Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) Acheron válasza nightshadow (#15162) üzenetére


Acheron
őstag

Igazad lehet, az is bőven elég. Az ár mindig kritikus, bár már a 6500 is 190 itt-ott, azt mondják (én most pont nem láttam egyet sem a MM -ban, így azért nem nehéz ezen az áron adni :-) )
A 6500 apróságokkal tud többet, ez tényleg nem biztos, hogy ennyit megér - vásárlója vállogatja, kinek mi a fő szempont.
Azért továbbra is tartom, hogy ha tévézni kell, néha szükséges, de mindíg elérhető extrákkal, akkor jó kis készülék ez. Ma megnézem valami Full HD remekkel, kíváncsi vagyok, milyen lesz a képe (a boltban a sok neon miatt nem ugyanaz a feeling, ez már a sima digitális adásoknál is látszik.)

(#15202) €uro válasza swis (#15171) üzenetére


€uro
őstag

(#15203) tibike8 válasza gjanner (#15194) üzenetére


tibike8
őstag

Biztos. A szegedi újságban is az volt, hogy a 6500-hoz 4 szemüveg + wifi stick (na ez elírás és a MM-ben is mondták, hogy csak a 4 szemüveg jár hozz), a 6510-hez meg csak a hangprojektor. Erre is ráerősített a szegedi MM. És persze az árak is különbözőek. És ahogy gjanner is írta a fentiekkel együtt, a színben különbözik csak a kettő.
És gjanner, mielőtt bárhova is utaznál, beszélj velük, hogy vesznek-e még előrendelést fel rá.

[ Szerkesztve ]

(#15204) Gabesz1019 válasza gjanner (#15200) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Értem, köszi. Meg vagyok elégedve vele. Bár 3D-s filmmel még nem volt alkalmam kipróbálni (külsős HDD beszerzés alatt) amúgy nagyon tetszik a gép. T-Home IPTV-vel használom jóval szebb vele a kép mint analógon. A Smart funkciók is tetszenek, van pár jópofa játék amivel el lehet lenni, a Youtube nagyon jó ilyen nagy képernyőn és könnyű is kezelni. Webböngészésnél egy kicsit nehézkes az URL beírása a távirányítóval, de tervezem egy Galaxy S 2 beszerzését és ahogy nézegettem az jóval megkönnyíti a begépelés. Skype-ra leszek még kíváncsi várom az ajándékkamerát. :)

(#15205) sanyaboy válasza Chiller (#15170) üzenetére


sanyaboy
csendes tag

USB-n is megy. 2TB-ig biztosan kezeli a vinyót, nekem az van. Feliratot is kezeli gond nélkül

Aki sokat keveri a sz*rt, azt előbb-utóbb berántja a kanál...

(#15206) gjanner válasza tibike8 (#15203) üzenetére


gjanner
tag

Jaja, köszi! Tegnap felírták a nevem és kedd-szerdára ígérték a készüléket. Remélem ez előrednelésnek számít.
A szegedi-ben is él még ez az akció október végéig?

(#15207) medek3 válasza lumpika (#15188) üzenetére


medek3
aktív tag

Mert futtatni kell a programot és magára az usb-re kell "telepíteni"

(#15208) Etikusz válasza gjanner (#15194) üzenetére


Etikusz
tag

Igen van a Szegediben is! :D

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#15209) gjanner válasza tibike8 (#15203) üzenetére


gjanner
tag

Most kaptam egy emailt a debreceni MM-ből és azt írták, hogy a 6510-hez jár a szemcsi és a hangcucc is. Ezt akkor most nem értem... Egyik boltban igen, másikban nem. Azt hiszem beszélek velük...

(#15210) sesshou


sesshou
senior tag

Üdv mindenki

Lenne egy kérdésem december elején tervezem venni egy samsung LED telemundót és már meg is van a jelölt egy ue32d5000 ami 10000 alatt van led állítólag gyönyörű a képe 80cm és full hd
ki mit tud róla esetleg??
Tényleg ez a legjobb ezen az árkategórián?
ha nem ez akkor mit érdemes venni ennyiért?

