Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117501) Essejó válasza tsilver (#117479) üzenetére


Essejó
veterán

Milyen nas?

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#117502) Jinxb1rd válasza viktorhu (#117499) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

De barátomnak hasonló pinggel jobban reagál ugyanaz a játék, engem ez irritál. No sense, hogy az én képernyőmön a hátam mögött volt és ő beért a célvonalba a hátam mögött én meg nem, az ő saját képernyőjén meg ő volt elől, tehát ő látta jól. És ilyeneket tapasztalok folyton.

Egész pontosan milyen jelszintet kell keresnem, milyen megnevezéssel vagy milyen szekcióban? :R

We are only Stardust...

(#117503) viktorhu válasza Jinxb1rd (#117502) üzenetére


viktorhu
veterán

A modemben a docsis kapcsolatinformációknál, ahol a letöltési és a feltöltési csatornák fel vannak sorolva.

(#117504) Boond válasza Jinxb1rd (#117502) üzenetére


Boond
addikt

húh... "nagyon régen", amikor ilyen story volt, ott laggolt az illető, és egy idő után tudta az ember hova kell lőni, ezért nem oda lőttem, ahol volt, hanem ahol elvileg lennie kellett...

Nah a srác, tiszta ideg volt, hogy csaló vagyok, mert őt nem tudja megölni senki...

:D

(#117505) kabelmania27 válasza Vyndree (#117492) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Érdemes lenne megnézni a toldásoknál, osztónál és a modemnél nem lazultak-e ki az F csatlakozók.
HPF szűrő nem lehet a modem előtt, különben nem lenne internetkapcsolat mert ez a szűrő a visszirányt vágja le. Nézd meg milyen felirat van az osztón/hpf szűrőn vagy csinálj erről egy képet.

(#117506) liksoft válasza DJ. Ru$y (#117496) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link]
Ez másik eszköz leírása, de legalább magyarul és részletesen.

A gond az "egyértelmű"-vel az, hogy aki hálózattal foglalkozik, az ismeri a lehetőségeket, a "palettát". A hozzá tartozó parancsok így ezért egyértelműek. Ha valaki viszont mással foglalkozik (pl: könyvelő vagy autószerelő), az nem is ismeri milyen adatforgalmak létezhetnek, az eszközök hogyan köthetőek össze, így a paletta ismeretének hiányában jól dönteni sem fog. Hiába dolgozom számítástechnikában, ha az épp adatmentés, a hálózatot csak a nekem kellő mértékben tanultam meg.
Az összefoglalót átnéztem, és utána írtam. Lehet valamit átfutottam. Ha nem, tudom javasolni egy általános magyarázat elhelyezését ott, a lehetőségekről. Gyors válaszaidat ezúton is köszönöm! Jó volt érezni, ha nem boldogulok, van aki segít! Üdv: liksoft

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#117507) Jinxb1rd válasza viktorhu (#117503) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

hm, talán ez az?

We are only Stardust...

(#117508) kabelmania27 válasza Jinxb1rd (#117507) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak, nem kell szakadástól tartanod.

(#117509) DJ. Ru$y válasza liksoft (#117506) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bármiben segítünk, az, hogy a Telekom összes HGW/ONT-járól készüljön portforward vagy bármilyen leírás, az eszközök és azok felületének hiányában részemről tuti nem tudom kivitelezni, de az összefoglaló sem feltétlen erre való. Ezért is válaszoltam neked és nem küldtelek az összefoglaló olvasásba.

Tudásod és szakmaiságod megkérdőjelezhetetlen azon a téren amire specializálódtál, ez tény. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117510) Jinxb1rd válasza kabelmania27 (#117508) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

DMZ-ről mi a véleményetek, azt érdemes belőni a gépemre?

We are only Stardust...

(#117511) kabelmania27 válasza Jinxb1rd (#117510) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amennyiben nincs iptv előfizetésed kérheted, hogy a hgw modem (bridge) üzemmódban legyen ilyenkor nincs szükség dmz-re, ha van iptv akkor megpróbálhatod a dmz-t mert így mindent a saját eszköz csinál.

[ Szerkesztve ]

(#117512) Jinxb1rd válasza kabelmania27 (#117511) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nincs IP TV, ala natúr net van.

A bridge üzemmódot akkor a Telekomtól kell kérni? Biztonságilag mennyire lehet rizikós?

Egyébként nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, sajnos a hálózatok az utolsó dolog, amihez a legkevésbé értek. :R Szerintem ezek az utolsó kérdéseim, aztán marad a nagyobb netre váltás és esetleg bridge üzemmód, úgy tűnik ennél jobbat nem lehet kihozni a helyzetből.

