Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60901) königarjen válasza mouzrr (#60899) üzenetére


königarjen
tag

És hogyan kell hard resetet elővarázsolni? Meg előtte, hogyan tudnám lementeni a képeket + névjegyeket a telefonról?

Nem az enyém a G2, ezért android fronton nem igazán vagyok otthon. :B :DDD

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#60902) Shany0811 válasza mouzrr (#60899) üzenetére


Shany0811
tag

Nem gond köszi, csak azt hittem egyedi eset... kamera és a gombok részénél valami iszonyat meleg lesz...

(#60903) hcs57 válasza königarjen (#60901) üzenetére


hcs57
őstag

Feldugod a PC-re és lemented..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#60904) anvigh84 válasza hcs57 (#60903) üzenetére


anvigh84
csendes tag

Hello!
Van egy D800-as telóm ,amit az lg pc suit sikeresen frissített D802-re és így nem működik rendesen az érintőpanel.
Hogyan tudnák visszarakni rá D800-as szoftvert?

Andrew

(#60905) kopott


kopott
csendes tag

G2m eddig szuper volt. lolli ráment múlt héten -> sz@r lett. Iszonyat lassú, zabálja az aksit ( eddig bírta egy napot, most ugyanannyi használattal délre konnektort kell keresnem. Nyitott vagyok bármire, már épp visszatenném a régit, bár már vártam az újat nagyon. Emberek, hát mit csináljak vele?

[ Szerkesztve ]

(#60906) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Erre melyik alkalmazás figyelmeztet?

(#60907) mouzrr válasza Shany0811 (#60902) üzenetére


mouzrr
őstag

Igen, tűz forró a kamera üvege is :( Nem bírom fogni..
(#60901) königarjen
Összefoglalóban le van írva ha jól tudom, én se tudom a billentyűkombinációt, de amúgy nagy nehezen be tudsz menetelni a menüben és onnan is lehet. Nekem így ment :)

[ Szerkesztve ]

(#60908) Den Hadnagy válasza königarjen (#60901) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Hard reset: Beállítások, általános, biztonsági mentés és visszaállítás, gyári adatok visszaállítása.

Mentés: képek, zenék pcre, névjegyeket meg elvileg leszinkronizálja a google, ha hozzáadod az accountot újra majd a reset után, akkor leszipkáz mindent a netről.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60909) Den Hadnagy válasza kopott (#60905) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Csodálkozva olvasom soraid. Nekem kitkattel tökéletes volt, lollival zseniális lett a sebesség. Hardreset a telepítés előtt és után megvolt? A szűz rendszer már mutatta a hibát? Nem valami trágya app kavar be neked?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60910) stefi68 válasza vadászcsiga (#60906) üzenetére


stefi68
addikt

Ez engem is érdekel. :K

A múlt héten az itteni dicsőítések után én is kipróbáltam az UC-t.
Este felraktam, próbálgattam, kiléptem. Reggelre 15%-ot merült (2% helyett). GSam megmutatta, hogy az UC a hibás. Na mondom beragadt... Újra megnyit, kilép rendesen, telefon lerak, majd pár perc múlva előveszem megint és ugyanez az üzenet fogad.

Lehet, hogy a GSam figyelmeztet... :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60911) Den Hadnagy válasza stefi68 (#60910) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem is volt ilyen figyelmeztetésem, de nem vettem észre vészes merülést. Az esetleges beragadást megoldja napi egy ramtakarítás. Nekem egyelőre bevált a browser.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60912) Busterftw válasza .St. (#60877) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha elsosorban jatszik vele tokmindegy mekkora az aksi, a jatek leszipkazza.
Nyer vele vagy fel ora extrat mielott sikitana toltoert.