(#15211) tibike8 válasza gjanner (#15206) üzenetére


tibike8
őstag

nm
És igen, a szegediben is addig van az akció. Valamint előrendelésnek számít biztosan. Én sem voltam benne biztos mert így nem hangzott el amikor telón beszéltünk, így benéztem személyesen és mondták, hogy természetesen előrendelés és ha megjön, felhívnak, hogy kell-e még és névre eltesznek akkor egyet. Én péntek délután voltam bent és akkor mondták, hogy 20-30 ember vár rá még.

(#15212) tibike8 válasza gjanner (#15209) üzenetére


tibike8
őstag

Szerintem hülyeséget írtak. Kb. egy árkategória a 2 verzió (6500 és 6510) és az ajándék is kb. egy árkategória. Nem hiszem, hogy a 6510-hez azért a plusz 10k-ért még adnak egy hangprojektort is a 4 szemüveg mellé ami 10k/db. És hát a szegedi MM-ben is azt mondták mint én.
De ha hozzádvágnak ezért a pénzért a 4 szemüveg mellé egy hangprojektort, akkor csak kapd el :D

(#15213) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Tudom hogy nem feltétlen idevág, de nem találtam neki topicot, szal tud valaki olyan demo/bemutató filmeket, amik nagyonszépen kihasználják a Full HD-t ? Állatos/ természet előnyben. honnan lehet leszedni ilyet?

(#15214) BBéci válasza repist (#15198) üzenetére


BBéci
titán

A tévé hangmenüjében állítsd át az SPDIF kimenetet PCM-ről Dolby Digitálra vagy DTS-re, amit felkínál!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15215) Gabesz1019 válasza Bull Boss (#15213) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#15216) soldi3r


soldi3r
veterán

nah, a mai bevásárlás alkalmával sikerült egy órácskára megszökni az asszonypajtás elől, így bejutottam a media markt-ba :)
volt időm nyomkodni a TV-ket, tényleg érezhetően szebb képe van a 6100-nak, az 5000-hez képest, épp egymás mellett volt a kettő
viszont volt még egy megvilágosodásom, aki hatalmas különbséget érez az 5-ös és a 6-os széria között, az hogy tudja élvezni a 3d-t? valami rettenetesen vibrál/villog a szemüveg, nem hogy nem élvezhető, hanem inkább zavaró volt számomra
ennek a 3d témának kell még egy kicsit fejlődnie

E30 (oo=[][]=oo)

(#15217) lumpika válasza soldi3r (#15216) üzenetére


lumpika
tag

Igazából én úgy vettem észre hogy a 3d akkor mükszik tökéletesen, ha teljesen besötétítesz a szobában,nincs egyéb zavaró fényforrás a szemüvegnek.
Üdv
Többieknek firmware telepítés ügyben: lehet technikai analfabétának nézek ki, de megpróbáltam már usb-n kicsomagolni a fájlt,winchesterre csomagolni majd átmásolni-lényeg a lényeg a T-GAS6DEUC könyvtár ott van,benne az image állományokkal,MÉGSEM SIKERÜL,valszeg szar a pendrive-om.Netről vajon mikor lesz elérhető?

(#15218) lumpika válasza szaszapi (#15192) üzenetére


lumpika
tag

Úgy látszik mégis technikai analfabéta vagyok.A frissítés csak úgy működik ha a winyóra csomagolom majd átmásolom a mappát.Köszi a segítséget.
Üdv

(#15219) Etikusz


Etikusz
tag

Ez a SAMSUNG nagyon durva még kamerát is ad!

