik a regisztrációs adatbázis is és így a programok sem fognak tudni elindulni, újra kell telepíteni őket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3113) sfdrakex válasza Воланд (#3112) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Steamen vásárolt játékok pl ha másik meghajtón vannak, mennek újra telepítés után is, bár némelyik tölt le pár megát ilyen esetben, de nem kell újra szedni mindet.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3114) gyerecske válasza gyerecske (#3045) üzenetére


gyerecske
senior tag

"Sziasztok!
64 bites windows 7-et szeretnék felrakni.Elkezdi a telepítést és az újraindulásnál("telepítés befejezése") már csak addig indul el amíg kirajzolódik a kis windows logó középen, utána kifagy és csak resetelni lehet.Új ssd-re menne fel,az nem lehet a gond.Másik gépen jó volt.
Memóriahiba lehet eseleg?
Hdd-re , amikor utoljára telepítettem felment a windows, de akkor is csinált olyat, hogy egyszer elindult egyszer pedig ugyanúgy kifagyott a logónál, utána reset és megint elindult.Ekkor a hdd-re gondoltam , de ezek szerint mégsem.
Esetleg egy BIOS- frissítés kéne?
Köszönöm a segítséget előre is.Alaplap MSI X58 Pro-E
Üdv."

Erre tud valaki megoldást?

Köszi.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#3115) kertsa válasza gyerecske (#3114) üzenetére


kertsa
senior tag

A Bios-ba át kell állítani az IDE módot AHCI-re. Ha ezen már túl vagy, akkor passz :F

(#3116) föccer válasza kertsa (#3115) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez alapvetően egy friss telepítésnél nem befolyásol semmit. Ez nem okozhatja a fagyást.

Én elkezdeném szépen sorba tesztelni az alkatrészeket. Elsőként a memória Memtest-el, akár lapkánként. Utána egy csere vga-val kipróbálni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3117) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Azt hiszem eljött az ideje, hogy rátelepítsem a régi jó XP-re a Windows 7-et (természetesen csak is legálisan). Kérdéseim

- rakhatom a régi, teleszemetelt registry-s XP-re, vagy nem árt előtte újratelepíteni azt is?

- telepíthetem-e a helyi lemez (C: ) formázása nélkül?

- ha mindenképpen formázni kell, telepíthetem egy másik betűjelű meghajtóra?

Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#3118) Hunork válasza gyerecske (#3114) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv:
Volt amit már írtak, egy kis kiegészítés:

1. Clear CMOS. És bár ez dafault-ot ad a lapnak, de azért:
2. BIOS Default-ra mindent (AHCI helyett az IDE mód legyen kijelölve!)
2a: USB configban minden enabled!
3. Minden, ami optikai, akár le is húzhatod, USB kütyük is kihúzva.
3a: Alaplap gombelem csere. (párszáz forint)
4. Ha nem megy ekkor sem, Memtest boot
5. Utána már a javasolt elemek tesztelése.

Most ennyi jutott eszembe.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3119) Hunork válasza Hegyirabló (#3117) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

NE telepítsd rá! :N Adatokat mentsd el lemezre, vagy másold másik HDD-re. Ha nincs másik HDD, akkor valamilyen particionáló progival hozz létre egy újat, és másold utána át a fontos dolgaidat. (valamelyik CHIP, vagy PC-WORLD újság mellékleteként volt a Paragon Particion Manager, ha jól emlékszem...)
Utána tiszta telepítés, de egyéni módban. A már lepucolt-kimásolt-lementett C meghajtón a partíciót törlöd, utána telepít, előtte úgyis formáz, persze ntfs-el, aztán 20 perc, és örülsz!
:K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3120) Fire/SOUL/CD válasza Hunork (#3118) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

2. BIOS Default-ra mindent (AHCI helyett az IDE mód legyen kijelölve!)
Max tesztelés idejére, hátha ezzel van gond (igen ritka), de ha telepíti a W7-et akkor egyből AHCI, mindenféle gondolkodás nélkül...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3121) Hunork válasza Fire/SOUL/CD (#3120) üzenetére


Hunork
veterán

Igen, így gondoltam én is :K , nekem is AHCI van beállítva... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3122) gyerecske válasza Hunork (#3121) üzenetére


gyerecske
senior tag

Köszönöm mindenkinek, próbálkozom

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#3123) Hegyirabló válasza Hunork (#3119) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szia!