We are only Stardust...

(#117513) kabelmania27 válasza Jinxb1rd (#117512) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincs gond a bridge móddal, sőt bizonyos szempontból jobb mert komolyabb felhasználás esetén jobb egy külön router mint a hgw router része.

(#117514) Gabesz87


Gabesz87
addikt

FB, Insta másnál is nem, vagy nehezen jön be? Vagy esetleg lehet köze a hálózat korszerűsítésnek ehhez? Hét elején kaptam sms-t, hogy hálózat korszerűsítés miatt 20 perc kiesés várható 15-e 00:00 és 17-e 12:00 közt (Bp. 9.ker). De kapcsolat van, eddig csak a facebook ami nem jön be, meg az Insta jött még be marha lassan, sokára.

[ Szerkesztve ]

(#117515) Túzok22


Túzok22
aktív tag

Sziasztok. Nincs most véletlenül valami DNS gond optikán? Nekem alig töltenek be az oldalak T optikán és valami DNS problémát ír ki, a játékoknál meg connection errort. (Bag, Bp-től 40 km)
Sagemcom f@st 5655v2, 1000/1000-res csomag.

[ Szerkesztve ]

(#117516) Túzok22 válasza Gabesz87 (#117514) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Te is optikás vagy? Nekem is alig tölt be a facebook.

[ Szerkesztve ]

(#117517) AnonymusX válasza Túzok22 (#117515) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Úgy néz ki, megroggyant egy kis időre a T nemzetközi iránya. Jelentsétek a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#117518) DJ. Ru$y válasza Túzok22 (#117516) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A DNS esetén teljesen mindegy, hogy optikás vagy sem... Ha a DNS meghal, akkor meghal koaxosnak, xDSL-esnek és optikásnak is egyaránt.

Ahogy igaz ez a külföldi irányra is, amit a kolléga írt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117519) Tompika777 válasza DJ. Ru$y (#117518) üzenetére


Tompika777
senior tag

Telekom mobilnet is hasonlót produkált egy fél órája... DNS és nemzetközi hiba

(#117520) Gabesz87 válasza Túzok22 (#117516) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem, koax. 500-as net, szintén Sagemcom HGW. De szerintem akkor csak dolgoznak, csinálnak valamit, emiatt lehet. Végül is jött róla értesítés, szóval nem lehet egy szavam sem.

[ Szerkesztve ]

(#117521) Túzok22 válasza AnonymusX (#117517) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Jelentettem. Úgy néz ki meg is javult minden. :D

(#117522) Túzok22 válasza DJ. Ru$y (#117518) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Ezzel tisztában vagyok, de azért köszi. :)

(#117523) Obyboy


Obyboy
addikt

Nemrég az ONT (F@st 5565v2, ahol bekapcsoltam a PassTrought-t) mögé tettem egy routert (ASUS AC66U_B1) vezetéknélküli router módba (PPPOE).
Minden wifi hálózatot igénylő eszközt sikeresen felcsatlakoztattam a routerre, amit a belsőre szerettem volna azt oda amit a vendég hálózatra azt pedig oda. :D
Egyetlen egy eszköz volt ami addig jutott, hogy megjelent a routeren a csatlakoztatott eszközök listájában de kommunikálni nem tudtam vele. :(((
Ma az ONT-on bekapcsoltam a DMZ-t megadtam a router IP címét (192.168.1.2) és ezóta problémamentesen tudok kommunikálni azzal az eszközzel amivel eddig nem ment. :DDD
Lehet én vagyok tudatlan de nem értem, hogy az ONT-on a DMZ-ben miért kellett megadnom annak az eszköznek az IP címét amit az ONT-ra csatlakoztatott eszközök listájában nem is látok, ahhoz, hogy működjön az összes eszközömmel a kommunikáció. :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#117524) Vyndree válasza kabelmania27 (#117505) üzenetére


Vyndree
őstag

Ma kijöttek kábelt és modemet is cseréltek. A lakáson belül új kábelt és csatlakozókat kaptam, ha nem lesz jó akkor cserélik a bejárat és az oszlop között is. Dél óta egyszer ment eddig csak a nel 20 percre ami nem jó, de hátha egyszeri eset volt.
A 1000/200-as net 295/120 ami nem túl acélos. :(
Ha nem javul (mitől is javulna) akkor újra lejelentem hibára és cseréljék ki a többi régi kábelt is.
Tettek be a TV-nek osztást [link] [link] Azt mondták ha ismét szakad kössük le a TV-t róla. Csak tekerjem ki a TV-t, vagy ezt a csatlakozót távolítsam el? Ha az elosztót kiszedem, mit tegyek közé? HPF szűrőt nem teszek a modem elé, de azt szerintem nem is hagytak itt, mert ez az F csati TV leágazása elvileg egyirányú ha jól látom.

