Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Ti milyen/mekkora külső HDD-t használtok? 2.5" vagy 3.5" érdemes venni a TV-hez? Valamilyen Samsungot szeretnék, csak nem tudom, hogy milyet.

(#15252) joci66


joci66
tag

Sziasztok.

Vettem egy LE37D550 tévét valakinek van ilyen tipusu tévéje,képbeállitás kellene.Ez az első Lcd tévénk.
Köszönöm a segitséget.

(#15253) Bendi1 válasza sandró60 (#15060) üzenetére


Bendi1
csendes tag

Hali!
40D5500 frissítés mit tartalmaz, mi változott ? Érdemes frissíteni ?
Nemrég vettem egy ilyen készüléket, de nem találom rajta a tv adás rögzítését hogyan kell HDD-re végrehajtani vagy nem is tudja ez a típus ? Köszi

(#15254) wertigo1984 válasza joci66 (#15252) üzenetére


wertigo1984
őstag

nekem LE32D551-em van, a napokban vettem. a távkapcson van egy zöldes gomb, ez a menü. azon belül az első beállítási lehetőség a "KÉPBEÁLLÍTÁS" az élességet nem érdemes 100-ra tolni, nekem 70en van, tökéletes. lehet a tieden másképpen van, de szerintem ua. nagyjából...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15255) wertigo1984 válasza yako (#15238) üzenetére


wertigo1984
őstag

vidd vissza ahonnan vetted, mondd azt, hogy este nézted és egyszer csak kikapcsolt. vagy kicserélik, vagy adják vissza a zsét. (nekem 32D551-em van :C :C :C )

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15256) sandró60 válasza Bendi1 (#15253) üzenetére


sandró60
addikt

Sajnos ez a tipus nemtud rögziteni :O
ugyanakkor ami késik nemmúlik előbb vagy utóbb ezt is megoldják a guruk ;]
A frissitésel meg úgyvagyok ha jól működik a tv és amire használom (film-smart)az is akkor nem frissitek,de azért itt figyel a gépen bármikor bevethető :K

[ Szerkesztve ]

(#15257) Andie válasza headhunter (#5228) üzenetére


Andie
őstag

Találtam egy ilyen hozzászólást tavalyról, ahol az IDC changert ajánlják, és azután már le tudja játszani a tv az MKV-t. Az a baj, hogy mindenhol egy aprócska, 12 kbyteos exe van csak fent, amire a windows azt irja, hogy nem sikerült az alkalmazás inicializálása.
Közben próbáltam már valami Meteor nevü MKV repair toolt, sőt, egy xilisoft media convertert, de egyik sem segitett.
A VLC lejátsza a gépemen a shrek2-mkv-t, de az elején egy pillanatra megvillan egy rakás pixel, szerintem ott lehet a hiba. Ezt le kéne vágni onnan az elejéről.
A tv illetve egy általános médialejátszó nem birkozik meg vele, rögtön az elején kidobja, hogy nem támogatott kodek :(
(pedig elvileg tök ugyanaz a verzió, mint a shrek 1, amit viszont szépen lejátszik)

pls help! :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15258) joci66 válasza wertigo1984 (#15254) üzenetére


joci66
tag

Köszi ezt én is tudtam nem ez az első Samsung tévém.Nekem egész beállitás kellene a kontraszt nekem is 70 van. Az a bajom,hogy nagyon szürkésnek találom a képet minden javitást kikapcsoltam.A másik tévém plazma annak sokal jobb képe van. Ahoz hasonló képet szeretnék kihozni amenyire lehet.Ez a gondom csak a tévéműsoroknál van(upc digital gold)a box csere esetleg segithet?

[ Szerkesztve ]

(#15259) joci66 válasza wertigo1984 (#15254) üzenetére


joci66
tag

Ilyenre gondoltam ez egy másik tipusu tévé tesztje kiprobáltam jobb mint volt.

Kontraszt:92
Háttérvilágitás:14
Fényerő:41
Élesség:44
Szin:42
Fehér egyensúly kék:22
Fehér egyensúly zöld:23
Fehér egyensúly piros:27
Dinamikus kontraszt-Ki
Zaj csökkentő-Ki
Gamma:2
Fekete tonus-Sötétebb
Börszin:1
Szin hömérsékletMeleg 2
Éljavitás-Be
Fényerőmozgás-Ki
Árnyékrész-Ki

[ Szerkesztve ]

(#15260) veresp


veresp
tag

Sziasztok!

Samsung UE32D5500-as TV-hez pontosan milyen Belkin USB-s Wifi-t kell venni, hogy felismerje Samsung Wifi-ként?

(#15261) Laslie


Laslie
tag

Sziasztok!