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#15220) BBéci válasza lumpika (#15217) üzenetére


BBéci
titán

Igazad van, nem szabad más fényforrásnak, ablaknak lenni a látóteredben, ha 3D-t nézel.
A szemüveg lencséi zárnak/nyitnak, még szép, hogy vibrálást látunk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15221) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Ma foldult elő, hogy azt írja az analóg adásra, hogy gyenge, vagy nincs jel. Holott a másik TV-n bejött az analóg adás. Boxon is ment.
TV kikapcs majd vissza és akkor jó lett. Ill egyszer pár órával később elment a kép furcsán villódzott pár másodpercig majd ment tovább az analóg adás.
Ma felfigyeltem arra is, hogy ha az egész képet mozgatja (az adásban levő műsor, pl a Spektrumon) TV akkor beröccen szakasosan ütemesen. Egy darabig kb 2 sec folyamatos, majd szaggatva megy fél, 1 secig, így felváltva.
Tudjátok mi ez,ú? Hiba előfutára?

(#15222) sarkan


sarkan
aktív tag

sziasztok!
Próbáltátok okos telefonnal távvezérelni a tv-t?

Játéknak jó, illetve smart funkciónál könnyebb szöveget beírni. Van állítólag egy olyan dolog, hogy a nézett műsort átteszi a telefon képernyőjére ezt sikerült valakinek előcsalnia?

(#15223) xrvman válasza sarkan (#15222) üzenetére


xrvman
őstag

Én már vezéreltem, ment is, 6 os sorozatú TV-m van.
Tyűűha a nézett műsort a telefonra? Ez gondolom ez a magasabb, 9 es széria tudja, a 6 os nem.

[ Szerkesztve ]

(#15224) birooo


birooo
tag

Ez milyen fájl típus? AVCHD videó (.m2ts)
Nem játsza le a d6100 tv.

(#15225) soldi3r válasza BBéci (#15220) üzenetére


soldi3r
veterán

és ha a tv világít velem szemben akkor nem vibrál?

E30 (oo=[][]=oo)

(#15226) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok.
Ma eldőlt, 40" 6100 as készülék győzött meg!
Már csak nem tudom meddig érdemes várni az árával.
/Tudom,már ez sem rossz ár/
Lehet,hogy ünnepek elött esni fog még az ára?
Ma néztem a Pólusba a Media M-ba 180ért.
Szimapatikus készülék!
Esetleg még a 6500 jönne szóba.
De az még kicsit borsos: 220.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#15227) repist válasza BBéci (#15214) üzenetére


repist
csendes tag

Köszi a segítséget! :R

(#15228) nightshadow válasza Krisz79 (#15226) üzenetére


nightshadow
veterán

Esetleg még a 6500 jönne szóba.
De az még kicsit borsos: 220.

40D6570 203k körül van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15229) Krisz79 válasza nightshadow (#15228) üzenetére


Krisz79
őstag

Igazából még picit bizakodom,hogy esik a 6100 ára. :)
Ez már számomra a plafon.
Azért köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#15230) swis válasza €uro (#15202) üzenetére


swis
tag

Tőltöttem le egy két demót de ezek mp4 fájlok és nem játsza le a tv. Át kell nevezni? mire nevezzem át hogy jó legyen?

(#15231) swis válasza €uro (#15202) üzenetére


swis
tag

Tőltöttem le egy két demót de ezek mp4 fájlok és nem játsza le a tv. Át kell nevezni? mire nevezzem át hogy jó legyen?
Másik dolog,hogy hogyan tudom az 5.1 elővarázsolni? Optikaikábellel össze van kötve a tv és a dvd. A dvd hangja dolby/pcm re van állítva a tv meg pcm re mert csak ezt engedi. A menkben van dolby is csak az halványan van és nem engedi azt választani.olyan mintha ha két készülék nem látná egymást.

[ Szerkesztve ]

(#15232) sanyaboy válasza swis (#15231) üzenetére


sanyaboy
csendes tag

Itt inkább a forráson nincs DD hangsáv. Ha lenne, aktív lenne a TV menüjében (nem lenne szürke). Korrekten kezeli a DD-t, DTS-t is nálam (csak épp a házimozim nem tud optikain DTS-t, de ez itt off)

Aki sokat keveri a sz*rt, azt előbb-utóbb berántja a kanál...