(#117525) kabelmania27 válasza Vyndree (#117524) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A modem az out vagy a tapkimenetbe van kötve?

(#117526) Vyndree válasza kabelmania27 (#117525) üzenetére


Vyndree
őstag

Érdekes (számomra), mert az OUT-ba megy bele kintről a kábel, az IN megy a modembe, a felső szimpla pedig a TV-be. Amúgy a TV nem megy át.
[link]

(#117527) kabelmania27 válasza Vyndree (#117526) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Tap kimeneten egy hpf (visszirányszűrő) van.
Cseréld meg az in és az out kimeneteket, in-be legyen a bejövő kábel és outba a modem.
Utána nézd meg a modemértékeket.

(#117528) merqree


merqree
őstag


Budapest, XXI kerület.
Remélem így marad, pár perccel ezelőtt mértem. :C

(#117529) Vyndree válasza kabelmania27 (#117527) üzenetére


Vyndree
őstag

Az hogy lehet, hogy ha fel van cserélve is működik? Vagy ennek nincs jelentősége?
Ma már nem fogok neki (meccs is van) de holnap megcserélem és jelentkezek.
A mai értékek: [link] [link]

(#117530) kabelmania27 válasza Vyndree (#117529) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Működik mert az osztó kétirányú, csak ilyenkor a tapba kötött tévé 6dB helyett több csillapítást kap, elvileg ha jól van bekötve az osztó a tévén kódolatlan dvb-c adásokat lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#117531) Túzok22 válasza merqree (#117528) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Szép. :C

(#117532) fatal`


fatal`
titán

Sziasztok,

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy a bridge módba rakott szolgáltatói ONT-t elérjem valahogy a belső IP-jén (optika)?

Az eszköz a 192.168.100.1-re van állítva (a belső subnet 192.168.10.x). Nyilván ha a WAN interfacet fix ipre rakom a 100-as körből, akkor működik, persze ekkor értelemszerűen addig net nincs.

Huawei ONT-ről van szó, OpenWRT van a routeren.

[ Szerkesztve ]

(#117533) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nemrégiben lettünk Telekomosok, viszont nálunk nem lehet bevezetni kábeles netet, mert nincsen az utcánkban sem behúzva és le kellene rakni 3 oszlopot a házig, hogy azon keresztül behúzzák, stb..

Ezért gondolkoztunk azon, hogy kihozunk egy KORLÁTLAN Netes 5G SIM kártyát ami mellé egy Alcatel Linkzone Hotspot-t hoztunk ki.

A probléma az, hogy az internet megtorpan. Hatalmas delay keletkezik, amire az lesz a válasz, hogy CONNECTION_TIMED_OUT vagy ERR_NO_INTERNER, vagy mondjuk egy KTI-s weblapnál 404-s hibát dob fel azonnal, annak weblap megnyitásakor, holott telefonomnál Vodás nettel, no problem...

Azt gondoltam a Link Zone lenne a rossz. Ezért vettem egy ASUS-4G-AC53U Lte+-s routert. Beleraktam a SIM-t setuppolta az APN beállításokat, majd volt net 10 percig... De itt jobban lehetett látni a problémát. Jobban esett szét az internet, használhatatlanabb lett... Speed test aktív net kapcsolatnál azt írja, hogy nincs internet? Játekoknál is azt írja nincsen net, holott van. Olykor a WIFI-re is ezt írja, hogy Nincsen net...

Ekkor felhívtam a 1414-t, mit tegyek. Ők azt mondták a SIM kártyával nincsen gond. Keressem fel a gyártókat nem-e nálam van a gond. Meg nézzem meg mit alkot a SIM telefonban.

Felhívtam az ASUS-t az ALCATEL-t és mint kiderült nem az eszközökkel van a gond. Beletettem a Vodás SIM-t a Routerbe és a LinkZone-ba és rendesen van net. Nem gondolkodik sokat weblap betöltésnél, hanem azonnal megy, minden. Beletettem a Telekom-s SIM-t a telefonban. Beadta 4g+, wifi hívás. A 4g+ kicsit magas nekem, mert megnéztem és Taksonyban nincsen 4g+ telekom elvileg... Itt telefonban jónak látszódott, vagy csak nem teszteltem elég jól. De itt a kérdés csak az, hogy Vodás kártyával ha jó, akkor a Telekomos kártyával miért nem? Másrészt azért is vettem ezt az ASUS routert, mert a Link Zone az egy hotspot. Nincsen benne hűtőborda, gyenge, lekapcsol 3 óránként...