Firmware frissítés halt már be valakinél? Ha igen, akkor mit kellett csinálni, hogy ne egy rakás hulladék legyen a tv? Gondolkodom, hogy fel kéne frissíteni a firmware-t a tv-n (bár nem tudom, hogy érdemes-e, mivel a samsung nem írt ki semmit, hogy miket javítottak benne :( ). Még nem csináltam ilyet, és szeretnék felkészülni minden eshetőségre. Azt már tudom, hogy hogyan kell a frissítést végrehajtani. (LE40D550-es készülékem van)

[ Szerkesztve ]

(#15262) wertigo1984 válasza joci66 (#15258) üzenetére


wertigo1984
őstag

azt nem tudom hogy a box cseréje segíthet e valamit, nekem digi van, azzal töükéletes. a én úgy tudom, hogy a plazma tv-knél a sötétebb árnyalatok jobban jelennek meg, míg lcd-nél sajnos a háttérvilágítás mindig átszivárog minden esetben de ez nagyon minimális, így az nem teljesen lesz fekete (a fekete részeknél).

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15263) xrvman válasza Vedike69 (#15235) üzenetére


xrvman
őstag

6100 ashoz nem adnak szemüveget? csak a 6500 as sorozathoz?

(#15264) Krisz79 válasza xrvman (#15263) üzenetére


Krisz79
őstag

Kapsz hozzá szemüveget.
Talán 4et.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#15265) BBéci válasza sandró60 (#15243) üzenetére


BBéci
titán

Nem a lakás méretéhez lehet kalibrálni, hanem a hangszórók hallgatói ponttól mért távolságát lehet megadni, amit késleltetésnek is neveznek. Ez az összes AV erősítőn alapszolgáltatás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15266) tibike8 válasza xrvman (#15263) üzenetére


tibike8
őstag

Alapból egyikhez sem adnak. Ha adnak valamit, akkor az akcióban történik, mint a fentebb említett 6500-nél most a 4 szemüveg vagy a 6510-nél a hangprojektor.

(#15267) kenessy


kenessy
csendes tag

Sziasztok.
Itt még új vagyok, de sok érdekességet olvastam.
Szeretném a segítségeteket kérni, mert én is szeretnék 3D-s tv-t venni. Én a Samsung 6500 -ast néztem ki a 40' -t.
Azt kérdezném tőletek, hogy tudjátok e, hogy most hol a legolcsóbb, illetve, hogy érdemes e ebben az árkategóriában más típusú tv-t keresni?
Köszi a segítséget. :C

(#15268) BBéci válasza joci66 (#15259) üzenetére


BBéci
titán

"A másik tévém plazma annak sokal jobb képe van."
Ezen ne csodálkozz, az lenne furcsa, ha nem így látnád. :K

Szerintem:
Háttérvilágítás: maximum 12, sötét szobában 10 is bőven elég.
Élesség: 20-30
Fekete tónus: ki
Bőrszín: 0
Gamma: 0-1
Színhómérséklet: meleg 1
Éljavítás: ki!!!!!
Árnyékrészletesség: 1

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15269) sandró60 válasza BBéci (#15265) üzenetére


sandró60
addikt

Nembirtad ki,hogy a kákán is csomót keres.Nyilván,hogy én is arra gondoltam,de ha megnézed a hozzászólásomat nemmindegyik 11-éves erősitőnél volt lehetőség abban az időben állitgatni a cm-méter számot. Amit te természetesnek mondasz Kösz a figyelmeztetést legközelebb szájbarágósan fogom leirni :K
Igen ezen is lehet cm-méter állitani :K Amit én rosszúl irtam"kalibrálásnak" a lakáshoz-akarom mondani a szobához ahol élvezem a házi mozit :R

[ Szerkesztve ]

(#15270) tibike8 válasza kenessy (#15267) üzenetére


tibike8
őstag

Ha az ajándék szemüvegeket nézzük, akkor a fentebb kivesézett MM akció a legjobb pillanatnyilag szvsz - 190000ft. Ebbe az árban az igényemnek nekem a 40-es 6500 volt a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#15271) BBéci válasza sandró60 (#15269) üzenetére


BBéci
titán

Nem mindenki ért a témához annyira, mint te vagy én, ezért illik pontosan fogalmazni.
A lakáshoz, pontosabban a szobához kalibrálást az automata EQ-ra (Audyssey és társai) szokták mondani.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15272) kenessy válasza tibike8 (#15270) üzenetére


kenessy
csendes tag

Kössz a gyors választ, de mi az az MM? Mert a én a Média Mark-ra gondoltam, de ott ilyen akciót most nem látok.

(#15273) troland26 válasza kenessy (#15272) üzenetére


troland26
őstag

MM az az amire gondolsz csupán az a helyzet , hogy bizonyos vidéki városokba más akciók vannak mint a budapesti üzletekbe .