[ Szerkesztve ]

(#60913) Shany0811 válasza stefi68 (#60910) üzenetére


Shany0811
tag

Ezt a gyors merülést én is tapasztalom, bár én nem használok semmi appot aminek elvileg segítenie kellene az aksi időn... pláne netezés és fotózgatás mellett :F

(#60914) königarjen válasza Den Hadnagy (#60908) üzenetére


königarjen
tag

köszönöm! ;)

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#60915) mouzrr válasza Shany0811 (#60913) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem segit akksi idon, csak mutatja hogy mi meriti azt :)

(#60916) Busterftw


Busterftw
veterán

Most tervezek atallni 5.0-ra, regio szerint 30A jarna (fuggetlen SEA), de latom mar van 30B is.
Tudom vannak bugok itt ott, de melyiket ajanljatok?
LG Backuppal mentenem az appokat, Dalvik -> ART miatt nem lesz akadas?

(#60917) tomika9988 válasza Busterftw (#60916) üzenetére


tomika9988
tag

V30B hibátlan :D

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#60918) Quqesz válasza Tbs82 (#60895) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Párszor le lett írva,de a kövit tedd:
Beáll/hang/ne zavarjon/alul a napokat bejelölöd nap/óra szerint.
Kilépsz vissza a hang menüpontba és kettővel alatta lesz egy alkalmazások menüpont-->belépsz és ott megkeresed az óra appot-->beállítod priorba és fog ébreszteni hangosan.

königarjen
Arra figyelj,hogy a névjegyek hova lettek mentve,mert alapból a telóba menti és hr után kuka lesz. Először:névjegyek/beáll/névjegyek megjelenítése/telefon-->ha itt üres ok,ha nem akkor egyenként a szerkesztésben be kell állítanod a gmail címet. Ha ez megvan,akkor beáll/fiókok/nyomj egy szinkronizációt a gmail címre,így tuti rendben leszel...a többit pc-n keresztül mentheted..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60919) stefi68 válasza Shany0811 (#60913) üzenetére


stefi68
addikt

Ahogy töröltem az UC-t visszaállt a rend. :K

A GSam Battery ahogy írták, nem javít semmin, csak tájékoztat.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60920) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Azt tudom hogy hivatalosan pl a htc bol van gpe-s m8.
G2-bol lehet gpe-t csinálni?

Szépnapot!

(#60921) Shany0811 válasza stefi68 (#60919) üzenetére


Shany0811
tag

:R Cáfoljatok meg, de mintha a lolli jobban zabálná az aksit mint a KK tette

(#60922) milan97


milan97
csendes tag

Sziasztok!

Az LG G2re várható az 5.1es frisités?

(#60923) rankesz válasza Dexter-2000 (#60920) üzenetére


rankesz
veterán

Felteszel valami AOSP alapú romot, vagy CM forrás, pl AICP, nem tom van e g2-re, én n/-on azt használom,

(#60924) Den Hadnagy válasza tomika9988 (#60917) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

+1 A 30B abszolút problémamentes.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60925) Den Hadnagy válasza Shany0811 (#60921) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A magam részéről cáfollak. ;)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60926) Tbs82 válasza Quqesz (#60918) üzenetére


Tbs82
tag

Köszönöm, magamtól nem ment volna, elég beteg volt aki ezt igy kitalálta 😂

(#60927) Den Hadnagy válasza rankesz (#60923) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Bocsánat, lejárt a szerk. idő. Szóval csak kíváncsiságból kérdem: linkelni tudnál valami ilyen gpe szerű vanilla androidot a g2-höz,amit esetleg próbáltál is?

Köszönöm!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60928) Den Hadnagy válasza Busterftw (#60916) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem valaki anno itt azt írta upgrade kapcsán, hogy a 4.4 alatt készült mentés nem átvihető 5.0-ra.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60929) Shany0811 válasza Den Hadnagy (#60925) üzenetére


Shany0811
tag

Örülök, hogy ott minden rendben, nálam így áll a helyzet, erre valaki mondjon valamit :Y :Y

(#60930) Busterftw válasza Den Hadnagy (#60924) üzenetére


Busterftw
veterán

Gondolom az mindegy, hogy magyar vagy angol fuggetlen 30B megy ra :)

Akkor backup-pal nem szorakozom, remelem google store visszapakol mindent appot meg beallitast rendesen.

