Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) vlevi válasza Andie (#15324) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazából már nagyon-nagyon régen becsődölt. Azaz a boltjaikat sorban bezárták.

Azthiszem, 2009-ben olvastam róla először, hogy "átalakítják" az EW-öt, és valami ciprusi-panamai holding kezébe került. Nekem már akkor gyanús volt, hogy itt már csak a lenyúlás, a pénz kimosása történik, kereskedelem viszont nem.
Aztán elkezdtek szállingózni a hírek, hogy zárogatnak be az áruházak. Minő véletlen...

Amikor a nyíregyházi boltjuk kb 2 év működés után bezárt, akkor a MM "önzetlenül" átvállalta az EW-ben vásárolt dolgok garis ügyintézését. Persze, hogy nem volt az önzetlen, sokkal inkább nagyon jó reklám, mert gondolom kiszámolták, hogy elenyésző lesz emiatt a plusz munkájuk, de akkor is egy nagy piros pont a vásárlók szemében a felajánlás.

(#15352) lumpika


lumpika
tag

Írtam egy mailt a Samsung D 6100-as tv 3d felbontásával kapcsolatban.
A következő választ kaptam:

Köszönettel vettük érdeklődését.

Az Ön típusú készüléke képes megjeleníteni Full HD felbontást 3D módban
(pl. Bluray 3D +HDMI 1.4) de nem ugyanolyan minőségben, mint amit a
D7-es és D8-as biztosít, mert D6100 vezérlése csak a 100Hz -es
képfrissítést támogatja.
További kérdés esetén kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a
06-80/726-7864-es ingyenes számon.

Na hát jól leállítottak.
Lehet hogy tovább ütöm a vasat, függetelen tesztoldalak véleményére hivatkozva.
Üdv

(#15353) gjanner válasza sityupityu (#15343) üzenetére


gjanner
tag

...semmi

[ Szerkesztve ]

(#15354) gjanner válasza lumpika (#15352) üzenetére


gjanner
tag

Ez szép és jó, de igazából akkor ugyan mondják már meg, mit jelent a "tudja a Full HD 3D-t, de nem olyan minőségben, bla, bla, bla".
Most akkor Full HD minőségben tudja vagy sem? Mert ha nem "olyan minőségben" tudja, akkor az nem Full HD 3D. Szerintem, ennyi.

Amúgy meg ez egy lepattintós mailank tűnik...

(#15355) lumpika válasza gjanner (#15354) üzenetére


lumpika
tag

Nem tudom hogy ha meglebegtetném előttük hogy Fogyasztóvédelmi Felügyelet, meg hogy vásárlók megtévesztése stb. mit reagálnának.Biztos hogy gondja volt ezzel a Samunak mivel mostmár sztem a legtöbb dobozom(meg a képernyő sarkán levő matricán is-nekem azon is full hd 3d van) már csak 3d vagy samsung 3d logó szerepel.
Üdv

(#15356) sanyaboy válasza pepe4 (#15350) üzenetére


sanyaboy
csendes tag

6500 viszi nálam. Ha nem megy, át kell nevezni. Volt itt már szó róla korábban, nem emlékszem pontosan. Talán .TS-re :F nem tudom. Nálam nem volt vele gond.

Aki sokat keveri a sz*rt, azt előbb-utóbb berántja a kanál...

(#15357) lumpika


lumpika
tag

HOZZÁ KELL TENNEM HOGY ELŐZŐ HSZ-OMBAN ÉS NÉHÁNY RÉGEBBI HSZ-OMBAN SEM A SAMSUNG LEJÁRATÁSÁRA,FIKÁZÁSÁRA TÖREKSZEM,SŐT TV-BŐL BIZTOSAN NEM VENNÉK MÁS MÁRKÁT, CSAKIS SAMSUNGOT MERT SZERINTEM MINŐSÉGE KEZELHETŐSÉGE MESSZE FELÜLMÚLJA MÁS GYÁRTÓK TERMÉKEIT.
ENNEK ELLENÉRE AZ ELŐZŐ HSZ-BAN LEÍRTAK SZERINT NEM EGY SZÉP DOLOG A SAMUTÓL ILYEN ÁRKATEGÓRIÁBAN A VÁSÁRLÓK ILYETÉN "ÁTEVERÉSE".
üdv

(#15358) szaszapi válasza lumpika (#15357) üzenetére


szaszapi
őstag

Hát nem,de akkor ezekszerint firmware frisstés se lesz és igazán nem is lesz jó mert csak 100Hz-es a panel nem 120.