Köszi! :)

De itt az a lényeg, hogy nekem kellene hogy maradjon az XP is, mert van egy program (játék), ami csak az alatt fut. Nincs olyan lehetőség, mint Vistánál volt, hogy ha az XP-re telepítem a 7-est, akkor indításkor ad egy választó menüt, hogy melyik rendszert akarom indítani?

Aquila non captat muscas.

(#3124) sfdrakex válasza Hegyirabló (#3123) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet olyat is hogy maradjon az XP, de olyankor szerencsésebb külön partícióra tenni a W7-et.

Egyébként mi az a játék ami nem megy w7-en?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3125) Hunork válasza Hegyirabló (#3123) üzenetére


Hunork
veterán

Huh, ez ügyben várd meg a szakikat. Természetesen van lehetőség, és kijön majd a menü, kérdés, hogy mekkora a partíciódon a hely, feltéve, ha több van. Amúgy milyen játék az? Nekem még nem volt 1 sem, ami ne ment volna Win7 alatt...(Doom és Quake 1 lazán fut...hiába, ember programozta őket... :) )

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3126) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Ezt olvastatok mar? A Windows 8 takarékoskodik a rendszermemóriával
Nem akarok vitat nyitni, csak ilyenkor kisse elgondolkozom azon hogy ezt miert nem lehet(et) megtenni a W7-el is? Ugye az nem kerdes hogy a mai jo par program, jatek. stb. igenyli a legalabb 4 Gb RAM-ot, de annak idejen irtam hogy szerintem sok memoriat fogyaszt a W7, akkor megkaptam a magamet :) Ugye ha valami kikenyszeriti az optimalizaciot akkor tudnak rajta faragni rendesen.
Mondom megegyszer nem akarok en ezen tovabb ragodni, csak mint erdekesseget linkeltem be a cikket.

(#3127) Destloler


Destloler
tag

Hali

Segítséget szetenék kérni. Olyan problémám an hogy a lapopomon linux volt eredetlieg, és szeretnék helyette feletni windwst. A telepítés sikeresen telepitni de ujrainditom es nem bootol be a vinyorol egyfojtában ujraindul. A windows particio kezeljoe látta a particiokat le is toroltem a particiokat és csináltam a windowsnak másikat. 500 gb vinyo van a gepben, gyarilag 2 db 250 gb volt rajta ami sikeresn le is tudatm torolni es ujra is tudtam partcionalni. Az a kerdesem hogz miert csinalja ezt az ujraindutast es nem boot a windows. Elore is koszonom a segitseget

(#3128) Fire/SOUL/CD válasza Destloler (#3127) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Linux Live CD-ről bootolj be és a beépített GParted-el teljesen takaríts le (törölj) minden partíciót, vagy W7 alól (ne a lemezkezelővel), ezzel a progival takaríts mindent: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3129) g4besz válasza Steelmanus (#3126) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Tudod az a gond, hogy a mérnököknek el kell dönteniük: optimalizálnak vagy a kompatibilitást növelik. A kettőt egyszerre jóval nehezebb megoldani, és mivel a Windowsok alapvetően a kompatibilitásra vannak kihegyezve, mindent több erőforrás oldanak meg, mint mondjuk egy OSX. Mert ugye egy Mac sem azért jó, mert van benne egy CoreI7, hanem azért, mert csak bizonyos procik-kal meg gpu-kal meg egyéb mással kell dolgozniuk. Magyarán ők pontosan tudják, hogy milyen hardver lesz az operációs rendszerük alatt, a Microsoft viszont nem. És így sokkal hatékonyabban tudnak optimalizálni. De ez nem csak az Apple-re jellemző: ha emlékezetem nem csal, akkor az Xbox OS-ének a kernele összesen fél megabyte sem volt, pontosan azért, mert ott a hardver minden egyes elemét pontosan ismerték a mérnökök.

(#3130) Воланд válasza Steelmanus (#3126) üzenetére


Воланд
titán

Miert nem lett olyan a win95, mint a w7?

Gondolom erted, hogy mire akarok ezzel celozni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3131) student


student
őstag

adott egy p4 2.6os gép 1g rammal ujra kell huznom mert behalt. van értelme ráhuzni egy
win7-t vagy maradjon az xp?