(#15233) #09634560 válasza swis (#15231) üzenetére


#09634560
törölt tag

Itt nics olyan hogy "látni kellene egymást". :) A tévé kiküldi,a lejátszód(DVD) pedig fogadja a jelet. Itt az a lényeg,hogy felismerjék a jel formátumát. Tehát a tévéd itt nem DD-nák (AC-3-nak) ismeri fel,hanem pcm-nek vagy mpeg-nek és az is lehet a tévéd nem is ismeri fel az mpeg4-et, és nem tudja PCM-é kódolni a jelet. Igy a lejátszód sem ismerheti dolby digitalnak,hanem pcm-nek,de mivel nem az, igy nem tudja analóggá alakitani (hiába ismerné fel lemezről).
Tehát nézd meg a szóban forgó fájlt számitógépen és jobb egérgomb/ tulajdonság menübne megnézheted a hang tipusát és ha nem pcm,Dolby digital vagy Ac-3,hanem más, pl. mpeg4 vagy bármely másik akkor át kell valamilyen megfelelő programmal,pl. nero-val konvertálnod dolby digital vagy PCM formátumra,de gyanitom hogy csak 2.0 lesz belöle. amit a lejátszód sztereónak ismer majd fel.

[ Szerkesztve ]

(#15234) sandró60 válasza #09634560 (#15233) üzenetére


sandró60
addikt

Kisérletezgettem én is A HDMI-vel összekötött DVD-TV csak sztreó jelet visz át ebből kifolyólag a TV-ből az optikai kábelen is sztereó jel megy az erősitő felé
Én úgy oldottam meg,hogy közvetlen a DVD-ből az erősitő felé digitális koax-on megy az erősitőbe. A hdmi-n meg megy a kép a tv felé.A dvd szetapjában meg letiltottam a HDMI-audiót.Igy tudom 5.1-ben megszólaltatni az erősitőt.Ehez viszont kényelmi szempontból tudnia kell fogadni az erősitőnek a digitális koax bemeneten-ha van.Ha nincs akkor sajnos marad az optikai kábel kihúzása a tv-ből és az erősitőbe való csatlakoztatása a DVD-vel :K

[ Szerkesztve ]

(#15235) Vedike69


Vedike69
csendes tag

No végre pénteken hazahoztam a 40D6570-es készülékem :DD
Gyönyörű a tv mind külsőleg (elképesztő vékony, magam nem is mertem feltenni a helyére féltem belefogok a képernyőbe is...) mind képileg.... Ez már 2-es verzió a tv hátán levő címke szerint Made in Slovákia.. A dobozon 400 Hz Clear Motion Rate, Samsung 3D logoval.
A tv dobozban 2 szemüveg ( a könnyebb verziós) + 2db 3100-es szemüveg külön origi dobozban. A kép elképesztő a régebbi készülékemhez képest. Felhősödést nem tapasztalok, bár nem bámulom a sötét képernyőt,de adásban a fekete nagyon szép mély, erős.A távirányító világít a jobb felső sarokban levő gomb megnyomása után. A samsung oldalról nézhető dínós 3d demó nagyon ott van!!! Szóval örülök :C , hogy ezd a tv-t választottam 207.000 K-ért, 5 év garival + várom a Skype kamerát is amit majd küldenek...

[ Szerkesztve ]