(#15359) kish.arpi válasza szaszapi (#15358) üzenetére


kish.arpi
csendes tag

Valóban 120 Hz, beszéltem már szakújságíróval ezügyben, plusz az amcsi verziót az amazon.com-on ezzel a frekivel hirdetik. Ott kinn ennek az átverésnek nagyobb tétje van.

(#15360) soldierboy


soldierboy
tag

Sziasztok!

Ezzel a TV-vel (Samsung UE-37D6000) milyen videofájlokat tudok lejátszani?

Pontosan arra vagyok kíváncsi, hogy 3D-s MKV-t le tudok játszani, vagy egy médialejátszó kéne már hozzá?

Milyen ingyenes szolgáltatásai vannak a Smart-nak?

(#15361) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!!

adott lenne egy led tv, amit az egyesült királyságba és írországba szántak (Csak ezek választhatók az országválasztásnál). Kérdésem az lenne, hogy a Műsorújságban az idő 2 órával hátrébb van mint a magyar idő (CET), ha manuálisan állítom be, akkor is csúszik a guide. Ezzel lehet kezdeni valamit, vagy sem??

köszönöm előre is a válaszokat.

(#15362) €uro


€uro
őstag

UE40D6100 tévére lehet telepíteni olyan videó lejátszót, ami boldogul a egy 3800x800-as felbontású 3D filmmel? A tévé eredeti lejátszója azt mondja, hogy nem támogatott ez a felbontás.

(#15363) randras83 válasza veresp (#15330) üzenetére


randras83
csendes tag

Szia!

Ezt a típust emlegették többen: BELKIN F5D8053.

/LIVE:MADJESUS83/

(#15364) danger85


danger85
csendes tag

Helló!

TV vásárlást tervezek december elejére és amit kinéztem a Samsung UE40D8000, vagy gondolkodom eggyel nagyobban de azt már ugyanezzel a tipusszámmal nem bírom megfizetni ezért a 300 ezres határt tartva még az UE46D6500 fér bele az árba.

Van ezekkel a készülékekkel valakinek tapasztalata?
Várom a véleményeket, hogy ki melyiket venné?

Designja jobban tetszik a 40D8000-é, viszont a méret fontosabb szempont. De ami még ennél is fontosabb az a médialejátszó, főleg hd vagy full hd-s mkv-t néznék pl filmek sorozatok felirattal külső fájlból.
TV-ből pedig főleg F1-et néznék.

Ezenkívül van egy ASUS routerem amire egy samsung 1TB vinyó csatlakozik és arra lennék kiváncsi, hogyha a TV-t rákötöm akkor le tudom róla játszani a gép segítsége nélkül?

A D8000 CMR 400Hz a D6500 CMR 800Hz. Ezeknek van jelentősége vagy csak hype?
Mit jelent a Micro diming? Van haszna egyáltalán?

Köszönöm a válaszokat!

danger

(#15365) veresp válasza randras83 (#15363) üzenetére


veresp
tag

Szuper, megnézem lehet-e még kapni! :R

(#15366) BBéci válasza danger85 (#15364) üzenetére


BBéci
titán

Egy hónapja használok, nézek 55 colos D8000 tévét, ami lényegesen, kis túlzással nagyságrenddel jobb, mint a 6500-as. A Micro Dimming remek találmány, jól működik, brutál fekete mélységet és kontrasztot hoz létre, szinte észrevehetetlenné teszi a bevilágítást.
Használható a médialejátszója, de egy 15000 forintos célhardver jobb választás.
Full HD filmeket pláne 3D-t 2-2,2 méterről nézek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15367) Mappa válasza Andie (#15326) üzenetére


