Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4197) ther


ther
aktív tag

Sziasztok!

Windows 7 oprendszerem valamikor február-március környékén telepítettem, azóta használom. Nagyon régen volt töredezettségmentesítve a merevlemez (még a telepítés előtt), gondoltam a beépített töredezettségmentesítőt lefuttatom.
Ahogy emelezte a merevlemezeket, mindkettőt tökéletesenek ítélte meg (0% töredezettség), és ahogy néztem be van állítva alapértelmezetten egy ütemezett defragmentation, heti egyszer, hétköznap hajnal 1-re.

Ezek szerint ez az ütemezés eddig is be volt állítva és időnként el is indult (ha ment a gép), csak én nem vettem észre, és emiatt nincs töredezve, vagy valami random hiba lehet, és érdemes lenne valami más ilyen programot megpróbálnom? Ha igen, melyiket? Egyébként még az érdekelne, hogy TMentesítés közben lehet használni a gépet, vagy érdemesebb békén hagyni?

Ha valaki kiokosítana, azt megköszönném!

Aálírás

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.