(#15236) #09634560 válasza sandró60 (#15234) üzenetére


#09634560
törölt tag

NA ez az amikor csak tapasztalatból tanul az ember: mert ugye az le van irva a tévéd használatijában: HDMI-ről CSAK sztereó hangot képes kiadni a tévéd a saját optikai csatlakozója felé. Ugye?Így jártál: :W Így "szinte kényszerből" a normális utat követed: a forrás jelét digitális uton az erősitőbe,majd külön a képet más uton tévébe/megjelenitőbe.
Helyes megoldások:
1: HDMI-s erősitő és HD forrás esetében mindent HDMI-vel az erősitőbe és onnan HDMI-vel a tévébe,a tévéből pedig optikai vissza az erősitőbe.Az erősitőn pedig külön csatorna,pl."tv" vagy teszem fel "DTV" legyen a optikai,és semmilyen más hdmi forrás ne legyen hozzzárendelve és csak akkor választod forrásnak,ha csak tuner vagy USB-filmet játszol le, más esetben pedig a többi gomb: "Bd", "DVD","Game" vagy egyéb gomb legyen a forrás,amiröl ugye az erősitőtől automatice megy a tévé felé a jel hogy a tévé képpé "varázsolja". Ez érvényes akkor,ha HDMI csatlakozós,HD-képes erősitőd van, és HD jelet akarsz a lejátszókból/forrásokból dekódoltatni.
2: De minden más egyéb esetben a forrást külön optikai vagy koaxon kell az erősitőbe küldeni,és a képet is külön a tévére kell küldeni.
És a tévéd is kösd vissza mindenképp az optikaival: mivel az USB-n lejátszott anyagok, természetesen amennyiben felismeri a tévéd a forrást,és a tuneren vett több csatornás jelek mind forrástól függően DD vagy DTS 5.1ben fognak az erősitőn megjelenni és lejátszódni!!

[ Szerkesztve ]

(#15237) sandró60 válasza #09634560 (#15236) üzenetére


sandró60
addikt

Az ok amit te is irtál ami igaz egy HDMi-erősitőnél,de szerintem "hagyományos"erősitőnél sajnos igy kell megoldani amin van jó esetben egy optikai meg egy digitális koax bemenet Mint ahogy irtam nálam hálistennek van optika meg koax bemenet az erősitőn igy még véletlenűl se felejtem el az optikát mivel ahoz hozzá se nyulok. 2.lehetőségnél amit leirtál az irtam én is csak egy kicsit szájbarágosan.Tudod sokan vagyunk itt akinek sajnos nemfutotta az"ujabb"erősitő megvételére
Ezért ahogy irtad Így "szinte kényszerből"anormális utat választottam :K

(#15238) yako


yako
tag

Szevasztok!

Egy 32D550est birtoklok.
Tegnap este külső HDDről filmnézés közben egyszerűen elment a kép és a hang.
Kikapcsolás után a TV saját menüje sem jelenik meg a képernyőn.
Áramtalanítás után a helyzet változatlan.
Hang van a beltériről, de kép egyáltalán, mondom a TV saját menüje sem jelenik meg.

Tudna valaki tanácsot adni, segíteni?

:R

By Demons Be Driven

(#15239) #09634560 válasza sandró60 (#15237) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nem csak HDMi-s erősitőnél hanem nem-HD s forrásnál is ez a helyes út,hiába lenne HDMI-s a forrás és erőlködő egyben. Tehát ott is külön Koax/optikait kell az erősitőbe küldeni,hiába van HDMI. Okát ha kell, a topikjában bárki megválaszolja. vagy én is, ha kiváncsi rá valaki.
Ja és félreérted a dolgot: nekem se uj erősitőm van és használtan, olcsón is lehet akár HDMI-s,HD-s erősitőt venni,sőt a topicban is ezt preferáljuk,még Béci is: használtan és minél olcsóbbat. És nem muszáj HDMI,ha nem akarsz,senki nem erőlteti,és nem is fogja. És újonnan se kell rá vagyonokat költeni, még HDMI-s ért sem: ráadásul jobban megérik az árukat mint az egy csatlakozós egybedobozos "mindentbele tescógazdaságos" készülékek.
És meglepődnél, menyiből ki lehet nagyon is jó rendszert használtból,de még ujból is hozni, akár egy uj, "jónak mondott" egyberendszer töredékéért is.Igaz kicsit azért többe vannak mint a legolcsóbbak, de ez itt már tényleg off.