Mappa
addikt

Soroksáron már egy éve behóót a EW... tehát ez nem újdonság ..számomra :U

nem kötelező megadni

(#15368) dre@mer válasza gorog00 (#15332) üzenetére


dre@mer
csendes tag

Én márciusban vettem egy UE 40 C7000-est. Fél évig néztem a "felhőket" aztán nem bírtam tovább és bevitettem a Samsungba, ahol kijelzőt cseréltek benne, minek folyományaként még rosszabb lett helyzet mint amilyen előtte volt, úgyhogy azzal a lendülettel ment is vissza a szervízbe.
Most ott tartunk, hogy pár napon belül adnak egy levásárolható kártyát a televízió értékében.
Szemezek az Ue 40 vagy 46 D 7000 vagy a 8000 esel.
Kérdésem azokhoz akik ezeket a típusokat használják, hogy változott e valami a C szériához képest a felhősödés tekintetében, vagy még mindíg gyalázatos a helyzet ezen a téren?
Nem akarok megint ugyanabba a zsákutcába beszaladni.
A tévé egyéb, leginkább multimédiás funkcióit imádom , de ezzel a felhősödéssel nem tudok megbarátkozni.
Az az érdekes hogy a kollégám B szériás 8000-se hibátlan! Erre én egy szériával később kifogok egy ilyen sz.rt! :-(
Bár ez a felhősödés dolog is elég szubjektív, kit jobban zavar , kit kevésbé.... Engem egyszerűen kicsinált!
Mi a fenét vegyek akkor... Segítsetek!!!!
Minden samsung ledes tv ilyen mocsok???

Aki nem indul, nem érkezik!

(#15369) BBéci válasza dre@mer (#15368) üzenetére


BBéci
titán

Két éve két hónapig volt nálam B7000, az valóban szinte elenyésző mértékben volt felhős és bevilágítós. A C9000 nagyon inhomogén volt, a D8000 kevésbé, éppen pár órája írtam róla.
Az EDGE LED háttérvilágításnak ez a hátulütője.
A B-sek körben, a C felül és alul, a D sorozat jobb és baloldalról megvilágított. Próbálkoznak, kísérleteznek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15370) sanyaboy válasza danger85 (#15364) üzenetére


sanyaboy
csendes tag

Szia!
A 6500 gond nélkül játsza a HD/FullHD filmeket USB-ról. Routerre kötött USB vinyóról (DLNA szerver) is gond nélkül játszik (választható források között megjelenik a DLNA opció), de HD-t így nem tud. Ahogy olvastam ez nem feltétlen a TV hibája, a DLNA szabványban nincs benne az MKV file-ok lejátszása/streamelése, így valamelyik router tudja, valamelyik nem. Nekem Netgear WNDR3700 router van. Ezen létrehozott DLNA szerveren csak divx jön át. De lehet, hogy az ASUS tudni fogja. A külső médialejátszó mindenképpen a legjobb megoldás, de nálam egyelőre a minél kevesebb távirányító és fogyasztó a prioritás.

Aki sokat keveri a sz*rt, azt előbb-utóbb berántja a kanál...

(#15371) sandró60 válasza veresp (#15365) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet,hogy elkerülte a figyelmedet a #15331-es hozzászólásomban már irtam,hogy olcsón tudot valaki venni eredeti Samsung Wifi adaptert=5000ft-körül,ha estleg nemsikerül beszerezned ezt a Belkint.Próbáld megnézni az MM-ben

[ Szerkesztve ]

(#15372) medek3


medek3
aktív tag

Úgy látszik nem érdemes még Led-es tv-t venni. Még nagyon nem kiforrott technológia, ha ennyi a gond ezzel a felhősödéssel, az LCD-k viszont most lehetnek a toppon.
Talán meg oldódna a probléma, ha nem edge led megvilágítást használnának.

(#15373) sandró60


sandró60
addikt

Sziasztok!
A mai nappal frissités jelent meg a Samsung D5500-as tv-re.Ne tévesszen meg senkit hogy a verzió szám még az elözőt irja,mert letöltve ....18-helyet...19 végű
A link[link]

(#15374) sityupityu válasza medek3 (#15372) üzenetére


sityupityu
veterán

Viszont szerintem ha nem a tévé széleibe tennék a világítást,akkor nem tudnának ilyen szupervékony tévéket csinálni amivel behülyítették a jónépet. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15375) Szabolcs1981


Szabolcs1981
csendes tag

Sziasztok!

Idén júniusban vásároltam egy UE40D6100SWXXH - típusú LED tv-t.
Egészen addig elégedett voltam vele, míg el nem kezdtem olvasni ezt a fórumot. :)
Kipróbáltam a "Full HD 3D-s" kép tesztet, aminek eredményeként én is átverve érzem magam. A dobozon nekem is szerepel a "Samsung FULL HD 3D" felirat.
Akkor most mi van? Érdemes (sokadikként) "nekimenni" Samsungnak?