(#3132) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Van egy Debian linux és egy Win7 a gépemen. Viszont szükségem lenne egy XP-re, viszont ha felrakom az XP-t akkor nem tudom mi történik. Oprendszert asszem a GRUB 2.0-ból tudok választani ez Debian megoldása. Van valami módja hogy ne kelljen a bootmanagerrel meg GRUB-bal szórakoznom, és archiválni tudjam a Windows 7-et abban a formában ahogy most van? Tehát felrakok egy XP-t, majd Win7, aztán a Debian, viszont a Win 7-et ugyanolyan állapotában szeretném a telepített programokkal viszontlátni ahogy most van. Van egy másik vinyó is a gépben, ahová esetleg tudok archiválni. Megoldható a kívánságom ebben a formában?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3133) eketomy válasza student (#3131) üzenetére


eketomy
senior tag

sztem simán rakhatsz rá win7-et, mondjuk egy win7 prof 32bites verziót, kapcsold ki az aerot meg butitsd le, és sztem gyorsabb is lesz mint az xp! :)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#3134) eketomy válasza Apollyon (#3132) üzenetére


eketomy
senior tag

megoldani meg lehet bár kicsit komplikált, először ghost-old le a win7-et vagy arhiváld le valami progival!

utánna format minden, telepíts először winxp-t, utánna win7-et mondjuk a ghost segítségével és akkor vissza is fog állni minden az eredeti állapotába (ezeket persze külön-külön partícióra) majd ha ez kész akkor mehet a debian, ezt meg sztem úgy a legcélszerűbb ha külön winyóra rakod fel, mert a debian másmilyen fájlrendszerrel dolgozik és így biztos nem lesz akadás!

U.I:
ha nem tudod nortonghost-al visszatelepíteni a win7-et akkor inkább ments el mindent, beállítást, fontos könyvtárakat progikat egy külön hdd-re, telepíts egy friss win7-et és utánna rakd vissza a mentéseket!

viszont a Win 7-et ugyanolyan állapotában szeretném a telepített programokkal viszontlátni ahogy most van --> ha mindenképp így akarod megcsinálni akkor én csakis a nortonghost-ot javaslom, viszont akkor nézz utánna hogy működik mert ezt már én sem tudom (rég használtam)

üdv

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#3135) Fire/SOUL/CD válasza Apollyon (#3132) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

W7-re telepítesz egy VirtualBox-ot vagy Vmware Playert (mindkettő ingyenes) és probléma letudva. (gondolom nem játékhoz van ilyen nagy szükséged az XP-re)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3136) Apollyon válasza Fire/SOUL/CD (#3135) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem, hanem a hangkártyám megfelelő teljesítményére. XP-n jobb hatásfokkal használtam a Frutty Loops-ot mint Win 7-en. Vagyis itt is működik rendesen, de az ASIO-val bajom van, XP alatt viszont baj nélkül működik.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3137) Воланд válasza Apollyon (#3110) üzenetére


Воланд
titán

"Amúgy grafikusan el lehet valahol érni még ezt a funkciót vagy csak runban?"

öö, kérdezz kettőt és könnyebbet, mert fogalmam sincs. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3138) Steelmanus válasza g4besz (#3129) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szia!

Jol van, jol van, megadom magam :R Ugyan nem egyezik az allaspontunk, es nem is akartam kiterni mas OS-re, csak erdekessegnek irtam be.

(#3130) woland_y2k Igen, vagyis remelem hogy igen, logikus hogy a Vista, W7, kiadasa utan mar konnyebb optimalizalni hiszen van mihez viszonyitaniuk.
Csak en azt szurtem le de lehet hibasan, hogyha a tablet-ek nem jottek volna divatba, nincs kenyszer sem. Mindegy, varjuk az uj OS-t majd megnezzuk hogy hogyan muzsikal, az eddigi hirek eleg biztatoak.

(#3139) Воланд válasza Steelmanus (#3138) üzenetére


Воланд
titán

"Csak en azt szurtem le de lehet hibasan, hogyha a tablet-ek nem jottek volna divatba, nincs kenyszer sem."