(#60931) mouzrr válasza Shany0811 (#60929) üzenetére


mouzrr
őstag

Valami app nem ragadt be?probalj egy gyari visszaállítást ha nem talalsz semmit, hatha utana jo lesz.

(#60932) Shany0811 válasza mouzrr (#60931) üzenetére


Shany0811
tag

Ez közvetlen a gyári visszaállítás után van

(#60933) mouzrr válasza Shany0811 (#60932) üzenetére


mouzrr
őstag

Extra szolgáltatások? NFC, Bluetooth, auto. képernyőfordítás stb. be van kapcsolva? Rengeteg dolgot ki lehet szedni a beálíltásokban amik merítenek.

(#60934) Shany0811 válasza mouzrr (#60933) üzenetére


Shany0811
tag

Természetesen igen, minden ki van szedve... dex2oat-ról beugrik valami?

(#60935) mouzrr válasza Shany0811 (#60934) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem tudom mit jelent :B

(#60936) Shany0811 válasza mouzrr (#60935) üzenetére


Shany0811
tag

Én sem csupán az aksinál ez 2-szer szerepel a listában és egyenként 2% aksit eszik...

(#60937) Busterftw válasza Shany0811 (#60936) üzenetére


Busterftw
veterán

Az el fog tunni.
Amikor visszarakod az appokat az a cucc "kompilalja" le oket az ART-hoz.

Mas. Hiaba szinkronizaltam a telefonkonyvet google-val, nem allitotta oket vissza csak a gmail emailekbol valot, hogy allitsam oket vissza?

(#60938) Den Hadnagy válasza Busterftw (#60930) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A nyelv mindegy.

Nekem anno fél óráig azzal szórakozott a lolli felrakása után, hogy frissített, meg felnyomta a régi appjeim.

Szinkronozálás: meg kellene nézni webes felületen a gmail-fiókban a kapcsolatoknál, hogy sikeres volt-e a szinkronizálás, azaz a google szervereken megvannak-e a telefonszámok. Ill. lesd meg a telefonkönyv beállításainál, hogy mely kapcsolatokat jeleníti meg alapértelmezetten; sim, felhő, telefonmemória, stb.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60939) Den Hadnagy válasza Shany0811 (#60929) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Amennyiben közvetlenül a kitkat lolli váltás hozta elő az akksiproblémát, a gond nyilván szoftveres. Abban az állapotban vagy, amikor szűz a rendszer, vagy már lerántotta magának a régi appjeid? Esetleg egy full lemerítés, full feltöltés éjszaka, gyári töltővel? Töltő, kábel rendben?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60940) Busterftw válasza Den Hadnagy (#60938) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem tudom miert nem hozta le oket, de kozben lg backupbol szepen visszarakta oket.
Bitang gyors ez a cucc eddig.

(#60941) fery02 válasza gubolaa (#60883) üzenetére


fery02
addikt

Hali!

Hagyd rajta és várj még vele legalább 1-2 hétig!
Saját üvegfóliás tapasztalatomból kiindulva (nekem Nillkin 9H van), nekem is felrakás után volt 1-2 mm a széleken, de fokozatosan lesimultak idővel és mostanra pl már teljesen tökéletes az illeszkedés mindenhol.

Akkor lenne gáz, ha majd' fél centis lenne a letapadatlanság, az nem simulna le az tuti.

(#60942) darthdenes


darthdenes
tag

Tegnap feltettem a dorinmax kernelt. Ma reggel meg vissza a stockot. Ugyanis 2szer eljátszotta azt hogy nem kapcsolja be a képernyőt csak akkor ha újraindítom. Egyedül annyit változtattam hogy ondamedplusra nyomtam. Ez így nagyon kiábrándító.