(#15274) viktor82


viktor82
őstag

Üdv,lenne egy samsung le37m87bd lcd tv-m ,1.3a hdmi kábellel van összekötve a pc-mel minden szuperul ment ,de tegnap filmet akartam nézni és az nv panel nem lássa a tv-t csak is a monitort ,ma szereztem be egy másik kábelt azzal ugyan az a helyzet! :O
Valami beállitási hiba lehet vagy a hdmi csatlakozás ment el a tv-n?esetleg ha valaki hasonlót tapasztalt osztja meg velem! :W

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#15275) xrvman válasza Krisz79 (#15264) üzenetére


xrvman
őstag

ok akkor csak akcióban

[ Szerkesztve ]

(#15276) agy73p


agy73p
senior tag

Üdv,
LE32B652-t használok a tavalyi (legújabb) firmware-rel.. Routerrel van a TV összekötve a számítógéppel. Samsung PC Share Manageren keresztül nézzük a DIVX-es, Xvides filmeket, és nem tudom mitől van az, hogy egyikbe bele tudok pörgetni, tudom léptetni, egy másikkal pedig a pillanatmegállításon kívül semmit sem tudok csinálni. Ha egy hosszabb filmet nézünk, nem lehet kikapcsolni, mert újra kell nézni az egészet....
Tudja esetleg vki, hogy mitől lehet ez és mit lehet ellene tenni?

(#15277) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Melyik tipusu led tv-ben van smart tv,és 3D?Valamint vigye külső merevlemezről usb-n keresztül a 3d filmeket,és legyen benne wifi vevő.Valamint lehessen váltani 2d-3d között,és tudja a felkonvertálást is? 40 vagy eggyel nagyobb méretben.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#15278) tibike8 válasza beci (#15277) üzenetére


tibike8
őstag

A Ue40d6500vs-től felfelé.

(#15279) BBéci válasza agy73p (#15276) üzenetére


BBéci
titán

Ez USB-vel csatlakoztatott HDD esetében is megesik, sajnos lejátszóként
messze nem tökéletesek a tévék.
A helyedben 1080-as (mkv) filmeket néznék, ha már full HD tévém van.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15280) homerb


homerb
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy D7000 sorozatú TVkre lehet-e valahogy SamyGO hacket feltenni, engem konkrétan samba megosztáshoz való csatlakozás érdekelne. B650-en megcsináltam ott hibátlanul működik, de d7000-hez nem találok leírás:(

(#15281) BBéci válasza homerb (#15280) üzenetére


BBéci
titán

A samba az egy tánc ugye? Mit lehet azon megosztani? :F ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15282) gyugyo79 válasza homerb (#15280) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha a SamyGO oldalán és a fórumba nem találsz semmit akkor szerintem nincs. A C és a B szériához van biztosan.

(#15283) digo00


digo00
tag

Sziasztok!Nem tudja valaki,hogy van -e arra megoldás,hogy ha a TV-re külső vinyó van kötve és,hogy ne kelljen mindig lehuzogatni a TV-ről úgy is tudjak rátenni filmeket?
A TV-re Lan kábellel van a net csatlakoztatva!Esetleg nincs-e valami Ftp-s megoldás?

Előre is köszönöm!

(#15284) sandró60 válasza digo00 (#15283) üzenetére


sandró60
addikt

Azt tudni kell,hogy lan-on lasabban megy az átvitel, mintha usb-töltesz rá egy nagy GB-os anyagot.nembeszélve arról amikor nemhasználod a vinyót akkor is üzemben tartja a tv amig kinem kapcsolod ez általában a 2.5"-re értendő hacsak nincs külön áramtalanitó kapscsoló rajta.A 3.5" -nál ilyen probléma nincs,mert ott lekapcsolod áram alól a racket.Az ujabb TV tipusoknál nemtudok róla,hogy van ilyen lehetőség.A Samsung oldalán található ALLSHARE program is csak a számitógépről közvetlen lejátszást teszi lehetővé.van még olyan program is amit még nempróbáltam a SERVIIO ami szintén hasonló módon működik :K
Attól függ,hogy a tv-d milyen tipusú 2011-vagy régebbi?[link]Ezen a linken érdeklödj

[ Szerkesztve ]

(#15285) swis


swis
tag

Tudom,hogy volt már róla szó, de nem találom. Nem lehet ennél e távírányítónál megoldani,hogy mentse a csatornákat és ne kelljen a t-nek az írányítóját is használni?

(#15286) BBéci válasza swis (#15285) üzenetére


BBéci
titán

Mivel külső jelforrásról, boxról érkezik a tévéadás, nincs lehetőség arra, amit szeretnél.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15287) cse978


cse978
csendes tag

Sziasztok,
TV: LE40C650

Kérdés:

most rajtva van USB-n egy 1TB Story Station (ez is Samo), a másik USB aljzatra is tudok egy másik külső HDD-t tenni?