Felhívtam a 1422-t átmentünk az APN beállításokon, majd végül vártam, hátha jobb lesz. De mind a Alc és az Asus is rendesen olvassa a SIM-t, tehát a SIM kártya az nem hibás!!!

Végül 09.07-n felvettem a 1414-el a kapcsolatot, elmondtam mindent nekik szóról szóra, aztán úgy döntöttek felvesznek egy "Hibajegyet" , Lefedettséggel kapcsolatban, valami ilyesmi. Az ügyintézővel mindent átnyálaztunk. Még a SIM kártyát is újraindította, bár vicces volt, mert továbbra is volt net, amikor elvileg a SIM újraindult.
Kértem, hogy adjon feljegyzést a hibajegyhez, hogy mikor érek rá, mikortól tudnának hívni, esetleg ha személyesen kellene megjelenni. És adja meg a hibajegyet, ha keresnem kell ezzel Őket. (Jól tettem)
A hölgy mindent feljegyzett. Mondta, hogy nagyon sajnálja. Reméli a legjobbakat.

Vártunk... Míg Pénteken felvettem Chat-n az új időpontokat, továbbra is azt mondták, hogy kivizsgálás alatt. Most hétfőn írtam. Jeleztem, hogy 1 hete semmi sincsen. Se egy SMS, hogy felvették a hibajegyet, hiszen innen kellene tudnom a hibajegyet. Még jó, hogy elkértem... Semmilyen SMS nem érkezett, semmiről...
Elkezdtek tárgyalni, hogy mit tegyenek.

A durva, hogy 4 órát beszéltem az ügyintézővel, aranyosak voltak, mert kompenzációként netet szerettek volna bevezetni, csak ugye ez nem lehetséges stb.. Felajánlotta, hogy ír sürgető levelet, mert megkapták az ottani elérhetőségeket. Kértem jegyezze fel az időpontokat, minden egyéb mást stb...

Azóta se jött semmi sem. Számlát meg fizetünk. Itt ülünk egy "korlátozott" nettel. Legalább annyi SMS-t kaphattam volna, hogy mikor lenne jó, felvettük. De a szerelők részéről, semmi hír. És ez felbosszant. A hölgy ajánlotta a panaszlevelet. De azzal mit érnék el?

Nem vagyunk türelmetlenek. De ha úgy vesszük, szolgáltatás nyitásakor probléma volt, csak több mint egy hete fedeztük fel, hogy tényleg gond van.
A hibajegy óta 1 hét 4 nap telt el. Meddig kellene várnunk? Mit kellene még tennünk?

Remélem tudtok segíteni, hátha.

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#117534) DJ. Ru$y válasza fatal` (#117532) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Asus routerek ezt tudják gyárilag, OpenWRT-s vagy cfw-s topikban próbálkoznék, ugyanis ez annak a beállítási problémája.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117535) DJ. Ru$y válasza magmakocka (#117533) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem ezt itt próbáld meg, ez inkább mobilos, mint otthoni szolgáltatás.

Otthoni esetén 3 nap után kötbér van, amit számlán írnak jóvá. Ha kaptál SMS-t a hibajegy nyitásról, de a zárásról nem, akkor ketyeg a kötbér valószínűleg, nem tudom ez mobil esetén mennyire megy máshogy. Másik topikban segítenek a srácok, nekem nem T-s kártyám van.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117536) fatal` válasza DJ. Ru$y (#117534) üzenetére


fatal`
titán

Feltettem a kérdést tegnap az OpenWRT topicban is és válasz is érkezett, köszi. :)

(#117537) tobias40 válasza DJ. Ru$y (#117452) üzenetére


tobias40
veterán

Sehogy sem tudom megcsinálni hogy lássam azt a gépet is az eddigi hálózatomról amit az ONT-re dugtam?
:U

(#117538) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Noh szóltam a főbérlőnek, hogy intézze a lehető legnagyobb csomagot, amit lehet a Kábelre:
Gigaerős Net 1000/25.

Kíváncsi leszek, javul-e bármit a helyzet.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#117539) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok! Esetleg nincs itt valami belsös emberke aki tudja mikor várható telekomnál az uj konzolok megjelenése ? Köszönöm a segitséget elöre is.