(#60943) fery02 válasza anvigh84 (#60904) üzenetére


fery02
addikt

Hello!

Ha annyira nem gáz a helyzet, akkor kdz-vel feltolhatsz egy megfelelő ROM-ot!
Egyéb esetben OTG kábellel rádugsz egy egeret a telefonra, majd root és TWRP és onnan flash-elsz valami D800-as zip-elt ROM-ot.

-------------------------------------------

schferenc77: Olyan megoldás nem jöhet szóba, hogy telefon nélkül, simán csak a pendrive-ot a TV-re rákötve filmezel?
Manapság azért szokott lenni a TV-ken USB csati.

Persze attól is függ hány csillagos az a hotel. :)

(#60944) RECSKA válasza darthdenes (#60942) üzenetére


RECSKA
veterán

Wipe cache es dalvik megvolt felrakas elott es utan? Interactive, intellactive, ondemand. Ezeket probaltam. 1x nem csinalt semmi furcsat...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#60945) Kajt


Kajt
tag

Sziasztok! Pár napja én is frissítettem Lollira és az ébresztést próbálgatom. Tehát alapból ugye mindent lenémít ha "ne zavarjon"-ra van állítva. Beraktam prioritásba az ébresztőt (Alarm clock Xtreme Free) és direkt nem állítottam be intervallumot a prioritásnak. Nem volt hangja az ébresztőnek így sem, tehát feltételezem, hogy a prioritás csak az adott szakaszban működik ha beállítjuk? Ez csak abból a szempontból zavaró ha be is van állítva 22-6-ig de egy fárasztó nap után le akar dőlni az ember délután pár percre de nem akarja hogy hívják addig akkor nem fog ébreszteni?

(#60946) Den Hadnagy válasza Busterftw (#60940) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Örülök, hogy minden jól megy. Akkor ezek szerint mégis működik az LG backup kitkatról lollira. Myth busted.:)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60947) .St. válasza Busterftw (#60912) üzenetére


.St.
tag

Hát nem egészen. Beleolvastam a THL forumába. Azt írják átlag használat mellett bírja 5-6 napig is. Erős használat mellett a 6 óra is simán kijön. Azért csak 4000mAh -s az aksi. A Leon -ban meg csak 1900mAh.
Meg egy robosztusabb darab, talán jobban bírja ha leejti. Én erre szavazok, de majd eldönti melyik tetszik neki jobban.
Azért köszi.

Ezt amúgy néztétek már? THL 5000

[ Szerkesztve ]

-= St forever =-

(#60948) Laca0 válasza Shany0811 (#60929) üzenetére


Laca0
addikt

Loli felrakás után 1-2 héttel nekem is gyorsan merült. Feltettem a legújabb lollit, majd hr-t nyomtam. Azóta semmi bajom.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#60949) Rasnac válasza Laca0 (#60948) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Aksi kérdésben hasonló a tapasztalat nálam is , az első független v30 LP-t felrakva nagyon gyorsan merült aztán a hivatalosan rávaló T-s V30B-t toltam fel és az aksi egyből jobban bírja. 1 hete folyamatosan megy kikapcsolás nélkül , és áltlában reggel 100%-ról leveszem a töltőről délután 6 kor haza érve 50-60 % -on van 3-3.5 óra kijelző idővel zene +4g / wifi +folyamatos szinkronizáció +kis játék + hívások és böngészés.
Véleményem szerint nem rossz van hogy másnap csak délután rakom fel töltőre szóval normál használattal 1.5 nap simán hozható .

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60950) Den Hadnagy válasza Rasnac (#60949) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Igen, okostelefon-funkciókat kihasznáva a 1,5 nap az abszolút reális. A lényeg, hogy nem kell az első nap délutánján körmöt rágni...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.