Más:

Tudna valaki egy használható képbeállítást küldeni? - mert gondolom nem sokan nézik a gyári beállításokkal?
2D - 3D is érdekelne, mert elég sokat állítgattam már, de mivel nem nagyon értek hozzá mindig "reset" lett belőle...:(

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15376) Etikusz


Etikusz
tag

Sziasztok! Visszaolvastam, de nem találtam meg. Egy jó D6500-as beállítást kellene. Előre is köszi! :D

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#15377) nightshadow válasza Etikusz (#15376) üzenetére


nightshadow
veterán

Próbáld meg ezt:
- 2D beállitások: [link]
- 3D beállitások: a linkelt oldalon a jobb felső sarokban a "következőre" kattintva

[ Szerkesztve ]

(#15378) sarkan válasza BBéci (#15369) üzenetére


sarkan
aktív tag

Szia!

Szombaton meghozták a D8000 tv-t.
Azóta szinte folyamatosan megy és még mindig van rajta felfedezni való :)

Ha időd engedi és van kedved: küldenél nekem egy beállítási sémát, mert nyomkodtam már de nem akarom teljesen elprogramozni a beállításokat.

Tudom, hogy teljesen szubjektív dolog, ki hogy szereti, de azért én megbízom benned :)

(#15379) Andie válasza Szabolcs1981 (#15375) üzenetére


Andie
őstag

3D: hát ahogy gondolod - neked talán érdemes, mert ott a dobozon feketén fehéren. Én ugyanezt a tipust vettem (igaz 46''-os, de az lényegtelen), és nekem már nincs rajta, csak egy samsung3D logó...

Képbeállítások: már nem te vagy az első, aki ezt kéri. És én igazából nem is értem, mit kivántok? Irjuk le, hogy nekünk mi van beállitva? Dehát ez olyan, mintha azt kérdeznéd: adjatok már jó csaj-paramétereket! vagy jó autó-paramétereket! Hát ahány ház, annyi szokás, ahány szem, annyi "jó beállitás" ! Nem lehet egy mindenkinek megfelelő, ultimate konfigurációt adni, hisz azért van széles spektrumon beállítható érték minden paraméternél. Kinek ez jön be, kinek az. Én pl több filmen és stúdiófelvételen próbáltam beállitani, és most kb olyan, hogy tetszik. De ez filmtől is függ, meg csatornától. Az RTL klub és a Tv2 pl sokkal harsányabb szineket használ a studiófelvételeknél, mint az ATV vagy a Hirtv. Ugyanigy egyik film erősebb, másik gyengébb szineket mutat, kontraszt, fényerő, minden eltérhet. A shrek pl teljesen szép volt a hétvégén, de rögtön utána nézte a Yogi Beart, ott meg minden világitott, és szürke volt (tehát sok volt a fényerő). Nincs optimális beállitás.
Másik az ember szeme. Apám itt volt 2 hete, büszkén mutatom neki az új szerzeményt, de minden baja volt a szinbeállitásokkal. Neki túl szürke, túl sötét, élettelen a kép. Próbaképpen feltoltam az értékeket, amilyenre szerette volna, hát nekem már a szemem kiégette. Hiába, 60 éves szem már nem 30 éves szem.
Ettől függetlenül leirhatom itt a számokat, ahogy már megtették páran az elmúlt hetekben, de nemhiszem, hogy azt beállitva azt fogjátok mondani, hogy wááá, nekem is pont ez a jó!
Kapcsoljatok egy relative fix képre, pl studióbeszélgetés vagy ilyesmi, és álligassátok. Pár perc alatt tuti sikerül eltalálni azt, ami a szemeteknek a legjobb! :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15380) JoeYi válasza sandró60 (#15373) üzenetére


JoeYi
őstag

hihetetlen hogy nem bírnak egy change logot adni mellé

(#15381) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Urak, lenne itt egy kérdés. B550-es TV átállítva 650-re, vajon működne a gyári USB-s Wi-Fi-vel?? :F Van valakinek tapasztalata? Vagy van valamilyen költséghatékonyabb verzió is? :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15382) Szabolcs1981 válasza Andie (#15379) üzenetére


Szabolcs1981
csendes tag

Rendben, köszönöm a gyors választ!