[ Szerkesztve ]

(#117540) kakuk.tamas válasza kiki22 (#117539) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akkor amikor mindenhol?! :F
Xbox 11.10.
PS 11.19.

De szerintem nemsokára belövik az árukat, és ki is teszik.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#117541) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

érdeklődni szeretnék, hogy van egy ideje üresen álló lakás és benne egy ezer éves, már rég megszűnt analóg tévé előfizu, ezt szeretném lemondani. Telefonon nem engedték, személyesen pedig nem menne be mostani helyzetben a majd 80 éves előfizető miatta.
Megtaláltam ezt a lemondó nyilatkozatot, de néhány kitöltendő része elég fura (ügyintéző neve, kódja), mindenesetre akkor ez az egyetlen lehetőség, kinyomtatom és tollal kitöltés után bescannelem?
Illetve annyi kérdésem lenne még, hogy ennek az ezer éves tévé előfizetésnek a lemondása jár vmi leszereléssel vagy csak a központban kikapcsolnak vmit és ennyi? Természetesen a lakás másik városban van...
Előre is köszi!

(#117542) DJ. Ru$y válasza Orgi (#117541) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mire hivatkozva nem engedték lemondani telefonon? Ha megadod az adatokat, amiket kérnek simán el lehet indítani telefonon a lemondást szerintem. Próbáld meg újból, ha egy másik ügyintézőt kapsz, hátha.

A lemondón azokat kell kitölteni amiket tudsz, amiket felsoroltál, természetesen üresen hagyod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117543) Orgi válasza DJ. Ru$y (#117542) üzenetére


Orgi
őstag

Azt mondták ez olyan régi csomag már, hogy csak személyesen irodában lehet megszüntetni, amit én furcsállottam, de kötötték az ebet a karóhoz.

(#117544) RudY válasza Orgi (#117543) üzenetére


RudY
addikt

Rokon volt némileg hasonló helyzetben, neki azt javasolták, hogy a Telekom oldaláról töltsön le maghatalmazást és úgy el is fogadták.

(#117545) jbl


jbl
aktív tag

Eddig 100Mb/s csomagot lehetett rendelnem. Most nézem mi változott 2 év alatt itt a címen ahol élek.

:Y Egyre jobb!

(#117546) DJ. Ru$y válasza jbl (#117545) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Görgesd lejjebb és olvasd tovább... "Amennyiben az adott..." rész a barátod.

Egyre jobb az emberek olvasási képessége. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117547) jbl válasza DJ. Ru$y (#117546) üzenetére


jbl
aktív tag

De akkor is Net Plusz díjcsomag, aminek

Kínált feltöltési sebesség: 1 Mbit/s* Garantált le/feltöltési sebesség: 5/0,25 Mbit/s*

Tehát ha megvan az egy mega le, befoghatom a pofámat.

[ Szerkesztve ]

(#117548) Vyndree válasza kabelmania27 (#117530) üzenetére


Vyndree
őstag

Átkötöttem az osztót és jó lett TV. A napi 4-5 szakadás viszont nem szűnt meg
Tegnap voltak kint, a lakáson belül lecseréltek minden kábelt és újra csatlakozókat is egészen a routerig. Ugyanúgy szakadt ezután is, tegnap este már órákra elment. Újra bejelentettem, ma reggel ismét jöttek és végre mértek az szlopon is, már ott sincs meg a 3,1 ami kell neki. A szomszédét is megmérték, neki sincs meg ami kell az 1000-es nethez. Lehet ezzel kellett volna kezdeni, hogy nálam nem jó akkor megkeresni hol hol jó még és és onnan indulva megkeresni hol megy el a jel. Nem zárták le a hibajegyet, átadták a hálózatosoknak, itt többet nem tehetnek.
Legrosszabb esetben visszakapjuk azt ami volt (500/22), ahhoz elegendő az a jel ami van azt mondják.

(#117549) DJ. Ru$y válasza jbl (#117547) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez nem így működik... A szolgáltatónak törekednie kell a névleges sebességre. Ha vonali adatokkal alátámasztható a dolog, akkor meg főleg. Nem rázhat le ezzel.

Mindenki azt hiszi, hogy a garantált az egy varázsszó. :(

Más kérdés, hogy semmi kár nem ér, ha nem szerződsz újra a jelenlegi csomagokra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117550) waccamár


waccamár
senior tag

Sziasztok! Mi lehet ez? Anyumeknal raktak fel nemreg, ok kerdeztek, de a szerelok sem tudtak megmondani.

Koszi elore is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.