Nekem is ez a véleményem. Az eredeti írásban is a tabletek vannak kiemelve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3140) Воланд válasza sfdrakex (#3113) üzenetére


Воланд
titán

Igazad van, ezt elfelejtettem megemlíteni. :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3141) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!

Gépbővítést tervezek, melynek keretein belül szeretnék SSD-t is beszerezni. Olvasgattam fórumon a windows-os SSD beállítások között, és több helyen ajánlották a windows lapozófájl kikapcsolását. Kérdésem az lenne, hogy mennyi fizikai memória kell win7-nek, hogy lapozófájl nélkül futhasson? 4Gb elég vagy inkább 8Gb?

Előre is köszi a segítséget

(#3142) polonic válasza Emu (#3141) üzenetére


polonic
félisten

Attól függ, hogy mire akarod használni a gépet. 4 giga játékokra még bőven elég, meg sok egyéb dologra is. Bár mostanában alacsonyan vannak a memóriaárak és vehetsz 8 gigát is.
A lapozófájlt nem ajánlott kikapcsolni, inkább helyezd át másik partícióra.

Egyébként van, aki a lapozófájlt otthagyja az ssd-n. Erről teljesen megoszlanak a vélemények.

(#3143) Emu válasza polonic (#3142) üzenetére


Emu
őstag

Igen, olvastam mind a kettő mellett érveket, de többen érveltek a kikapcsolt lapozófájl mellett, mert az növeli a meghajtó élettartamát. Egy olyan megoldás jó lehet, hogy 8Gb ram esetén 4Gb virtuális ramdisk? Persze a lapozófájlt erre a 4 Gb-ra tenném. Elég meglepő sebességadatokat olvastam...

(#3144) weiss


weiss
addikt

Segítsetek pls., mert már agybajt kapok! Van egy mappa /AGNITUM/, amit nem tudok kitörölni. Nem blokkolja semmilyen process a process explorer szerint, saját tulajdonba van véve. Egyszerűen kiírja, hogy nem lehet kitörölni, mert nincs jogosultságom. UAC kikapcsolva. Safe módban ki lehet törölni, de mikor rendesen belépek a Winbe, akkor újra ott van. Maga az Outpost uninstallálva van. Meg lehet valahogy tudni, mi hozza létre? Vagy hogy lehet tartósan kitörölni...

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#3145) föccer válasza weiss (#3144) üzenetére


föccer
nagyúr

Előbb írtsd le azt a férget, ami mindig létrehozza :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3146) Fire/SOUL/CD válasza weiss (#3144) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

cleanx86 | cleanx64 - outpost 6-7-hez készült, gyári, speciális takarítók)
Csökkentett módban futtasd le a megfelelőt, és ha ez sem törölné le, akkor ismét próbálkozz meg manuálisan a törléssel.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3147) 0519


0519
senior tag

Sziasztok,

Egy probléma megoldásához kérek segítséget.
Kb 1 hete kezdődött és én azóta hiába keresek megoldást rá.

Röviden: a dxdiag nem helyesen detektálja a videokártyámat.
Lásd kép.


6850-es kártyám van és 3800-as sorozatú kártyát lát (2-vel ezelőtt volt 3870-es kártyám).
driver le, driver fel, directx redist telepítés volt és nem segít semmi.
Hagytam, hogy win telepítsen drivert, telepítettem én régit, telepítettem frisset, telepítettem legújabb bétát, de egyik se használt.

OS: W7
HW: 6850
SW: 11.09 driver

A probléma azért fájó mert, a deus ex:hr hisz neki és nem fut dx11-es módban.
A battlefield 3 beta nem hitt neki és futott dx11-es módban.

Ötlet? Javaslat?

[ Szerkesztve ]

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#3148) Sub-ZeRo válasza 0519 (#3147) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Élmény indexet futtatál?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3149) weiss válasza Fire/SOUL/CD (#3146) üzenetére


weiss
addikt

Kössz! A progikat elspájzoljuk legközelebbre. Most sikerült úgy megoldani a problémát, hogy safe módban instaláltam az Outpostot, aztán rendes módban le, aztán megint fel. Úgy tűnik műxik, egyelőre.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#3150) 0519 válasza Sub-ZeRo (#3148) üzenetére


0519
senior tag

Igen.
A videokártya 7,8-at kap. Ez szerintem 6850-es szint.

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.