(#15383) nightshadow


nightshadow
veterán

A Samsung "Full HD 3D" felezett felbontását az egyik neves tesztoldal is megerősíti, sőt mindössze két gyártó van, akinél a tesztek 3D esetében hozzák a Full HD felbontást: a Sony és a Toshiba. Érdekességképpen (különösen BBécinek), bár nagyon közel voltak hozzá, egyetlenegy általuk tesztelt 2011-es Panasonic plazma sem.

"3D material

The first thing we checked out with the UE40D6530 was its 3D capabilities, by running our own 3D resolution test chart. Simply put, it doesn’t do well in this area at all, showing the lowest resolution out of any active-shutter 3D TV we’ve tested. It does seem that Samsung has felt compelled to shoe-horn 3D capabilities into a panel that’s not really suited to it, and the result is what looks like halved vertical resolution. Everything in 3D mode – the image you’re watching, and the 3DTV’s own on-screen menus – displays with jaggedness. This is likely to be even more obvious than any 2D errors might have been, given that it’s advisable to sit closer to the screen of an extra-dimensional television for a more immersive experience.

The vertical resolution check area of our test pattern appeared as a solid grey smudge (it’s supposed to be alternating black and white lines), and the diagonal “stipple” pattern did, too. Unfortunately for Samsung, there is a large “FULL HD 3D” logo displayed prominently on the UE40D6530′s box, which, we’re sorry to say, simply isn’t true. Given that Samsung has publicly denounced its cross-town rival LG over the latter’s usage of the term “Full HD 3D” to describe its passive Cinema 3D displays, this is more than a little ironic. We can only assume this is a promotional mistake of some sort, or that in these early days of 3D, a lack of test patterns (we had to made our own) means that TV makers may simply not be entirely or collectively aware of such limitations.

The Samsung UE40D6530 isn’t the only 3DTV promoted as “Full HD 3D” to actually not be – none of the 2011 Panasonic Plasma TV panels we’ve reviewed have been able to reproduce all 1080 lines of the 3D image, although they’re very close and the limitation is nowhere near as extreme. In fact, the only TV manufacturers we haven’t seen slip up in the resolution area so far have been Toshiba and Sony (although we’ve not seen all of their 3D range). This is unfortunate, because one of the greatest strengths of the active-shutter 3D system that Samsung promotes against the Passive system (which LG are proponents of) is… resolution. With this resolution limitation, we’re only left with the down-sides of the active-shutter 3D method – namely expensive glasses, and some flicker visible in bright areas.

forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15384) lumpika válasza Szabolcs1981 (#15375) üzenetére


lumpika
tag

Szia, ne sajnálj írni egy mailt a Samunak.
Kíváncsi vagyok hogy neked mit válaszolnak.
Veled tartok ha belevágsz.
Nagy átverés ez egy ekkora cégtől és ilyen árkategóriában.
Üdv

(#15385) torma1981 válasza lumpika (#15384) üzenetére


torma1981
veterán

Ezek szerint akkor még sem rossz az a passzív 3d ha már az aktívak közül is alig tudja pár tipus!

(#15386) Relaxing válasza nightshadow (#15383) üzenetére


Relaxing
tag

Ez a 46"-os panelekre is igaz vagy csak a 40"-ra? Ha lenne egy próbaper a samsung ellen, benne vagyok én is :-)

Bakker - micsoda gubanc!

(#15387) nightshadow válasza Relaxing (#15386) üzenetére


nightshadow
veterán

Szerintem mindegyikre.

(#15388) sandró60 válasza Andie (#15379) üzenetére


sandró60
addikt

Nem megbántásból de,legalább 2-3hónapja is téma volt ,"hogy adjatok egy képbeállitási paramétereket a tv-hez" .Már akkor is vitatkoztam az egyik fórumtársal,mert ő azt mondta"már pedig az a jó amit kikisérleteztek a különböző beállitási paraméterekkel
Az én válaszom az volt,hogy figyelembe kell venni milyen körülmények között nézi a tv-t az ember
1=az ember szeme különböző fényviszonyoknál, hogy viselkedik-mert 2-egyforma szemű ember nincs
2=ha tv műsort nézünk akkor sajnos nemmindegyik adó egyforma minőségben sugároz
3=a filmek minősége nemegyforma-lásd régebbi kópiáknál esetleg fakóbb a kép
Konkluzió-nem azt mondom,hogy ne állitsunk a képbeállitásokon-de ezt a 3-rom észrevételt azért próbáljuk figyelembe venni és akkor nem ér nagyobb csalódás
Különben Andie fórumtárs is rávilágitott a részletekre :K

(#15389) Szabolcs1981 válasza lumpika (#15384) üzenetére


Szabolcs1981
csendes tag

Írtam is nekik. :) Kíváncsian várom milyen szöveggel fognak lerázni...