Menni fog, nem akad össze a Media Player külön tudja választani, stb?

Köszi a helpet

:)

(#15288) BBéci válasza cse978 (#15287) üzenetére


BBéci
titán

Valamiért csak az egyik USB mellett van HDD felirat, viszont pendrive-ot tehetsz a másikba, nem fognak "összeakadni", nálam is így működik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15289) Andie válasza cse978 (#15287) üzenetére


Andie
őstag

Nincs jelentősége. Nálam (d6100) már volt párhuzamosan bedugva 2 hdd (egy 250 gigás és egy 1 terrás), valamint egy pendrive.
Mindet felismerte, és tudta is olvasni.

Kiváncsi vagyok egy USB hubbal mit kezd? Majd kipróbálom.

Béci: oda azért van HDD irva, mert gondolom az adások rögzitését csak azon az usb kimeneten tudja biztositani a hdd-re.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15290) BBéci válasza Andie (#15289) üzenetére


BBéci
titán

Azokon is oda volt/van íva, amelyek nem rendelkeznek PVR funkcióval.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15291) PIT888


PIT888
tag

Szép napot Urak!

Segítsetek már légyszives. Tv vásárlás előtt vagyok. Lenne jó áron egy ue46c7000, valamint egy ue46c8000 is picit többért. Viszont egyszerüen beleszerelmesedtem az ue46d7000-be, bár ő már borsosabb áron ugye. Megérné szerintetek ennyit rákölteni, vagy tudnátok ajánlani nekem 46osba valami jót? :Y :R

„Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!” ~ Blöff

(#15292) Andie válasza BBéci (#15290) üzenetére


Andie
őstag

Akkor csak parasztvakítás :P

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15293) BBéci válasza PIT888 (#15291) üzenetére


BBéci
titán

Ha van rá pénzed, vedd meg a D7000-est!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15294) PLaci58 válasza Andie (#15292) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem hiszem, az aktív 3D után már úgyse látja a tulaj, hogy mi van odaírva :DDD .
Inkább azért van ott, hogy azon az USB-n nagyobb áramot tud kiadni a HDD-nek.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#15295) BBéci válasza PLaci58 (#15294) üzenetére


BBéci
titán

Azt hittem, az USB-n haladó áram erőssége szabvány szerinti, minden esetben ugyanannyi.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15296) skygod


skygod
csendes tag

sziasztok,
tanácsot szeretnék kérni tőletek!
Most szeretnénk TV-t venni. 108 cm Full HD-s samsung tv lenne a nyerő, esetleg az LG ami még szóba jöhet. Nagy problémám az az hogy 3D-s tv-t érdemes venni vagy sem? Mert eddig többen lebeszéltek róla, hogy ki tudja mi lesz majd a szabvány meg ilyesmik. Van egy Ps3-m és arról nézném 3D-ben a filmeket/játékokat.
Köszönöm a segítséget

(#15297) sanzi89 válasza sanzi89 (#15037) üzenetére


sanzi89
addikt

A MegaDigital feltette az i-re a pontot, ma küldött még egy TV-t. :D
Azt se tudják, hogy kinek küldtek TV-t és kinek nem, mailt nem néznek ezek szerint múlthét szerda óta, mivel írtam nekik, telefonálni pedig biztos nem fogok. Sebaj, vitte vissza a postás. A sokat ígért egyeztetés postázás előtt természetesen most se történt meg.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#15298) sandró60 válasza sanzi89 (#15297) üzenetére


sandró60
addikt

Anó valakinek már irtam ezzel kapcsolatban az ilyen-olyan a nembejáratott ismeretlen Webáruházaktól való rendelés.Fentartásal kezelendő! Tisztelet a kivételnek Csak aztán nehogy úgy járj,mint itt az egyik topik társ amikor elromlott akkor hetekig kellet várni mire megjavitották.Persze annak is éphogy lejárt a garanciája.Kivánom,hogy te ne igy járjál :K

(#15299) sanzi89 válasza sandró60 (#15298) üzenetére


sanzi89
addikt

A garancialevélnek már utánanéztem, elvileg ugyan az a 3 év nemzetközi garancia van rá, mintha bárhol máshol vettem volna.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#15300) digo00 válasza sanzi89 (#15297) üzenetére


digo00
tag

Én beszéltem a csávóval a múlt héten csütörtökön és azt mondta,hogy nem tarózkodik magyarországon.Én visszamondtam nála egy készüléket mert nem teljesítette 2 héten bellűl!Inkább megvettem a médiában egy 10-essel többért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.