[ Szerkesztve ]

(#15240) sandró60 válasza #09634560 (#15239) üzenetére


sandró60
addikt

Nekem egy 11-éves DTS-képes- S..y márkájú erősitőm van nemhiszem,hogy mostanában lecserélnémHacsak valami nagy dobás nemlessz a hangrendszereknélHázi használatra ez is megfelel.Igy is az asszony kivan akadva amikor kiakarom használni a hangerelyét :Y

(#15241) kish.arpi


kish.arpi
csendes tag

Ha valaki skype-kamerával vásárolt TV-t, és eladná a kamerát, akkor szivesen megvásárolnám.

Ajánlatok privát üzenetben jöhetnek!

(#15242) #09634560 válasza sandró60 (#15240) üzenetére


#09634560
törölt tag

Megint csak erős tévedésben élsz: a drága nem attól jó hogy hangosabb: épp ellenkezőleg: halkan is nagyon jól szól és akkor is dinamikus marad a hangja,és se halkan,se hangosan nem esik szét a hangképe,se a tere.
Természetesen ha megfelel,ne cseréld le. De például ha nincs elég csatlakozója, mint amennnyi számodra szükséges, az viszont elég indok lehet a cseréhez.

[ Szerkesztve ]

(#15243) sandró60 válasza #09634560 (#15242) üzenetére


sandró60
addikt

Na most ne arra gondolj,hogy hangosabban hallgatom, akkor ráküldöm mind a120w-ot.egy lakótelepi lakásnál nemszeretném,hogy a szomszéd rámcsönget és az ajtó kinyitásánál egy nagykésel üdvözölne,mint ahogy irtam 11-éve már megszoktam,hogy mi a tűrőképesége a szomszédaimnak ennyi tapasztalatom nekem is van, nemfeltétele a minőgégnek a nagy hangerő.Csodálom,hogy ezt amit irtam kiemelve a 11-éves tapasztalatomat" kioktató"módon irtad.Azért nem annyira elavult ez az erősitő,mert lehet kalibrálni a lakás méretéhez.Különben annó a DTS véget vettem ujonnan elég borsos ára volt akkor :K

[ Szerkesztve ]

(#15244) draws80


draws80
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy Samsung 32c450 HD Ready Lcd tv-t- Elvileg lejátsza az MKV file-t, de nem teszi. Van ebben a tv ben szerviz menű? A DivX-et és az Mpeg-et lejátsza. Köszönöm.

(#15245) sandró60 válasza draws80 (#15244) üzenetére


sandró60
addikt

Ezt a linket nézd meg talán hamarabb kapsz választ :K
[link]

(#15246) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Most megint belefutottam egy mkv-ba, amit nem tud lejáccani a tv. Csak sajna ez a Shrek 2, és a gyerek tisztára kétségbe van esve, hogy az első rész után most nem tudja megnézni a 2.-t.
Tegnap felfrissitettem a firmware-t (samsung szerint förmvér :) ), de úgy látszik, ez sem segitett.
Hogy lehet az, hogy ugyanazon film 2 külön része eltérő? (jó, tudom, nyilván más a tömöritő codec, de miben?)
A nevükben elvileg ugyanazok a tag-ek vannak... x264, stb.

Van valami módszer, amivel "nézhetővé" tudom tenni a most fel nem ismerteket? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15247) szilacus válasza Gabesz1019 (#15215) üzenetére


szilacus
tag

Sajna ez fizetős!

(#15248) szilacus válasza sesshou (#15210) üzenetére


szilacus
tag

Szia nekem ilyen van
Teljesen megvagyok elégedve, a fogyasztása zseniális, kb.35 W-ot fogyaszt.
A saját MindigTv dekóderrel a HD adások tökéletesek, az UPC kábeles már nem annyira.
Hozzá csatoltam egy Samsung Story Station 3,5-ös külső meghajtót, 1 Tb-os, szinte mindent olvas.
A 17 gigás BluRay sem probléma, simán viszi.
Ha kérdésed van írj!

(#15249) Gabesz1019 válasza szilacus (#15247) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Mire gondolsz? A videók letöltése ingyenes. :U

(#15250) szilacus válasza Gabesz1019 (#15249) üzenetére


szilacus
tag

Bocsi igazad van, ingyenes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.