(#15390) Ákos1111


Ákos1111
tag

Sziasztok!

Max 50 ezerért milyen samsung tv-t ajánlatok?
előre is köszi
üdv Ákos

(#15391) pro55


pro55
csendes tag

Sziasztok!
Megköszönném, ha az alábbi problémában segíteni tudnátok:
A nemrég vásárolt D6500-as tv-t sehogyan se tudom wifi-vel csatlakoztatni.
Figyelembe vettem sandroo (#15178) által ajánlottakat mask, gateway stb beállítására, lan-on keresztül megy, de a wifi sehogy se akar élni. A számtógéppel természetesen kifogástalanúl kommunikál a router.
Látja a rutert, a listában megjeleníti. Kikapcsoltam a titkosítást is meg a mac szűrést, így is semmi, csak az üzenet, hogy nem képes kapcsolódni.
A TP-LINK (TL-WR340GD) pár éves a "g" normát tudja, az "n" -et természetesen nem - de ez talán nem probléma.

[ Szerkesztve ]

(#15392) nightshadow válasza Ákos1111 (#15390) üzenetére


nightshadow
veterán

50k-ért nincs Samsung tévé, sőt tévé se nagyon.

(#15393) beci


beci
őstag

Sziasztok.
A 6500 és a 6570 közt mi a különbség?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#15394) torma1981 válasza beci (#15393) üzenetére


torma1981
veterán

Asszem csak a káva.

(#15395) nightshadow válasza beci (#15393) üzenetére


nightshadow
veterán

A design:

(#15396) super666


super666
csendes tag

Ma volt alkalmam kipróbálni a Samsung 46D7000 -t Első benyomásom elég kétes mivel itt sem tudták 100%-ban kiküszöbölni a felhősödést.Azt hittem ,hogy ezt a problémát már régen megoldották de sajnos nem. Alapjában véve a tv szolgáltatásai nagyon jók, játékra meg kiváló, filmnézést ha lehet ne sötét szobában tegye az ember,mivel a szélek igencsak világítanak.Talán a következő széria jobban fog muzsikálni,főleg ennyi pénzért. :K

[ Szerkesztve ]

(#15397) sandró60 válasza pro55 (#15391) üzenetére


sandró60
addikt

Ebben a tv-ben van Wifi vagy hozzá kell csatlakoztatni usb-wifi adaptert?Mert ha nincs a tv-ben wifi akkor kell hozzá a Samsung gyártmányu USB-s Wifi adaptere.

(#15398) pro55 válasza sandró60 (#15397) üzenetére


pro55
csendes tag

Van benne, látja is a környező rutereket, csak csatlakozni nem tud.
Akcióba adtak egyébként külsőt is, azt még fel se bontottam, a kompabilitás is kérdéses.

(#15399) szaszapi válasza tupacamaru (#15381) üzenetére


szaszapi
őstag

hi,nem megy,annó írtam is neked szarakodtam a samygo-val én most is 650-ként használom,de nem műxik az usb wifi sajna :((
egy 650-es alaplap kéne,de nem nagyon lehet beszerezni már sajna.

(#15400) sandró60 válasza pro55 (#15398) üzenetére


sandró60
addikt

Akkor pedig a routered wifi beállitásánál kellene keresni a hibát,ha nem vagy ebben tapasztalt akkor inkább kérjél meg valakit az ismeretségi körödből és azzal csináltasd meg
Különben itt a PH-n van olyen topik ahol a kérdésedre biztos kapsz választ. Ezen a fórumon
inkább a Samsung tv-ről beszélünk a te problémád inkább a routerek fórumába tartozik :K
Azért én megpróbálnám azt a külső adaptert ha már hozzá adták,de lehet,hogy nem véletlenűl ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.